تیم پشتیبان Intuitive Password مدیر رمز عبور خود را در سال 2013 راه اندازی کرد. این شرکت در استرالیا مستقر است و بر ارائه راه حل های امنیتی بهتر به کاربران تمرکز دارد. رمز عبور بصری به شما در ایمن کردن رمزهای عبور و سایر اطلاعات محرمانه کمک می کند. داده های شخصی شما رمزگذاری می شوند و شما توانایی به اشتراک گذاری رمزهای عبور با سایر کاربران را دارید. راه حل آنها در طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Windows ، Mac ، iOS و Android کار می کند. می توانید از کلمه عبور خود محافظت کرده و آنها را بین همه دستگاه های خود با Intuitive همگام سازی کنید.

رمز عبور بصری

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

گذرواژه های بصری چهار سطح حساب متفاوت را بر اساس نیاز شما ارائه می دهند. خدمات اصلی آنها رایگان است و به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 رمز عبور را نگه دارید. من شک دارم که برای اکثر کاربران کافی است. شما می توانید با برنامه اکسپرس برای 2 دلار AUD (دلار استرالیا) در هر ماه حداکثر 2000 رمز ورود را طی کنید. از آنجا می توانید به برنامه های پیشرفته و حرفه ای آنها بروید که اجازه می دهد کلمه عبور نامحدود ، احراز هویت دو عاملی ، نقاط بازیابی رمز عبور و موارد دیگر را به شما امکان پذیر باشد. قیمت آنها به ترتیب 5 دلار در ماه و 15 دلار در ماه است. همه برنامه ها در AUD قیمت گذاری شده و سالانه صورتحساب می شوند.

قیمت گذاری رمز عبور بصری

من به شما پیشنهاد می کنم که به طرح پیشرفته رمزعبور (Intuitive Password) نگاه کنید. شما می توانید تفاوتهای زیادی بین برنامه های Express و Advanced از جمله تعداد کلمه عبور های پشتیبانی شده مشاهده کنید. شاید بزرگترین تفاوت تأیید اعتبار دو عاملی باشد. حساب پیشرفته کلمات عبور نامحدود ، احراز هویت دو عاملی ، یک پیام رسان ایمن و نقاط بازگردانی رمز عبور را طی 90 روز گذشته ارائه می دهد. چند تفاوت دیگر وجود دارد اما مهمترین آنها هستند. من ویژگی های اضافی کافی را در برنامه Pro برای توجیه تفاوت قیمت نمی بینم.

حساب های رایگان در مقابل پرداخت شده

می توانید به صورت رایگان در برنامه Basic Intuitive Password Basic ثبت نام کنید. این حساب برای تست خدمات مناسب است اما فاقد بسیاری از ویژگی هایی است که من در یک مدیر رمز عبور می خواهم. برای مبتدیان ، برنامه اولیه (رایگان) فقط از 10 رمز عبور پشتیبانی می کند. کاربران اصلی دسترسی آفلاین به سیستم ندارند ، به این معنی که شما باید همیشه از طریق یک اتصال اینترنتی به سرویس متصل شوید. برنامه Basic) free) فاقد ویژگی های کلیدی دیگری مانند امکان صادر کردن کلمه عبور و تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما است. سرانجام فاقد پشتیبانی ایمیل است. به تمام این دلایل پیشنهاد می کنم برنامه های Express یا Advanced را در نظر بگیرید.

از گذرواژه شهودی بازدید کنید

شروع به کار با رمز عبور شهودی

پس از ورود به رمز عبور Intuitive می توانید با ورود به وب سایت آنها به رابط دسترسی پیدا کنید. Intuitive Password به جای ارائه برنامه های نرم افزاری ، همه چیز را بصورت آنلاین انجام می دهد. حالت آفلاین برای زمانی وجود دارد که شما نیاز به دسترسی به رمزهای عبور به دور از اتصال اینترنتی داشته باشید اما همانطور که در یک لحظه خواهید دید قدرت برنامه رابط آنلاین آنهاست.

