بررسی حداکثر سامسونگ

سامسونگ مکس ابزاری VPN و حریم خصوصی “freemium” است که سامسونگ در 23 فوریه 2018 راه اندازی کرد. این بدان معنی است که استفاده از آن رایگان است اما نسخه برتر نیز وجود دارد. به طور رسمی ، سامسونگ آن را به عنوان “مدیر پس انداز داده و حفظ حریم خصوصی” معرفی می کند. شرکت مرورگر Opera در ابتدا این اپلیکیشن را طراحی کرده بود ، اما سامسونگ آن را برای استفاده انحصاری در تلفن هایشان خریداری کرد. اگر به آمار Google نگاهی بیندازید ، کاربران آن را بیش از 10 میلیون بار بارگیری کرده اند. همچنین دارای بیش از 325k رتبه بندی و امتیاز 4.3 ستاره است. در بررسی سامسونگ مکس ، ما به ویژگی های مختلف VPN و حریم خصوصی نگاه خواهیم کرد و همچنین می بینیم که آیا شایسته است به این نوع امتیاز دهی.


آیا می خواهید سامسونگ مکس را با خدمات پیشنهادی برتر VPN ما مقایسه کنید؟ در اینجا برخی از بهترین گزینه ها آورده شده است. هر VPN یک دوره آزمایشی 30 روزه بدون ریسک را برای آزمایش سرویس ارائه می دهد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب

درباره توسعه محصول

Opera Max به عنوان مرورگر شروع شد. این به عنوان یکی از اولین پیشنهادات تلفن همراه مناسب برای داده ها طراحی شد ، اما بعداً یک VPN و سایر ویژگی های حریم خصوصی اضافه کرد. در سال 2017 ، شرکت اپرا اعلام کرد که این پروژه را می بندند. هنگامی که سامسونگ تصمیم گرفت این محصول را تصاحب کند ، آنها ادعا می کردند آن را منحصر به فرد برای تلفن های سامسونگ ساخته اند. با این حال ، در صورت تمایل می توانید آن را برای تلفنهای دیگر بارگیری کنید. در برخی از کشورها ، این گوشی در برخی از تلفنهای سامسونگ از قبل بارگیری می شود. بقیه ما باید آن را از Google Play ، Samsung Galaxy Apps یا سایر فروشگاههای آینه بارگیری کنیم. سوال اینجاست که آیا سامسونگ می تواند این محصول را به آنچه مورد نظر است ، جلب کند?

سامسونگ مکس

قیمت گذاری

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم ، قرار است یک حالت حق بیمه وجود داشته باشد. با این کار می توانید مکان را پیدا کنید و می توانید دکمه ارتقا را کلیک کنید. همچنین می توانید کشویی را به حالت حق بیمه منتقل کنید. ظاهراً ، حالت حق بیمه تبلیغات کمتری را در اختیار شما قرار می دهد و به خدمات بیشتری با این سرویس دسترسی پیدا می کنید. یک مورد که ممکن است نتوانید پیدا کنید هر نوع قیمت گذاری یا راهی برای پرداخت آن است. این برنامه می گوید اگر با تبلیغات در صفحه شارژ خود موافقت کنید ، حالت ممتازی به شما می دهد. این اولین باری است که ما آن را بعنوان گزینه ای برای پرداخت مشاهده کردیم.

امکانات

چندین جنبه مختلف از Samsung Max وجود دارد ، بنابراین ما به سراغ آنها خواهیم رفت. برنامه Android برای حفظ امنیت شما و شاید ذخیره برخی از داده ها ابزارهای مختلفی را برای حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد. پیامهای درون برنامه ای آنها می گوید كه می خواهند شما را از هدر رفتن داده ها متوقف كنند و هر كمی از “پس انداز” را كه می توانند از بین ببرند..

 • سامسونگ Max VPNVPN – پس از نصب برنامه و باز کردن آن ، برنامه از شما سؤال می کند که آیا می خواهید اتصال VPN را تنظیم کنید. به محض انجام این کار ، شما متصل هستید. وقتی گزینه “تنظیمات” را بررسی کردیم ، نتوانستیم چیزی در مورد اتصال پیدا کنیم. جایی برای دیدن محل سرور یا سطوح رمزگذاری وجود ندارد. همچنین ، هیچ راهی برای تغییر آن گزینه ها وجود ندارد. از آنجا که این اطلاعات نمایش داده نمی شود ، ممکن است شما آسیب پذیر باشید.
 • وقت خود را طولانی کنید – این تنظیم مربوط به حفاظت از حریم خصوصی است. طبق برنامه ، این برنامه پس انداز محافظت و داده را در اختیار شما قرار می دهد. این محافظت شامل مسدود کردن ردیاب آگهی و درخواست های محافظت شده است. وقت خود را در همه برنامه های خود تمدید می کنید بدون اینکه داده های تلفن همراه شما خیلی سریع تمام شود.
 • مدیریت برنامه ها – با انتخاب این گزینه ، می توانید برنامه هایی که از داده های خیلی زیاد استفاده می کنند را محدود یا محدود کنید.
 • برنامه های فوق العاده – این ویژگی جالبی است که گزینه “Ultra Apps” را به شما می دهد. تیم توسعه برخی از محبوب ترین برنامه های جامعه را دوباره اصلاح کردند. آنها در واقع برنامه های وب پیشرفته ای هستند که نسخه های وب سایت تلفن همراه آن برنامه هایی را که برای فناوری cloud cloud سامسونگ بهینه شده اند ، بارگذاری می کنند. آنها اظهار داشتند كه این برنامه ها از حریم شخصی شما محافظت می كنند و در برنامه داده های تلفن همراه خود پس انداز می كنند. در زمان این بررسی ، فقط 5 برنامه فوق العاده وجود دارد. اینها شامل فیس بوک ، اینستاگرام ، VK ، Cricbuzz و ویکی پدیا هستند.

