بررسی چکش VPN

بررسی Hammer VPN ما نشان داد که این یک برنامه Android است که توسط TunnelGuru VPN ایجاد شده است. HammerVPN ابزاری نرم افزاری VPN برای دستگاه های Android است که نه تنها کلیه ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند بلکه با استفاده از یک فناوری تقلا کننده نیز آن را انجام می دهد. این می تواند واقعیت استفاده از سرویس VPN را پنهان کند. این به نوبه خود می تواند از معاملات اینترنتی شما و جلوگیری از DPI (بازرسی عمیق بسته ها) از اشخاص ثالث محافظت کند.


بررسی چکش VPN

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

می توانید برنامه Hammer VPN را به صورت رایگان از سایت Google Play بارگیری کنید. TunnelGuru به کاربران برنامه Hammer VPN 100 باند پهنای باند رایگان به خدمات VPN خود ارائه می دهد. اگرچه این پهنای باند مقدار کمی دارد ، اما می تواند برای کاربران گاه به گاه VPN کافی باشد. علاوه بر این ، مجبور خواهید بود تبلیغات تبلیغاتی و گاه گاهی مزاحم از TunnelGuru VPN و حامیان آنها را ارائه دهید زیرا خدمات رایگان با تبلیغات تأمین می شود (نمونه های زیر نشان داده شده است).

آگهی های چکش VPN

با این حال ، ما احساس نمی کنیم که این پهنای باند به اندازه کافی برای بیشتر کاربران معمولی VPN باشد. با این حال ، اگر تصمیم دارید برنامه Hammer VPN و خدماتی را که توسط TunnelGuru VPN ارائه داده اید دوست دارید ، آنها یک نسخه پهنای باند نامحدود را ارائه می دهند که می توانید برای استفاده از خود برنامه ثبت نام کنید. آنها فقط یک بسته ماهانه برای این سرویس پولی ارائه می دهند. شما می توانید VPN نامحدود را با قیمت 4.25 دلار در هر ماه خریداری کنید.

ویژگی های حساب Premium Hammer VPN

ویژگی ها و مزایایی که حساب کاربری پرداخت شده Hammer VPN ارائه می دهد به شرح زیر است:

 • Stealth VPN – در مقابل DPI از ترافیک اینترنت شما کمک می کند.
 • سرورهای اضافی – شما به شبکه 1 گیگابیت بر ثانیه سرورهای پریمیوم دسترسی پیدا می کنید.
 • دسترسی نرم افزاری اضافی – می توانید از نرم افزارهای ارائه شده توسط TunnelGuru VPN استفاده کنید که به شما امکان می دهد با استفاده از انواع پروتکل متصل شوید..
 • پورت – می توانید چندین درگاه را انتخاب کنید تا بتوانید داده ها را از طریق آن تونل کنید.
 • پروکسی – می توانید VPN را برای استفاده از پروکسی تنظیم کنید.
 • پهنای باند – دسترسی به سرورهای بدون محدودیت پهنای باند. سرورهای رایگان هنوز محدودیت 100MB در روز دارند.
 • امنیت – Hammer VPN یک فایروال مجازی برای محافظت از دستگاه شما در برابر بدافزارهای دریافتی فراهم می کند.
 • حفاظت – ضمن اتصال به شبکه های WiFi ، از اطلاعات خود محافظت کنید.

اگر ترجیح می دهید تمام پرداخت های آنلاین خود را در یک پایگاه داده مرکزی نگه دارید ، می توانید هزینه خدمات خود را پرداخت کرده و یک کوپن ماهیانه توسط پی پال دریافت کنید. آنها کارت های اعتباری Visa ، MasterCard ، American Express و Discover را می پذیرند که با استفاده از ویژگی ناشناس Paypal به کار گرفته می شوند. در صورت تمایل می توانید هزینه اشتراک خود را نیز از طریق وب سایت TunnelGuru پرداخت کنید. پیوندی را در پایین صفحه نصب برنامه در فروشگاه Google Play پیدا خواهید کرد.

دوره آزمایشی بدون خطر

می توانید سرویس Hamper VPN را به صورت رایگان امتحان کنید. شما می توانید حداکثر 100MB از پهنای باند در روز در شبکه VPN خود استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها پس از خرید خدمات پریمیوم خود ، 3 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. اگر به محض خرید آن از خدمات راضی نیستید ، آنها قیمت خرید شما را بازپرداخت می کنند. شما باید سه روز از تاریخ اشتراک خود را به صورت کتبی از طریق ایمیل به اطلاع خود در مورد قصد خود برای لغو حساب خود اطلاع دهید.

