بررسی VPNhub 2018

آرم VPNhubاگر با وب سایت محبوب بزرگسالان Pornhub.com آشنا هستید ، آنها قدم بزرگی برداشته اند. Pornhub شاید یکی از بزرگترین سایتهای “لوله” پورنو باشد. این بدان معناست که دارای کلیپ های ویدئویی از منابع مختلف بزرگسال در قالب “Youtube” است. اگرچه منطقی است ، آنها اولین سایت بزرگسالی هستند که محصول VPN خودشان را با نام VPNhub به بازار عرضه کردند. این سرویس به تازگی در تاریخ 24 مه 2018 منتشر شده است و به صورت 100٪ رایگان در دستگاه های iOS و Android قابل استفاده است. با این وجود ، در صورت انتخاب نسخه برتر ، می توانید به برنامه های Windows و Macintosh دسترسی پیدا کنید. این برنامه توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. آمارهای گوگل این VPN را با بیش از 50،000 بارگیری در این مرحله نشان می دهد. از آنجایی که این VPN جدید است ، ممکن است در برخی موارد پیش بروید. در این بررسی ، ما ویژگی ها و کاربردی را که انتظار دارید در برنامه مشاهده کنید ، خواهیم داشت.


Vpnhub Main

درباره VPNhub

نرم افزار VPNhub توسط شرکتی به نام AppAtomic ساخته شده است. آنها ظاهراً از شبکه شرکت دیگری استفاده کرده اند. در این حالت ، این یک چیز خوب است. شواهدی داریم که سرعت آن خوب است. با این وجود ، اطلاعات بسیار زیادی را که می توانیم در مورد ارائه دهنده پیدا کنیم ، حداقل آن چیزی که توسط برنامه یا وب سایت ارائه شده است. ما می توانیم به شما بگوییم که در ایالات متحده مستقر است ، بنابراین قوانین استاندارد ایالات متحده اعمال می شود. ما از VPNhub کمی احتیاط داریم زیرا اگر یک سرویس VPN رایگان باشد ، اغلب به این معنی است که اطلاعات به فروش می رسد.

قیمت گذاری

قیمت گذاری VPNhub کمی غیرمعمول است. اگرچه برنامه های Windows و Mac را ارائه می دهد ، اما گزینه ای برای خرید سرویس حق بیمه از طریق آن روش وجود ندارد. اگر تصمیم دارید نسخه برتر را خریداری کنید ، از طریق Google Play Store برای اندروید با نرخ 11.99 دلار در ماه در دسترس است. اگر تصمیم به خرید نسخه برتر برای iOS دارید ، بنا به دلایلی 12.99 دلار است. به گفته این ، به نظر نمی رسد گزینه ای برای یک حساب بلند مدت برای اندروید وجود داشته باشد. آنها یک آزمایش 7 روزه در مورد هر دو سرویس ارائه می دهند ، اما اطلاعات پرداخت شما ابتدا باید وارد شود. تصویر سمت چپ اندروید را نشان می دهد و تصویر سمت راست قیمت گذاری نسخه iOS را نشان می دهد.

قیمت گذاری VPNHub برای هر دو دستگاه تلفن همراه.

امکانات

VPNhub اظهار داشت که این یک VPN رایگان و نامحدود است. با این حال ، این فقط مربوط به 1 سرور آمریکایی است. سرور ممکن است بر اساس چند عامل مختلف متفاوت باشد. با خرید گزینه VIP می توانید بسیاری از مکان های سرور اضافی را باز کنید. در تصویر زیر می توانید برخی از سرورهای موجود را مشاهده کنید.

سرورهای حق بیمه VPNhub

در این مرحله ، به نظر می رسد فقط یک تنظیم وجود دارد که می توانید برای Android و iPhone تغییر دهید. برای آیفون می توانید این آیکون را به نسخه ای باهوش تر تغییر دهید. برای نسخه Android ، گزینه تغییر اعلان های فشار را دارید. با گذشت زمان ، به احتمال زیاد دیگران را در دسترس خواهید دید.

 • بدون آگهی.
 • اتصالات سریعتر.
 • اتصالات در سراسر جهان.
 • با حداکثر 3 دستگاه ارتباط برقرار کنید.

مکان های سرور و کشورها

از آنجا که این شرکت مستقر در ایالات متحده است ، در سیاست استفاده از این شرکت آمده است که شرکت در تجارت در کشورهای زیر ممنوع است.

 • برمه / میانمار
 • کوبا
 • ایران
 • کره شمالی
 • سودان
 • سوریه

علاوه بر این ، در صفحات آنها آمده است که این سرویس ممکن است در کشورهای زیر مسدود شود.

 • قطر
 • عربستان سعودی
 • امارات متحده عربی
 • مصر
 • چین

سرورهای VPNhub در:

 • ایالات متحده – اشبورن ، آتلانتا ، شیکاگو ، دالاس ، لاس وگاس ، میامی ، نیویورک ، ققنوس ، سالت لیک سیتی ، سان خوزه ، سیاتل.
 • استرالیا ، برزیل ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ژاپن ، هلند ، سنگاپور ، کره جنوبی ، اسپانیا ، سوئد ، انگلستان.