استفاده حداکثر از برنامه Samsung

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، چیز زیادی برای این برنامه وجود ندارد. این سادگی دارای یک کشویی اتصال / قطع اتصال برای VPN ، حالت صرفه جویی در داده های WiFi و محافظت از حریم خصوصی است. همچنین برنامه های Ultra را در تصویر مشاهده می کنید.

حداکثر استفاده سامسونگ

تست دستی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، هیچ صفحه اتصال واقعی وجود ندارد. فقط یک کشویی است که نشان می دهد شما به هم متصل هستید. در نوشتن این بررسی ، آزمایش برخی از عوامل این برنامه دشوار است. اگر از یکی از برنامه های فوق العاده استفاده می کنید ، باید تفاوت هایی را متوجه شوید. با این حال ، ما می توانیم VPN را آزمایش کنیم تا ببینیم آیا ارزش استفاده دارد یا خیر. ما با یک تست سرعت شروع خواهیم کرد.

تست حداکثر سرعت سامسونگ

در حالی که برنامه Samsung Max سعی در حفظ امنیت شما دارد ، برخی از موارد استفاده وجود دارد. اولین مورد مربوط به سرعتی است که هنگام اتصال به سرویس VPN آنها بدست می آید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید تفاوت زیادی در عملکرد وجود دارد. علاوه بر این ، پینگ زیاد روی سرور در تصویر اول نشان می دهد که ممکن است سرور شلوغ باشد ، کند باشد یا مشکلات اتصال دیگری داشته باشد. ما دوست داریم سرعت بیشتری ببینیم ، اما این یک سرویس رایگان است.

تست سرعت سامسونگ Max

تست حداکثر نشت سامسونگ

آزمایش دیگری که باید از معاملات نشت DNS آگاه باشید. در این حالت ، ما از سایت جامع آزمایش نشت مورد علاقه خود ، doileak.com استفاده کردیم. اگرچه برخی از موارد آزمایش با انتخاب مرورگر تلفن همراه شما ارتباط دارند ، برخی دیگر مستقیماً با ایمنی اتصال شما سروکار دارند. ما همچنین از سایت DNSleaktest.com استفاده کردیم و همان نتایج را کسب کردیم. همانطور که با موارد برجسته به رنگ زرد می بینید ، هنگام اتصال به VPN ، نشتهایی رخ داد. اگر هدف شما محافظت از حریم خصوصی شما همانطور که سامسونگ مکس پیشنهاد می کند ، استفاده از این سرویس در صورت بروز نشت ، کار خوبی نخواهد کرد. اگر تصمیم دارید این آزمایش را بر روی دستگاه خود اجرا کنید ، باید مطمئن شوید که تنظیم WebRTC را غیرفعال کرده است. در غیر این صورت ، هر وب سایت هنوز قادر به دیدن آدرس IP واقعی شما خواهد بود.

تست حداکثر نشت سامسونگ

آیا باید از Samsung Max استفاده کنم?

اگر با اپرا مکس آشنا هستید و انتظار دارید سامسونگ مکس یکسان باشد ، برای به دست آوردن همین مزیت باید نسخه حق بیمه را فعال کنید. اینکه آیا این برنامه در واقع از حریم خصوصی شما محافظت خواهد کرد یا خیر ، یک سؤال باز است. با توجه به نشت VPN ، این کار را انجام نمی دهد. سامسونگ مکس ممکن است برای کمک به صرفه جویی در مصرف برخی از داده ها خوب باشد اما بخش خدمات VPN از این سرویس ما را مردد می کند. باز هم ، ما پیشنهاد می کنیم از گزینه های دیگر استفاده کنید.

افکار نهایی درباره Samsung Max

سامسونگ مکس بسیار محبوب و یک فکر خوب است ، اما کارهایی وجود دارد که باید انجام شود. این شامل شفاف سازی تنظیمات و سرورهای VPN و کنترل بیشتر رمزگذاری ، مکان سرور و انتخاب سرور به کاربر است. فقدان این ویژگی ها به این معنی است که شما نمی توانید از برخی از مزایای دیگر استفاده از VPN استفاده کنید. حداقل برخی از بررسی های موجود در فروشگاه Google Play ابراز ناامیدی از محصول می کند ، خصوصاً در مقایسه با Opera Max. در تست های عملکرد ما سرعت ما به نصف کاهش یافت و ما هنگام استفاده از برنامه با نشت DNS مشکلی داشتیم. مطمئنا گزینه های بهتری وجود دارد که به شما آزادی بیشتری می بخشد. ممکن است بخواهید نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر برای لیست بهتری از گزینه ها.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map