بررسی VPN بافر

بگذارید با بررسی این نکته که آنها یک ارائه دهنده نسبتاً جدید در فضای VPN هستند ، بررسی VPN Buffered خود را شروع کنیم. در حالی که در سال 2014 در بوداپست زندگی می کرد ، گروهی از دوستان بین المللی (مجارستانی ، آمریکایی و انگلیسی) تصمیم به راه اندازی سرویس VPN گرفتند تا کاربران روزمره بتوانند حریم اینترنت خود را بازیابی کنند ، امنیت آنلاین خود را بهبود بخشند ، خود را از محدودیت های جغرافیایی دلخواه آزاد کنند. و غلبه بر دیوارهای آتش محدود. بنابراین ، بافر VPN متولد شد. مقر آن در بوداپست ، مجارستان ، تحت تأثیر ایالات متحده یا انگلیس نیستند ، بلکه تحت مجوز مجارستان و اتحادیه اروپا قرار دارند که دارای قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها برای افراد هستند..


بررسی VPN بافر

سرویس آنها فقط از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کند زیرا آنها معتقدند که امن ترین و بهترین پروتکل VPN است. بنابراین ، آنها پروتکل های PPTP یا L2TP / IPsec را پشتیبانی نمی کنند.

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

پس از مشترک شدن در Buffered VPN ، چه می کنید؟ آنها دارای شبکه ای هستند که در 28 کشور مختلف از سرورهای جهان پخش شده اند. می توانید از خدمات آنها در سیستم عامل های Windows ، Mac OS X ، Linux ، iOS و Android استفاده کنید. آنها از نرم افزارهای مشتری دلخواه برای Windows ، Mac OS X و Linux استفاده می کنند که به شما در پیکربندی و استفاده از خدمات آنها کمک می کند. VPN Buffered با سرعت زیاد ، استفاده از پهنای باند نامحدود ، تغییرات بی نهایت سرور و پنج اتصال همزمان از هر نقطه دنیا ارائه می دهد.

برنامه های قیمت گذاری VPN Buffered

ساختار قیمت گذاری VPN Buffered شبیه بسیاری دیگر در صنعت است. آنها سه بسته مختلف از سرویس VPN خود را ارائه می دهند. این بسته ها براساس مدت خدمت تخفیف می گیرند و شامل یک ماه ، شش ماه و 12 ماه می شوند. قیمت آنها از 12.99 برای یک ماه خدمات شروع می شود. شما می توانید شش ماه از خدمات آنها را با 59.54 دلار یا 9.99 دلار در هر ماه خدمات دریافت کنید. سرانجام ، اگر برای یک سال خدمت مشترک شوید ، قیمت فقط 99.00 دلار یا فقط 8.25 دلار در هر ماه است.

Buffered VPN دو روش مختلف برای پرداخت هزینه اشتراک شما ارائه می دهد. با استفاده از VISA ، MasterCard یا Discover می توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید. معاملات کارت اعتباری از طریق Braintree ، ارائه دهنده خدمات سازگار با PCI DSS معتبر سطح 1 پردازش می شود ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که اطلاعات مالی شخصی شما همیشه ایمن است. همچنین می توانید فقط با نام و نام خانوادگی خود با استفاده از حساب پی پال خود پرداخت کنید.

دوره آزمایشی بدون خطر

Bufferered یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد اما آنها می دانند که دوست دارید خدمات عالی آنها را برای خودتان امتحان کنید. بنابراین آنها به همه مشترکان جدید 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهند. اگر به هر دلیلی ، فنی یا دیگری ، شما در 30 روز اول از پرداخت اصلی از خدمات آنها رضایت نداشته باشید ، آنها هزینه اشتراک شما را پس می دهند. برخی از شرایط برای ضمانت آنها وجود دارد. در این دوره نمی توانید بیش از 100 جلسه و / یا 10 گیگابایت استفاده از پهنای باند داشته باشید. ما طرفدار شرایط ضمانت برگشت پول نیستیم ، اما شرایط Buffered VPN منطقی تر از برخی است. با این وجود ، آگاه باشید که چنین شرایطی وجود دارد و باید هنگام آزمایش خدمات خود ، از آنها فاکتور بگیرید.

