بررسی TotalVPN

بروزرسانی اوت 2016: ما نمی توانیم TotalVPN را براساس یک سری شکایات توصیه کنیم. در حالی که ما نظری را فعال نداریم ، می توانید در مورد برخی از شکایات در سایتهایی مانند Reddit ، PCMag و BestVPN مطالعه کنید. می توانید در فهرست ما کلیک کنید 10 VPN برتر صفحه لیستی از گزینه های دیگر با بررسی کامل هر سرویس VPN.


بگذارید بررسی ما TotalVPN را با نگاهی به جایی که شروع کرده اند ، آغاز کنیم. Total VPN در نوامبر 2015 راه اندازی شد. به طور رسمی ، Pseudio Ltd DBA TotalVPN ، یک نام تجاری The Endurance International Group، Inc. است که خدمات VPN را برای استفاده شخصی در اختیار افراد قرار می دهد. مدتهاست که در فضای VPN نبوده اند ، اما در حال اجرا هستند. آنها بسرعت شبکه ای از سرورهای سریع را در همه قاره های اصلی ، به جز قطب جنوب ، مونتاژ کرده اند.

TotalVPN

برنامه های قیمت گذاری TotalVPN

سرویس TotalVPN در نسخه های اشتراکی رایگان و پولی ارائه می شود. نسخه رایگان که در تصویر زیر در سمت چپ نشان داده شده است دارای محدودیت های زیر است:

 • شما فقط به سه مکان دسترسی خواهید یافت: آمستردام ، ایسلند و سنگاپور
 • پهنای باند محدود به دو مگابیت بر ثانیه است
 • پهنای باند محدود به معنای بارگیری محدود است
 • فقط یک اتصال دستگاه به طور همزمان
 • سرورهای اضافه بار

دو اشکال عمده سرویس رایگان ، پهنای باند محدود است که می تواند در یک زمان معقول بارگیری را محدود کند و این واقعیت است که همه کاربران رایگان از یک سرور یکسان استفاده می کنند و به شدت بارگیری می شوند که حتی بیشتر از عملکرد شما مضر است..

TotalVPN Free vs Paidنسخه پرداخت شده سرویس TotalVPN ، Total Premium که در بالا نشان داده شده است موارد زیر را ارائه می دهد:

 • دسترسی به همه مکان های TotalVPN
 • پهنای باند بدون محدودیت
 • انتقال داده بدون محدودیت
 • سه اتصال همزمان دستگاه به طور همزمان
 • برای افزایش کارایی ، سرورهای متعادل با بار بهتری دارند

پس از ثبت نام در TotalVPN ، به شما افزودنیها و ارتقاءهایی در خدمات آنها ارائه می شود. اینها همه اختیاری است و موارد زیر را شامل می شود:

 • هزینه فوق العاده – دسترسی کمتری به سرورهای اختصاصی با دسترسی کمتری به شما می دهد
  • این باعث کاهش بار و افزایش عملکرد شما می شود
  • 24.95 دلار در سال
 • پشتیبانی از اولویت – این شما را در مقابل صف حمایت قرار می دهد
  • 9.95 دلار در سال
 • ایمنی آنلاین کتاب – این کار آنچه را که باید بدانید برای حفظ امنیت خود در هنگام گشت و گذار در اینترنت به شما یاد می دهد.
  • 9.95 دلار هزینه یک بار
 • اتصال (های) اضافی – به شما امکان می دهد اتصالات همزمان بیشتری را به حساب خود اضافه کنید.
  • 14.95 دلار در سال برای هر اتصال اضافی

ارتقاء TotalVPN

TotalVPN روش های مختلفی را برای پرداخت هزینه خدمات VPN در اختیار شما قرار می دهد. می توانید با استفاده از پی پال ، کارت اعتباری اصلی و کارتهای بدهی ویزا (دلتا و الکترون) پرداخت کنید. کارتهای اعتباری که آنها می پذیرند VISA ، MasterCard و American Express هستند. پرداخت از طریق پی پال به شما کمک می کند تا مخارج خود را در مکانی متمرکز نگه دارید و به اطلاعات شخصی کمتری نیاز دارید.

