بیایید با کمی اطلاعات در مورد شرکت ، بررسی خود را درباره Unblock-Us شروع کنیم. Unblock-Us نام تجاری NetProtect Inc. است ، شرکتی که در ابتدا در کانادا مستقر بود اما پس از وضع قوانین جدید برای حفظ داده ها ، در سال 2013 آنها تصمیم به انتقال دفتر مرکزی خود به باربادوس گرفتند. Unblock-Us به عنوان یک VPN باهوش تر و سریع تر به بازار عرضه می شود. در واقع مانند VPN معمولی نیست که معمولاً مورد بررسی قرار می دهیم ، اما برای بسیاری از افراد یک گزینه عالی برای دسترسی به رسانه های جغرافیایی محدود است. هدف شما در استفاده از VPN نه آنقدر حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن بلکه سرعت و دسترسی است ، پس خدمات آنها انتخاب خوبی برای شماست.

بررسی انسداد-Us

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

خدمات Unbock-Us Smart VPN با استفاده از یک پیکربندی واحد به بازار عرضه می شود. آنها آن را در دو بسته ارائه می دهند که براساس مدت زمان خدمات قیمت گذاری می شوند. اولین مورد 4.99 دلار در هر ماه, به طور مکرر مورد دوم است 49.90 دلار در سال, همچنین به صورت مکرر. همانطور که مشاهده می کنید در صورت ثبت نام برای یک سال خدمات ، قیمت های ویژه ای با تخفیف ویژه ارائه می دهند. شما 10 دلار صرفه جویی می کنید ، این مانند آزاد شدن دو ماه است.

رفع انسداد قیمت گذاریهمانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، Unblock-Us چندین گزینه پرداخت مختلف را برای شما ارائه می دهد تا هنگام ثبت نام در سرویس آنها ، یکی از گزینه های مختلف پرداخت را انتخاب کنید. اینها شامل کارتهای اعتباری اصلی مانند VISA ، MasterCard ، Diners و JCB است. آنها همچنین به شما امکان می دهند با استفاده از حساب PayPal خود که ما دوست داریم بیشتر خدمات آنلاین انجام دهیم از آنجا که به ما امکان می دهد بهتر از یک مکان آنها را مدیریت کنیم مشترک شوید. خوب است که آنها گزینه های مختلف پرداخت را به شما پیشنهاد می دهند تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام یک برای شما بهتر است.

دوره آزمایشی بدون خطر

Unblock-Us می فهمد که ممکن است بخواهید سرویس آنها را امتحان کنید تا ببینید آیا این مناسب برای شما مناسب است یا خیر. بنابراین ، علاوه بر تخفیف سالانه ، اگر در یک برنامه سالانه عضو شوید و ظرف 30 روز اول پس از خرید داوطلبانه خدمات خود را لغو کنید ، بازپرداخت کامل به شما داده می شود. علاوه بر این ، آنها همچنین به کلیه مشترکین جدید a محاکمه رایگان 7 روزه.  تمام آنچه برای ثبت نام در این آزمایش مورد نیاز است یک آدرس ایمیل است. اگر تصمیم بگیرید که خدمات آنها برای شما نباشد ، نیازی به فسخ دادگاه نیست ، پس از هفت روز به سادگی منقضی می شوید. با این حال ، شما باید DNS آنها را از سیستم خود حذف کنید. بنابراین ، پیش بروید و خدمات آنها را امتحان کنید و ببینید آیا این متناسب با نیازهای شما است یا خیر.

مشاهده Unblock-Us

چگونه Unblock-Us کار می کند

Unblock-Us در درجه اول یک سرویس هوشمند DNS است که هدفش رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود از طریق سایتهایی مانند Netflix ، Hulu و BBC iPlayer از سایر نقاط جهان است. این سرویس ها با تغییر تنظیمات آدرس سرور DNS در دستگاه شما کار می کنند. توضیح چندانی درباره نحوه عملکرد سرویس Unblock-Us با چند جمله از توضیحات آنها توضیح داده شده است صفحه نخست.

