بیایید با کمی اطلاعات در مورد شرکت ، بررسی Blockless ما را شروع کنیم. Blockless یک شرکت مستقر در کانادا است که هدف آن همواره این بوده است که بدون نگرانی در مورد مرزهای کشور یا منطقه ای ، به راحتی به شما امکان مرور دهد. این به شما امکان می دهد نمایش های مورد علاقه خود را از هر نقطه جهان تماشا کنید. خدمات آنها مقرون به صرفه است و آنها یک جلسه آزمایشی یک هفته رایگان ارائه می دهند.

بررسی بی نظیر

با شروع سال 2016 ، آنها سایت خود و همچنین اهداف خود را با مسیری متمرکز تر به سمت حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربرانشان به روز کرده اند. برای این منظور آنها Smart Guard ، یک فناوری مسدود کننده تبلیغات هوشمند را اضافه کرده اند که می تواند نه تنها با رایانه بلکه با تمام دستگاه های پشتیبانی شده توسط Blockless DNS استفاده شود. همچنین با تکیه بر بروزرسانی های اخیر مانند نصب خودکار DNS و راه اندازی مشتری برای ویندوز و Mac OS X ، آنها خدمات بتا تست VPN را برای ویندوز و Mac OS X مشتری خود و همچنین ایجاد برنامه های بلاک موبایل و پسوند مرورگر آغاز کرده اند..

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

سرویس DNS Blockless با استفاده از یک پیکربندی واحد به بازار عرضه می شود. آنها آن را در سه بسته مدت: ماهانه ، نیمه سالانه و سالانه ارائه می دهند. مانند اکثر ارائه دهندگان ، قیمت آنها بر اساس مدت زمان تخفیف می یابد. بسته ماهانه 4.95 دلار در هر ماه است. بسته نیمه سالانه 27.25 دلار صورت می گیرد که هر شش ماه صورت می گیرد. این هزینه فقط 4.55 دلار در هر ماه است که صرفه جویی بیش از 7٪ از قیمت ماهانه آنها است. ثبت نام برای یک سال خدمات 49،95 دلار است که هر دوازده ماه صورتحساب داده می شود. این بدان معنی است که شما می توانید یک سال از خدمات آنها را از عادلانه دریافت کنید 4.16 دلار در هر ماه.  این 16٪ پس انداز است و این به معنای دریافت دو ماه خدمات بلاک است.

قیمت گذاری بدون انسBlockless امکان پرداخت توسط کارتهای اعتباری عمده را می دهد. این موارد شامل VISA ، MasterCard ، Diners و JCB است.

دوره آزمایشی رایگان

Blockless از شما می خواهد که خدمات آنها را برای خودتان امتحان کنید تا بتوانید مطمئن باشید که متناسب با انتظارات شماست. به همین دلیل ، آنها از همه می خواهند تا قبل از ثبت نام در یک اشتراک پولی ، یک حساب آزمایشی رایگان 7 روزه ایجاد کنند. برای ثبت نام در جلسه آزمایشی ، نیازی به اطلاعات پرداخت نیست. همانطور که در زیر نشان داده شده است ، تمام آنچه برای ثبت نام در یک حساب آزمایشی 7 روزه Blockless لازم است یک آدرس ایمیل معتبر و رمز عبور است. محاکمه پس از پایان هفت روز تمام می شود ، بنابراین حتی لازم نیست حساب را لغو کنید. با این حال ، شما باید DNS آنها را از سیستم خود حذف کنید. می توانید نحوه انجام این کار را در منطقه پشتیبانی وب سایت Blockless بیابید.

تنظیم حساب بدون بلوک

بازدید از Blockless

چگونه بدون بلوک کار می کند

Blockless در درجه اول یک سرویس هوشمند DNS است که هدفش این است که به کاربران امکان مرور محتوای رسانه بدون جریان کشور مصنوعی و مرزهای منطقه ای را که توسط بسیاری از ارائه دهندگان استفاده می شود ، جستجو و مشاهده کند. سرویس آنها با تغییر تنظیمات آدرس سرور DNS در دستگاه شما کار می کند. این امر به سرویس آنها اجازه می دهد تا درخواست مجوز از این ارائه دهندگان را رهگیری کرده و آنها را با آدرس IP مجازی که مرزهای مصنوعی آنها را برآورده می کند ، فراهم کند و به شما امکان دسترسی به کتابخانه های جریان آنها را می دهد. این به شما امکان می دهد از محتوای آنها در هر نقطه از جهان لذت ببرید.