دوره آزمایشی بدون خطر

اگرچه آنها یک آزمایش رایگان ندارند ، اما TotalVPN 30 روز ضمانت برگشت پول به همه کاربران جدید ارائه می دهد. این زمان کافی برای امتحان کردن VPN آنها برای خود است. اگر به هر دلیلی ، شما از خدمات آنها راضی نیستید ، آنها مبلغ پرداختی را برای مدت اولیه شما به طور کامل بازپرداخت می کنند. شما باید به صورت کتبی بازپرداخت کادویی را به تیم پشتیبانی TotalVPN درخواست کنید. این درخواست باید ظرف 30 روز پس از عضویت در سرویس آنها انجام شود. پس از این مدت بازپرداخت داده نمی شود.

شبکه و سرور TotalVPN

TotalVPN یک شبکه کوچک اما رو به رشد از 36 سرور را در 25 کشور جهان مدیریت می کند. آنها سرورهایی در هر قاره به جز قطب جنوب دارند. این بدان معناست که مهم نیست که در کجا باشید ، احتمالاً می توانید یک سرور برای اتصال به شبکه آنها پیدا کنید.

کشورها مکان هاشکل های محافظ سرخپوشان
253640+ناشناسOpenVPN، IPSec، IKEv2، PPTP

TotalVPN دارای سرور در کشورهای زیر است:

 • آسیا
  • سنگاپور ، SG؛ هنگ کنگ ، HK؛ Tel Aviv، IL؛ توکیو ، JP؛ بمبئی ، IN
 • آفریقا
  • ژوهانسبورگ ، زا
 • اروپا
  • دوبلین ، اینترنت اکسپلورر؛ لندن ، گیگابایت (2)؛ وین ، AT؛ آمستردام ، NL (2)؛ بروژ ، BE؛ کفلاویک ، IS؛ مسکو ، RU؛ استکهلم ، SE؛ زوریخ ، CH؛ میلان ، IT؛ ورشو ، PL؛ فرانکفورت ، دی پاریس ، FR؛ مادرید ، ES؛ بخارست ، RO
 • آمریکای شمالی
  • تورنتو ، کالیفرنیا؛ آتلانتا ، ایالات متحده؛ شیکاگو ، ایالات متحده؛ لس آنجلس (2) ، ایالات متحده؛ میامی ، ایالات متحده؛ نیویورک (2) ، ایالات متحده؛ سان خوزه ، ایالات متحده؛ سیاتل ، ایالات متحده
 • اقیانوسیه
  • سیدنی ، AU
 • آمریکای جنوبی
  • بوینوس آیرس ، آر

از شبکه های مختلفی از جمله سیستم عامل های Windows ، Mac OS X ، iOS (iPhone ، iPad) و Android می توان به شبکه آنها دسترسی داشت. شبکه TotalVPN کاری را که کاربران در هنگام خدمت خود انجام می دهند ، وارد نمی کند. این امر باعث می شود تا ترافیک P2P و تورنت خنثی شود.

حریم خصوصی و امنیت

TotalVPN هنگام استفاده از سرورهای VPN خود ، برخی از اطلاعات را برای نگهداری از خانه و تأیید هویت ثبت می کند. TotalVPN هیچکدام از فعالیتهای شما را هنگام استفاده از خدمات خود وارد نمی کند. به گفته خودشان که از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها گرفته شده است:

ما پرونده های ورود به سیستم زیر را جمع آوری می کنیم: وقتی وارد سرویس ها می شوید ، IP که از آن وارد شده اید و نام کاربری خود را وارد می کنید. ما سیاهههای تأیید اعتبار را حفظ می کنیم که شامل آدرس IP منبع ، نام کاربری VPN و پروتکل VPN است ، اما ما اطلاعات مربوط به محتوایی را که از طریق سرویس ها یا وب سایت های خاصی که بازدید می کنید ارسال نمی کنید..

ما از آدرسهای IP برای تجزیه و تحلیل روندها ، مدیریت وب سایت و سرورهای خود ، دسترسی به ردیابی و جمع آوری اطلاعات گسترده جمعیتی برای استفاده جمع استفاده می کنیم.