هر رایانه یا دستگاهی با قابلیت اینترنت دیگر دارای یک آدرس است. این شماره مانند آدرس خیابان است. راه حل ما بسیار درخشان است. ما به شما آدرس می دهیم که محتوای مورد نظر شما در دسترس باشد. این مانند حرکت رایانه یا دستگاه دیگر شما بدون حرکت دادن آن است.

بنابراین ، بر خلاف اکثر VPN ها ، فقط مقدار کمی از ترافیک شما از طریق سرور آنها ارسال می شود. پس از برقراری اتصال ، بیشترین محتوای جریان مستقیماً از سایت ارائه دهنده به رایانه شما ارسال می شود. این به شما امکان می دهد بدون کم کردن سرعت اتصال به اینترنت ، به وب سایتهای مسدود شده منطقه ای از هر نقطه جهان دسترسی داشته باشید. این تفاوت با بیشتر VPN هایی که تمام ترافیک شما را از طریق سرورهای خود ارسال می کنند و از روش های رمزگذاری کندتر استفاده می کنند برای کمک به شما برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن بیشتر است.

Unblock-Us از دستگاههای مختلفی مانند دسک تاپ ، تلفن های هوشمند ، کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند ، پخش کننده های رسانه ای و روترها پشتیبانی می کند. بخش پشتیبانی وب سایت آنها انتخاب بزرگی از راهنماهای آسان برای راه اندازی دستگاه شما برای استفاده از خدمات آنها دارد. پیکربندی روتر خود برای استفاده از سرویس Unblock-Us به شما امکان می دهد از تمام دستگاه های متصل به آن استفاده کنید.

تنظیمات راه اندازی مجدد برای Windows را باز کنید

همانطور که گفتیم ، یک آدرس ایمیل تمام آنچه برای ثبت نام در جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه خدمات آنها لازم است ، است. پس از وارد کردن آدرس ایمیل خود و کلیک بر روی دکمه شروع آزمایشی ، تصویری مانند تصویر زیر را می بینید.

محاصره کردن آزمایشی رایگان

انتخاب دکمه “تنظیم آن” شما را به صفحه تنظیمات دستگاه خود می برد که در آن می توانید یک برنامه تنظیم را برای ویندوز اجرا کنید تا به طور خودکار تنظیمات آدرس سرور DNS خود را تغییر دهد. پس از اتمام این کار ، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

آزمایشی آزمایشی کامل شد

این همه راه اندازی دادگاه آزمایشی رایگان است. اکنون به کلیه کانالهایی که پشتیبانی می کنند دسترسی کامل دارید. هم اکنون می توانید تنظیمات زیرنویس و زیرنویس Netflix را تنظیم و به روز کنید. با کلیک بر روی کادر کشویی در زیر “انتخاب منطقه Netflix” به شما امکان می دهد کشور مورد نظر خود را برای تماشای محتوای Netflix تنظیم کنید. گزینه های منطقه ای Netflix در تصویر زیر نشان داده شده است.

مناطق را از حالت Netflix باز کنید

در عوض ، می توانید تنظیمات DNS خود را به صورت دستی که توسط Unblock-Us ارائه شده است ، تغییر دهید. این همه راه اندازی دادگاه آزمایشی رایگان است. Unblock-Us داده هایی را که از طریق سرورهای آنها عبور می کند ، وارد یا نظارت نمی کند. خاطرنشان می کنیم برای کسانی که می خواهند ضمن استفاده از سرویس Unblock-Us ، حریم شخصی خود را حفظ کنند.

کانالها را از حالت انسداد خارج کنید

Unblock-Us SmartVPN کمی متفاوت از برخی VPN ها عمل می کند زیرا در درجه اول به شما اجازه می دهد تا به کانالهای رسانه ای جریانی دسترسی داشته باشید که از هر نقطه جهان مسدود شده اند. این شامل گوش دادن به سرویس موسیقی دلخواه مورد علاقه خود هنگام تلفن در اتومبیل ، تماشای فیلم مورد علاقه خود در Wi-Fi هتل یا هرجای دیگری است که ممکن است محتوا قبلاً مانند اتاق خواب دانشگاه شما مسدود شده باشد. بر خلاف VPN های معمولی که همه ترافیک ها را از طریق VPN ارسال می کنند ، راه حل Unblock-Us مشترکین را مستقیماً به محتوای پشتیبانی شده خود برای ارائه دهندگان رسانه رسانه ای که از آنها پشتیبانی می کنند مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Instant Video و بسیاری دیگر متصل می کند..