از VPN Buffered بازدید کنید

شبکه VPN بافر شد

سرویس VPN Buffered شامل دسترسی به چندین سرور پر سرعت در 28 کشور مختلف است که در سراسر جهان پخش می شوند. آنها دارای سرورهایی در اکثر قاره های اصلی به جز آفریقا و آمریکای جنوبی هستند. کشورهایی که آنها دارای سرور هستند شامل موارد زیر است:

 • آسیا
  • هند ، اسرائیل؛ کشور کره؛ جمهوری ، فدراسیون روسیه؛ سنگاپور
 • اروپا
  • اتریش؛ بلژیک؛ دانمارک؛ فنلاند؛ فرانسه؛ آلمان؛ ایسلند؛ ایرلند؛ ایتالیا؛ لیختن اشتاین؛ لوکزامبورگ؛ هلند؛ نروژ؛ لهستان؛ اسپانیا؛ سوئد؛ سوئیس؛ اوکراین؛ انگلستان
 • آمریکای شمالی
  • کانادا مکزیک؛ ایالات متحده
 • اقیانوسیه
  • استرالیا

اگرچه Buffered VPN هیچ سرور در آفریقا ندارد ، اما آنها دارای سرورهایی در اسپانیا ، ایتالیا و هند هستند که از نزدیک هم هستند. به همین ترتیب ، آنها هیچگونه سرور در آمریکای جنوبی ندارند اما سرورهایی در نزدیکی مکزیک دارند. بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید سرورهای با سرعت بالا Buffered VPN از هر نقطه با دسترسی به اینترنت قابل دسترسی هستند. شبکه آنها از آدرس های IP مشترک برای کمک به ناشناس کردن کاربران استفاده می کند.

سرویس VPN آنها فقط از اتصالی که از پروتکل OpenVPN استفاده می کنند پشتیبانی می کند. آنها برای پیکربندی و استفاده از خدمات خود برای کاربران خود آسان ، آنها را برای کاربران ویندوز ، Mac OS X و Linux خود ارائه می دهند. کاربران سیستم عامل های iOS و Android باید از فروشگاه های مربوطه خود OpenVPN را برای Android یا OpenVPN Connect نصب کنند و پرونده های پیکربندی OpenVPN را از داشبورد وب سایت Buffered VPN بارگیری کنند..

از VPN Buffered بازدید کنید

حریم خصوصی و امنیت

VPN Buffered با دفتر مرکزی در بوداپست مجارستان است. این خیلی از نفوذ مقامات ایالات متحده و انگلیس فاصله دارد. آنها خط مشی رازداری بدون ورود به سیستم هنگام استفاده از کاربران استفاده می کنند. یعنی تماس هایی که برقرار می کنند ، ایمیلهایی که آنها ارسال می کنند ، سایتهایی که بازدید می کنند ، و غیره. TOS آنها توضیح می دهد که برخی از پرونده های فوق داده لازم برای اجرای خدمات خود را حفظ می کنند. به قول خودشان:

ما اطلاعات زیر را در مورد شما ذخیره و پردازش می کنیم:

 • اطلاعات ثبت نام و اطلاعات ورود به سیستم.
 • ما همچنین مقدار داده منتقل شده در طول اتصال را ذخیره می کنیم.
 • ما به عنوان یک موضوع معمولی اطلاعات خصوصی را در مورد فعالیت های کاربر شخصی در شبکه خود ، مانند ایمیل ، چت ، تماس VOIP ، وب سایت های بازدید شده و غیره ذخیره نمی کنیم..
 • ما اطلاعات مربوط به مدت زمان اتصال را ذخیره می کنیم اما هرگز در مورد کاری که کاربر در طول اتصال انجام می دهد ، اطلاعاتی را ذخیره نمی کنیم.
 • ما این داده ها را به طور کلی برای 30 روز محاسبه شده از آخرین استفاده از خدمات خود یا از خاتمه این توافقنامه ، ذخیره و پردازش می کنیم. به دلیل قوانین مالیات ، ما مجبور هستیم نام و آدرس شما را طولانی تر ذخیره کنیم.
 • ما این داده ها را برای اهداف توافق نامه حاضر ذخیره و پردازش می کنیم و داده های شما را به دلایل فنی به پردازنده های داده های شخصی ما منتقل نمی کنیم جز پردازنده های داده های خودمان. ما عمداً هیچ گونه ارتباطات الکترونیکی خصوصی یا اطلاعات مربوط به مشتری شخصی را فاش نمی کنیم مگر اینکه طبق قانون مجارستان لازم باشد.

با استفاده از سایت ما ، شما با چنین پردازشی موافقت می کنید و تأیید می کنید که کلیه داده های ارائه شده توسط شما دقیق و گمراه کننده نیستند.

همانطور که از افشاگری فوق می بینید ، آنها اطلاعات متا در مورد مصرف کل و مدت زمان اتصال را برای مدت زمان حدود 30 روز نگه می دارند. این به آنها امکان می دهد تا عملیات روزانه را برای این سرویس انجام دهند و در هنگام استفاده از آن ، تجربه ای بهینه را در اختیار کاربرانشان قرار دهند.

هنگامی که امنیت اطلاعات و حریم خصوصی آنلاین شما به میان می آید ، Buffered VPN را پوشش داده است. آنها می گویند که آنها فقط از پروتکل OpenVPN در سرویس خود پشتیبانی می کنند زیرا از PPTP یا L2TP / IPsec امن تر است. همچنین این پروتکل بسیار متنوع است که هم اکنون پشتیبانی بیشتر دستگاه ها را دارد. سرویس آنها از OpenVPN در سیستم عامل های Windows ، Mac OS X ، Linux ، iOS و Android پشتیبانی می کند. همچنین می توان آن را در روترهای DD-WRT و Tomato اجرا کرد. به این ترتیب ، کلیه ترافیک شما در تمام دستگاههای متصل به روتر VPN شما توسط سرویس VPN رمزگذاری و محافظت می شود..

Buffered VPN از Blowfish CBC 128-bit برای رمزگذاری تمام داده های شما در حالی که به سرویس آنها متصل هستند رمزگذاری می کند. تأیید اعتبار از طریق بیت HMAC SHA1 160 است. دستی اولیه و انتقال بعدی رمزهای بین سرور و مشتری از طریق TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA ، 2048 بیتی RSA است. این بدان معناست که تمام معاملات اینترنتی شما در حالی که در حال استفاده از سرویس Buffered VPN Buffered VPN هستند ، در برابر چشمان کنجکاو رمزگذاری و محافظت می شوند..

از VPN Buffered بازدید کنید

تست دستی

ما بررسی VPN Buffered VPN خود را با استفاده از تست نرم افزار جدید مشتری بتا بتا ، تکمیل می کنیم تا ببینیم چگونگی تنظیم و استفاده آسان و همچنین تست عملکرد کلی آن. من می خواهم با بیان اینکه بافر در تست سرعت ما خوب عمل کرده است ، شروع کنم. Buffered VPN دارای نرم افزارهای مشتری دلخواه برای Windows ، Mac OS X و Linux است. آنها همچنین بتای جدیدی را برای Windows و Mac OS X منتشر کرده اند. آنها راهنمای گام به گام برای پیکربندی سرویس خود با پروتکل OpenVPN برای دستگاه های iOS و Android ارائه می دهند. آنها همچنین راهنماهایی برای پیکربندی روترهای DD-WRT و Tomato برای OpenVPN برای استفاده از خدمات خود دارند.

