بررسی ما TunnelBear VPN شرکتی را با احساس طنز پیدا کرد که برای امنیت ترافیک اینترنت و حفظ حریم خصوصی آنلاین شما “نزولی” است. برای این منظور ، آنها یک شبکه VPN امن ایجاد کرده اند. TunnelBear دارای برنامه های سفارشی برای دستگاه های Windows ، Mac OS X ، Android و iOS است. این امر استفاده از خدمات خود را تقریباً از هر نقطه جهان برای همه آسان می کند.

TunnelBear

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Tunnelbear هم سرویس VPN رایگان و هم پرداخت رایگان ارائه می دهد. آنها 500 مگابایت در هر ماه از پهنای باند رایگان را در اختیار کاربران قرار می دهند. ما احساس می کنیم که این حد پهنای باند برای کاربران معمولی VPN کافی نیست و مطمئناً برای کسانی که ممکن است بخواهند محتوای HD یا ویدیوی بهتر را پخش کنند کافی نیست. خدمات پرداخت شده آنها محدودیت پهنای باند ماهانه ندارد.

قیمت گذاری TunnelBear

بنابراین ، بررسی VPN TunnelBear ما عمدتا بر ویژگیهای خدمات پرداخت شده آنها متمرکز است. خدمات پرداخت شده را می توان در سه برنامه طول مدت مختلف خریداری کرد. این شرایط ماهانه ، سالانه و 2 ساله است. تنها یک ماه از خدمات آنها 9.99 دلار قیمت دارد. با این حال ، TunnelBear ارائه می دهد 58٪ تخفیف در صورت خرید اشتراک 2 ساله با 99.99 دلار. این بدان معنی است که شما می توانید 2 سال از خدمات آنها را فقط با 4.17 دلار در ماه دریافت کنید.

مهم نیست که چه برنامه ای را خریداری می کنید ، TunnelBear VPN مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • پشتیبانی از سیستم عامل – TunnelBear برای همه دستگاه های شما برنامه دارد: Mac OS X ، Windows ، iOS ، Android و Chrome.
 • دستگاه ها – می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.
 • رمزگذاری – داده های شما با استفاده از AES-256 با پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 و IPSec VPN محافظت می شوند..
 • پشتیبانی فنی – هر زمان که به آن احتیاج دارید ، 24x7x365 از طریق ایمیل به شما کمک خواهد کرد.
 • مکانها – شما می توانید در 20 کشور مختلف با دسترسی به پهنای باند نامحدود به سرورها متصل شوید.
 • مسدود کردن ردیاب – VPN Tunnelbear انواع ردیاب آنلاین را مسدود می کند.
 • ویژگی های اضافی – اینها شامل شبکه های هوشیاری ، تونل خودکار ، همیشه روشن ، GhostBear ، TCP override و شبکه های قابل اعتماد است. اینها را بعداً در بررسی VPN TunnelBear ما بررسی خواهیم کرد.

پرداخت هزینه اشتراک VPN TunnelBear برای شما آسان است. آنها پرداخت کارت های اعتباری را با استفاده از ویزا ، مستر کارت و American Express قبول می کنند. برای کسانی که مایلند گزینه پرداخت ناشناس تری را امتحان کنند ، می توانید با استفاده از ارز سایپو ، بیت کوین ، هزینه اشتراک خود را نیز پرداخت کنید. TunnelBear دیگر پی پال را نمی پذیرد.

سرویس رایگان VPN

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، TunnelBear VPN یک نسخه 500 مگابایتی رایگان از خدمات خود را ارائه می دهد که دسترسی به استرالیا را فراهم نمی کند اما به شبکه های سرور خود به 19 کشور دیگر دسترسی دارد. شما می توانید قبل از تصمیم گیری برای خرید ، تأیید کنید که دستگاه های شما با سرویس آنها کار می کنند. به خاطر داشته باشید که این سرویس به دلیل احتقان سرور ممکن است به اندازه VPN پرداخت شده آنها نباشد. متأسفانه از آنجا که آنها بازپرداخت ارائه نمی دهند ، ممکن است شما نیاز به خرید یک اشتراک پولی برای تست کامل سرعت خدمات آنها داشته باشید.

TunnelBear VPN شبکه و مکان های سرور

TunnelBear VPN دارای یک شبکه کوچک اما رو به رشد VPN از سرورها است که در حال حاضر 20 کشور مختلف را در بر می گیرد. آنها دارای سرورهایی در شمال ، مرکزی و آمریکای جنوبی ، آسیا ، اروپا و اقیانوسیه هستند. اینها انتخاب شده اند تا بیشترین پوشش جهانی در شبکه خود داشته باشند. این مکان ها به شرح زیر است:

 • شمال, مرکزی, و آمریکای جنوبی
  • برزیل ، کانادا ، مکزیک ، ایالات متحده
 • آسیا
  • هنگ کنگ ، هند ، ژاپن ، سنگاپور
 • اروپا
  • دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، هلند ، نروژ ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان
 • اقیانوسیه
  • استرالیا

این مکان های سرور شبکه اجازه می دهد تا سرویس TunnelBear VPN بیشترین دسترسی را به محتوای رسانه ای جریان داشته باشد. این بدان معنی است که استفاده از خدمات آنها به شما امکان می دهد گزینه های سرگرمی آنلاین خود را افزایش دهید. مهمتر از همه ، شما می توانید این مطالب را از تقریباً در هر جای دنیا مشاهده کنید.