چگونه بدون بلوک کار می کند

برخلاف VPN های سنتی ، که در آن کلیه ترافیک بین دستگاه و سرویس شما رمزگذاری شده و از طریق سرور به اینترنت ارسال می شود ، تنها مقدار کمی از ترافیک در واقع از طریق سرور Smart DNS عبور می کند. پس از اتمام بخش معرفی و دستیابی به ارتباط بین سرور و ارائه دهنده ، مابقی ترافیک مستقیماً از ارائه دهنده دستگاه شما ارسال می شود. از آنجا که هیچگونه رمزگذاری در ترافیک جریان وجود ندارد ، هنگام تماشای فیلم HD یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود ، هیچگونه خبری در عملکرد اینترنت نمی باشد. این امر به شما امکان می دهد بدون کم کردن سرعت اتصال به اینترنت ، به وب سایت های قفل شده منطقه ای از هر نقطه جهان دسترسی پیدا کنید. سرانجام ، از آنجا که هیچ رمزگذاری ترافیک Blockless DNS وجود ندارد ، همان سطح امنیتی را با سرویس های استاندارد VPN فراهم نمی کند..

شبکه بدون بلوک

این شبکه بدون بلوک دارای سرورهایی در 25 منطقه مختلف است. این کشورها شامل موارد زیر است: استرالیا ، اتریش ، بلژیک ، برزیل ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، هند ، ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، لوکزامبورگ ، مکزیک ، هلند ، نیوزلند ، نروژ ، پرتغال ، روسیه ، آفریقای جنوبی ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان و ایالات متحده. این فراهم می کند یک شبکه جهانی با سرور در همه قاره های اصلی جهان به جز قطب جنوب.

راه اندازی Blockless برای ویندوز

Blockless از دستگاههای مختلفی مانند دسک تاپ ، تلفن های هوشمند ، کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند ، پخش کننده های رسانه ای و روترها پشتیبانی می کند. با ورود به حساب کاربری خود در وب سایت Blockless و انتخاب منوی راهنما ، سپس دکمه راهنمای راه اندازی به شما امکان می دهد تا از یک فرآیند 3 مرحله ای (مطابق شکل زیر) استفاده کنید تا راهنمای پیکربندی دستی دستگاه خود را برای استفاده از سرویس BlockNn DNS استفاده کنید. . بخش پشتیبانی از وب سایت آنها همچنین دارای انتخاب بزرگی از راهنماهای آسان است که می توانید از طریق آنها جستجو کنید.

تنظیم دستگاه DNS بدون انسداددر صورت وجود ، پیوندی برای نصب نرم افزار سفارشی Blockless اولین قدم در این راهنماها است. با این حال ، آنها همچنین به شما نشان می دهند که چگونه DNS را به صورت دستی تغییر دهید. سرویس Blockless به شما امکان می دهد از هر کجا اما فقط از یک مکان واحد به طور همزمان وصل شوید. این امر به این دلیل است که بلاک پس از ورود به محل شخصی شما (آدرس IP) همگام سازی می شود. بنابراین وقتی از شبکه دیگری وارد می شوید ، باید وارد حساب خود شوید و روی “استفاده از این مکان” کلیک کنید. پیکربندی روتر خود برای استفاده از سرویس Blockless به شما امکان می دهد از کلیه دستگاههای متصل به آن از این سرویس استفاده کنید.

بازدید از Blockless

با استفاده از سرویس دهنده Windows Blockless

هنگامی که بر روی برنامه Blockless برای ویندوز 10 در راهنمای کلیک کنید ، فایل نصب را در رایانه شما ذخیره می کند. فایل نصب را اجرا کنید و مانند صفحه اول صفحه نمایش را مشاهده خواهید کرد. سپس سرویس Blockless را برای ویندوز در رایانه شما تنظیم می کند. پس از اتمام این کار ، صفحه ای مانند صفحه دوم در زیر مشاهده می کنید. با کلیک بر روی پایان در این صفحه برنامه راه اندازی می شود.

Blockless را نصب کنید

این اولین بار که مشتری را راه اندازی می کنید ، همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، صفحه ورود را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه اعتبارنامه حساب خود را که در تأیید اعتبار خود دریافت کرده اید وارد می کنید و از کارمندان Blockless به ایمیل استقبال می کنید. سپس بر روی دکمه Sign In کلیک کنید.