درست مانند سایر موارد دارای این سرویس ، تعداد کشورها و سرورها به احتمال زیاد با گذشت زمان افزایش می یابد.

تست دستی

استفاده از VPNhub آسان است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، انتخاب کنید که می خواهید اتصال برقرار شود (اولین بار) و سپس روی صفحه وسط ضربه بزنید. در جایی که کشویی را مشاهده می کنید ، می توانید مکان سرور را تغییر دهید (اگر نسخه برتر را دارید).

صفحه استفاده 4 VPN

تست سرعت VPNhub

یکی از نقاط فروش خدمات حق بیمه این است که سریعتر اتصالات برقرار می کنید. به همین دلیل ، ما می خواستیم نسخه رایگان را تست کنیم تا ببینیم عملکرد آن چگونه است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، نتایج شگفت آور بود. دلیل این امر نزدیک به نرخ عادی ما است. البته ممکن است این امر با تغییر تعداد بیشتری از افراد به این سرویس تغییر کند. اگر این نشانه ای از نحوه عملکرد آن باشد ، نتایج بسیار عالی است.

Speedtest VPNhub

درباره نشت?

اگر به برخی از بررسی های این سرویس در Google Apps نگاهی بیندازید ، برخی از کاربران مشکلات نشت را ذکر کرده اند. ما از تست کننده نشت جامع مورد علاقه ما در www.doileak.com استفاده کردیم. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، ما با آن مسائل روبرو نشدیم. مواردی که ما انجام دادیم به جای سرویس VPN از گزینه مرورگر ما است.

نشت تست کامپوزیت

چرا باید از VPN استفاده کنید

از آنجا که موسسات بیشتر و بیشتر WiFi رایگان ارائه می دهند ، استفاده از VPN بسیار مهم است. اگرچه وای فای عالی است ، افراد مجرمان سایبری نیز فکر می کنند که عالی است. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. به این ترتیب ، شما شانس این را دارید که مجرمان اطلاعات حساس شما را بدزدند ، بسیار کاهش می یابد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از VPN کمک به شما در یافتن محدودیت های جغرافیایی است. این امر به ویژه مهم است اگر فعالیت های شما شامل سایت هایی مانند Pornhub باشد که در برخی کشورها محدود هستند. مهم نیست که کجا هستید ، اتصال به یک سرور در آنجا کمک خواهد کرد. دلیل این امر باعث می شود که نرم افزار مسدود کننده فکر کند که شما در جای دیگری قرار دارید. این امر می تواند یک مزیت واقعی باشد اگر می خواهید به مناطق خاصی دسترسی پیدا کنید یا از مشاهده محتوای بزرگسالان جلوگیری می کنید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید. ما مطمئن هستیم که شما می توانید چندین برنامه را که در آن می تواند مسئله باشد فکر کنید.

آیا باید از VPNhub استفاده کنم?

این که آیا شما باید VPNhub استفاده کنید یا نه ، بستگی به کارهایی دارد که سعی در انجام آن دارید. اگر قصد دارید از این سرویس برای دسترسی به محتوای محدود استفاده کنید ، ممکن است خوب باشد. به گفته این ، ما بسیار تردید داریم که از VPN های رایگان برای محافظت از حریم خصوصی استفاده کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی آنها اعلام کرده است که آنها برخی از اطلاعات را نگه می دارند اما آنها را با منابع شخص ثالث به اشتراک نمی گذارند. اگر می خواهید امنیت بهتری داشته باشید ، خدمات حق بیمه VPN زیادی با قیمت مناسب تر در آنجا وجود دارد. ما به جای دیگری می نگریم.

افکار نهایی درباره VPNhub

همه و همه ، VPNhub توجه زیادی را به خود جلب می کند. در مدت زمان 2-3 ساعت تعداد بارگیری ها از 5،000 به بیش از 50،000 رسید. از قبل می توانید بگویید که این یکی بزرگ خواهد شد. همه ما باید هر وقت از WiFi استفاده می کنیم از خود محافظت کنیم. با این حال ، خدمات رایگان VPN بهترین گزینه برای محافظت از حریم شخصی شما نیست. گفته می شود ، آنها به شما كمك می كنند محدودیتهای اساسی را بیابید و این امر بسیار خوب انجام شود. سؤال اینجاست که آیا آنها انواع ویژگیهایی را که انتظار داریم از خدمات ارزان قیمت آن را ببینند ، حذف می کنند؟ فقط به یاد داشته باشید که اگر قصد استفاده از نسخه رایگان را دارید ، فقط می توانید به 1 سرور واقع در ایالات متحده وصل شوید و فقط می توانید از 3 دستگاه در برنامه حق بیمه استفاده کنید. شما همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر برای مقایسه.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map