IVPN در سال 2009 توسط گروهی از متخصصان فناوری اطلاعات تأسیس شد که در حین کار در کارشناسی ارشد خود در زمینه امنیت اطلاعات در دانشگاه لندن ملاقات کردند. این شرکت در مالت واقع شده است. آدرس فیزیکی آنها در سایت IVPN ذکر شده است ، بسیار خوب است زیرا بیشتر ارائه دهندگان آن را لیست نمی کنند.

بررسی IVPN

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

IVPN یک برنامه واحد ارائه می دهد که شامل دسترسی نامحدود به شبکه آنها است. قیمت VPN نامحدود بسته به اینکه آیا شما برای تکرار صورتحساب به همراه مدت زمان حساب خود ثبت نام کرده اید متفاوت است. قیمت ها از 8 تا 20 دلار در ماه متغیر است.

برنامه های قیمت گذاری IVPN

مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، IVPN تخفیف های دوره ای را ارائه می دهد. مدت طولانی تر صرفه جویی بیشتری می کنید. می توانید صورتحساب را به صورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه یا سالانه ثبت نام کنید. برنامه سالانه آنها بهترین تخفیف با تخفیف 44٪ تخفیف است. شما می توانید بازدید کنید ویژه IVPN برای ذخیره حداکثر 44٪ از دسترسی نامحدود به VPN ، صفحه را ذخیره کنید.

IVPN پرداختهای پی پال و بیت کوین را می پذیرد. من استفاده از PayPal را دوست دارم از آنجا که مدیریت خدمات اشتراک آسان است. بیت کوین منبع پرداخت خوبی برای کسانی است که هنگام خواندن به دنبال یک لایه اضافی از حریم خصوصی هستند. برای دریافت جزئیات ورود باید هنوز یک آدرس ایمیل معتبر تهیه کنید.

دوره آزمایشی بدون خطر

صرف نظر از ارائه دهنده VPN که شما انتخاب می کنید ، می خواهید خدمات آنها را آزمایش کنید. اکثر شرکت ها به شما این فرصت را می دهند و IVPN را پوشش داده است. آنها درک می کنند که شما باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز کار می کند. برای کمک به آنها 7 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهند. اگر به هر دلیلی ناراضی هستید ، به سادگی در طی دو روز اول برای بازپرداخت کامل انصراف دهید.

در اینجا سیاست بازپرداخت IVPN از سایت آنها آمده است:

IVPN تلاش می کند انتظارات کلیه کاربران جدید را برآورده سازد و پشتیبانی کمکی را برای کمک به کاربران در مورد هرگونه مشکلی که در پیکربندی سرویس با آنها روبرو هستید ، ارائه می دهد. اگر با این وجود به هر دلیلی از این خدمات رضایت ندارید ، می توانید ظرف 7 روز پس از فعال شدن خدمات خود درخواست بازپرداخت کامل کنید (ما ممنون می شویم که اگر می توانید دلیل آن را به ما اطلاع دهید ، اما لازم نیست!).

ما در نظر گرفته ایم که این پیشنهاد را به مدت 30 روز گسترش دهیم ، اما در تجربه ما این امکان را برای سوءاستفاده توسط افرادی که به سادگی می خواهند از شبکه بیرون بکشند و حتی الامکان از منابع شبکه استفاده کنند ، بدون پرداخت هزینه برای آنها باز می کند. این بدیهی است بر خدماتی که ما می توانیم به مشتریان پرداخت کننده وفادار ارائه دهیم تأثیر می گذارد و از این رو تصمیم گرفته ایم که سیاست بازپرداخت را به 7 روز محدود کنیم.

IVPN

شبکه و محل سرور IVPN

شبکه IVPN به اندازه برخی از ارائه دهندگان برتر VPN ما بزرگ نیست اما آنها یک سری سرورهای VPN را در مکانهای کلیدی در سراسر جهان مدیریت می کنند. همه اعضا دسترسی کامل به شبکه خود دارند.

کشورها مکان هاشکل های محافظ سرخپوشان
91214ناشناسOpenVPN ، L2TP

IVPN سرورهایی در ایالات متحده ، کانادا ، هلند ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، سوئیس ، رومانی و هنگ کنگ دارد

حریم خصوصی و امنیت

اگر هدف اصلی شما حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین است ، می خواهید قبل از پیوستن به سیاست های حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم ارائه دهنده دقت کنید. IVPN در صفحه اصلی خود اعلام می کند که آنها هیچگونه اطلاعات وارد شده ای را که می تواند ناشناس بودن شما را به صورت آنلاین به خطر نیاندازد ، ذخیره نمی کنند.