از TunnelBear بازدید کنید

TunnelBear VPN و حریم خصوصی آنلاین شما

TunnelBear VPN با هدایت جستجوی شما از طریق سرورهای Google DNS ، به حریم خصوصی آنلاین شما احترام می گذارد. هر آدرس IP ضبط شده توسط آن آدرس های ارائه شده توسط سرورهای VPN است. آنها هیچ یک از اطلاعاتی که به آنها دسترسی دارید یا سایتهایی که هنگام استفاده از خدماتشان به آنها مراجعه می کنید را وارد نمی کنند. در اینجا گزیده ای از خط مشی رازداری آنها آورده شده است:

TunnelBear صریح داده های زیر را جمع آوری ، ذخیره یا وارد نمی کند:

آدرس های IP که به وب سایت ما مراجعه می کنند
آدرسهای IP هنگام اتصال سرویس
نمایش داده شد DNS هنگام اتصال
هر گونه اطلاعاتی در مورد برنامه ها ، سرویس ها یا وب سایت هایی که کاربران ما هنگام استفاده از سرویس ما از آنها استفاده می کنند

از اظهارات فوق می توانید اطمینان حاصل کنید که در حین استفاده از خدمات TunnelBear VPN ، حریم خصوصی شما به خوبی محافظت می شود. به دلیل شفافیت و شفافیت ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها تمام اطلاعاتی را که آنها جمع آوری می کنند و نحوه استفاده از آن را بیان می کند. آنها همچنین درگاه های تورنت و P2P را غیرفعال می کنند تا مجبور به انجام هرگونه ورود به سیستم نشوند. بنابراین اگر می خواهید از این خدمات استفاده کنید ، آنها گزینه مناسبی نیستند.

برخلاف برخی سرویس هایی که می گویند در حال ورود به سیستم صفر هستند ، TunnelBear VPN می گوید که آنها حداقل داده های عملیاتی را جمع آوری و ذخیره می کنند. این داده ها شامل موارد زیر است:

 • نسخه سیستم عامل؛
 • نسخه برنامه TunnelBear VPN؛
 • آیا کاربر برای ماه فعال بود (0 یا 1)؛ و
 • پهنای باند کل ماه استفاده می شود.

از آنجا که آنها اطلاعات آدرس IP را وارد نمی کنند ، هیچکدام از این داده ها را نمی توان در هر زمان مشخص به کاربر خاصی نسبت داد. علاوه بر این ، آنها همچنین نحوه استفاده هر یک از اینها در خط مشی رازداری خود را فاش می کنند.

TunnelBear در کانادا مستقر است و کلیه اطلاعات قابل شناسایی شخصی (PII) در مرزهای خود نگهداری می شود و تابع قوانین قضایی کانادا است که می تواند محدود کننده باشد زیرا آنها یک کشور “پنج چشم” هستند. اما همانطور که در خط مشی رازداری خود نیز بیان می کنند:

TunnelBear کاربران متشکل از آدرسهای IP را هنگام اتصال به سرویس ما ذخیره نمی کند و بنابراین نمی تواند کاربران را هنگام ارائه آدرس IP سرورهای ما شناسایی کند. علاوه بر این ، ما نمی توانیم اطلاعات مربوط به برنامه ها ، خدمات یا وب سایت هایی را که کاربران در هنگام اتصال به سرویس های ما استفاده می کنند ، فاش کنیم. به عنوان TunnelBear این اطلاعات را ذخیره نمی کند.

این به شما کمک می کند تا هر گونه ترس از اینکه مکان آنها در مورد حریم شخصی شما ایجاد شود ، کاهش یابد. اگر در این باره هیچ اشتباهی دارید ، توصیه می کنیم خط مشی رازداری کامل را برای خودتان بخوانید. این را می توان در وب سایت آنها یافت.

پشتیبانی فنی و پشتیبانی TunnelBear VPN

در حالی که از سرویس TunnelBear VPN استفاده می کنید ، کلیه ترافیک اینترنت شما با استفاده از الگوریتم AES-256 رمزگذاری می شود. رمزگذاری ضعیف حتی به عنوان گزینه ای ارائه نشده است. پروتکل هایی که از شبکه آنها استفاده می شود OpenVPN و IPSec / IKEv2 هستند. جدول زیر نحوه اجرای این برنامه ها برای برنامه های مختلف آنها برای دستگاه های مختلف را نشان می دهد.

