لوگوی SpeedVPNSpeedVPN یک برنامه رایگان VPN رایگان برای موبایل است که بیش از 10 میلیون بار بارگیری دارد. این از آنجایی که محاسبات موبایل در حال رشد است تعجب آور نیست. در حالی که برخی از شرکتهای بزرگ VPN پشتیبانی چند پلتفرمی را ارائه می دهند ، SpeedVPN فقط روی سیستم عامل اندروید متمرکز است. همانطور که می توانید حدس بزنید ، این یکی توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. از آنجا که نسخه پریمیومی وجود ندارد ، مطمئناً SpeedVPN برای کاربران رایگان است. سوال اینجاست که این محصول رایگان چقدر خوب کار می کند و آیا ارزش استفاده از آن را دارد؟ در این بررسی ، ما سعی خواهیم کرد به آن سؤالات پاسخ دهیم و ببینیم SpeedVPN تا چه اندازه در تست های ما عمل می کند یا خیر. طبق آمار گوگل ، این برنامه دارای امتیاز 4.3 ستاره با بیش از 147k بررسی است. بیایید نگاهی بیندازیم تا ببینیم آیا لیاقت چنین ستایش هایی را دارد یا خیر.

آیا می خواهید خدمات برتر VPN پیشنهادی ما را با یکدیگر مقایسه کنیم؟ در اینجا برخی از بهترین گزینه ها برای محافظت از حریم خصوصی شما و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی وجود دارد. هر VPN یک دوره آزمایشی 30 روزه بدون ریسک را برای آزمایش سرویس ارائه می دهد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب

درباره شرکت

شرکتی به نام gospeedsoft.com SpeedVPN را در سال 2014 ایجاد کرد. این بدان معناست که آنها حداقل مدتی از نظر اینترنت مدتی بوده اند. یافتن اطلاعات در مورد شرکت کار آسانی نیست و تقریباً اطلاعات تماسی در دسترس نیست. با این حال ، ما متوجه شدیم که این دامنه در سوئیس ثبت شده است. اگر این درست باشد ، VPN تحت قوانین محرمانه حفظ حریم خصوصی است. به گفته این ، ما احساس می کنیم که هر شرکتی که می خواهد از حریم خصوصی شما محافظت کند باید شفاف تر باشد.

قیمت گذاری

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، هیچ هزینه ای برای SpeedVPN وجود ندارد. در حالی که بیشتر VPN های رایگان امکان ارتقاء بیشتر ویژگی های بیشتر را به شما می دهند ، این گزینه به شما این امکان را نمی دهد. اغلب اوقات ، به این معنی است که شما محصول هستید. ما به دلیل همین دلایل همیشه در استفاده از VPN رایگان تردید داریم. اگر شما هم خوب باشید ، ما توصیه می کنیم دسترسی به اینترنت خصوصی به عنوان جایگزین. فقط 2.50 دلار در ماه می توانید از یک شرکت معتبر شفاف و سالهاست که در دسترس است به VPN امن در تمام دستگاه های خود دسترسی داشته باشید.

  بررسی رمز عبور بصری

امکانات

SpeedVPN یک رابط کاربری بسیار ساده و سر راست دارد. این بدان معناست که بسیاری از ویژگی ها یا هیچ راه تغییر تنظیمات وجود ندارد. پس از بارگیری آن و دریافت لیست مجوزهای گسترده ، از شما خواسته می شود که بهینه سازی باتری را غیرفعال کنید. به خاطر داشته باشید که همه VPN ها (به ویژه خدمات پرداخت شده) نیاز به دسترسی به موارد ذکر شده در اینجا ندارند. پس از اتصال ، تنها گزینه ای که می توانید کنترل کنید سرور مورد استفاده شماست. در تصویر اینجا چهار کشوری را مشاهده می کنید که SpeedVPN به شما امکان دسترسی می دهد که شامل آلمان ، ایالات متحده ، انگلیس و فرانسه می شود. به غیر از سرعت مناسب ، هیچ ویژگی خاصی برای صحبت کردن وجود ندارد.

کارایی

یک مسئله در استفاده از VPN رایگان سرعت سرویس است. برای تست سرعت ما از سرور در ایالات متحده استفاده کردیم. همانطور که در اینجا می بینید ، سرعت عادی ما 45.8 Mbps بود. هنگام استفاده از SpeedVPN ، سرعت ما 36.3 Mbps بود. یعنی اختلاف 21٪ در سرعت وجود دارد. از آنجا که سرعت عادی می تواند تا 25٪ سرعت کاهش یابد ، SpeedVPN سرعتهای متوسط ​​را نشان می دهد. اگر در نظر بگیرید که این یک VPN رایگان است ، خوب است.

تست سرعت SpeedVPNاستفاده از VPN

اگر قبلاً سعی کرده اید از VPN استفاده کنید ، می دانید که بعضی اوقات می تواند مشکل باشد. با این حال ، حرکت در این VPN آسان است. از آنجا که نمی توانید تغییر زیادی کنید ، فقط چند مرحله برای اتصال وجود دارد.