شبکه سرور VPN

شبکه حق بیمه Hammer VPN از 1 سرور Gbps در برزیل ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، مکزیک ، انگلستان ، هلند ، ایالات متحده ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی و ترکیه تشکیل شده است. اگرچه این تعداد کمی از مکان های VPN است ، اما منطقه جغرافیایی وسیعی را شامل می شود. این سرویس VPN خود را در پنج از هفت قاره: آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی ارائه می دهد..

سرورهای Hammer VPN اجازه استفاده از تورنت یا هر نرم افزار P2P دیگر را نمی دهد. آنها همچنین برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی برای محتوای جریان مورد استفاده قرار نمی گیرند. شما فقط به یک دستگاه محدود می شوید. سرانجام ، شما نمی توانید از برنامه Hammer VPN در نیجریه ، پاکستان ، غنا ، چین ، هند ، سنگال و سوریه استفاده کنید.

حریم خصوصی و امنیت

ما در مورد حریم کارهایی که شما هنگام استفاده از سرویس Hammer VPN انجام می دهید ، مبتنی بر سیاستهای حفظ حریم خصوصی و TOS آنها نیستیم. چند مورد از این سیاست به شرح زیر است:

ما تمام تلاش خود را برای محافظت از حریم خصوصی شما با ذخیره نکردن جزئیات بیشتر در مورد سرورهای خود نسبت به نیاز فنی و قانونی – و مجاز – انجام می دهیم. در واقع ، سرورها خود هیچ پرونده ای را که مورد علاقه هر کسی باشد ، جز توسعه دهندگان و اپراتورها حفظ نمی کنند. با این حال ما با مقامات نگرانی تا حد لازم برای محافظت از ما در برابر مسئولیت اقدامات غیرقانونی شما در صورت وجود همکاری خواهیم کرد. این بدان معنی است که ما در صورت نقض قوانین ، ممکن است ما از جزئیات حساب و پرداخت شما و همچنین آدرس IP منبع استفاده شده برای ثبت نام رونمایی کنیم.

برای برنامه های تلفن همراه خود موارد زیر را بیان می کنند:

> برنامه های موبایل:
ما از طریق برنامه های موبایل که در دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنید ، اطلاعات یا اطلاعات حساس شخصی را نخوانده ، ردیابی و جمع آوری نمی کنیم. برای کار فقط به حداقل مجوزها نیاز دارید ، که در لیست مجوزها ذکر شده است ، در حالی که برنامه های تلفن همراه را نصب می کنید قابل بررسی است. برنامه های موبایل عمدتا به مکان فعلی ، شناسه دستگاه در صورت موجود بودن ، ایجاد اطلاعات ، اجازه دسترسی به ذخیره سازی موبایل و شبکه احتیاج دارند.

آنها حداقل اطلاعاتی را از کاربران VPN خود ثبت می کنند: شروع اتصال ، پایان اتصال و آدرس IP که برای اتصال استفاده می شود. اما ، از آنجا كه اظهار می كنند كه آنها در محدوده قضایی كشور كه ​​در آن قرار دارند كار می كنند و یك حوزه قضایی ندارند ، می توانند در بعضی موارد مجبور به نظارت بر داده های كاربران شوند. علاوه بر این ، آنها می گویند که این کار را انجام می دهند تا خود را از انجام هرگونه کار اشتباهی از طرف شما خلاص کنند. در نتیجه ، ما به شما واگذار می کنیم تا اگر از این شرایط راحت هستید ، تصمیم خود را بگیرید.

HammerVPN اطلاعات فنی بسیار کمی در مورد چگونگی رمزگذاری داده های شما یا مکانیسم استفاده از آنها برای ارائه ویژگی مخفی کاری در اختیار شما قرار می دهد. تحقیق ما در این مورد نشان داد که آنها از VPN سفارشی اختصاصی خود استفاده می کنند. این پروتکل های مختلف و فناوری های تونل زنی را ترکیب می کند. علاوه بر این ، سرویس Hammer VPN از قدرت رمزگذاری 128 بیتی برای داده های اینترنت شما استفاده می کند.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی از سرویس Hamper VPN عمدتا از طریق ایمیل انجام می شود. ما در اکثر موارد 2 سؤال پشتیبان برای کارکنان آنها ارسال کردیم و از آن زمان 2 روز دیگر شنیدیم. پاسخ آنها با سؤالاتی که مطرح کردیم مفید بود.

