بررسی VPNSecure.me

این بررسی من درباره VPNSecure.me است که به عنوان شبکه های امن VPN.S نامگذاری شده است که در سال 2011 در فضای امنیتی آغاز شده است. آنها در کوئینزلند ، استرالیا واقع شده اند. هدف آنها فراهم کردن اینترنت باز و ایمن به کاربران است. با انجام این امر ، آنها خدمات VPN ، SSH و HTTP Proxy را ارائه می دهند. این سرویس ها در هنگام گشت و گذار در اینترنت به حفظ حریم شخصی ، ناشناس بودن و امنیت شما کمک می کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین دارای یک سرویس هوشمند DNS هستند که به شما امکان می دهد محتوا را از برخی از کانال های رسانه ای جریان دلخواه خود با حذف جواهرات بلوک آزار دهنده بر روی آنها مشاهده کنید..


بررسی VPNSecure.me

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

VPNSecure تعدادی سرویس از جمله VPN ، SSH (پروکسی رمزگذاری شده) ، پروکسی HTTP (بدون رمزگذاری – فقط یک آدرس IP) و هوشمندانه DNS ارائه می دهد. VPN تمام ترافیک را رمزگذاری می کند و آن را از طریق یک تونل امن عبور می دهد. SSH از طرف دیگر ، فقط برای برنامه هایی که تنظیم کرده اید تا از آن استفاده کنید ، یک تونل مطمئن ایجاد می کند. غالباً “VPN فقیر” نامیده می شود. پروکسی HTTP صرفاً به عنوان واسطه بین شما و اینترنت عمل می کند تا IP شما نقاب شود.

سرویس VPNSecure

VPN.S برنامه های متفاوتی را برای خدماتی که ارائه می دهد ارائه می دهد. اول از همه ، آنها یک برنامه OpenVPN اساسی دارند. این طرح شامل برنامه هایی برای دستگاه های تلفن همراه ، دسترسی به همه سرورهای VPN در 41 کشور در سراسر جهان ، پروتکل OpenVPN ، دسترسی HTTP Proxy و دسترسی دقیق به DNS است. با استفاده از سه بسته طول متفاوت که شامل 1 ماه ، 6 ماه و 12 ماه است ، به بازار عرضه می شود. آنها همچنین یک برنامه 30 روزه OpenVPN رایگان دارند که میزان استفاده شما را به 2 گیگابایت محدود می کند.

قیمت گذاری VPNSecure OpenVPN

مانند سایر مواردی که ما بررسی کردیم ، VPNSecure با افزایش مدت زمان تخفیف ماهانه در OpenVPN خود ارائه می دهد. در نتیجه ، شما می توانید یک ماه از خدمات آنها را با 9.95 دلار در هر ماه ، 6 ماه با 8.30 دلار در هر ماه و 12 ماه از فقط 7.50 دلار در هر ماه دریافت کنید. بنابراین ، اگر یک سال ثبت نام کنید ، مانند گرفتن است سه ماه خدمات به صورت رایگان.  آنها همچنین طرحی را ارائه می دهند که شامل OpenVPN و PPTP است که می توانید فقط با 9.16 دلار در ماه دریافت کنید. اگر به آن احتیاج دارید ، آنها همچنین دارای برنامه های جوراب OpenVPN و SSH Socks هستند که آدرس IP را برای حدود 10.00 دلار بیشتر در ماه اختصاص داده اند.

در زیر مجموعه ای از برنامه های خدماتی دیگری که ارائه می دهند علاوه بر برنامه استاندارد خود است. فقط برنامه PPTP یک برنامه VPN رمزگذاری شده است. پروکسی HTTP صرفاً تغییر آدرس IP برای برنامه های شماست که برای استفاده از آن تنظیم شده است. Smarter DNS خدماتی است که به شما امکان می دهد دسترسی به کانال های رسانه جریانی مسدود شده جغرافیایی داشته باشید. این همچنین یک سرویس رمزگذاری نشده است.

