بررسی VPN Ookla Speedtest

سریعترین آرم VPNاگرچه ممکن است فقط مانند بازاریابی به نظر برسد ، شرکت Ookla (سازندگان Speedtest.net) VPN رایگان خود را ایجاد کرده است که با نام ساده ، “Speedtest VPN” این سرویس به 2 گیگابایت در ماه محدود می شود و در این مرحله فقط برای دستگاه های اندرویدی و iOS قابل استفاده است. همچنین ، به نظر می رسد که به عنوان بخشی از برنامه ساخته شده است ، بنابراین به نظر نمی رسد که یک بارگیری اضافی وجود داشته باشد. ما معمولاً نسبت به محصولات رایگان VPN احتیاط می کنیم زیرا شما معمولاً در یک راه یا روش دیگر برای استفاده استفاده می کنید. گفته می شود ، این سرویس هنوز در بتا است و شرکت مادر Ookla (J2 Global) تعدادی از ارائه دهندگان VPN را در اختیار دارد. در این بررسی ، ما درباره VPN جدید Speedtest صحبت خواهیم کرد و خواهیم دید که چگونه این سرویس در برابر سایر سرویس ها جمع می شود.


آیا می خواهید Speedtest VPN را با سرویسهای پیشنهادی برتر VPN ما مقایسه کنیم؟ در اینجا برخی از بهترین گزینه ها آورده شده است. هر VPN یک دوره آزمایشی 30 روزه بدون ریسک را برای آزمایش سرویس ارائه می دهد.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب

درباره شرکت

در حالی که Ookla هنوز هم برای انجمن VPN جدید است ، وب سایت آنها توسط بسیاری از افراد برای نتایج دقیق تست سرعت مورد استفاده قرار می گیرد. Ookla متعلق به J2 Global است که در ایالات متحده واقع و مقر آن است. Okkla ذکر می کند که آنها یک ارائه دهنده “VPN صفر” هستند. با این حال ، توجه داشته باشید که اگر به سرعت وارد VPN شوید ، یک تست سرعت را اجرا می کنید ، آنها استفاده از آن را ثبت می کنند. به نظر می رسد که هدف از ثبت صفر را خراب می کند اما اگر تصمیم به انجام یک تست سرعت گرفتید ، ردیابی نتایج شما آسیب چندانی نخواهد داشت. J2 Global همچنین دارای IPVanish و چندین سرویس VPN دیگر است. از آنجا که سریعترین VPN در شبکه خود اجرا می شود ، شما ممکن است تصور کنید که این قوانین برخی از شرکت های دیگر آنها را دنبال خواهد کرد

قیمت گذاری

در زمان این بررسی ، Speedtest VPN هنوز در Beta است. به همین دلیل ، آنها هیچ قیمتی را ارائه نداده اند تا آنجا که هزینه خدمات می تواند باشد. با کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، این بررسی را به روز خواهیم کرد.

امکانات

تا آنجا که ویژگی ها پیش می روند ، امیدواریم که کمبود ویژگی هایی که ارائه می دهد دلیل این امر همچنان در بتا بودن باشد. با این حال ، شما تا 2 گیگابایت رایگان در هر ماه دریافت می کنید ، این یک گزارش سیاهههای صفر است و قرار است سریع باشد. برنامه Android از پروتکل OpenVPN استفاده می کند ، در حالی که برنامه iOS از پروتکل IKEV2 استفاده می کند. هر دو پروتکل سریع و ایمن هستند.

مکان های سرور و کشورها

اتصال به Speedtest VPN نمی تواند آسان تر باشد. با این حال ، شما باید بدانید که به کجا بروید.

کنسول سریع

لطفاً توجه داشته باشید که برنامه بلافاصله شما را با کمترین تاخیر به نزدیکترین مکان وصل می کند. این شرکت همچنین اعلام کرده است که می توان آن را در چین ، مصر ، قزاقستان ، قطر ، عربستان سعودی و امارات مسدود کرد. بعلاوه ، اوكلا در برمه / میانمار ، كوبا ، ایران ، كره شمالی ، سودان یا سوریه كاری انجام نمی دهد. ممکن است کار کند ، مگر اینکه مسدود شود.

تست دستی

اتصال به Speedtest VPN آسان است. با این حال ، شما باید بدانید که از کجا به آن دسترسی پیدا کنید. پس از بارگیری سریعترین برنامه ، می توانید بر روی قفل سمت راست نماد سریعترین سرعت کلیک کنید.

قفل سریع سرعت VPN

سپس ، شما به سادگی کشویی را به موقعیت “روشن” منتقل می کنید.

روشن کردن سریعترین VPN

این در واقع همه چیز برای اتصال و استفاده از این VPN وجود دارد.