ورود بدون بلوک

این همانطور که در تصویر اول نشان داده شده است ، صفحه اصلی برنامه Blockless Windows را ایجاد می کند. به طور پیش فرض ، در اولین راه اندازی به نزدیکترین سرور به مکان شما متصل می شود. صفحه اصلی اتصال نشان داده شده در زیر فقط چند کنترل دارد که یادگیری و راه اندازی آن را بسیار آسان می کند. تغییر سرورها می تواند به یکی از سه روش مختلف انجام شود: جعبه جستجو با نام ، پیمایش و انتخاب نام توسط موس یا کلیک بر روی یکی از کشورهای خاکستری سبک تر روی نقشه. تصاویر زیر نشان می دهد منطقه از انگلستان (سمت چپ) به ایالات متحده (سمت راست) در حال تغییر است. توجه کنید که تأیید می کند که منطقه ما با استفاده از یک نماد پرچم برای کشور تغییر کرده است.

تغییرات سرور بدون بلوک

با کلیک روی Help گزینه های زیر را ارائه می دهید: دستگاهی را برای سرویس Blockless تنظیم کنید ، مقالات پشتیبانی را جستجو کنید یا بلیط پشتیبانی را باز کنید. همچنین یک دکمه نزدیک برای بازگشت شما به صفحه اصلی اتصال وجود دارد.

در پایین صفحه اصلی سوئیچ برای روشن یا خاموش کردن Smart Guard است. در حال حاضر روشن است Smart Guard برخی تبلیغات و گرافیک ها را از وب سایتهایی حذف می کند که با کاهش زمان بارگذاری صفحات ، سرعت مرورگر شما افزایش می یابد. مهمتر از همه ، مسدود کردن این تبلیغات می تواند به شما در حفظ حریم خصوصی آنلاین کمک کند زیرا آنها قادر نخواهند بود عادات آنلاین و الگوهای مرور شما را ردیابی کنند. این می تواند به شما کمک کند از فعالیتهای بازاریابی هدفمند خودداری کنید.

تنظیمات برگزیده

آخرین ویژگی صفحه اصلی که می خواهیم به آن بپردازیم ، تنظیمات برای مشتری است که با کلیک کردن روی نماد قیراط نزولی در سمت راست بالای صفحه ، می توان به آن دسترسی داشت. با انجام این کار ، یک لیست کشویی مانند آنچه در بالا نشان داده شده است (سمت چپ) نشان می دهد. از اینجا می توانید تنظیمات برگزیده ، مدیریت اشتراک ، تغییر تنظیمات حساب و خروج از سرویس را انتخاب کنید. با انتخاب تنظیمات برگزیده ، صفحه تنظیمات برنامه نمایش داده شده در بالا (سمت راست) باز خواهد شد. از اینجا می توانید موارد زیر را با انتخاب کادر مربوطه انجام دهید:

 • Blockless DNS را در این دستگاه تنظیم کنید
 • همگام سازی خودکار مکان با این دستگاه
 • شروع برنامه در شروع سیستم
 • برای به روزرسانی ها بررسی کنید

مانند سایر سرویس های Blockess DNS ، گزینه ها اساسی هستند و دستگاه همگام سازی خودکار مفیدترین تنظیمات است. این امر باعث می شود تا هر بار که تغییر شبکه می دهید به حساب آنلاین Blockless بروید.

بازدید از Blockless

بی سیم برای Android و Google Chrome

Blockless برای سرویس خود برنامه ای برای Android دارد که می توانید از فروشگاه Google آن را بارگیری کنید. به اندروید 2.1 و بالاتر نیاز دارد. این امکان را به شما می دهد تا حساب خود را از دستگاه Android خود مدیریت کنید. به طور مشابه با سرویس دهنده Windows ، می توانید اولویت منطقه خود را تغییر دهید ، IP خود را تازه کنید و از فعال بودن حساب کاربری خود در کف دست خود استفاده کنید. در زیر تصاویری از صفحه ورود به سیستم (سمت چپ) و صفحه اصلی اتصال (سمت راست) مشاهده می کنید. صفحه ورود به سیستم این امکان را به شما می دهد که وقتی اعتبارنامه های مناسب را وارد کنید ، وارد سیستم شوید.