دستگاهProtocolData
رمزگذاریData
تأیید هویت
پنجره ها
Mac OS X
اندروید
OpenVPNAES-256-CBCSHA-2564096 بیت گروه DH
iOS 9 و بعدIKEv2 / IPSecAES-256-CBCSHA-256گروه DH 2048 بیتی
iOS 8 و قبل از آنIPSecAES-128-CBCSHA-1گروه DH 1548 بیتی

برای درک کمی بیشتر درباره امنیت TunnelBear VPN ، به درک بخش هایی که از آن تشکیل شده کمک می کند. این موارد شامل موارد زیر است:

 • پروتکل ها – این مجموعه ای از قوانین است که بر مبادله یا انتقال داده ها بین دستگاه های مختلف حاکم است. آنها از پروتکل منبع باز OpenVPN برای همه دستگاههای iOS استفاده می کنند. این یکی از بهترین پروتکل های VPN است که امروزه در دسترس است. TunnelBear VPN از IKEv2 استفاده می کند که یکی از سریعترین پروتکل های iOS است و با استفاده از IPsec امنیت عالی را ارائه می دهد.
 • رمزگذاری داده ها – این الگوریتمی است که برای رمزگذاری داده ها به کار می رود تا توسط اشخاص ثالث قابل خواندن نباشد. این برای محافظت از کل ترافیک اینترنت شما از چشمان کنجکاو استفاده می شود: ISP ، دولت یا نمایندگان روژ. TunnelBear VPN رمزنگاری AES (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) را با قدرت 256 بیت پیاده سازی می کند و زنجیره ای را برای رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت شما در اختیار دارد. این استاندارد رمزگذاری دولت ایالات متحده برای اطلاعات مخفی است.
 • احراز هویت داده – این یک الگوریتم است که به تضمین داده های ارسال شده به هیچ وجه از فرم اصلی آن کمک نمی کند. احراز هویت داده ها توسط SHA (الگوریتم Secure Hash) با 256 بیت است که در اکثر استانداردها ایمن است.
 • لرزش دست – این مجموعه ای از پروتکل ها و انتقال کلید است که به دستگاه ها اجازه می دهد تا در طول اتصال اولیه خود یکدیگر را بررسی کنند. این قبل از انتقال کلیدهای رمزگذاری ، پروتکل های اتصال یا سایر اطلاعات بین دستگاه ها رخ می دهد. اتصالات شبکه TunnelBear VPN از تبادل کلید Diffie-Hellman با قدرت 4096 یا 2048 بیتی استفاده می کند که بسیار ایمن به حساب می آید و با بازگرداندن کلیدهای اتصال برای هر اتصال ، رازآفرینی رو به جلو را فراهم می کند..

بر اساس این پارامترها ، به راحتی می توان دریافت که TunnelBear امنیت آنلاین شما را جدی می گیرد و خدمات خود را با استفاده از برخی از بهترین فن آوری رمزگذاری موجود امروزی.

همچنین خوشحال خواهید شد که بدانید از نشت DNS نیز محافظت خواهید شد. ما TunnelBear VPN را با استفاده از هر دو تست نشت اساسی و گسترده DNS در مکان های شبکه مختلف آزمایش کردیم. نتایج حاصل از اتصال برزیل نمونه ای است از آنچه ما کشف کردیم و آنها نشان می دهند که فقط یک سرور با IP در برزیل پیدا شده است. این نتایج نشان می دهد که هیچ نشت DNS یافت نشد.

آزمون نشت TNNBear VPN تمدید شده DNS

پشتیبانی فنی از طریق ایمیل 24x7x365 در دسترس است. به طور متوسط ​​حدود 24 ساعت گردش می کند. TunnelBear VPN همچنین در صفحه راهنمایی وب سایت خود از پایگاه اطلاعاتی و سوالات متداول خوبی برخوردار است که می تواند به بسیاری از سؤالات فنی شما پاسخ دهد. آنها همچنین حضور در رسانه های اجتماعی را در سایتهایی مانند Facebook ، Twitter و Google+ حفظ می کنند. وبلاگ آنها منبع خوبی از اطلاعات در مورد ویژگی های امنیتی جدید است.

از TunnelBear بازدید کنید

TunnelBear VPN Review: Hands-On Test

ایجاد یک حساب VPN TunnelBear

برای ثبت نام در یک اشتراک پولی در سرویس VPN TunnelBear ، فقط دکمه “شروع اکنون” را انتخاب کنید. با این کار صفحه تنظیم حساب باز می شود.

فرآیند اشتراک TunnelBear

عضویت در سرویس VPN TunnelBear آسان است و فقط به سه مرحله نیاز دارد:

 • دوره صورتحساب خود را انتخاب کنید.
 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
 • روش پرداخت خود را انتخاب کرده و اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

پس از آن از طریق TunnelBear ایمیل استقبال دریافت خواهید کرد که حاوی اطلاعات حساب شما و اعتبارنامه ورود به سیستم است.

بارگیری نرم افزار TunnelBear VPN

بعد از ثبت نام در یک حساب کاربری ، می توانید برنامه مناسب TunnelBear VPN را در دستگاه خود بارگیری کنید. ابتدا “منو” را از فهرست اصلی وب سایت خود انتخاب کنید. با این کار صفحه بارگیری باز می شود.