پشتیبانی از چکش VPN

آنها همچنین حضور توییتر و فیس بوک دارند. اگرچه ، اینها به نظر نمی رسد که هر روز تحت نظارت باشند ، بنابراین ما نمی دانیم چه مدت طول می کشد تا پاسخی از این منابع دریافت شود. سرانجام ، آنها چند ویدئوی YouTube برای کمک به شما در ثبت نام در خدمات خود دارند. آنها از پایگاه داده متداول FAQ برخوردار نیستند و اگر می خواهید از ویژگی های پیشرفته آن استفاده کنید ، نرم افزار آنها برای افرادی که دانش فنی بیشتری دارند طراحی شده است.

نصب Hammer VPN

می توانید برنامه فروشگاه Hammer VPN را از فروشگاه Google Play روی دستگاه Android خود نصب کنید. هنگامی که برنامه را پیدا کردید ، روی دکمه “نصب” آن ضربه بزنید. سپس صفحه ای که درخواست مجوز دسترسی برای برنامه را نشان می دهد. قبل از شروع نصب باید این موارد را بپذیرید. پس از اتمام نصب ، بر روی دکمه “Open” ضربه بزنید تا برای اولین بار آن را راه اندازی کنید.

نصب چکش VPN

بعد از باز شدن برنامه Hammer VPN ، داشبورد اصلی نمایش داده می شود. هنگامی که برای اولین بار به سرویس VPN وصل می شوید ، توضیح می دهد که هیچ نرم افزاری تورنت را نمی توان از آن استفاده کرد. باید تصدیق کنید که این شرایط را درک کرده و موافقت می کنید. سپس صفحه نمایش برای ایجاد سرویس اتصال Hammer VPN نمایش داده می شود. برای اجازه این کار “OK” را بزنید. سرانجام اتصال به سرور VPN انتخابی شما تکمیل خواهد شد.

راه اندازی Hammer VPN

گزینه ها و ویژگی های برنامه Android

ضربه زدن روی پیکان پایین در کنار سرور انتخاب شده در داشبورد اصلی لیستی از سرورهایی را ایجاد می کند که می توانید با استفاده از پروتکل فعلی خود به آنها وصل شوید. اگر یک حساب حق بیمه پرداخت شده دارید ، می توانید به پایین این لیست بروید و یک سرور پریمیوم برای اتصال به آن انتخاب کنید. علاوه بر این ، همچنین می توانید پروتکل خود را که برای برقراری ارتباط استفاده خواهید کرد ، انتخاب کنید. سه پروتکل که می توانید از بین آنها انتخاب کنید به شرح زیر است:

 • UDP – این پروتکل پیش فرض و اولیه برای برنامه است و از RPort: 500 و LPort: 0 استفاده می کند (0 نشان دهنده تعداد درگاه تصادفی است). این سریعترین پروتکل است و برای اکثر کاربران بهترین گزینه خواهد بود. با این وجود ، تأیید صحت سفارش یا تحویل کلیه بسته های داده ارسال شده ارائه نمی شود.
 • TCP – این کندتر از پروتکل UDP است اما تأیید سفارش و بسته تحویل داده را تأمین می کند. به همین دلیل ، بهترین راه حل برای اتصال به مسافت های طولانی و ضعیف است یا در صورت داشتن مشکل در استفاده از UDP ، مشکل دارید.
 • ICPM – این برای اتصال دستگاه های روت شده است و نیاز به دسترسی فوق العاده کاربر روی دستگاه شما دارد.

اتصال با استفاده از پروتکل های مختلف می تواند روی زیر مجموعه سرورهای VPN که در هنگام استفاده از سرویس Hammer VPN به آنها دسترسی دارید ، تأثیر بگذارد..

گزینه های چکش VPN

دو صفحه دیگر وجود دارد که از داشبورد برنامه قابل دسترسی است. اولین مورد از این طریق با ضربه زدن روی دکمه “About” قابل دسترسی است و اطلاعات مربوط به برنامه Android را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین پیوندی به وب سایت TunnelGuru نمایش می دهد ، بنابراین می توانید در صورت تمایل یک حساب پولی تنظیم کرده و TOS را بررسی کنید..