TotalVPN از اقدامات امنیتی فنی برای جلوگیری از از بین رفتن ، دستکاری و یا افشای غیرمجاز اطلاعات شخصی شما تحت کنترل آنها استفاده می کند. تمام اطلاعات حساس بر روی سرور ایمن جمع آوری می شود. اطلاعات مالی شما با استفاده از فناوری Secure Sockets Layer (“SSL”) محافظت می شود. آنها از استانداردهای پذیرفته شده برای محافظت از هرگونه اطلاعات شخصی که هنگام انتقال و ذخیره سازی از شما می گیرند پیروی می کنند.

شبکه TotalVPN از پروتکل های OpenVPN ، Cisco IPSec ، IKEv2 و PPTP پشتیبانی می کند تا ضمن استفاده از خدمات خود ، تمام اطلاعات شما را رمزگذاری کند. اتصالات PPTP از رمزگذاری کمترین قدرت در 128 بیت استفاده می کنند و فقط برای پخش یا سایر برنامه های غیر مهم توصیه می شوند. اتصال OpenVPN آنها از یک الگوریتم بیت AES-256 قوی برای رمزگذاری تمام تراکنش های اینترنتی شما استفاده می کند. اتصالات Cisco IPSec از رمزگذاری قدرت 256 بیتی استفاده می کنند. اتصالات IKEv2 همچنین با استفاده از رمزگذاری بیتی AES-256 رمزگذاری می شوند. احراز هویت بین سرور و مشتری از RSA 4096 bit استفاده می کند. این بدان معناست که مهم نیست دستگاهی که برای اتصال به سرویس آنها استفاده می کنید ، همیشه اطمینان داشته باشید که تمام ترافیک اینترنت شما به صورت رمزگذاری شده ایمن است.

پشتیبانی TotalVPN

TotalVPN پشتیبانی بلیط بلیط الکترونیکی 24/7 را برای هر مشکلی که ممکن است داشته باشید فراهم می کند. آنها همچنین 24 ساعت از 7 پشتیبانی چت در وب سایت خود دارند که می تواند در بیشتر سؤالات به شما کمک کند. ما از پشتیبانی ارائه شده توسط کارکنان چت TotalVPN تحت تأثیر قرار گرفتیم. آنها پاسخ سریع به سؤالات ما ، هم به سؤالات فنی و هم به سؤالات کلی ارائه دادند. آنها مودب بودند و پاسخ آنها در مورد موضوع و مفید بود. بعضی اوقات از آنها سؤالاتی می پرسیدند تا دقیقاً آنچه را که می پرسیدیم روشن شوند اما این به آنها کمک می کند تا پاسخهای متمرکز تری ارائه دهند. پاسخ ایمیل به همان اندازه سریع و بر روی نقطه بود..

تست دستی

توصیه می کنیم اگر واقعاً می خواهید سرویس آنها را امتحان کنید ، در حساب TotalVPN Premium ثبت نام کنید. برای راه اندازی یک حساب کاربری همانطور که در زیر مشاهده می شود ، باید یک نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل خود وارد کنید.

تنظیم حساب TotalVPN

پس از ایجاد یک حساب کاربری ، به صفحه پرداخت هدایت می شوید که می توانید انتخاب بسته خود را نهایی کرده و روش پرداخت خود را انتخاب کنید. بسته به انتخاب نوع پرداخت شما ، ممکن است سایر اطلاعات مالی مورد نیاز برای انجام معاملات خود همانطور که در بخش قیمت گذاری و پیشنهاد ویژه بررسی ما نشان داده شده است. پس از داشتن حساب کاربری پرداخت شده ، کافیست وارد داشبورد خود در وب سایت خود شوید. از آنجا ، بستر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به سرویس آنها متصل شوید ، برنامه مناسب را بارگیری کنید و آن را در دستگاه خود نصب کنید. آنها برنامه هایی برای Windows ، Mac OS X ، iOS (iPhone ، iPad) و دستگاه های Android دارند.