دانلود نرم افزار TunnelBearبا انتخاب Windows در این مثال ، نماد دستگاه خود را انتخاب کنید. بعد ، روی دکمه زیر نقشه کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنید. برای ویندوز و Mac OS X ، این روند بارگیری نرم افزار TunnelBear VPN Client را شروع می کند. این برنامه اجرای یا ذخیره نرم افزار در رایانه شما را ارائه می دهد. توصیه می کنیم نرم افزار را ذخیره کرده و بعداً آن را به عنوان سرپرست اجرا کنید تا مراحل نصب شروع شود. برای ضربه زدن به نرم افزار تلفن همراه ، دکمه شما را به سمت فروشگاه مناسب می برد که در آن می توانید مراحل نصب برنامه یا برنامه افزودنی را کامل کنید.

مشخصات مربوط به اجرای نرم افزار TunnelBear VPN توسط سیستم عامل و افزونه ها به شرح زیر است:

 • اندروید – 4.0.1 و بالاتر.
 • iOS – iOS 8.0 و بعد.
 • Mac OS X – 10.10 و بعد.
 • پنجره ها – 7 و بالاتر.
 • برنامه افزودنی Chrome – مرورگر 22+ در Windows ، Mac OS X ، Linux و Chrome OS
 • پسوند اپرا – مرورگر Opera در ویندوز و Mac OS X
 • مسدود کننده – برنامه افزودنی رایگان برای Chrome که به همراه سرویس VPN در دستگاههایی که از مرورگر Chrome پشتیبانی می کنند ، استفاده می شود.

از TunnelBear بازدید کنید

TunnelBear VPN Windows Client

نصب مشتری ویندوز

پس از بارگیری نرم افزار مشتری Windows ، آن را به عنوان سرپرست اجرا کنید تا مراحل نصب به دستگاه شما شروع شود. ممکن است برای نصب Microsoft.NET Framework یک صفحه مشاهده کنید. در صورت انجام این کار ، سپس بر روی دکمه “پذیرش و نصب” کلیک کنید تا آن را اضافه کنید. آگاه باشید که این دانلود چند دقیقه طول خواهد کشید. پس از نصب فریم ورک ، صفحه TunnelBear VPN TOS را مشاهده خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که این شرایط برای شما قابل قبول است. سپس بر روی دکمه “من موافقم” کلیک کنید تا مراحل نصب مشتری ادامه یابد.

نصب ویندوز مشتری مشتری TunnelBear VPN

پس از اتمام این روند ، صفحه تأیید صحت را مشاهده خواهید کرد. آدرس ایمیل را که برای ایجاد حساب کاربری خود و رمز عبور خود استفاده کرده اید وارد کنید تا برای اولین بار به مشتری وارد شوید. فقط در صورت ورود به سیستم مشتری باید مجدداً اعتبار خود را وارد کنید. فقط با خروج از آن ، مجدداً نیازی به تأیید ندارد.

TunnelBear VPN ورود و داشبورد اصلی

پس از اتمام ورود به سیستم و اعتبار خود توسط شبکه TunnelBear پذیرفته شد ، یک معرفی کوتاه به نرم افزار Tunnelbear خواهید دید که در زیر نشان داده شده است. می توانید از طریق این نمایش پرده ای قدم بگذارید یا از آن رد شوید. پس از تکمیل نمایش اسلاید ، داشبورد اصلی برای مشتری TunnelBear VPN ویندوز بارگذاری می شود. این در سمت راست بالا نشان داده شده است.

معرفی تصاویر به صورت خودکار TunnelBear VPN

تنظیمات مشتری Windows

قبل از اینکه نگاهی به عملکرد Tunnelbear VPN بیندازیم ، اجازه دهید ابتدا به تنظیمات آن نگاهی بیندازیم. با کلیک بر روی نماد چرخ دنده در سمت چپ داشبورد اصلی ، به این موارد قابل دسترسی است. این تنظیمات به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

 • عمومی
  • استارت آپ – این به شما امکان می دهد تا هنگام راه اندازی ویندوز ، مشتری را به طور خودکار شروع کنید. این همراه با VigilantBear تضمین می کند که شما همیشه هنگام استفاده از اینترنت به VPN متصل هستید.
  • رد کردن TCP – این مورد برای اتصال با استفاده از پروتکل TCP به جای UDP پیش فرض استفاده می شود. فقط در صورتی که اتصالات نامنظم را تجربه کرده اید (اتصالی که به طور متناوب رها می شوند) تنظیم کنید. این گاهی با اتصالات دور و ضعیف رخ می دهد. بر خلاف UDP ، TCP از تأیید بسته استفاده می کند و می تواند سرعت شما را کند کند اما به ثبات اتصال شما نیز کمک می کند.
  • اطلاعیه – اگر می خواهید در مورد کلیات اتصال یا شبکه های ناامن مطلع شوید ، تصمیم بگیرید.