خدمات دیگر VPNSecure

شما می توانید VPN را فقط با استفاده از پروتکل PPTP با 7.95 دلار در ماه یا فقط از 5.83 دلار در ماه برای یک دوره دوازده ماه دریافت کنید. اگر در دوازده ماه مشترک شوید ، پروکسی HTTP با قیمت 4.95 دلار در هر ماه یا فقط 4.16 دلار در ماه می تواند داشته باشد. سرانجام ، اگر می توانید 12 ماه از خدمات خود را ثبت نام کنید ، می توانید کانال های رسانه ای جریان دلخواه خود را با قیمت 4.95 دلار در ماه یا فقط 3.75 دلار تماشا کنید. همانطور که از این بررسی مختصر در مورد برخی از قیمت گذاری های آنها می بینید ، VPNSecure طیف گسترده ای از برنامه های خدمات را ارائه می دهد.

مانند اکثر خدماتی که ما بررسی می کنیم ، تمام پرداخت ها به عنوان یک پرداخت واحد برای کل طول مدت انجام می شوند. VPN.S اکثر کارتهای اعتباری از جمله Visa ، MasterCard ، Discover و American Express را می پذیرد. همچنین می توانید با استفاده از پی پال پرداخت کنید. انجام این کار به شما امکان می دهد تا از PayPal برای مدیریت پرداخت های حساب خود استفاده کنید. گزینه های پرداخت اضافی شامل Perfect Money ، Payza ، CashU و Bitcoin است. پرداخت بیت کوین به شما امکان می دهد ناشناس تر بمانید.

بازپرداخت فقط برای کسانی ارائه می شود که به هیچ وجه نمی توانند از خدمات SecureVPN استفاده کنند. شما باید از راه پشتیبانی آنها همه راه ها را خسته کرده اید و نتوانسته اید مسئله را حل کنید. علاوه بر این ، شما نباید از 50 مگابایت پهنای باند بیشتر استفاده کرده باشید. از آنجا که این الزامات بازپرداخت بسیار خاص است ، توصیه می کنم قبل از تصمیم گیری برای اشتراک طولانی مدت ، از آزمایش 2 روزه استفاده کنید.

دوره آزمایشی بدون خطر

VPNSecure حسابهای آزمایشی را برای VPN استاندارد خود در خدمات OpenVPN ، OpenVPN + PPTP ارائه می دهد. این حساب ها برای 2 روز خدمت 2،00 دلار است. محاکمات به شما امکان می دهند بدون هیچ گونه محدودیتی در طول دوره آزمایشی به خدمات کامل پرداخت شده بپردازید. این بدان معناست که شما با تعویض نامحدود بین آنها ، به تمام سرورهای آنها دسترسی کامل خواهید داشت. توصیه می کنم اگر می خواهید از یکی از این موارد استفاده کنید که OpenVPN + PPTP را امتحان کنید ، زیرا می توانید سرویس VPN خود را با آن به طور کامل آزمایش کنید. حساب آزمایشی به شما امکان می دهد خدمات مورد نظر خود را مرور کرده و ارزیابی کنید که آیا قبل از ثبت نام برای یک حساب طولانی مدت ، نیازهای شما متناسب است یا خیر. اگر حساب کارآزمایی را با استفاده از پی پال پرداخت می کنید ، اگر تصمیم بگیرید این سرویس برای شما نیست یا اینکه به طور خودکار برای برنامه ماهانه تکرار شده صورتحساب می کنید ، باید قبل از پایان دوره آزمایشی ، حساب را فسخ کنید. در صورت پرداخت هزینه با استفاده از روش های دیگر ، دادگاه به سادگی پس از دوره آزمایشی خاتمه می یابد.

علاوه بر حساب آزمایشی برای سرویس استاندارد OpenVPN ، آنها همچنین یک پهنای باند محدود را برای شما ارائه می دهند که می توانید برای تست سرویس آنها استفاده کنید. با این حال ، من فکر می کنم این حساب برای کاربر VPN گاه به گاه مناسب تر است. این امکان وجود دارد هر 31 روز یکبار تجدید شود و به 2 گیگابایت پهنای باند محدود شود. به طور خودکار تمدید نمی شود بنابراین مجبور خواهید بود هر ماه آن را به صورت دستی تمدید کنید.