برنامه Andriod بدون بلوک

صفحه اصلی اتصال که در بالا (سمت راست) بررسی شده است تا ببیند آیا شما یک حساب معتبر دارید ، آدرس IP (مکان) دستگاه با حساب شما همگام شده است ، و اینکه آیا DNS به درستی برای دستگاه تنظیم شده است یا خیر. در صورت عدم موفقیت هر یک از آنها ، به جای رنگ سبز به رنگ قرمز نشان داده می شود. انتخاب منطقه به شما امکان می دهد تا برای اتصال به کشور انتخابی خود ضربه بزنید. این باعث می شود که مناطق هنگام اتصال به سرویس آنها ، آسان شود. Blockless همچنین افزونه ای برای Google Chrome دارد که رفتاری مشابه برنامه Android آنها دارد.

دست در حال تست

ما تست سرعت عادی خود را بر روی سرویس Blockless DNS انجام دادیم و همانطور که انتظار می رفت ، در حالی که به آن متصل هستید ، عملا هیچ تغییری در سرعت بارگیری یا مرور به طور کلی مشاهده نکردیم. Blockless بر خلاف VPN های معمولی که همه ترافیک شما را از طریق VPN ارسال می کنند ، Blockless شما را مستقیماً به سایتهایی که پشتیبانی می کنند متصل می کند. آنها راهنماهایی برای پیکربندی سرویس DNS خود در دستگاههای مختلفی دارند که شامل رایانه ، تنظیم جعبه های برتر ، تلویزیون ها ، کنسول های بازی ، پرتوهای بلو ، تلفن ها ، تبلت ها و روترها هستند. این موارد را می توانید در صفحه پشتیبانی وب سایت خود مشاهده کنید.

ما همچنین یک تست سرعت از سرویس گیرنده جدید بتا آنها برای ویندوز با اجرای کامل VPN انجام دادیم. یک صفحه نمایش از پنجره اصلی آن در حالت گشت و گذار در زیر سمت چپ نشان داده شده است. این پنجره با اندازه گیری نور آبی روشن ، پیچ و تاب ، دکمه و منطقه انتخابی نقشه متمایز است. همانطور که می بینید مشتری دارای گزینه های مشابه مشتری ویندوز است که شامل کمک ، تنظیمات برگزیده ، مدیریت اشتراک ، تنظیمات حساب و خروج از سیستم می شود. تنظیمات ترجیحی همان سرویس های قبلی با اضافه کردن سوئیچ برای انتخاب OpenVPN UDP یا TCP برای سرویس VPN است. با کلیک بر روی منطقه انتخاب شده در حال حاضر ، یک پنجره سمت راست اسلاید بیرون می آیید. این به شما امکان می دهد منطقه را تغییر دهید تا به آن تغییر دهید. Smart Guard برای پنجره گشت و گذار خاموش شده است.

Beta Blockless VPN برای ویندوز

پس از انتخاب منطقه به عنوان ایالات متحده در مورد فوق ، با کلیک بر روی دکمه گشت و گذار / ایمنی ، محافظت از VPN را روشن یا خاموش خواهید کرد. این به همان سادگی است. صفحه دوم هنگام روشن بودن VPN صفحه اصلی اتصال را نشان می دهد. هنگامی که VPN فعال است ، از اینكه تمام داده های شما با استفاده از پروتكل OpenVPN رمزگذاری می شوند ، محافظت می كنید. علاوه بر این ، آدرس IP واقعی شما در سرور Blockless نقاب شده و جایگزین آن می شود. در این حالت به ما یک آدرس IP در آتلانتا داده شده است و هویت ما به صورت ناشناس نشان داده می شود. Smart Guard برای VPN امن نشان داده شده است. اتصال ایمن برای سنج ، شهر انتخابی ، دکمه و منطقه نقشه انتخاب شده با رنگ قرمز مشخص شده است. این باعث می شود تمایز از اتصال آبی محافظت نشده آسان شود.

بازدید از Blockless

تست سرعت

تست سرعت سرویس Blockless VPN سریعترین موردی نبود که ما دیده ایم اما این سرویس هنوز در بتا است بنابراین ما مطمئن هستیم که آنها هنوز در حال حل برخی از مسائل هستند. گفته می شود ، سرعت اتصال به اینترنت بدون VPN 51.21 Mbps و با VPN Blockless برابر 33.09 Mbps بود. این بدان معناست که هنگام اتصال به سرویس BlockP VPN حدود 35٪ سرعت اتصال وجود دارد. همانطور که انتظار دارید به دلیل رمزنگاری ارائه شده توسط سرویس BlockP VPN ، کاهش سرعت وجود داشته باشد. اگر هدف شما حفظ حریم خصوصی و محافظت باشد ، این کاهش سرعت ارزش آن را دارد. در غیر اینصورت می توانید خدمات آنها را در حالت گشت و گذار اجرا کنید که هیچ افت سرعت نداشته باشد. هنوز هم در 33.09 Mbps ، برای استفاده از خدمات VPN آنها در بیشتر معاملات اینترنتی خود مشکلی ندارید.