  1. SpeedVPN را در فروشگاه Google Play پیدا کنید و کلیک کنید نصب.
  2. مجوزها را بپذیرید و بگویید اجازه به اتصال VPN.
  3. هنگام بارگیری ، روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه.
  4. از آن نقطه ، شما پیدا خواهید کرد مکان سرور بخشی که قبلاً با کلیک کردن روی ستون عمودی 3 نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه نشان دادیم.
  StrongVPN Review 2023

استفاده SpeedVPN

مزایای استفاده از VPN

این روزها ، تقریباً میزان ترافیک اینترنت ناشی از استفاده از موبایل است. این بدان معناست که استفاده از WiFi برای ذخیره داده ها ضروری است. از آنجا که هر روز نقاط مهم WiFi بیشتر ظاهر می شود ، اکنون به اینترنت بی سابقه ای دسترسی بی سابقه ای داریم. با این حال ، می توانید شرط بندی کنید که مجرمان سایبری نیز آن را دوست دارند. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. به این ترتیب ، شما شانس این را دارید که مجرمان اطلاعات حساس شما را بدزدند ، بسیار کاهش می یابد.

اگر می خواهید به بلوک های جغرافیایی بروید ، استفاده از VPN ضروری است. دلیل این امر این است که مشاغل ، دولتها و حتی شرکتهای رسانه ای کاربران را از مشاهده محتوای محدود در داخل و خارج از منطقه مورد نظر متوقف می کنند. وقتی به یک VPN وصل می شوید ، این سازمان را به این باور خواهید رساند که در مکانی متفاوت از آنچه واقعاً هستید قرار دارید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید. اگر هنوز مشکل مسدود کردن دارید ، می خواهید مطمئن شوید که WebRTC در مرورگر شما غیرفعال شده است. اگر از مرورگرهای مختلف در Android استفاده می کنید ، سخت تر است. پیشنهاد می کنیم از Firefox استفاده کرده و افزونه مسدود کننده را برای مشاهده محتوای محدود بارگیری کنید. در غیر این صورت ، هر آنچه که برای رفع انسداد تلاش می کنید ، هنوز آدرس IP اصلی خود را مشاهده خواهید کرد.

آیا SpeedVPN Leak دارد?

یکی از مشکلی که بسیاری از خدمات رایگان VPN دارند ، نشت DNS است. اگر سرویس شما در حال نشت است ، این یک نقص مهم امنیتی است. از آنجا که معمولاً از VPN برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده می کنید ، نشت می تواند آدرس IP شما را نمایان کند. برای تست SpeedVPN برای این عیب ، از سایت جامع آزمایش نشت به نام www.doileak.com استفاده خواهیم کرد. ما این را دوست داریم زیرا لیستی از موضوعات مختلف را نشان می دهد. برخی از آنها را می توان در طرف مرورگر (مانند شماره WebRTC در بالا) برطرف کرد ، در حالی که برخی دیگر نشت هایی را نشان می دهند که قابل حل نیست. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، SpeedVPN دارای نشتهایی است. اگرچه به اندازه برخی دیگر از سرویس های رایگان نیست ، اما نشت هنوز هدف استفاده از VPN را خراب می کند.

  بررسی TunnelBear 2023

تست نشت SpeedVPN

آیا باید از SpeedVPN استفاده کنم?

این که آیا شما باید SpeedVPN استفاده کنید یا نه ، به هدف شما می رسد. ممکن است برای کسانی که سعی در محدودیت های جغرافیایی دارند ، خوب باشند. با این حال ، اگر نرم افزار مسدود کننده آدرس IP شما را مشاهده کند ، ممکن است دچار مشکل شوید. این سرویس فقط با یک اتصال امکان پذیر است ، بنابراین در صورت داشتن چندین دستگاه ، راه حل نیست. همچنین می خواهید به خاطر داشته باشید که SpeedVPN اجازه اشتراک فایل / P2P در شبکه آنها را نمی دهد. اگر قصد دارید از SpeedVPN برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنید ، ما به جای استفاده از یک سرویس پولی استفاده می کنیم تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که آن نشت نمی کند.

افکار نهایی درباره SpeedVPN

با پایان دادن به این بررسی ، می بینیم که SpeedVPN بسیار محبوب است و بیش از 10 میلیون بار بارگیری دارد. ما سرعت سرویس را دوست داریم زیرا این همان چیزی است که ما از خدمات پولی انتظار داریم. این بدان معنی است که شما ممکن است بتوانید از مطالب محدود جغرافیایی لذت ببرید. با این حال ، زیرا این برنامه رایگان است ، شما تعدادی از تبلیغات دریافت می کنید. شما همچنین قادر به تغییر سطح رمزگذاری یا انتخاب سرورهای خاص در یک کشور نیستید. یکی دیگر از مضرات این سرویس تعداد کمی از کشورهای موجود است. سرانجام ، آزمایش نشت DNS مانع از توصیه SpeedVPN می شود. مطمئناً به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی داشته باشید ، اما این تنها چیزی است که باید از آن انتظار داشته باشید. اگر می خواهید گزینه های بیشتری را در نظر بگیرید ، در صورت تمایل به ما نگاه کنید 10 VPN برتر لیست.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me