از VPNSecure بازدید کنید

مکان های شبکه و سرور

VPNSecure دارای شبکه ای با ابعاد متوسط ​​با بیش از 53 سرور در 41 کشور است. این بررسی نشان داد که آنها سرورهایی در آسیا ، آمریکای مرکزی ، اروپا ، اقیانوسیه ، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی دارند. این امر باعث می شود آنها در هر گوشه دنیا حضور یابند ، بنابراین می توانید تقریباً از هر نقطه به خدمات آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین ، از آنجا که مکانهایی در سرتاسر جهان دارند ، احتمالاً بدون توجه به موقعیت فعلی شما می توانید سروری نزدیک به شما برای دسترسی سریعتر به VPN پیدا کنید. یک محدودیت وجود دارد. سرور استرالیا 2 در سیدنی به پهنای باند 50 گیگابایتی در هر ماه محدود می شود. تمام سرورهای دیگر از جمله سایر استرالیا ها دارای دسترسی نامحدود هستند.

کشورها سرورهای پروتوکلوها خط مشی
4153OpenVPN ، PPTPبدون سابقه کاربری

لیستی از کشورها و شهرهایی که آنها دارای سرور VPN هستند شامل موارد زیر است:

 • آفریقا
  • مصر – قاهره؛ آفریقای جنوبی – کیپ تاون؛
 • آسیا
  • هنگ کنگ – Tsuen Wan؛ هند – نویدا؛ اسرائيل – پتاه تیکوا؛ ژاپن – کوماتسوبارا – توکیو (2)؛ روسیه – مسکو؛ سنگاپور – سنگاپور؛ تایوان – تایچونگ؛ بوقلمون – استانبول؛
 • آمریکای مرکزی
  • کاستاریکا – سن خوزه؛ پاناما – لوس سانتوس؛
 • اروپا
  • اتریش – ثورل؛ کشور چک – زلین؛ فنلاند – هلسینکی؛ فرانسه – روبیکس؛ آلمان – استیل؛ ایسلند – ریکیاویک؛ ایرلند – دوبلین؛ جزیره من – داگلاس؛ ایتالیا – مارکو؛ لتونی – ریگا؛ لیتوانی – سیاولیا؛ لوکزامبورگ – اشتاینزل؛ مولداوی – کیسینو؛ هلند – آمستردام (2)؛ لهستان – Szczyrk؛ کشور پرتغال – لیسبون؛ رومانی – Chiajna؛ اسپانیا – بارسلونا؛ سوئد – استکهلم؛ سوئیس – لوزان؛ اوکراین – اودسا؛ انگلستان – دره – کنت (2)؛
 • اقیانوسیه
  • استرالیا – بریزبن – سیدنی – ملبورن؛ نیوزلند – اوکلند؛
 • آمریکای شمالی
  • کانادا – مونترال؛ مکزیک – مکزیکوسیتی؛ ایالات متحده – Secaucus (2) – Los Angeles (2) – Denver (2)
 • آمریکای جنوبی
  • برزیل – سائو خوزه دو ریو پرتو؛ شیلی – سانتیاگو؛

اگر فقط در سرویس Smart DNS آنها مشترک شوید ، به سرورهای کشورهای زیر جهت پخش خدمات رسانه ای دسترسی خواهید داشت:

 • استرالیا ، اتریش ، چک ، مصر ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، ایسلند ، ایرلند ، جزیره من ، ایتالیا ، ژاپن 3 ، لوکزامبورگ ، هلند ، نیوزیلند ، پاناما ، پرتغال ، سنگاپور ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، اوکراین ، انگلستان و ایالات متحده.