IVPN برای جلوگیری از اسپم ایمیل اطلاعات زیر را ثبت می کند:

ما هرگونه اتصال به سیستم را ذخیره نمی کنیم. به منظور جلوگیری از ارسال نامه های ایمیل ، اتصالات ورود به سیستم فایروال های ما را به درگاه های سرور پست الکترونیکی که تعداد اتصالات از یک آستانه از پیش تعریف شده (به عنوان مثال 20 اتصال در 60 ثانیه) فراتر می رود ، جلوگیری می کنیم ، بنابراین می توانیم اتصال را از هم جدا کنیم. ما به طور عمد و دقیق به منظور کاهش مسئولیت قانونی خود ، هیچ داده دیگری را وارد نمی کنیم.

وقتی صحبت از امنیت می شود ، IVPN را پوشش داده اید. آنها از پروتکل های OpenVPN و L2TP پشتیبانی می کنند. می توانید از سرویس دهنده Windows آنها برای ارتباط با OpenVPN استفاده کنید. آنها راهنماهای تنظیم شده ای را برای هر دو پروتکل در طیف گسترده ای از دستگاه ها ارائه می دهند. آنها از طیف وسیعی از سطوح دفع زباله به همراه اتصالات چند جانبه برای حفظ حریم خصوصی بهتر پشتیبانی می کنند.

IVPN

تست دستی

اگر سایر بررسی ها را خوانده اید ، می دانید که من ارائه دهندگان VPN را با استفاده از نرم افزار مشتری آسان تر ترجیح می دهم. IVPN نرم افزاری عالی را برای کاربران ویندوز ایجاد کرده است. آنها راهنمایی های ساده ای را برای روترهای مک ، آی فون ، آی پد ، اندروید و DD-WRT برای دنبال کردن ارائه می دهند.

اتصال با Windows VPN Client

بیایید نگاهی دقیق تر به مشتری IVPN ویندوز بیندازیم.

سرویس گیرنده ویندوز IVPN

سرویس گیرنده IVPN Windows دارای چندین ویژگی پیشرفته است. برای مبتدیان می توانید سطح رمزگذاری را تا 4096 بیتی RSA تنظیم کنید. IVPN برای سرورهای ایالات متحده ، انگلیس و هلند فناوری چندوجهی ارائه می دهد. به این معنی که می توانید به یک سرور وصل شوید و از طریق کشور دیگری ترافیک ارسال شود. اضافه کردن یک لایه اضافی برای محافظت از حریم خصوصی.

نرم افزار IVPN شامل حفاظت نشت DNS است. خدمات آنها همچنین به اعضا امکان می دهد تا پورت را در اتصالات ورودی بگذرانند.

IVPN

با مک ارتباط برقرار کنید

IVPN یک مشتری سفارشی برای کاربران Mac ارائه نمی دهد. نگران نباشید ، زیرا آنها از OpenVPN در Tunnelblick و پیکربندی دستی L2TP پشتیبانی می کنند. آنها راهنمایی هایی را برای هر دو گزینه تنظیم کرده اند.

اتصال از طریق iPhone یا iPad

اگرچه IVPN برنامه iOS خود را ارائه نمی دهد ، آنها راهنمایی برای استفاده از برنامه OpenVPN Connect را دارند که رایگان است. آنها همچنین یک راهنمای تنظیم برای ارتباط دستی با L2TP دارند. در اینجا نسخه ای از دستورالعمل ها وجود دارد. برای داشتن نسخه کامل با تصاویر می توانید به سایت آنها مراجعه کنید.

راهنمای تنظیم IVPN L2TP برای iOS:

1) از صفحه اصلی شروع کنید. روی نماد تنظیمات ضربه بزنید. روی نماد General در سمت چپ ضربه بزنید و سپس به سمت راست دکمه VPN بروید.
2) روی افزودن پیکربندی VPN ضربه بزنید.
3) روی دکمه L2TP ضربه بزنید.

  • یک نام برای اتصال را در قسمت توضیحات وارد کنید به عنوان مثال. IVPN – سوئیس.
  • آدرس یکی از سرورهای L2TP را از لیست وضعیت سرور وارد کنید (بسته به اینکه به کدام کشور می خواهید وصل شوید).
  • نام کاربری VPN خود را در قسمت Account وارد کنید (با “ivpn” شروع می شود).
  • رمز عبور VPN خود را وارد کنید.
  • کلید مخفی IPSec موجود در صفحه کلید مشترک IPSec را وارد کنید. اگر قبلاً نبودید ممکن است نیاز به ورود به سیستم داشته باشید.
  • سوئیچ ارسال کلیه ترافیک به روشن.
  • روی نماد ذخیره ضربه بزنید.