تنظیمات عمومی و امنیتی TunnelBear

 • امنیت
  • ViglantBear – این اجرای TunnelBear از “سوئیچ کشتن” در اینترنت است. در صورت تنظیم و اتصال VPN افت می کند ، دسترسی مجدد اینترنت شما به طور موقت مسدود خواهد شد تا اتصال مجدداً برقرار شود. در صورت افتادن VPN به شما در محافظت از آدرس IP واقعی کمک می کند.
  • GhostBear – با این کار داده های رمزگذاری شده شما پنهان می شوند و بیشتر شبیه به ترافیک منظم اینترنت می شوند. این امر می تواند خوب باشد اگر شما توسط ISP تحت فشار قرار بگیرید یا بر مشکلات سانسور غلبه کنید. فقط در صورت نیاز این کار را تنظیم کنید زیرا سربار اضافی که می تواند سرعت اتصال شما را کند کند.
 • شبکه های قابل اعتماد
  • روشن کردن – این را فعال کنید تا شبکه های لیست سفید بدون VPN اجرا شوند. برای اضافه کردن یک شبکه نشان داده شده به لیست سفید ، از دکمه “افزودن به شبکه های قابل اعتماد” استفاده کنید. هر شبکه Wi-Fi که در لیست سفید قرار نمی گیرد ، به طور خودکار TunnelBear VPN را فعال می کند.

تنظیمات اعتماد و حساب TunnelBear VPN

 • حساب
  • مدیریت حساب – حساب خود را لیست کرده و به شما امکان می دهد تا آن را از صفحه وب مدیریت کنید.
  • خروج – با انتخاب این ، شما را از مشتری خارج می کنید و باید دفعه بعد که مشتری را راه اندازی کنید ، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را مجدداً وارد کنید..
  • کمک – با این کار صفحه راهنمای وب سایت TunnelBear VPN در مرورگر شما باز می شود.
  • برای به روزرسانی ها بررسی کنید – آخرین نسخه مشتری را بررسی کنید و به شما اجازه نصب آن را می دهیم.
  • ارسال گزارش – درمورد نظر یا شماره ، موضوع را به كاركنان پشتیبانی فنی Tunnelbear VPN ارسال كنید. به طور خودکار داده های اتصال را با آن ارسال می کند یا می توانید آن را به یک پرونده صادر کنید.

از TunnelBear بازدید کنید

استفاده از TunnelBear VPN برای ویندوز

اکنون که به تنظیمات مشتری TunnelBear VPN نگاه کرده ایم ، اجازه دهید در عمل به آن نگاهی بیندازیم. اتصال به شبکه آسان است و فقط با یک کلیک یا دو می توانید انجام دهید. سه روش وجود دارد که می توانید به شبکه سرور TunnelBear به یک سرور وصل شوید. ابتدا می توانید همانطور که در زیر انگلستان انجام داده ایم روی مکانی روی نقشه کلیک کنید.

اتصال TunnelBear با استفاده از نقشه“بله” را در کادر گفتگوی نتیجه گیری انتخاب کنید. این همان چیزی است که بیش از حد وجود دارد. با یک انیمیشن از یک تونل زنی خرس به مکان مجازی منتقل خواهید شد. در عرض چند ثانیه خرس سر خود را از سبد کشور منتخب شما روی نقشه بیرون می آورد. علاوه بر این ، صفحه نمایش با رنگ پر می شود و ضامن نمایش داده می شود که در موقعیت روشنایی قرار دارد. این امر باعث می شود که بتوانید با نگاهی گذرا به داشبورد از شبکه TunnelBear VPN محافظت کنید.

اگر می خواهید از آیکون های کنترل ویندوز در بالا سمت راست استفاده کنید ، می توانید مشتری را در نوار وظیفه به حداقل برسانید یا از آن حداکثر استفاده کنید تا تمام صفحه را از آن خود کند. اگر به یک سرور TunnelBear متصل هستید ، کلیک روی X باعث می شود مشتری در سینی سیستم به حداقل برسد. سپس می توانید مشتری را از آنجا جدا یا جدا کنید. در غیر اینصورت ، اگر به سرور وصل نشده اید ، با کلیک بر روی X ، نرم افزار مشتری بسته خواهد شد. خروج از سینی سیستم یا بستن مشتری باعث نمی شود که مجدد اعتبار تأیید خود را در هنگام راه اندازی مجدد مجدداً وارد کنید..

دومین راهی که می توانید به سرویس VPN TunnelBear VPN متصل شوید ، انتخاب خودکار از لیست سرورها است. اگر فقط می خواهید حریم خصوصی و نه آدرس IP یک کشور خاص باشد ، از این موارد استفاده کنید. این شما را از محل فعلی شما به سریعترین سرور شبکه خود وصل می کند.

راه نهایی اتصال در صورت عدم تمایل به پیمایش نقشه ، انتخاب مکانی از لیست کشویی سرورها است. این باعث می شود تا سرورها را بین مکان های دوردست تغییر دهید. این با تغییر از سرور در انگلستان به دیگری در استرالیا نشان داده شده است.