  نقد و بررسی VPN حریم خصوصی نورتون

پس از ورود به وب سایت Intuitive Password ، صفحه زیر مورد استقبال قرار می گیرد:

داشبورد رمز عبور بصری

به عنوان صفحه اصلی خود به عنوان صفحه اصلی خود فکر کنید. از اینجا می توانید یک ضبط اضافه کنید ، یک مورد ورود ، صادرات ، چاپ یا کلون کردن یک مورد رمزعبور را مشاهده کنید. همانطور که در سمت راست صفحه می بینید ، من یک برگه برای ورود به یک مورد جدید با گذرواژه باز کرده ام. می توانید چندین مورد را به یک مورد رمز عبور اضافه کنید:

 • عنوان
 • نام کاربری
 • کلمه عبور
 • سایت اینترنتی
 • سوال امنیتی
 • پاسخ امنیتی
 • متفرقه یادداشت
 • برچسب ها

می توانید برای یافتن آسان تر آنها ، حساب ها را برچسب گذاری کنید. رمز عبور بصری از ویژگی جستجوی خوبی برخوردار است که به شما امکان می دهد موارد رمزعبور را با کلمه کلیدی یا برچسب هایی که با آنها در ارتباط بوده اید پیدا کنید.

جستجوی گذرواژه بصری

علاوه بر ویژگی جستجو ، می توانید login های خود را بر اساس ترتیب حروف الفبا ، موارد دلخواه ، تاریخ اصلاح شده ، تاریخ دسترسی یا پرچم ها مرتب کنید..

رمزهای عبور قوی ایجاد کنید

من نحوه ادغام رمز عبور Intuitive Generator رمز عبور آنها را دوست دارم. ضبط شده است. با وارد کردن آیتم رمز عبور جدید ، فیلدی برای رمز عبور مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی ستاره سمت راست ، زمینه را گسترش داده و به شما در تولید رمزعبور قوی کمک می کند.

ژنراتور رمز عبور

می توانید تعدادی از گزینه های رمز عبور از جمله اینکه شامل حروف بزرگ ، حروف کوچک ، اعداد و نمادهای ویژه باشد را تنظیم کنید. همچنین می توانید تعداد کاراکترها را در پسورد تنظیم کنید. همانطور که در تصویر بالا می بینید یک رمزعبور 8 کاراکتر با حروف ، اعداد و شخصیت های ویژه در رتبه های خوبی قرار دارد. در حالی که یک رمز عبور 12 کاراکتر با همان عناصر به عنوان کامل نشان داده شده است. من از نوار وضعیت قدردانی می کنم. بسیاری از مردم فکر می کنند رمز عبور 8 کاراکتر کافی است ، اما واقعاً امروز چند روز نیست ، من پیشنهاد می کنم هر زمان ممکن از 12 کاراکتر به همراه تمام عناصر رمز عبور استفاده کنید. اگر وب سایت از رمز عبور قوی پشتیبانی نمی کند ، ممکن است گزینه های دیگری را نیز در نظر بگیرید.

تنظیمات اضافی & امکانات

همانطور که از نام پیداست ، رابط کاربری بسیار بصری است. هرچه بیشتر از آن استفاده کردم بیشتر رابط کاربری آنها را دوست دارم. استفاده از آن ساده است. همه چیز جایی است که شما انتظار آن را دارید. در واقع شما لازم نیست چیزی را تعیین کنید ، اما گزینه هایی برای کسانی که می خواهند سفارشی سازی بیشتری داشته باشند وجود دارد.

تنظیمات قابلیت مشاهده

می توانید از تنظیمات دید استفاده کنید تا ورود به سیستم ، حسابها ، کیف پولها ، مجوزها ، شناسه ها ، هویت ها و رزروهایی که در رابط مشاهده می کنید را تعیین کنید. همانطور که ممکن است حدس بزنید جعبه چک به این معنی است که موارد قابل مشاهده هستند و منهای بدان معنی است که آنها مخفی خواهند شد. من سیستم را با مخفی کردن ورود به سیستم تست کردم. پس از اعمال تغییر ، رابط دیگر حسابهای موجود در ورود به سیستم عمومی نشان داده نمی شود. معکوس بودن تنظیم نیز آسان بود. درست همانطور که انتظار دارید کار کرد.

مدیر رده

من چیز زیادی برای اشتراک در مدیر طبقه ندارم. من فقط می خواستم به اشتراک بگذارم که گذرواژه Intuitive به شما امکان ایجاد دسته های جدید را می دهد. همچنین می توانید زمینه های جدید سفارشی شده را اضافه کنید.

  مولود VPN بررسی 2023

ورود سریع

Intuitive Password افزونه هایی را برای Chrome ، Firefox ، Safari و Opera ارائه می دهد. همچنین می توانید یک نشانک را بر روی نسخه های مرورگر میراث نصب کنید. با نصب افزونه به ویژگی ورود سریع آنها دسترسی خواهید داشت.