Unblock-Us با قرار دادن آنها در دسته های مفیدی مانند رویدادها ، ویدئوی تقاضا ، کودکان ، ورزش و موسیقی ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، مشاهده و دسترسی به کانالهایی که از آنها پشتیبانی می کنند آسان می کند. با کلیک بر روی یکی از این دسته ها ، شما را مستقیماً به سمت آن سوق می دهد. علاوه بر این ، هر کانال همچنین پیوندی به وب سایت خود دارد ، دستگاههایی را که می توانید به آن دسترسی داشته باشید ، نشان می دهد ، در صورت نیاز به اشتراک اضافی برای دسترسی به محتوای آن ، یادداشت های مهم برای آن کانال و راهنماهایی که می تواند به شما در دسترسی به آن دسترسی پیدا کند همانطور که نشان داده شده است. در تصویر زیر.

کانال انسداد-Us

کانال های فعلی پشتیبانی شده توسط سرویس آنها در زمان بررسی ما به شرح زیر است:

 • فیلم در مورد تقاضا – Netflix، Hulu and Hulu Plus، Amazon Instant Video، HBO Nordic، HBO GO، Vudu، Crackle، Now TV، M-Go، Epix HD، MaxGo، Starz، CinemaNow، Warner Instant Archive، Blockbuster Now، Fandor، Blinkbox، Funimation ، Dramafever ، تلویزیون Soompi (KDrama) ، تلویزیون Shudder ، iBox.ie ، 9jumpin
 • تلویزیون – iPlayer BBC ، پخش کننده ITV ، پخش کننده تلویزیون ، کانال 4 – 4oD ، کانال 5 ، Sky Go ، MSN UK ، Zattoo ، Sling TV ، ABC ، ​​ABC Family، ABC News، CBS All Access، CBS، Big Brother USA، Utopia، PBS ، FOX ، NBC ، CNBC ، شبکه غذایی ، Univision.com ، Ulive ، شبکه USA ، HGTV ، TBS ، TruTV ، Adultswim ، TNT Drama ، TCM ، DishWorld، Showtime Anytime، SHO.com، AMC.com، FX، A&E، Syfy، Sundance TV، Bravo، Smithsonian، Discovery US، VEVO، Startrek.com، National Geographic، CW، Logo TV، SouthPark Studios، Comedy Central، BYUtv، Spike TV، CNN Go، CTV، Slice.ca، SBS استرالیا، ABC iView، Ten.com.au، Eleven.com.au، Arte، ZDF.de، ARD.de، DR.dk، TV2 DK، TF1 France، 6 Play، France 1، France 2، France 3، France 4، France 5، Pluzz France، Canal Play
 • بچه ها – فیلم های دیزنی در هر جا ، کانال دیزنی ، دیزنی جونیور ، دیزنی XD ، کنجد برو ، Marvel.com
 • ورزش ها – NHL GameCenter Live، NFL GamePass، NFL Now، MLB، NBA، WWE Network، MLS – Major League Soccer، Watch AFL، NRL، Premier League Pass، Star Sports، BBC Sport، BT Sports، bein Sports، ESPN، Fox Sports Go ، Fox Soccer 2 Go، NBC Sports، NBC Sports Extra Extra، Sportsnet World Now، Univision Deportes، Universal Sports، CBS Radio Radio، Sky Sports، Eurosport Player UK، Eurosport UK، USopen.org، Tennis Channel، Sportschau.de
 • موسیقی – Pandora، Spotify، Rdio، BBC iPlayer Radio، Songza، iHeart Radio، Slacker، Rapsody، Absoluteradio.co.uk، MTV، VEVO، Radio.com

از جمله کانالهایی که Unblock-Us از آنها پشتیبانی می کند ، 22 منطقه از محبوب ترین ارائه دهنده رسانه های پخش کننده جریان ، Netflix هستند. این بدان معناست که شما از 22 کشور مختلف به کتابخانه های محتوای Netflix دسترسی خواهید داشت. در زمان این بررسی ، کشورهای پایان نامه موارد زیر را شامل می شدند:

ایالات متحده ، آرژانتین ، استرالیا ، اتریش ، بلژیک ، برزیل ، کانادا ، کلمبیا ، دانمارک ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ژاپن ، لوکزامبورگ ، مکزیک ، هلند ، نیوزیلند ، نروژ ، سوئد ، سوئیس و انگلیس.