صفحه دوم که ویژگی های اضافه شده برنامه را نمایش می دهد با ضربه زدن روی دکمه “Advanced” قابل دسترسی است. این صفحه به شما امکان می دهد DNS استفاده شده توسط VPN را اختصاص دهید و پروکسی را تنظیم کنید که از طریق برنامه Hammer VPN قابل استفاده باشد. می توانید با وارد کردن نام میزبان یا آدرس IP برای هاست ، پورت مورد استفاده و هدر آن ، این پروکسی را تنظیم کنید. همچنین می توانید پروکسی را برای اتصالات TCP استفاده کنید. پس از وارد کردن پارامترهای پروکسی ، روی دکمه “ذخیره” ضربه بزنید تا تنظیم پروکسی را انجام دهید.

ویژگی های چکش VPN

چکش VPN در استفاده

اکنون که برنامه Hammer VPN را برای ویژگی ها و گزینه های اندرویدی بررسی کرده ایم ، اجازه دهید در عمل به آن نگاهی بیندازیم. ما با وارد کردن اعتبار تأیید اعتبار پرداخت شده ، یک حساب حق بیمه را فعال کرده ایم تا بتوانیم به سرورهای برتر دسترسی داشته باشیم. استفاده از خدمات بسیار آسان است. ابتدا سرور و پروتکل مورد نظر خود را برای اتصال انتخاب کنید (Premium server-g11 در آلمان با UDP در این مورد استفاده شد). بر روی دکمه “اتصال” ضربه بزنید.

بعد از چند ثانیه صفحه متصل نمایش داده می شود. این صفحه اطلاعات جلسه زیر را نشان می دهد: سرور متصل ، زمان اتصال ، داده های پهنای باند دریافت شده و داده های پهنای باند ارسال شده است. همچنین دکمه ای را برای “قطع اتصال” اتصال نشان می دهد. بهره برداری از این دکمه باعث می شود که از سرور VPN جدا شوید.

استفاده از VPN Hammer

پس از قطع اتصال فعلی ، می توانید سرور VPN دیگری برای اتصال به آن انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید پروتکل خود را نیز تغییر دهید. اگر می خواهید برنامه Hammer VPN را برای Android ببندید ، از صفحه اصلی داشبورد ضربه بزنید و روی دکمه پشت دستگاه خود ضربه بزنید. با این کار اعلان بستن برنامه نمایش داده می شود.

Hammer VPN App Prompt Prompt

با ضربه زدن روی دکمه “OK” برنامه بسته می شود.

همانطور که این بخش نشان می دهد ، برنامه Hammer VPN توسط هر کسی قابل استفاده است. چند شیر ساده شما را به سرور شبکه خود وصل می کند. قطع اتصال فقط دو ضربه بزنید. استفاده از ویژگی های پیشرفته آنها نیاز به کمی مهارت فنی بیشتر دارد اما یک بار راه اندازی آن به آسانی انجام می شود.

تست سرعت Hammer VPN

سرویس Hammer VPN دارای سرورهای رایگان و پریمیوم است. بنابراین ، ما هم شامل سرور پریمیوم پرداخت شده و هم تست سرعت سرور رایگان هستیم تا ببینیم آنها چگونه با عدم وجود VPN فعال مقایسه می شوند. نتایج از چپ به راست هیچ ارتباطی با VPN ، اتصال سرور VPN با حق بیمه و اتصال سرور VPN رایگان نیست. متوجه خواهید شد که به دلیل سرویس VPN پرداخت شده ناشی از سربار رمزگذاری ، از دست دادن سرعت متوسط ​​آنها بود. همچنین ، می بینید که این افت سرعت برای سرور رایگان VPN بسیار بیشتر بود. این معمولاً به دلیل حجم زیاد کاربران در سرورهای VPN رایگان صورت می گیرد. سرعت آنها می تواند به طور گسترده و در طول روز متفاوت باشد.