اتصال با Windows VPN Client

حال اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانیم ویندوز را برای استفاده از سرویس TotalVPN پیکربندی کنیم. ابتدا باید برنامه Windows را در رایانه خود بارگیری کنید. پس از ورود به حساب خود می توانید پیوند این کار را در بخش برنامه های وب سایت آنها پیدا کنید. هنگامی که نصب کننده بسته مناسب را در دستگاه خود بارگیری کردید ، باید آن را باز کرده و آن را اجرا کنید. تصویر زیر جادوگر نصب برای کلاینت Windows TotalVPN را نشان می دهد. کلیک بر روی دکمه نصب تمام موارد ضروری است. بعد از چند ثانیه نصب تمام می شود و نماد نشان داده شده در سمت راست زیر روی دسک تاپ شما ایجاد می شود.

Windows Client و Icon را نصب کنید

با دوبار کلیک کردن روی این نماد ، مشتری پنجره TotalVPN Window شروع می شود. با باز شدن ، از شما خواسته می شود که آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. همچنین می توانید یک رمز عبور فراموش شده را از اینجا بازنشانی کنید. پاسخ بازنشانی گذرواژه سریع بود. این صفحه ورود در زیر نشان داده شده است.

TotalVPN Client Login برای ویندوز

پس از وارد کردن اطلاعات ورود به سیستم و کلیک بر روی دکمه ورود سبز بزرگ ، به شما تصویری شبیه به آنچه در سمت چپ زیر نشان داده شده است ، ارائه می شود. در مورد این تصویر چند نکته وجود دارد. ابتدا دکمه اتصال سریع را مشاهده خواهید کرد. این امر به شما امکان می دهد با کلیک بر روی نماد پرچم مربوطه ، به سرعت به انگلستان ، ایالات متحده یا کانادا متصل شوید که می توانید برجسته شوید. با فشردن نماد خانه در سمت راست بالا ، شما را به این صفحه باز می گرداند.

TotalVPN Windows Client اتصال

در مرحله بعد ، در سمت چپ تصویر ، لیستی از کشورهایی را مشاهده می کنید که می توانید برای اتصال نیز انتخاب کنید. اینها به ترتیب حروف الفبا نشان داده شده اند. توجه خواهید کرد که جدیدترین اتصالات ابتدا نشان داده شده است تا اتصال مجدد به آنها سریعتر انجام شود و پس از آن لیست کاملی از کشورهایی که می توانید به آنها متصل شوید. همچنین می توانید یک کشور را برای اتصال به توصیه های نشان داده شده در هنگام تایپ جستجو کنید. برای برقراری ارتباط چند روش وجود دارد. تصویر در سمت راست بالا ارتباطی را که با کلیک دوبار بر روی محل انتخاب ، نیویورک در پرونده ما شروع شده نشان می دهد. توجه کنید که اکنون تصویر یک دکمه اتصال زرد نشان داده شده است و کلمه اتصال در قسمت نقشه بالا نشان داده شده است.

راه دوم که می توانید به یک سرور در شبکه TotalVPN وصل شوید ، برجسته کردن مکانی است که می خواهید به آن متصل شوید همانطور که در تصویر زیر در سمت چپ در تصویر زیر انجام داده ایم. با استفاده از موقعیت مکانی برجسته ما روی آن ، نماد پرچم کشور و نام مکان ، تصویر خانه با نقشه جهانی جایگزین خواهد شد. توجه کنید که “وصل نشده است” در بالای تصویر نقشه به رنگ قرمز نشان داده شده است. انتخاب دکمه اتصال در این صفحه ، ما را به مکان برجسته متصل می کند.

TotalVPN NYC متصل شده است

تصویر در سمت راست بالا ارتباطی با نیویورک ایالات متحده نشان می دهد. پس از برقراری اتصال ، صفحه نمایش نام سرور ، پروتکل مورد استفاده در اتصال (IKEv2) ، چه مدت اتصال شما را نشان می دهد و کل داده ها منتقل می شوند. همچنین به پیام موجود در سمت راست بالای نقشه توجه کنید که به مکان (نیویورک) به رنگ سبز وصل شده است. با کلیک بر روی دکمه قطع اتصال قرمز ، شما را جدا می کنیم.