اتصال از ویندوز

حال اجازه دهید نگاهی به مشتری جدید بتا سفارشی برای ویندوز بیندازیم که به شما امکان می دهد با استفاده از پروتکل OpenVPN به هر سرور در شبکه Buffered VPN متصل شوید. ما به بررسی ویژه این بتا جدید دسترسی پیدا کردیم. پس از بارگیری فایل تنظیمات سرویس دهنده Windows از وب سایت آنها ، برای شروع مراحل نصب باید آن را اجرا کنید. نصب با صفحه استقبال نشان داده شده در زیر سمت چپ شروع می شود. با کلیک روی بعدی روی صفحه ، EULA ظاهر می شود که باید بپذیرید و سپس روی بعدی کلیک کنید. چند صفحه تنظیم و پیکربندی دیگر را مشاهده خواهید کرد و سپس نصب مشتری شروع می شود. پس از اتمام نصب ، صفحه ای مانند آنچه در سمت راست زیر نشان داده شده است را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که بر روی صفحه کلیک کنید روی این صفحه کلیک کنید ، مشتری Windows راه اندازی خواهد شد.

نصب نصب مشتری ویندوز

سپس صفحه ورود به سیستم را مشاهده می کنید که در زیر سمت چپ نشان داده شده است. اطلاعات ورود به سیستم (نام کاربری و رمز عبور) خود را وارد کرده و روی دکمه سبز ورود کلیک کنید. این صفحه اصلی اتصال با VPN Buffered (پایین سمت راست) را ایجاد می کند که در آن می توانید کشوری را که می خواهید به آن وصل شوید انتخاب کنید. کشورهایی که در لیست سرور قرار دارند به ترتیب حروف الفبا هستند. اگر به دلایلی نمی توانید وارد سیستم شوید ، می توانید بر روی پیوند help (راهنما) در سمت راست پایین صفحه (ورود به سیستم) کلیک کنید که یک پنجره راهنما نیاز مانند آنچه در تصویر مرکز زیر نشان داده شده است ، کلیک کنید. این پنجره دارای دو پیوند است تا در زمینه ورود به سیستم به شما کمک کند. برای موضوعات کلی ، لینک صفحه پشتیبانی را انتخاب کنید. اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید ، روی نحوه بازیابی آن کلیک کنید. این یک ویژگی خوب برای کمک به کسانی است که مشکلات ورود به سیستم را دارند. اگر هنوز یک حساب کاربری ندارید می توانید از صفحه ورود به سیستم ثبت نام کنید.

ورود به VPN بافر

یکی دیگر از ویژگی های خوب مشتری Buffered VPN این است که به شما امکان می دهد کشورهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا به آنها متصل شوید و آنها را به بالای لیست منتقل کنید تا بتوانید به راحتی آنها را مشاهده کنید. تصویر زیر سمت چپ چهار کشور را انتخاب کرده است: بریتانیا ، مکزیک ، سنگاپور و ساحل شرقی آمریکا. به سادگی بر روی ستاره خاکستری کنار کشور در لیست سرورهایی که می خواهید مورد علاقه خود قرار دهید کلیک راست کنید و بلافاصله به لیست مورد علاقه های شما منتقل می شود. این در مرکز و تصاویر سمت راست زیر نشان داده شده است. همه موارد دلخواه با ستاره های زرد در کنار آنها ظاهر می شود.

VPN مورد علاقه های شما

اتصال به یک سرور شبکه VPN Buffered به آسانی با کلیک کردن بر روی کشوری که می خواهید به آن متصل شوید ، آسان است. این روند توسط سه تصویر زیر نشان داده شده است. تصویر سمت چپ مشتری قطع شده را نشان می دهد. انتخاب ساحل شرقی ایالات متحده منجر به صفحه وسط اتصال می شود. آخرین تصویر در سمت راست نشان می دهد که مشتری پس از برقراری ارتباط موفق ، به نظر می رسد. پس از اتصال به سرور VPN ، موقعیت مکانی آن ، سرعت بارگذاری و بارگیری و کل پهنای باند مورد استفاده برای هر یک ، و آدرس IP اختصاص داده شده توسط سرور را مشاهده خواهید کرد. آزمایش نشت DNS ما در حالی که به شبکه VPN Buffered وصل شده است ، هیچ گونه نشتی نشان نداد. بافر گفت هر سرور VPN آنها سرور DNS مخصوص به خود را دارد که هنگام اتصال به آن سرور از آنها استفاده می کنید. این سرورها اطلاعات DNS را وارد نمی کنند.