لیست سرور TunnelBear VPN

همانطور که مشاهده می کنید نصب و استفاده از TunnelBear Client برای ویندوز بسیار آسان است. تمام آنچه لازم است یک یا دو کلیک ماوس شماست و می توانید به هر یک از سرورهای شبکه آنها وصل شوید. پروتکل و انتخاب رمزگذاری برای شما انجام شده است. آنها تنظیمات مشتری را ساده تر کرده اند به طوری که دانش فنی بسیار کمی برای استفاده از خدمات خود لازم است در حالی که هنوز هم دارای ویژگی های پیشرفته مانند راه اندازی خودکار ، یک سوئیچ kill ، حالت VPN مخفی و شبکه های قابل اعتماد است. به طور خلاصه ، آنها رابطی سرگرم کننده و آسان برای استفاده ایجاد کرده اند تا کاربران ویندوز بتوانند به شبکه خود وصل شوند و از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنند.

TunnelBear for Mac OS X

برنامه Mac OS بسیار شبیه برنامه Windows Client است. این شامل همان ویژگی های پیشرفته VigilantBear (سوئیچ kill) ، GhostBear (حالت خفا) و لیست سفید لیست معتبر برای محافظت در برابر شبکه های Wi-Fi نا امن است. همان نگاه و احساس همتای ویندوز خود را دارد. یک تفاوت این است که به نصب ابزار یاور کمک می کند تا این نرم افزار بتواند تمام تنظیمات اینترنت شما را به حالت عادی برگرداند. برای اینکه TunnelBear بتواند این ابزار را نصب کند ، باید رمزعبور سرپرست رایانه خود را وارد کنید.

از TunnelBear بازدید کنید

TunnelBear VPN برای Android

نصب و راه اندازی برنامه Android

مراحل نصب برنامه TunnelBear VPN Android با انتخاب نماد Android در صفحه بارگیری وب سایت آنها آغاز می شود. این صفحه برای بارگیری برنامه Android نمایش می دهد. از اینجا ، روی دکمه “بازی Google” ضربه بزنید تا به فروشگاه بروید تا برنامه نصب شود. پس از آن ، بر روی دکمه “نصب” ضربه بزنید و بر روی پیام های ظاهر شده تا پایان کار کلیک کنید. برای باز کردن برنامه برای اولین بار ، روی دکمه “Open” ضربه بزنید.

نصب برنامه Android TunnelBear VPN

پس از باز شدن برنامه ، صفحه ای برای ایجاد یک حساب کاربری نمایش داده می شود. اگر قبلاً مانند ما حساب کاربری دارید ، روی پیوند “ورود به سیستم” ضربه بزنید. با این کار صفحه ورود به سیستم باز می شود که می توانید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را برای ایجاد حساب کاربری خود وارد کنید. بعد از وارد کردن اعتبارنامه خود ، روی دکمه “ورود به سیستم” ضربه بزنید. سپس صفحه نمایش استقبال طنز را خواهید دید. روی “دریافت تونل زدن” ضربه بزنید دکمه برای باز کردن داشبورد اصلی. اولین باری که برنامه را شروع می کنید ، با نکات مفیدی برای روشن کردن اتصال VPN و تغییر کشورهای مجازی در داشبورد اصلی نمایش داده می شود.

TunnelBear VPN Android برنامه ورود به سیستم

قبل از اینکه نگاهی به برنامه TunnelBear VPN بیندازیم ، اجازه دهید ابتدا گزینه ها را بررسی کنیم. با ضربه زدن روی نماد منو در سمت چپ بالای داشبورد ، به صفحه گزینه ها دسترسی پیدا می کنید.

TunnelBear VPN برای ویژگی های برنامه Android

برخی از این موارد طنزآمیز هستند و زیبایی های زیبایی را به رابط برنامه اضافه می کنند. برخی دیگر ماهیت جدی تری برای کمک به امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین شما دارند. ویژگی های زیبایی شناسی شامل صداهای خرس در حال رشد در اتصالات ، بازخورد لرزش و ابرهای شاداب شناور در سراسر نقشه رابط.

ویژگی های امنیتی پیشرفته تر موارد زیر را شامل می شود:

 • اتصال خودکار به Wi-Fis نا امن – تنظیم این گزینه به شما اطمینان می دهد که هنگام استراحت در مکان گرم مورد علاقه خود از شما محافظت می شود.
 • GhostBear – حالت خفا برای اتصالات TunnelBear VPN. این برای پنهان کردن ترافیک VPN شما از کسانی که ممکن است بخواهند آن را بخرند یا سانسور کنند ، استفاده می شود.
 • VigiliantBear – این یک سوئیچ kill است که اگر اتصال VPN تا زمانی که دوباره برقرار شود ، دسترسی به اینترنت را متوقف کند.
 • SplitBear – با این کار برنامه های نصب شده روی دستگاه خود را انتخاب می کنید که نمی خواهید از طریق VPN تونل شوند.
 • شبکه های قابل اعتماد – با استفاده از این کار به شما امکان می دهد لیست سفید شبکه هایی را که به آنها اعتماد دارید ایجاد کنید. هر شبکه ای که می خواهید به این لیست وصل شوید ، به طور خودکار باعث شروع VPN می شود.