تست سرعت Speedtest VPN

کاهش سرعت یکی از معایب استفاده از سرویس VPN رایگان است. وقتی نسخه برتر را عرضه می کنند ، احتمالاً شاهد افزایش سرعت خواهید بود. هنگامی که ما سرعت را برای سرویس Speedtest VPN تست کردیم ، فهمیدیم که آن کمی کند است. با توجه به اینکه به طور خودکار بهترین گزینه را انتخاب می کند ناامید کننده است. وقتی به تصاویر نگاه می کنید ، متوجه شوید که برای هر دو آزمایش از همان مکان استفاده کرده ایم. در حالی که از دست دادن 67٪ یا بیشتر در مقایسه با خدمات حق بیمه بد نیست ، اگر آن را با سایر VPN های رایگان مقایسه کنید بد نیست..

تست سرعت Speedtest VPN

چرا باید از VPN استفاده کنید

از آنجا که بسیاری از موسسات اکنون WiFi رایگان ارائه می دهند ، هنگام اتصال می خواهید از VPN استفاده کنید. اگرچه وای فای عالی است ، افراد مجرمان سایبری نیز فکر می کنند که عالی است. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. به این ترتیب ، شما خطر را به خطر می اندازید که مجرمان یا جرایم سایبری اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند.

یکی دیگر از دلایل استفاده از VPN کمک به شما در یافتن محدودیت های جغرافیایی است. مهم نیست که کجا هستید ، اتصال به یک سرور در آنجا کمک خواهد کرد. دلیل این امر باعث می شود که نرم افزار مسدود کننده فکر کند که شما در جای دیگری قرار دارید. این امر می تواند یک مزیت واقعی باشد اگر می خواهید به مناطق خاصی دسترسی پیدا کنید یا از مشاهده محتوا جلوگیری می کنید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید.

درباره نشت?

تست نشت Speedtest.netبا وجود بسیاری از VPN های رایگان ، می توانید انتظار نشتی از آنها را داشته باشید. با این حال ، به دلیل شرکتی که در پشت این یکی قرار دارد ، ما انتظار آن را نداشتیم. وقتی تست جامع نشت خود را از doileak.com در این VPN انجام دادیم ، هیچ گونه نشتی پیدا نکردیم. ما دوست داریم از این یکی استفاده کنیم زیرا مناطق مختلفی را که مشکلی در آنها ایجاد می شود به شما نشان می دهد. همانطور که توسط تصویر در سمت راست مشاهده می کنید ، این VPN هیچ گونه مشکل نشتی ندارد. مواردی که مشاهده می کنید در نتیجه تنظیمات شخصی است. این یکی برای قرار دادن ستون win برای این مورد است.

آیا باید از این VPN استفاده کنم?

استفاده از VPN Ookla Speedtest (در صورت ارائه نسخه رایگان) از خدمات حق بیمه VPN کندتر خواهد بود. ممکن است شما هر از گاهی محدودیت های جغرافیایی داشته باشید (به محض ارائه سرورهای بیشتر ، بنابراین می توانید آنها را انتخاب کنید). ممکن است شما از آن برای حریم خصوصی استفاده کنید ، اما به دلیل اینکه آنها می گویند اگر یک تست سرعت انجام دهید ، برخی از اطلاعات را ارائه می دهند ، ما کمی با احتیاط هستیم. این به احتمال زیاد موضوعی نخواهد بود که آنها حل خواهند کرد. اگر می خواهید یک سرویس برتر در همان شبکه وجود داشته باشد ، ما پیشنهاد می کنیم از سیستم خارج شوید IPVanish. خدمات حق بیمه زیادی در آنجا وجود دارد. شاید در زمان Speedtest VPN با آنها رقیب شود ، اما در حال حاضر توصیه می کنیم در صورت نیاز به دسترسی بیشتر از 2 گیگابایت به جاهای دیگر بروید..

افکار نهایی درباره Speedtest VPN

در حالی که این شرکت از شهرت بالایی برخوردار است ، مدتی می گذرد که بدانیم خدمات VPN آنها به خوبی دریافت می شود. بتا برای دستگاه های تلفن همراه شروع خوبی است. همیشه هنگام حضور در WiFi باید از خود محافظت کنید. این سرویس رایگان کار را انجام می دهد ، اما حد 2 گیگابایتی بسته به کاربرد شما می تواند یک مسئله باشد. گفته می شود ، مطمئناً بهتر از استفاده از VPN نیست. سریع است و شما قادر خواهید بود از حریم شخصی خود محافظت کنید ، اما فقط در دستگاه های Android و iOS در حال حاضر. احساس راحتی کنید تا نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر برای گزینه های بیشتر.

 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map