اتصال VPN بافر شد

تغییر سرورها و در نتیجه مناطق فقط به شما نیاز دارد تا از اتصال فعلی خود جدا شوید و سپس یک کشور جدید را برای اتصال به آن انتخاب کنید. در حالی که به یکی از سرورهای Buffered VPN متصل هستید ، می توانید همانطور که در تصویر در سمت راست زیر نشان داده شده است ، یک تست بارگیری نیز انجام دهید. با کلیک بر روی نماد منو (میله های افقی سه گانه) منویی ایجاد می شود که دارای موارد زیر است:

 • در باره – اطلاعات نسخه مشتری فعلی را می گوید
 • جهت ورود به سیستم را باز کنید – این دایرکتوری را که حاوی پرونده های log است برای مشکالت در ارتباط با عکسبرداری باز کنید
 • فایروال را آزمایش کنید – این برای یافتن پورت هایی که باز هستند قادر به دور زدن دیواره های فایروال است که می توانند برخی پورت ها را مسدود کنند ، مفید هستند و می توانند برای دور زدن فایروال های Wi-Fi محافظت شده با رمز عبور استفاده شوند.
 • خروج – از مشتری خارج شوید اما آن را ببندید
 • خروج – سرویس گیرنده Buffered VPN Windows را خارج و بسته کنید

جالب ترین ویژگی این منو گزینه Test Firewall است که یک کشف پورت از اتصال فعلی شما را برای یافتن پورت های باز که می تواند برای بهره‌برداری از هر نوع فایروال با استفاده از درگاههای گوش دادن باز استفاده شود ، انجام می دهد. پورت هایی که نگاه می کند در اولین تصویر زیر نشان داده شده است و هر دو TCP / UDP را شامل می شوند:

 • بندر: 53 – این پورت است که DNS برای نمایش داده شد و به طور معمول باز است
 • بندر: 443 – این درگاهی است که برای ترافیک http ایمن معمولاً ارسال می شود
 • بندر: 993 – این imap4 (پروتکل دسترسی به پیام پیام اینترنتی 4) بر روی درگاه گوش دادن ssl است
 • بندر: 1194 – این پورت است که به طور کلی گوش به ترافیک OpenVPN می دهد

تفاوت اصلی بین tcp و udp در این است که tcp یک پروتکل تحویل است که تضمین می کند بسته ها به روشی که فرستاده می شوند تحویل داده می شوند. این دستگاه دارای سربار اضافی است و بنابراین به طور کلی یک پروتکل تحویل کندتر است. تحویل تضمینی بسته ها در مورد udp وجود ندارد ، بنابراین ذاتاً سریعتر است اما به اندازه قابل اطمینان نیست. بیشتر VPN ها ، VPN Buffered شامل پیش فرض سریعتر پستان ها هستند.

درگاه های باز VPN را بافر کرد

آخرین ویژگی مشتری Buffered VPN Windows که می خواهیم به آن بپردازیم گزینه های اتصال است. هنگامی که مشتری در حالت قطع است ، همانطور که در تصویر در سمت چپ نشان داده شده است ، با کلیک بر روی دکمه گزینه های اتصال ، صفحه تنظیمات تنظیمات برنامه (مرکز) ظاهر می شود. در اینجاست که می توانید پورت مورد استفاده را برای استفاده از پورت های باز در فایروال ها تغییر دهید. همچنین برای تحویل بسته می توانید بین TCP و UDP جابجا شوید. انتخاب TCP باعث می شود یادداشت نمایش داده شده در تصویر سوم در زیر ظاهر شود و به شما هشدار می دهد که این برای عملکرد شما مضر است. می توانید اعتبارنامه ورود خود را به مدت 30 روز ذخیره کنید و به این ترتیب می توانید ورود خودکار را در راه‌اندازی مشتری فعال کنید. سرانجام ، می توانید با شروع خودکار ، خدمات سرویس شما را به آخرین مکان خود متصل کنند.

