NordLockerNordLocker یک برنامه ذخیره سازی پرونده است که توسط همان تیم مدیریت شما برای شما آورده شده است NordVPN. این سرویس 5 گیگابایت فضای ذخیره شده رمزگذاری شده را به صورت رایگان ارائه می دهد ، یا می توانید در صورت انتخاب برای استفاده از نسخه برتر ، فضای ذخیره نامحدودی دریافت کنید. همانطور که می توانید حدس بزنید ، آن را توسط سازندگان NordVPN قرار داده است. این قفل بسیار قدرتمند است و کار با آن را آسان خواهید یافت. گفته می شود ، این تعداد رقبای دیگر در بازار وجود دارد که همچنین خوب کار می کنند. در این بررسی ، ما نگاه عمیق تری به خدمات ارائه می دهیم و می بینیم که چه چیزی را ارائه کرده است.

قیمت گذاری

همانطور که اشاره کردیم ، NordLocker حداکثر 5 گیگابایت به صورت رایگان اجازه می دهد. با این حال ، حتی نسخه حق بیمه ارزش خوبی نیز دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، برنامه یک ماهه 8.00 دلار در ماه است. اگر در عوض برنامه یک ساله را انتخاب کنید ، هزینه شما در ماه به 4.99 دلار کاهش می یابد و 37 درصد پس انداز می کنید. برنامه 2 ساله قیمت را به 3.99 دلار در ماه کاهش می دهد ، بنابراین 50٪ پس انداز می کنید. بهترین ارزش برای NordLocker برنامه 3 ساله است. با پرداخت 2.99 دلار در ماه ، 62٪ پس انداز می کنید.

قیمت گذاری NordLocker

علاوه بر این معامله ، NordLocker 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهد.

ویژگی های NordLocker

تعدادی ویژگی که NordLocker ارائه می دهد وجود دارد. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه این برنامه ذخیره سازی ارائه می دهد.

  • تنظیم مجدد گذرواژه استاد
  • اسامی رمزگذاری شده و ساختار پرونده ها
  • 24/7 چت زنده
  • امکان ایمن سازی پرونده هایی که تقریباً در هر سرویس ابری غیرقابل ایمن ذخیره شده اند
  • امکان اشتراک گذاری فایل های رمزگذاری شده با کاربران دیگر
  • رمزگذاری سمت مشتری
  • رمزگذاری آسان فایل را بکشید و رها کنید

گرچه NordLocker منبع باز نیست اما از رمزگذاری در هر پرونده استفاده می کند. هر پرونده در یک حجم رمزگذاری شده و به صورت جداگانه ذخیره می شود ، بنابراین اگر می خواهید یک سندی را که به صورت آنلاین ذخیره شده است ، مجبور به بارگذاری مجدد کل پرونده شوید. نگاهی به کنسول کشیدن و رها کردن در زیر بیندازید.

NordLocker

درباره بازنشانی استاد رمز عبور

هنگام ایجاد یک حساب کاربری جدید ، می توانید یک رمز عبور اصلی را برای رمزگذاری پرونده های خود انتخاب کنید. NordLocker همچنین یک کلید بازیابی را که فقط در دسترس شما است ایجاد می کند ، و می خواهید مطمئن شوید که آن را در یک مکان آفلاین ذخیره می کنید. در حالی که می توانید از این طریق برای تنظیم مجدد رمزعبور اصلی خود استفاده کنید ، اما باید مراقب باشید. اگر رمز عبور اصلی و کلید خود را گم کنید ، به هیچ وجه نمی توانید پرونده های خود را باز کنید.

حریم خصوصی

اگر آگاه باشید ، نورد در جمهوری پاناما مستقر است. کلیه اختلافات حقوقی در آن حوزه قضایی برطرف می شود. این بدان معناست که خارج از قلمرو شرکای “14 چشم” است. بنابراین ، لازم نیست بیش از اندازه نگران پرونده های خود باشید.

امنیت

تا آنجا که رمزگذاری پیش می رود ، NordLocker از رمزگذاری AES-256-GCM با یک هش Argon2 استفاده می کند. برخلاف برخی از شرکت ها ، هر دو عامل سعی شده و روش های رمزگذاری واقعی هستند. با این حال ، رمزنگاری کلید عمومی برای تولید و تأیید صحت جفت های کلید نامتقارن ، با این حال ، به جای رایج تر RSA ، از طریق رمزنگاری منحنی بیضوی (ECC) است. در حالی که نگرانی هایی در مورد ساختار ECC وجود دارد ، هنوز هم یک الگوریتم نسبتاً ایمن است. هر چند آگاه باشید که از آنجا که این نرم افزار منبع باز نیست ، دشوار است که بگوییم اجزای ECC به درستی اجرا شده اند ، بنابراین در بدترین حالت ممکن است این خطر را ایجاد کند. با این حال ، بسیاری از کاربران احتمالاً بخشی از یک مدل تهدید نیستند. اگر فقط تصاویر یا اسناد خود را ذخیره می کنید ، نسبتاً بی خطر هستید.

یکی از مزایای ECC ، امکان اشتراک گذاری فایل ها است. از آنجا که آدرس ایمیل را می توان با یک کد منحصر به فرد شناسایی کرد ، کاربران اضافی می توانند آنها را با کلیدهای خصوصی خود قفل کنند. همانطور که در زیر می بینید ، فقط روی “افزودن دسترسی کاربر” کلیک کنید.

NordLocker

راحتی در استفاده

NordLocker برای MacOS و ویندوز در دسترس است. به خاطر داشته باشید اگر قصد استفاده از آن را در دستگاهی مبتنی بر ویندوز دارید ، لازم است .Net Framework 4.8 را نصب کنید. اگر به درستی نصب نشود ، NordLocker بدون آن به درستی کار نخواهد کرد. اگر در نصب و یا هر چیز دیگری مشکلی دارید ، می توانید همیشه با تیم مراقبت مشتری 24/7 تماس بگیرید یا بخش سؤالات متداول را در وب سایت آنها بررسی کنید..

افکار نهایی

اگر به دنبال روشی بسیار آسان برای رمزگذاری پرونده های خود و محافظت از سرقت آنها هستید ، نمی توانید با NordLocker اشتباه کنید. حتی اگر ما از روش رمزگذاری ECC کاملاً راضی نیستیم ، همه چیز قوی است. حتی اگر برخی از قفل های امنیتی آزاد و منبع باز در جامعه وجود داشته باشد ، هیچکدام از آنها به اندازه این مدل براق نیستند. انتظار داریم به زودی نسخه های iOS و Android از برنامه NordLocker وجود داشته باشد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me