ویژگی های برنامه Android TunnelBear VPN

از TunnelBear بازدید کنید

برنامه کاربردی Android TunnelBear VPN در عمل

می توانید با ضربه زدن روی مکان نقشه که توسط یکی از سبدهای عسلی ارائه شده است ، به شبکه TunnelBear وصل شوید. این یک گفتگو را باز می کند که از شما می خواهد تونلی به آن مکان بسازید یا خیر. پاسخ دادن به “بله” شما را به یک سرور VPN در آن کشور متصل می کند. اولین باری که به شبکه TunnelBear متصل می شوید ، برنامه از شما درخواست می کند مجوزهای ایجاد سرویس VPN را مجاز کنید. “OK” را ضربه بزنید و روند اتصال شروع می شود. یک انیمیشن زیبا از خرس را مشاهده می کنید که از مکان فعلی خود به کشور منتخب خود حفر می کند و در آنجا او از سبد آنجا به اوج خود می رسد و بسته به گزینه های تنظیم شده خود “با صدای بلند” غرش می کند..

اولین استفاده از برنامه Android TunnelBear VPN Android

کشور مجازی شما همچنین می توانید با ضربه زدن روی کشوری که آخرین بار در پایین داشبورد اصلی به آن متصل است ، انتخاب شود. با این کار لیستی از مکانهایی که می توانید به آنها وصل شوید باز می شود. در بالای این لیست گزینه “Auto” قرار دارد. انتخاب این مورد ، شما را به کشور روزه دار که در حال حاضر از مکان شما در دسترس است متصل می کند. در مورد ما ، این ما را به کانادا وصل کرد اگرچه در ایالات متحده واقع شده ایم.

اگر در حالی که به شبکه VPN TunnelBear VPN متصل هستید ، یک کشور مجازی دیگر را انتخاب کنید ، برنامه به طور خودکار شما را از سرور فعلی خود جدا می کند و شما را به کشور جدید وصل می کند. بنابراین تغییر مکان های مجازی از کانادا به ژاپن فقط به یک شیر آب نیاز داشت. اگر مکانی را انتخاب کنید در حالی که از شبکه جدا نیستید ، سپس نقشه را پیمایش می کند و از شما می خواهد تا با ضربه زدن روی یک نقشه نقشه فوق ، به آن مکان وصل شوید. فعال کردن سوئیچ اتصال تمام موارد لازم برای قطع ارتباط از شبکه است.

برنامه کاربردی Android TunnelBear VPN در عمل

می بینید که برنامه اندروید TunnelBear VPN برای نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است. از نظر ظاهری و کارایی آن با نرم افزارهای سفارشی دیگر آنها بسیار شبیه است. رابط کاربری ساده و به خوبی طراحی شده است. این باعث می شود همه بتوانند از دستگاه های Android خود برای اتصال به شبکه خود و ایجاد آدرس های مجازی استفاده کنند. بخش عمده ای از جزئیات فنی در پشت صحنه به کار گرفته می شوند. با این حال برخی از ویژگی های پیشرفته مانند اتصال خودکار به Wi-Fis ناایمن ، سوئیچ kill و حالت خفا را شامل می شود.

TunnelBear VPN برای iOS

برنامه TunnelBear برای دستگاههای iOS از نظر ظاهری مشابه است و از نظر ظاهری مشابه آن با همتای اندرویدی آن است. این کار اتصال با استفاده از انواع مختلف دستگاه را آسان می کند. اما به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط سیستم عامل اپل ، سوئیچ kill یا حالت خفا وجود ندارد.

از TunnelBear بازدید کنید

تست سرعت TunnelBear VPN

ما از عملکرد کلی سرویس VPN Tunnelbear خوشحال شدیم. در تست سرعت ما در چندین سرور قابل تحسین است. نمونه ای از سرعت آن را هنگام استفاده از VPN از تست سرعت زیر می توانید مشاهده کنید. همانطور که انتظار می رفت ، هنگام اتصال به سرور VPN خود به دلیل رمزگذاری ترافیک اینترنت ، سرعت کاهش یافته است. با این حال ، این سرویس برای سرویس VPN TunnelBear کوچک بود.

تست سرعت TunnelBear VPN

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال رمزگذاری شده Tunnelbear VPN سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 23/65 مگابایت در ثانیه به 22.24 مگابایت در ثانیه کاهش داد. این یک قطره کمتر از 6٪ برای سرورهای تورنتو ، ON است که تقریباً نزدیک به خدمات بسیار بزرگتر است. هنگامی که سایر مکانهای VPN را در شبکه آنها بررسی کردیم ، نتایج مشابه به دست آمد. متوسط ​​افت بین 5 تا 10 درصد بود. این از دست دادن سرعت اتصال کم به ارزش آرامش خاطر است که با تهیه تمام داده های آنلاین شما فراهم می شود. علاوه بر این ، سرویس VPN مزایای دیگری را برای افزایش گزینه های سرگرمی آنلاین شما ، محافظت از شما در برابر ضرب و شتم بیش از پیش ISP های غیرمجاز ، فراهم می کند و با خنثی کردن سانسور در جایی که وجود دارد ، می توانید از تجربه اینترنت بازتری برخوردار شوید..