گزینه های اتصال VPN را بافر کرد

آنچه از استفاده از مشتری Buffered VPN ویندوز مشخص است این است که آنها این امکان را برای هر کسی فراهم کرده اند که بتوانند فارغ از دانش فنی خود ، بتوانند به سرویس خود نصب و وصل شوند. علاوه بر این ، آنها چند ویژگی ساده مانند کشف درگاه را اضافه کرده اند تا کاربران بتوانند درگاه های باز را برای جلوگیری از فایروال های محلی پیدا کنند. لهستانی رابط رابط کاربری گرافیکی با یادداشت هایی برجسته شده است که به شما در تنظیمات تنظیمات معدود موجود کمک می کند. بتا جدید آنها ممکن است برخی از ویژگیهای پیشرفته مانند سوئیچ kill را نداشته باشد اما یک رابط کاربری آسان و تمیز را ارائه می دهد.

از VPN Buffered بازدید کنید

با Mac Client ارتباط برقرار کنید

درست مانند نرم افزارهای سفارشی ویندوز ، مشتری Buffered VPN برای Mac را می توان از وب سایت آنها بارگیری کرد. سرویس گیرنده Mac آنها دارای ویژگی های مشابه Windows One است. بارگیری و نصب آن بسیار آسان است. منظور از این است که در Mac OS X Yosemite ، El Capitan ، Mavericks ، Mountain Lion (10.8.5) اجرا شود. این بسیاری از ویژگی های مشابه مشتری Windows خود را دارد. فقط با یک کلیک ماوس می توانید به راحتی با تمام سرورهای VPN در شبکه خود وصل یا وصل شوید. همچنین به شما امکان می دهد تنظیم کنید که آیا این ارتباط از tcp یا udp استفاده می کند و به شما امکان می دهد پورت های مختلفی را مشابه سرویس گیرنده ویندوز انتخاب کنید.

از دستگاه های Android و iOS متصل شوید

هیچ برنامه سفارشی برای دستگاه های iOS و Android وجود ندارد. سرویس VPN Buffered با استفاده از برنامه اتصال OpenVPN از فروشگاه App به iOS متصل می شود. دستگاه های Android می توانند با استفاده از OpenVPN برای برنامه های Android یا OpenVPN Connect که می توانند از فروشگاه Google Play بارگیری شوند ، به یکدیگر متصل شوند. پس از نصب برنامه مربوطه در دستگاه خود ، می توانید پرونده های پیکربندی Buffered VPN ovpn را از داشبورد وب سایت خود بارگیری کنید. این موارد را می توان مستقیماً در دستگاه Android خود بارگیری کرد. در مورد iOS ، ابتدا باید آنها را به عنوان پیوست به یک حساب ایمیل ارسال کنید که دستگاه شما به آن دسترسی داشته باشد و سپس از برنامه OpenVPN برای بارگیری آنها استفاده کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پیکربندی OpenVPN در این دستگاه ها در قسمت پشتیبانی وب سایت Buffered VPN پیدا کنید.

تست سرعت VPN بافر

VPN بافر در تست سرعت ما خوب عمل کرد. سرعت سرور آنها در Ashburn، VA بسیار عالی بود. ما در هنگام آزمایش بریتانیا و حتی استرالیا نتایج مشابهی پیدا کردیم. تقریباً برای هر نوع برنامه مبتنی بر آزمایش ما ، باید از سرعت شبکه آنها راضی باشید. این آزمایش با استفاده از سرویس گیرنده Buffered VPN Windows با استفاده از پروتکل پیش فرض OpenVPN (UDP) روی پورت: 443 اجرا شد. رمزنگاری CBC 128 بیتی Blowfish برای رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت استفاده می شود.