تغییر مکان شما را از سرور فعلی خود جدا می کند و سپس شما را به مکان جدید خود وصل می کند. دو راه برای تغییر سایت های اتصال وجود دارد. می توانید روی مکان جدیدی که می خواهید به آن متصل شوید یا آن را انتخاب کنید ، دو بار کلیک کنید و سپس دکمه اتصال سبز را فشار دهید. این در تصویر در سمت چپ زیر نشان داده شده است. این دو تصویر تغییر در ارتباط از نیویورک ، ایالات متحده به لندن انگلستان را نشان می دهند.

TotalVPN تغییر موقعیت مکانی مشتری Windows

آخرین موردی که ما می خواهیم برای سرویس گیرنده ویندوز جستجو کنیم آیکون های موجود در سمت راست بالای صفحه است. ما قبلاً به اولین مورد از این نماد خانگی نگاه کرده ایم که شما را به صفحه اتصال سریع باز می گرداند. در کنار این نماد چرخ دنده و علامت سؤال در یک نماد حباب ارتباطی قرار دارد. نماد علامت سوال صفحه پشتیبانی وب سایت TotalVPN را باز می کند.

نماد چرخ دنده اطلاعات و گزینه هایی را که می توانید برای مشتری Windows تنظیم کنید ، ارائه می دهد. این موارد شامل موارد زیر است:

 • مشاهده اطلاعات حساب
 • تغییر پروتکل ها – لیست کشویی که پروتکل های پشتیبانی شده را نشان می دهد
  • IKEv2 – بهترین رمزگذاری را ارائه می دهد و برای اکثر موارد توصیه می شود
  • PPTP – رمزگذاری ضعیف تری را ارائه می دهد و فقط برای پخش توصیه می شود
 • استارت آپ – گزینه های مشتری در هنگام راه اندازی؛ (خاموش / روشن) سوئیچ ها
  • TotalVPN را در هنگام راه اندازی اجرا کنید
  • نمایش TotalVPN در هنگام راه اندازی؛ اگر خاموش باشد در سینی ویندوز باز می شود
  • به طور خودکار در هنگام راه اندازی متصل شوید. اگر در این صورت لیست اتصال موجود است
   • به جعبه کشویی شروع با همه سرورها وصل شوید
 • رمز عبور را تغییر دهید – به شما امکان می دهد رمز عبور خود را مجددا تنظیم کنید
 • اعلان های مختلف – اعلان ها را تغییر دهید (روشن / خاموش)
  • اعلان های اتصال – در صورت تنظیم ، پیام هایی در مورد اتصالات بالاتر از ساعت سینی سیستم مشاهده خواهید کرد
  • اعلان های بازاریابی
  • نکات امنیتی
 • خروج – شما را به صفحه ورود باز می گرداند

تصویر زیر تصویری از برخی از این تنظیمات را نشان می دهد. همچنین در این صفحه ، در کنار محل آمستردام متوجه ستاره زرد خواهید شد. این بدان معنی است که به عنوان یک مکان مورد علاقه انتخاب شده است. کلیک بر روی یک ستاره بدون رنگ در کنار یک مکان ، آن را به یک مورد علاقه تبدیل می کند. با کلیک بر روی ستاره بالای دکمه جستجو ، آن را به رنگ زرد تغییر داده و لیستی از موارد دلخواه خود را به ترتیب حروف الفبا نشان می دهید.

تنظیمات ویندوز TotalVPN Client

اتصال با Mac OS X

TotalVPN همچنین یک کاربر برای کاربران Mac دارد که عملکردی مشابه مشتری برای ویندوز دارد. شما ابتدا با ورود به وب سایت آنها ، انتخاب برنامه از منو و سپس نماد Mac OS آن را بارگیری می کنید. روی دکمه بارگیری سبز اکنون کلیک کنید. پس از بارگیری پرونده ، آن را اجرا کرده و آن را روی رایانه خود نصب کنید. اکنون می توانید سرورهای انتخاب یا تغییر را با چند کلیک ماوس تغییر دهید. سرویس گیرنده Mac OS X از پروتکل های PPTP و Cisco IPSec و پیش فرض های مربوط به PPTP پشتیبانی می کند اما می توانید این مورد را تغییر دهید. ما توصیه می کنیم از IPSec برای همه تراکنش های اینترنتی خود به غیر از برنامه های جریان استفاده کنید.