حالت آفلاین

من فکر می کنم بزرگترین قدرت رمز عبور Intuitive استفاده آسان آنها در رابط وب است. با این حال ، آنها می فهمند که در مکانی که دسترسی به اینترنت ندارید ، باید به رمزهای عبور دسترسی پیدا کنید. در پاسخ آنها حالت آفلاین دارند. می توانید رمزهای عبور خود را هنگام آفلاین بارگیری و مشاهده کنید. این سیستم به شما امکان می دهد داده های خود را به طور خودکار از طریق Dropbox ، جعبه ، Microsoft One Drive یا Google Drive همگام سازی کنید.

رمز عبور بصری همچنین به شما امکان می دهد رمزهای عبور و داده های خود را با دیگران به صورت ایمن به اشتراک بگذارید. این مخصوصاً برای کسانی که می خواهند رمزهای عبور را با اعضای تیم در محل کار به اشتراک بگذارند بسیار خوشایند است.

از گذرواژه شهودی بازدید کنید

تلفن و تبلت

شما به راحتی می توانید از رمز عبور Intuitive در تلفن هوشمند و تبلت استفاده کنید. آنها برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه نمی دهند. در عوض ، آنها در برنامه وب تنظیماتی دارند تا بین تلفن ، رایانه لوحی و دسک تاپ جابجا شوند. رابط کاربری بر اساس اندازه صفحه نمایش شما انتخاب می شود. بیایید با دیدن صفحه رایانه لوحی شروع کنیم. با هر رایانه لوحی از جمله iPad ، Android ، رایانه های لوحی مایکروسافت و موارد دیگر کار خواهد کرد.

نمایش تبلت

اکنون بگذارید رابط رایانه لوحی را با روشی که در تلفن هوشمند خود استفاده می کنید مقایسه کنیم. از آنجا که برنامه ای در آن وجود ندارد مهم نیست که از طریق iPhone ، Android ، Windows یا هر پلتفرم دیگر به سیستم متصل شوید ، تا زمانی که بتوانید به وب سایت آنها وصل شوید.

نمایش تلفن هوشمند

تفاوت طرح را بین سه تنظیم رابط مشاهده خواهید کرد. عکسهای صفحه را از یک سیستم ویندوز 10 گرفتم اما به راحتی می توانید تفاوت چیدمان بین نمای دسک تاپ ، تبلت و گوشی های هوشمند را ببینید. بدون در نظر گرفتن نوع دستگاهی که در آن زمان از آن استفاده می کنید ، تغییرات در رابط ذخیره می شوند.

امنیت رمز عبور بصری

از آنجا که این سرویس مبتنی بر وب است ، می خواهید مطمئن شوید که داده های شما ایمن است. در مورد هر خدمتی که داده های شما را ذخیره می کند ، همین مسئله صادق است من خوشحالم که می توانم به اشتراک بگذارم که تیم رمزگذاری شهودی امنیت شما را جدی می گیرد و تعدادی سیستم را برای محافظت از داده های شما در دستور کار قرار داده است. در سطح شبکه ، داده های کاربر را در پشت چندین لایه فایروال قرار می دهند. آنها بدافزار را در زمان واقعی اسکن می کنند و از DDoS محافظت می کنند تا از دسترسی شما به سرویس اطمینان حاصل کنند.

داشتن یک شبکه ایمن تنها بخشی از معمای او است. یک شرکت همچنین برای داده های حساب شما به محافظت جدی نیاز دارد. رمز عبور بصری از تابع مشتق کلیدی مبتنی بر گذرواژه 2 (PBKDF2) با نمک منحصر به فرد برای هر یک از اعتبارهای شما استفاده می کند. آنها تعداد تکرارهای هشیار را انتخاب می کنند و ما دوست داریم که حداقل تعداد استفاده شده 10،000 تکرار باشد. مدیران رمز عبور باید تعادل بین امنیت و عملکرد برقرار کنند. اگر تکرارها خیلی زیاد باشند ، زمان پاسخ آن کند است. فکر می کنم استفاده از تکرارهای 10k + تعادل خوبی است.