Hammer VPN Speedtest

از نظر کمی نیز سرعت ما هنگام استفاده از سرور Hamp VPN پرداخت شده از 28.94 Mbps به 22.25 Mbps رسید. این کاهش حدود 23.1 درصد نسبت به سرور در Tucker، GA است. توجه داشته باشید ، این هنوز هم به اندازه کافی سریع برای بسیاری از نیازهای شما به گشت و گذار در اینترنت است. سرور VPN رایگان سرعت ISP پایه ما را از 28.94 Mbps به 10.30 Mbps کاهش داد. این کاهش تقریبا 64.4٪ است. این همراه با محدودیت روزانه 100 مگابایت ، نشان می دهد که احتمالاً بهترین انتخاب برای بسیاری از کاربران VPN نیست. استفاده از VPN می تواند به شما در حفظ حریم خصوصی آنلاین شما کمک کند و اطلاعات آنلاین خود را از افراد ناخوشایند محافظت کند. این می تواند آرامش خاطر بیشتری را در هنگام گشت و گذار در اینترنت به وجود آورد. خرید بهترین سرویس VPN که می توانید هزینه کنید می تواند به اطمینان از این امر کمک کند.

Hammer VPN Review: نتیجه گیری

Hammer VPN یک برنامه Android رایگان است که توسط TunnelGuru ارائه شده است و به دستگاه تلفن همراه شما اجازه اتصال به شبکه آنها را می دهد. این امر نه تنها حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما را بهبود می بخشد بلکه شما را از بازرسی DPI توسط اشخاص ثالث مانند برخی از ISP ها و اشخاص دولتی محافظت می کند. آنها 100 مگابایت در روز از پهنای باند رایگان در شبکه VPN خود ارائه می دهند. این ممکن است پهنای باند کافی برای کاربران گاه به گاه VPN باشد. با این حال ، برای کسانی که به طور معمول با استفاده از VPN به اینترنت وصل می شوند ، کافی نیست. TunnelGuru همچنین سرویس VPN با حق بیمه پولی را ارائه می دهد که به شما امکان پهنای باند پهنای باند را در شبکه VPN آنها فراهم می کند. همچنین می توانید برای انواع دستگاه ها به همه نرم افزارهای سفارشی دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما فقط می توانید یک دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. همچنین به شما امکان دسترسی به سرورهای حق بیمه VPN آنها را می دهد.

شبکه حق بیمه Hammer VPN از سرورهایی در آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، آفریقا و آسیا تشکیل شده است. آنها دارای 1 سرور Gbps در چندین کشور هستند. خدمات آنها از یک الگوریتم اختصاصی VPN استفاده می کند که از رمزگذاری قدرت 128 بیتی استفاده می کند. پشتیبانی فنی در درجه اول از طریق ایمیل انجام می شود. اگرچه ، آنها همچنین در توییتر و فیس بوک دارای حساب هستند. TOS و خط مشی رازداری آنها تا حدودی مبهم است. بنابراین ، شما باید آنها را برای خودتان بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها برای شما قابل قبول هستند یا خیر.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • Hammer VPN محافظت از DPI را برای کسانی که به آن نیاز دارند فراهم می کند.
 • برنامه Android و نرم افزار سفارشی برای ویندوز.
 • TunnelGuru دارای چندین برنامه برای دستگاه های Android است.
 • آنها روزانه 100 مگابایت سرویس VPN رایگان ارائه می دهند.
 • پس از عضویت در این سرویس ، 3 روز ضمانت برگشت پول اضافه می کنید.
 • روش های مختلفی برای خرید اشتراک حق بیمه VPN که شامل ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین است.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • آموزش ویژگی های Hammer VPN و سایر نرم افزارهای سفارشی TunnelGuru را اضافه کنید.
 • پهنای باند بیشتر برای کاربران رایگان
 • سرورهای سریعتر برای کاربران رایگان
 • به یک اتصال همزمان بیشتر اجازه دهید.
 • مکانهای VPN بیشتری اضافه کنید.

Hammer VPN یک سرویس رایگان ارائه می دهد که می توانید از آنها برای تست عملکرد آنها استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها 3 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. این موارد به شما امکان می دهد زمان کافی برای قرار دادن سرویس VPN با همه سرعت دستگاه های خود داشته باشید. بنابراین ، پیش بروید و آن را برای خودتان آزمایش کنید. اگر آن را دوست دارید و فکر می کنید که متناسب با نیازهای شما است ، می توانید در ماه 4.25 دلار مشترک شوید.

از Hammer VPN بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map