اتصال با Android

TotalVPN یک مشتری برای کاربران اندرویدی نیز دارد. مانند سایر برنامه ها ، می توانید به وب سایت آنها وارد شوید ، از میان منو برنامه را انتخاب کنید ، بر روی نماد Android کلیک کنید و روی دکمه دریافت آن در Google Play کلیک کنید. این کار شما را به Google Play می برد و می توانید بلافاصله برنامه را در دستگاه خود بارگیری کنید. برنامه را بر روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید و با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود مطابق شکل زیر وارد شوید. همچنین می توانید انتخاب کنید تا این موارد را به خاطر بسپارید ، بنابراین لازم نیست هر بار وارد شوید. هنگامی که برای اولین بار وارد سیستم می شوید ، ممکن است یک پیام هشدار دهنده مانند پیام نشان داده شده در قسمت زیر دریافت کنید. برای کار با سرویس TotalVPN باید به آنها اعتماد کنید.

TotalVPN ورود به سیستم Android

پس از ورود به سیستم ، صفحه استقبال مانند صفحه نمایش داده شده در اولین تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. از این صفحه می توانید برای دیدن همه مکان ، نماد لیست را در بالا و سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید. تصویر صفحه در وسط زیر منوی موقعیت مکانی را نشان می دهد که در آن می توانید یک مکان انتخابی برای اتصال به آن جستجو کنید. صفحه آخر مکانهایی را که به عنوان موارد دلخواه انتخاب شده اند نشان می دهد که با ضربه زدن به ستاره در کنار نماد لیست بالای جستجو ، می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. می توانید بین دو دیدگاه جابجا شوید. به طور مشابه با مشتری Window ، می توانید یکی از نمادهای پرچم را انتخاب کرده و روی نماد تنظیمات (سه نقطه در سمت راست) ضربه بزنید و اتصال سریع را برای بازگشت به صفحه اصلی انتخاب کنید.

TotalVPN Android خوش آمدید

تصاویر زیر نتایج بهره برداری در محل نیویورک و انتخاب دکمه اتصال را نشان می دهد. تصاویر از چپ به راست فرایند اتصال را نشان می دهد: بدون اتصال ، اتصال و اتصال. هر صفحه نمایش محل اتصال ، نام سرور ، آدرس IP اختصاص داده شده و پروتکل مورد استفاده در اتصال را نشان می دهد. پس از اتصال ، زمان جلسه نیز نشان داده می شود. برنامه AndroidV TotalVPN تنها از ایمن ترین پروتکل رمزنگاری ، OpenVPN پشتیبانی می کند.

فرآیند اتصال AndroidV TotalVPN

نماد تنظیمات شما را به صفحه اصلی باز می گرداند ، اطلاعات حساب را نشان می دهد ، و به شما امکان می دهد از سیستم خارج شوید. برنامه Android انتخاب و تغییر مکان در حین استفاده از سرویس TotalVPN برای کاربران Android بسیار آسان است.

ارتباط با iOS

TotalVPN یک برنامه برای کاربران iOS نیز دارد. مانند سایر برنامه ها ، می توانید به وب سایت آنها وارد شوید ، از میان منو برنامه را انتخاب کنید ، بر روی نماد دستگاه iOS کلیک کنید و بر روی دکمه App Store کلیک کنید. این کار شما را به App Store می برد که می توانید بلافاصله برنامه را در دستگاه خود بارگیری کنید. برنامه را بر روی دستگاه iOS خود (iPhone ، iPad) نصب کنید و با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود وارد شوید. به طور مشابه با برنامه Android ، هنگامی که برای اولین بار اقدام به اتصال به یک سرور VPN می کنید ، باید به TotalVPN اجازه دهید تنظیمات VPN را به دستگاه خود اضافه کند. برای اجازه دادن به این گزینه کلیک کنید. برنامه iOS مشابه برنامه Android که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم ، عملکرد دارد. برنامه iOS به شما امکان می دهد بین Cisco IPsec یا IKEv2 و پیش فرض Cisco IPSec را انتخاب کنید..