بنابراین ، با استفاده از خدمات آنها ، شما قادر خواهید بود هر زمان که بخواهید ، بیشتر فیلم های مورد علاقه ، سریال های تلویزیونی و برنامه نویسی اصلی Netflix را تماشا کنید. علاوه بر این ، می توانید این موارد را از هر جای دنیا که دسترسی به اینترنت دارد تماشا کنید.

مشاهده Unblock-Us

حریم خصوصی و امنیت

به طور معمول ، اگر حفظ حریم خصوصی ، امنیت و ناشناس بودن دغدغه اصلی شماست ، پس باید VPN را پیدا کنید که هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما را وارد نکند. Unblock-Us اطلاعات مربوط به فعالیتهای اینترنتی هیچ یک از اعضا را حفظ نمی کند. در واقع ، همانطور که قبلاً بیان کردیم ، آنها دفتر مرکزی خود را از کانادا به باربادوس منتقل کردند تا از انجام این کار خودداری کنند.

آنها خط مشی رازداری خود در مورد نظارت و ورود به سیستم در قسمت حفظ حریم خصوصی صفحه شرایط استفاده خود را توضیح می دهند. موارد زیر باید ایده خوبی را در مورد آنچه که از سرویس Unblock Us انتظار دارید داشته باشد ، ارائه می دهد اما توصیه می کنیم شرایط کامل استفاده را برای خود بخوانید..

وب سایت فعالیت های کاربر را برای رفتار نامناسب نظارت نمی کند ، و نخواهد کرد ، و همچنین گزارش های مستقیمی از فعالیت های اینترنتی هر مشتری را حفظ نمی کنیم. با این حال ، ما این حق را داریم که درمورد موضوعاتی که به نظر ما غیرقانونی است یا نقض شرایط توافق نامه است ، تحقیق کنیم.

… بهینه سازی راه حل حریم خصوصی شبکه خصوصی مجازی (“VPN”) ، ارائه جستجوی انتخابی و خصوصی از طریق فن آوری پراکسی به روشی که تجربه مرور اینترنت شما را از نظر سرعت و زمان بارگیری بهینه می کند ، و پشتیبانی فنی ما برای ناشناس سازی با توجه به حوزه های خاص فقط ، صرفاً ناشناس کردن آدرس IP شما ، مطابق با استانداردهای صنعت VPN ، به شیوه ای انجام می شود که تجربه مرور اینترنت شما را از نظر سرعت و بهینه سازی به شما ارائه می دهد ، خواهد بود و یا ارائه شده است. بار بارگیری …

Unblock-Us از آنچه که معمولاً کمترین امن پروتکل رمزنگاری محسوب می شود ، PPTP برای سرویس Smart VPN استفاده می کند. آنها از این امر استفاده می کنند زیرا این امکان را می دهد تا سرویس آنها با بیشتر دستگاه ها سازگار باشد. علاوه بر این ، کمترین رمزنگاری را برای سربار فراهم می کند و همانطور که در شرایط استفاده آنها بیان شده است ، هدف اصلی آنها ناشناس سازی انتخابی آدرس IP شما برای مرور سریع و بارگیری است. در نتیجه ، ما فکر می کنیم اگر حفظ حریم خصوصی ، امنیت و ناشناس بودن دلیل اصلی استفاده از VPN باشد ، سرویس Unblock-Us بهترین انتخاب برای شما نیست. گفته می شود ، فقط شما می توانید تعیین کنید که آیا میزان حفظ حریم خصوصی و امنیت سرویس Unblock-Us برای نیازهای VPN شما مناسب است یا خیر..