تست سرعت VPN بافر

همانطور که می بینید بین اتصال مستقیم به ISP ما و اتصال به یک سرور در Ashburn ، VA اختلاف 15٪ در سرعت وجود دارد. همانطور که انتظار می رود ، آنها در سرعت اتصال از دست داده اند ، اما برای امنیت اضافی که توسط رمزگذاری ارائه شده توسط سرویس آنها ارائه می شود ، ارزش آن را دارند. با سرعتی بیش از 44 مگابیت در ثانیه ، شما باید از عملکرد سرویس Buffered VPN برای تمام نیازهای اینترنت خود راضی باشید.

بررسی VPN Buffered: نتیجه گیری

اگرچه Buffered VPN تنها مدت زمان کوتاهی در فضای حفظ حریم خصوصی بوده است ، اما تنها حدود دو سال است ، اما آنها با کاربران خود از اعتبار خوبی برخوردار هستند شبکه آنها یکی از بزرگترین آنها نیست اما بر اساس تست های سرعت ما ، آنها آن را در کیفیت سرورهای مورد استفاده خود جبران می کنند. شبکه VPN آنها فقط 28 کشور را پوشش می دهد اما از لحاظ استراتژیکی در سراسر جهان قرار دارند. این بدان معنی است که تقریباً در هر نقطه می توانید به شبکه آنها دسترسی پیدا کنید. آنها از اشتراک IP استفاده می کنند تا ناشناستر مشترکان خود را حفظ کنند. آنها در هنگام استفاده از خدمات خود ، خط مشی ورود به سیستم در رابطه با فعالیتهای فردی ندارند. شبکه آنها فقط از OpenVPN پشتیبانی می کند ، زیرا آنها متنفر هستند که بهترین استفاده از حریم خصوصی و امنیت آنها است و ما با آنها موافق هستیم.

آنها نرم افزار مشتری سفارشی برای ویندوز ، Mac OS X و Linux دارند. آنها به تازگی آزمایش بتا مشتریان جدید را برای Windows و Mac OS X آغاز کرده اند. آنها راهنمای گام به گام نصب را برای کمک به کاربران خود در OpenVPN با خدمات خود در Windows ، Mac OS ، Linux ، iOS ، Android و DD-WRT پیکربندی کرده اند. و مسیریاب گوجه فرنگی.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • نرم افزارهای سفارشی و آسان برای استفاده برای ویندوز و مک
 • خط‌مشی بدون ورود فعالیتهای استفاده فردی
 • استفاده از پنج دستگاه همزمان در یک حساب کاربری
 • سرعت بسیار عالی
 • راهنماهای پشتیبانی و پیکربندی برای شایعات DD-WRT و گوجه فرنگی

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برنامه های سفارشی برای دستگاه های iOS و Android
 • ضمانت بدون شرط
 • مکان های شبکه را گسترش دهید
 • پشتیبانی از ارزهای رمزپایه را اضافه کنید

می توانید از خدمات VPN Buffered استفاده کنید تا بتوانید روزانه گشت و گذار کنید ، بانکی آنلاین خود را انجام دهید یا فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. سرویس آنها می تواند ترافیک شما را هنگام استفاده از شبکه های عمومی Wi-Fi ایمن کند یا سانسور را از دیواره های آتش محلی دولت خود بر طرف کند. تست عملکرد ما نشان می دهد که باید برای همه نیازهای اینترنت شما مناسب باشد. خدمات آنها را برای خودتان آزمایش کنید. آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. این کار به شما زمان می دهد تا خدمات آنها را بررسی کنید و ببینید که آیا این نیاز شما را دارد یا خیر. اگر از خدمات آنها لذت می برید ، می توانید برای دسترسی نامحدود با پنج اتصال همزمان فقط با 8.25 دلار در ماه ثبت نام کنید.

از VPN Buffered بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map