4) با کشیدن دکمه VPN به روشن به VPN متصل شوید.
5) اتصال برقرار شده است و می توان با نماد VPN در نوار عنوان تأیید شد.

IVPN

از یک دستگاه Android متصل شوید

باز هم IVPN برنامه ای را برای دستگاه های Android ارائه نمی دهد اما آنها از OpenVPN رایگان برنامه Android پشتیبانی می کنند. آنها همچنین یک راهنمای تنظیم برای اتصالات L2TP / IPSEC دارند. در اینجا نسخه ای از دستورالعمل ها وجود دارد. برای داشتن نسخه کامل با تصاویر می توانید به سایت آنها مراجعه کنید.

راهنمای تنظیم IVPN L2TP برای Android:

1) به صفحه اصلی تنظیمات در دستگاه Android خود دسترسی پیدا کنید. بر روی دکمه بیشتر در زیر بی سیم ضربه بزنید & شبکه های. بسته به نسخه دقیق Android که از این مرحله استفاده می کنید ممکن است کمی متفاوت باشد ، هدف دسترسی به صفحه پیکربندی VPN در مرحله 2 است.
2) روی VPN ضربه بزنید
3) برای اضافه کردن اتصال جدید VPN ، روی نماد + ضربه بزنید.
4) یک نام برای اتصال وارد کنید (فقط برای شناسایی اتصال استفاده می شود) به عنوان مثال. IVPN – هلند.

  • در زیر نوع L2TP / IPSec PSK VPN را انتخاب کنید
  • آدرس یکی از سرورهای L2TP را از لیست وضعیت سرور وارد کنید (بسته به اینکه به کدام کشور می خواهید وصل شوید).
  • کلید مخفی IPSec موجود در صفحه کلید مشترک IPSec را وارد کنید. اگر قبلاً نبودید ممکن است نیاز به ورود به سیستم داشته باشید.
  • برای ذخیره جزئیات اتصال VPN ، روی ذخیره کلیک کنید.

5) برای اتصال ، روی اتصال جدید ضربه بزنید. نام کاربری و رمزعبور IVPN خود را وارد کنید (نام کاربری با “ivpn” شروع می شود) و روی اتصال ضربه بزنید.
6) پس از اتصال ، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

IVPN

تست سرعت IVPN

من IVPN را با استفاده از OpenVPN که امن ترین پروتکل است آزمایش کردم. من از کلاینت ویندوز آنها استفاده کردم و به یک سرور در نیوجرسی متصل شدم.تست سرعت IVPN

همانطور که می بینید بین اتصال مستقیم به ISP من و اتصال به سرور در نیوجرسی حدود 30٪ اختلاف وجود دارد. رمزگذاری اضافه می کند ، بنابراین می توان انتظار داشت که برخی از عملکردها کاهش یابد. این یک معامله برای سطح بالاتر حریم خصوصی است. با سرعتی نزدیک به 24 مگابیت بر ثانیه می توانستم به راحتی سرویس هایی مانند Netflix و BBC را جابجا کنم.

نتیجه

من دوست دارم تمرکز IVPN روی حریم خصوصی و ناشناس بودن باشد. فناوری چند کاره آنها یک لایه اضافی از حریم خصوصی است. آنها بزرگترین شبکه ندارند اما مناطق عمده را در بر می گیرد. عملکرد برای کسانی که می خواهند از سایتهایی مانند Netflix و HBO GO خارج شوند ، مسدود کرده و از جریان خارج می شوند.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • استفاده آسان از کلاینت ویندوز
 • پشتیبانی از پروتکل های OpenVPN و L2TP
 • فن آوری Multihop و حمل و نقل پورت
 • رمزگذاری RSA 256 بیتی AES + 4096 بیتی
 • تخفیف های دوره ای برای ثبت نام های سالانه

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android پیشنهاد دهید
 • مکانهای بیشتری را به شبکه خود اضافه کنید
 • IP اختصاصی را بعنوان افزودنی در نظر بگیرید

من IVPN را دوست دارم و فکر می کنم برای افرادی که به حریم شخصی متمرکز هستند مناسب است. اگر هدف شما دسترسی به مطالب در سراسر جهان است ، اطمینان حاصل کنید که آنها سرورهایی در آن کشورها دارند. اگر هدف شما حفظ حریم خصوصی قوی است ، بنابراین پیشنهاد می کنم IVPN را امتحان کنید. شما تحت ضمانت برگشت 7 روزه پول خود قرار خواهید گرفت که مدت زمان زیادی برای تست خدمات است.

IVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me