مشاهده Unblock-Us

دست در حال تست

ما تست سرعت عادی خود را روی سرویس Unblock-Us Smart VPN انجام دادیم و در حالی که به VPN آنها متصل است ، تقریباً تغییری در سرعت بارگیری یا مرور به طور کلی مشاهده نکردیم. این همانطور که انتظار داشتیم از آنجا که برخلاف VPN های دیگر که همه ترافیک شما را از طریق VPN ارسال می کنند ، Unblock-Us شما را مستقیماً به سایتهایی که از آنها پشتیبانی می کنند متصل می کند. همانطور که قبلاً بیان کردیم ، سرویس آنها از پروتکل PPTP استفاده می کند و در این بررسی ، آنها راهنماهایی برای تنظیم سرویس VPN خود در سیستم عامل Mac OSX ، Windows 7 ، Windows 8 ، iPhone ، iPod ، iPad و Android داشتند..

نتیجه

اگر آنچه در ابتدا در VPN به دنبال آن هستید ، خدمتی است که به شما امکان می دهد به محتوای رسانه جریانی محدود شده از طریق جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ، Unblock-Us این سرویس برای شماست. آنها انتخاب زیادی از کانال ها را دارند و از طیف گسترده ای از دستگاه ها پشتیبانی می کنند. این شامل ویندوز ، Mac OSX ، کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند ، پخش کننده های رسانه ای ، تلفن های همراه ، تبلت ها و حتی روترها است. پیکربندی دستگاه شما برای استفاده از خدمات آنها شامل تغییر تنظیمات سرور DNS شما برای اشاره به آنهاست. این یک فرایند ساده است اما ما قدردانی می کنیم که تیم Unblock-Us راهنمایی های مربوط به همه دستگاه های پشتیبانی شده خود را در صفحه پشتیبانی وب سایت خود به راحتی دنبال کند. آنها حتی یک برنامه تنظیم خودکار برای کاربران ویندوز نیز دارند.

Unblock-Us یکی از بهترین انتخاب های کانال را دارد. این با جدیدترین رویدادهای زنده فصلی و اطلاعاتی که شما نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از خدمات خود به آنها دسترسی پیدا کنید ، به روز شده است. جزئیاتی که آنها برای رویدادهای زنده ارائه می دهند شامل کانال پخش شده از آن ، دستگاه هایی است که می توانید برای پخش آن استفاده کنید ، و در صورت پرداخت هزینه اضافی نیز برای دسترسی به آن نیاز دارید. آنها همچنین با قرار دادن آنها به دسته ها ، مکان یابی کانال های مورد نظر برای دسترسی آسان را آسان می کنند. Unblock-Us راهنماهایی برای کمک به شما در تماشای مسابقات ورزشی موردعلاقه خود حتی اگر در منطقه شما سیاه پوستان باشد ، به شما کمک می کند.

مواردی که درباره خدمات دوست داشتیم شامل موارد زیر بود:

 • می توان انواع دستگاه ها را نصب کرد
 • آنها تعداد زیادی کانال را پشتیبانی می کنند
 • بدون از دست رفتن سرعت اتصال همانند نمونه های VPN معمولی است
 • دسترسی دسترسی به VPN پروتکل اولیه PPTP اقتصادی
 • می توانید VPN آنها را در ویندوز ، Mac OSX ، iPhone ، iPod ، iPad و Android تنظیم کنید

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • به یک اتصال همزمان بیشتر اجازه دهید
 • BitCoin را به عنوان گزینه پرداخت اضافه کنید

ما پیشنهاد می کنیم که Unblock-Us را برای خودتان امتحان کنید. برای یک روز آزمایشی رایگان 7 روزه خود ثبت نام کنید و خدمات خود را از طریق قدم های آن درج کنید. سعی کنید رویداد ورزشی مورد علاقه خود را تماشا کنید که شاید نتوانید در غیر این صورت مشاهده کنید ، فیلم مورد علاقه Netflix خود را تماشا کنید یا به پخش موسیقی گوش دهید. بین مناطق Netflix جابجایی کنید تا محتوای اضافی را که می توانید به عنوان مشترک مشترک با درآمد دریافت کنید ، تجربه کنید. هنگامی که خدمات آنها را تجربه کردید ، می توانید فقط با 4.16 دلار در ماه ثبت نام کنید.

مشاهده Unblock-Us

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me