افکار نهایی مرور TunnelBear VPN

TunnelBear VPN از سال 2011 در صنعت VPN فعالیت داشته است. این کار توسط Ryan Dochuk و Daniel Kaldor آغاز شده است و مقر آن در تورنتو ، کانادا است. اگرچه آنها گاه به گاه طنزآمیز رفتار می کنند ، اما در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین شما بسیار جدی هستند. حتی ممکن است شما بگویید که آنها از آن محافظت می کنند “مانند خرس مادر توله هایش را می کند”.

TunnelBear VPN یک وب سایت ساده اما خوب طراحی شده دارد. آنها نرم افزاری حرفه ای را با یک طرف طنز تهیه کرده اند تا بتوانید خدمات VPN خود را به آنها وصل کنید و از آن استفاده کنید. این نرم افزار سفارشی ویندوز ، Mac OS X ، اندروید و iOS را شامل می شود ، با پسوند هایی برای مرورگرهای Chrome و Opera. آنها همچنین یک ردیاب و مسدود کننده نرم افزارهای مخرب رایگان برای مرورگر Chrome دارند که می توانید در کنار سرویس VPN از آن استفاده کنید تا امنیت خود را هنگام گشت و گذار در وب افزایش دهید. سرویس گیرنده های Windows ، Mac OS X و Android آنها دارای سوئیچ kill و یک حالت مخفیکاری برای جلوگیری از سانسور هستند.

شبکه VPN TunnelBear با استفاده از برخی از بهترین الگوریتم های رمزگذاری موجود امروز طراحی شده است. از پروتکل OpenVPN برای Windows ، Mac OS X و Android استفاده می کند. IKEv2 برای اتصال دستگاههای iOS استفاده می شود. تمام رمزگذاری داده ها با استفاده از AES-256-CBC به جز iOS 8 و بالاتر که از AES-128-CBC استفاده می کند. اطلاعات شما به طور ایمن تأیید شده است تا از تغییرات در خارج یا به اصطلاح “مرد در حملات میانه” محافظت شود. انجام دستی اولیه با این سرویس از مبادله ثابت کلید Diffie-Hellman با قدرت بیت 4096 یا 2048 استفاده می کند که بسیار ایمن به حساب می آید و محرمانه بودن را برای جلسات خود فراهم می کند..

همه برنامه های سفارشی آنها نصب و استفاده آسان است. فقط با چند کلیک ماوس یا شیرهای بر روی صفحه نمایش شما باعث می شود که شما در عرض چند ثانیه به شبکه آنها وصل شوید و از چشم کنجکاو ایمن شوید. تمام رابط های مربوط به نرم افزارهای سفارشی آنها مشابه هستند که دسترسی به آن را بر روی چندین دستگاه آسان می کند. آنها دارای یک بانک اطلاعاتی اطلاعات و سؤالات متداول برای کمک به پاسخگویی به برخی از سوالات شما هستند. همچنین دارای پشتیبانی و حساب های الکترونیکی 24x7x365 در رسانه های اجتماعی برای کمک به هر مسئله ای هستید که ممکن است داشته باشید. نکته مهم در مورد سرویس VPN TunnelBear این است که آنها پورت تورنت و P2P را غیرفعال می کنند ، بنابراین اگر به دنبال VPN هستید که امکان به اشتراک گذاری فایل را دارد ، نامزد خوبی برای شما نیستند..

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • TunnelBear VPN برای Windows، Mac OS X مشتری دارد.
 • آنها برنامه های موبایل برای iOS و Android دارند.
 • آنها دارای پسوندهای مرورگر برای Chrome و Opera هستند که می توانند برای محافظت از داده از مرورگر شما و از آنها استفاده کنند.
 • TunnelBear افزودنی رایگان Chrome برای مسدود کردن ردیاب ها دارد.
 • آنها برای برنامه بلند مدت خود تخفیف ارائه می دهند.
 • می توانید پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • ضمانت برای مشترکین پرداخت شده اضافه کنید.
 • مکانهای VPN بیشتری اضافه کنید. به طور خاص در اروپای شرقی (منطقه روسیه) و آفریقا.
 • به کاربران اجازه دهید هنگام اتصال به VPN ، مکان خاص سرور (شهر) را انتخاب کنند.
 • پی پال را به عنوان گزینه پرداخت مجدداً برگردانید.

Tunnelbear VPN ممکن است یکی از بزرگترین شبکه های VPN نداشته باشد اما عملکرد آن مطابق با سایر ارائه دهندگان برتر است. آنها مکان های سرور خود را برای به حداکثر رساندن پوشش ، در حالی که هنوز یک شبکه سریع و پاسخگو حفظ کرده اند ، انتخاب کرده اند. TunnelBear استفاده رایگان محدود را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد سازگاری دستگاه های خود را با سرویس آنها تست کنید. به سرویس آنها یک درایو تست بدهید و ببینید که چه فکر می کنید. شما می توانید برای یک سال خدمت ثبت نام کنید تا با درآمد فقط 4.17 دلار در هر ماه بیشترین درآمد را برای خود داشته باشید.

از TunnelBear بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me