تست سرعت بدون بلوک

نتیجه

اگر آنچه در درجه اول به دنبال خدماتی هستید که به شما امکان دسترسی به محتوای رسانه جریانی محدود با جغرافیایی را می دهد ، بلاک می تواند این سرویس برای شما باشد. آنها 25 منطقه مختلف از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا و سایر مناطق را از حالت انسداد خارج می کنند. سرویس آنها با ویندوز ، Mac OS X ، کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند ، پخش کننده های رسانه ای ، تلفن های همراه ، تبلت ها و حتی روترها کار می کند. پیکربندی دستگاه شما برای استفاده از خدمات آنها شامل تغییر تنظیمات سرور DNS شما برای اشاره به آنهاست. این یک فرآیند ساده است. با این حال ، تیم Blockless پیروی از راهنماهای همه دستگاههای پشتیبانی شده خود را آسان کرده است. این موارد را می توانید در صفحه پشتیبانی وب سایت خود مشاهده کنید. آنها حتی برنامه های راه اندازی خودکار برای Windows ، Mac OS X ، Android و برنامه های افزودنی را برای مرورگر کروم دارند.

اخیراً ، آنها بتا آزمایش سرویس جدید VPN را آغاز کرده اند که از پروتکل OpenVPN (TCP / UDP) برای رمزگذاری کلیه ترافیک اینترنت شما برای کمک به حفظ حریم شخصی و امنیت آنلاین شما استفاده می کند. این علاوه بر سرویس DNS بدون رمزگذاری آنهاست. بنابراین ، شما قادر خواهید بود ضمن استفاده از خدمات آنها ، سرعت یا امنیت را هدف خود انتخاب کنید. در حال حاضر (از تاریخ 29/2/2016) ، آنها نرم افزاری بتا را منتشر کرده اند که شامل سرویس جدید VPN برای Windows و Mac OS X است. این VPN ناشتایی است که ما تاکنون دیده ایم. این رابط گرافیکی اساسی دارد و انتخاب و تغییر سرورها را آسان می کند. نگران نباشید ، منطقه مورد نظر خود را تغییر دهید و دکمه گشت و گذار / ایمن را تغییر دهید و تمام ترافیک اینترنت شما ایمن باشد. این امر باعث می شود تا خدمات آنها بسیار آسان شود.

مواردی که درباره خدمات دوست داشتیم شامل موارد زیر بود:

 • قابل نصب بر روی دستگاههای مختلف است
 • اجازه می دهد تا گشت و گذار جهانی در 25 منطقه بدون محدودیت های مصنوعی منطقه ای داشته باشد
 • بدون از دست رفتن سرعت اتصال به عنوان معمولی برای VPN های معمولی در حالت گشت و گذار (Smart DNS)
 • نرم افزار بتا برای ویندوز و Mac OS X که شامل سرویس جدید VPN است
 • پشتیبانی پروتکل OpenVPN (TCP / UDP) برای VPN

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • به یک اتصال همزمان بیشتر اجازه دهید
 • BitCoin را به عنوان گزینه پرداخت اضافه کنید تا ناشناس تر باشید
 • با تکامل بتا ، اطلاعات بیشتری در مورد سرویس VPN جدید خود در وب سایت خود مشاهده کنید.
 • سرویس VPN را به برنامه های iOS و Android اضافه کنید
 • پروتکل های جدید مانند L2TP / IPSec را برای iOS اضافه کنید

ما پیشنهاد می کنیم که برای خودتان Blockless را امتحان کنید. برای 7 روز آزمایشی رایگان خود ثبت نام کنید و خدمات آنها را امتحان کنید. سعی کنید رویداد ورزشی مورد علاقه خود ، ارائه دهنده رسانه دلخواه مورد علاقه خود یا سایر مطالب را از 25 منطقه ای که آنها را در سطح جهان از هر جای دنیا در دسترس قرار می دهد ، تماشا کنید. اگر تصمیم گرفتید که از خدمات آنها لذت ببرید ، می توانید فقط با 4.16 دلار در ماه از آن استفاده کنید.

بازدید از Blockless

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me