تست سرعت TotalVPN

ما از عملکرد کلی سرویس TotalVPN راضی بودیم. از تست سرعت زیر می توان دریافت که خدمات آنها در تست سرعت ما به خوبی انجام شده است. همانطور که انتظار می رفت ، به دلیل رمزگذاری مورد استفاده در اتصال ، در هنگام اتصال به سرویس آنها ، افت سرعت زیادی پیدا کرده است. با این حال ، این مورد در مورد TotalVPN حداقل بود.

تست سرعت TotalVPN

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال رمزگذاری شده TotalVPN سرعت بارگیری ISP پایه من را از 56.89 Mb / s به 52.80 Mb / s کاهش داد. این یک قطره کمتر از 8٪ است که برخی از بهترین مواردی است که ما مشاهده کرده ایم. هنگامی که به مکانهای دیگر با اکثر 10 تا 15٪ متصل شدیم ، نتایج مشابهی یافت شد که یک تجارت عالی برای امنیت ارائه شده توسط رمزگذاری اتصال است. تنها مکانی که هنگام اجرا متوجه شدیم آمستردام بود. وقتی در صفحه حساب کاربری وب سایت آنها به این سرور نگاه کردیم ، متوجه شدیم که این گوشی به شدت بارگیری شده است. مثل همیشه ، ما توصیه می کنیم که خودتان این سرویس را تست کنید تا ببینید که عملکرد آن برای شما چگونه است.

نتیجه

TotalVPN در صنعت VPN جدید است اما واقعاً ما را با حرفه ای بودن آنها تحت تأثیر قرار داده است. آنها وب سایت خوبی طراحی کرده اند که استفاده و حرکت به راحتی امکان پذیر است. پس از مشترک شدن در سرویس آنها ، آنها نرم افزارهای سفارشی خود را در همه دستگاه های شما آسان و راحت نصب می کنند. آنها همچنین شبکه سرورهای خود را نشان می دهند تا بتوانید بار فعلی هر سرور را مشاهده کنید.

آنها برای اکثر سیستم عامل ها مشتری و برنامه دارند: Windows، Mac OS X، iOS و Android. به نظر می رسد یک استثناء لینوکس باشد اما آنها گفته اند که نرم افزارهای سفارشی برای آن ، Chromebook و ویندوز فون در آینده ارائه شده است. فارغ از دستگاهی که استفاده می کنید ، نصب و استفاده آسان نرم افزار سفارشی آنها آسان است. رابط گرافیکی به استثنای پروتکل های پشتیبانی شده مختلف در سراسر سیستم عامل ها سازگار است. آنها همچنین گفته اند که قصد دارند گزینه های پیشرفته تری مانند سوییچ kill را به برنامه های سفارشی خود اضافه کنند.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • آنها برای Windows و Mac OS X مشتری دارند
 • آنها برنامه هایی برای iOS و Android دارند
 • آنها سرعت کلی شبکه ای سریع دارند
 • 30 روز ضمانت برگشت پول دارند.
 • آنها برای بسته های طولانی تر VPN تخفیف ارائه می دهند

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برای کاربران لینوکس یک مشتری ارائه دهید
 • ویژگی های پیشرفته ای را به یک نرم افزار سفارشی مانند سوییچ kill اضافه کنید
 • به افزودن پهنای باند به مکان آمستردام خود توجه کنید

اگر به سرویس VPN احتیاج دارید ، TotalVPN یکی از عملکردهای بهتر را که بررسی کرده ایم ارائه می دهد. کارکنان آنها مودب و حرفه ای هستند. در تصور اول ، ما فکر می کنیم که آنها به خوبی به یکی از خدمات برتر VPN در صنعت راه پیدا کرده اند. صرف نظر از مدت زمانی که شما انتخاب می کنید (ماهانه یا سالانه) ، آنها 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند.

بروزرسانی اوت 2016: ما نمی توانیم TotalVPN را براساس یک سری شکایات توصیه کنیم. در حالی که ما نظری را فعال نداریم ، می توانید در مورد برخی از شکایات در سایتهایی مانند Reddit ، PCMag و BestVPN مطالعه کنید. می توانید در فهرست ما کلیک کنید 10 VPN برتر صفحه لیستی از گزینه های دیگر با بررسی کامل هر سرویس VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map