  بررسی Avira Antivirus Pro 2016 Review

شاید یکی از ویژگی های امنیتی مورد علاقه من رمزگذاری شهودی پشتیبانی آنها از تأیید هویت دو عاملی باشد. کسانی که در سطح خدمات پیشرفته یا حرفه ای خود مشترک هستند می توانند از پیام کوتاه یا تأیید هویت Google به عنوان سطح دوم حفاظت استفاده کنند. این شاید بهترین کاری باشد که می توانید برای هر حساب آنلاین که از آن پشتیبانی می کند انجام دهید. تأیید هویت دو عاملی ، یک لایه محافظت اضافی را در بالای رمز عبور خود اضافه می کند. من اکیداً پیشنهاد می کنم هر زمان ممکن استفاده کنید.

از گذرواژه شهودی بازدید کنید

پشتیبانی مشتری

تیم Intuitive Password در استرالیا قرار دارد و از روزهای هفته از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر پشتیبانی می کند. می توانید از طریق ایمیل به تیم پشتیبانی فنی آنها برسید. آدرس ایمیل آنها پشتیبانی (at) intuitivepassword.com است. اطمینان حاصل کنید که “در” ما را با علامت @ در ایمیل خود جایگزین کنید. از آنجا که آنها همه کار را به صورت آنلاین انجام می دهند ، احتمالاً به کمک فنی نیاز خواهید داشت. خوب است بدانید که وقتی به آن نیاز دارید آنجاست. من هنگام نوشتن نظر با تیم پشتیبانی آنها ارتباط برقرار کردم و دریافتم که آنها بسیار پاسخگو هستند.

بررسی رمز عبور بصری: نتیجه گیری

یکی از اولین مواردی که هنگام جستجوی Intuitive Password متوجه شدم این بود که آنها نرم افزار و برنامه های تلفن همراه ارائه نمی دهند. این باعث می شود که فکر کنم از خدمات آنها چه انتظاری دارم. بعد از استفاده از رابط وب آنها از سهولت استفاده بسیار متأثر می شوم. متوجه می شوید که به اینترنت متصل نیستید ، به نرم افزار اضافی احتیاج ندارید. اگر قصد استفاده از مدیر رمز عبور را به صورت آفلاین زیاد دارید ، پیشنهاد می کنم گزینه های دیگری را جستجو کنید. با این حال ، من فکر می کنم بیشتر ما از مدیران رمز عبور برای ذخیره و ورود به حساب های آنلاین خود استفاده می کنیم. من توانایی انجام همه کار های آنلاین را به عنوان راحتی و نه محدودیت پیدا کردم.

آنچه من در مورد نرم افزار بیشتر دوست داشتم:

 • استفاده از رابط وب آسان است
 • احراز هویت دو عاملی برای کاربران پیشرفته و طرفدار
 • ژنراتور گذرواژه به شما در ایجاد رمزهای عبور قوی کمک می کند
 • امکان کشیدن کلمه عبور برای مراجعه به آفلاین وجود دارد
 • به طور ایمن رمزهای عبور را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید
 • امکان ایجاد کدهای یکبار مصرف برای دسترسی

ایده هایی برای بهبود نرم افزار:

 • مشتری های نرم افزار و برنامه های تلفن همراه برای استفاده آفلاین
 • پشتیبانی چت زنده برای کاربران پیشرفته و طرفدار
 • قیمت گذاری را پیشنهاد دهید و پرداخت ها را به دلار و یورو بپذیرید

رمز عبور بصری برای کسانی که می خواهند رمزهای عبور قوی تولید کرده و اطلاعات حساب خود را بصورت آنلاین ذخیره کنند ، به خوبی قرار گرفته است. خدمات رایگان آنها را بسیار محدود می دانم اما سطح اکسپرس فقط $ 2 AUD در ماه شروع می شود. من پیشنهاد می کنم برای 5 دلار AUD از برنامه پیشرفته آنها قدم بگذارید. مورد علاقه من از آنجا که از تأیید هویت دو عاملی و تعداد نامحدودی رمز عبور پشتیبانی می کند. تمام برنامه ها به دلار استرالیا (AUD) و سالانه صورتحساب آنها صورت می گیرد. اعضای جدید تحت پوشش ضمانت برگشت 30 روزه پول خود هستند. در مقایسه با دلار آمریکا (USD) ، برنامه پیشرفته در زمان این بررسی حدود 3.57 دلار در ماه با نرخ تبدیل هزینه می کند. من به شما پیشنهاد می کنم رمز عبور Intuitive را امتحان کنید و چند دقیقه برای آشنایی با رابط وب صرف کنید.

از گذرواژه شهودی بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me