حریم خصوصی و امنیت

VPNSecure دارای یک بدون ورود سیاست حفظ حریم خصوصی. آنها می گویند “خط مشی ما: NO VPN LOGGING نه در حال حاضر ، نه هرگز …” موضع آنها در مورد حریم شخصی شما توسط گزیده ای از زیر خلاصه می شود سیاست حفظ حریم خصوصی.

این سیاست VPNSecure Pty Ltd برای احترام به حریم خصوصی اعضای آن است. VPNSecure Pty Ltd بدون اجازه قبلی شما و یا استفاده شما از این سرویس ، از جمله محتویات آن ، را تحت نظر نخواهد گرفت مگر اینکه VPNSecure Pty Ltd دلیل بر این باور داشته باشد که چنین عملی ضروری است: (1) مطابق با الزامات قانونی یا مطابق با مراحل قانونی. (2) از حقوق یا املاک VPNSecure Pty Ltd با حمایت و دفاع از آن (3) اجرای توافق نامه؛ یا (4) برای حمایت از منافع اعضای دیگر خود.

در مورد امنیت اطلاعات اینترنت و عادتهای مرور خود ، VPN.S نیز دارای این موارد است. آنها فقط یک پروتکل زوج از جمله OpenVPN و PPTP ارائه می دهند تا بتوانند تمامی ترافیک آنلاین شما را رمزگذاری کرده و تمام معاملات آنلاین خود را از چشم کنجکاو حفظ کنید. سرویس استاندارد آنها از پروتکل OpenVPN در OpenSSL استفاده می کند که داده های آن توسط رمزگذاری 128 بیتی DES-CBC با 2048 بیتی که برای کلیدها و کانالهای کنترل در اتصال استفاده می شود ، محافظت می شود. سرویس SSH آنها از پروتکل OpenVPN TCP با قدرت رمزگذاری مشابه استفاده می کند. این کار امنیت کاربران و همچنین حریم خصوصی کاربران را هنگام استفاده از خدماتشان فراهم می کند. پروتکل PPTP از رمزگذاری 128 بیتی استفاده می کند و عمدتاً در مواردی استفاده می شود که OpenVPN نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد یا برای پخش رسانه ای که سرعت بیشتر نگرانی از امنیت دارد.

از VPNSecure بازدید کنید

تست دستی

هیچ نقد و بررسی بدون دست زدن به تست کامل خواهد بود. می خواهم با گفتن این نکته که VPNSecure در تست سرعت ما عملکرد خوبی داشته است ، شروع کنم. آنها نرم افزارهای سفارشی برای کاربران ویندوز ، مک و لینوکس دارند. آنها همچنین دارای برنامه های سفارشی برای دستگاه های تلفن همراه مانند iOS (iPhone ، iPad) و Android هستند. این امر باعث می شود که تقریباً هر کسی بتواند از خدمات خود فارغ از سیستم عامل مورد نظر خود استفاده کند. با دسترسی به آنها می توانید نرم افزار Windows و Mac را مستقیماً از وب سایت آنها بارگیری کنید dowload صفحه نشانگر ماوس را روی پشتیبانی در منوی اصلی سایت قرار دهید و سپس بر روی دکمه بارگیری که مطابق شکل زیر ظاهر می شود کلیک کنید.

بارگیری VPNSecure

این صفحه شامل پیوندهایی به پنجره ها, اپل – مک, لینوکس, و Android / iOS در پایین صفحه. با کلیک بر روی یکی از این گزینه ها نشان داده شده در بالا پیوندها تغییر خواهد کرد. انتخاب یکی از این گزینه ها روند بارگیری آن نرم افزار را شروع می کند. این در شکل زیر با انتخاب سیستم عامل ویندوز نشان داده شده است.

نرم افزار ویندوز VPNSecure

اتصال از ویندوز

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، VPNSecure دارای نرم افزارهای متنوعی برای ویندوز است که شامل آن می باشد مشتری OpenVPN, آ دقیق DNS مشتری ، الف پروکسی SSH Socks5 مشتری ، و پروکسی Chrome HTTP افزونه. با کلیک بر روی مشتری OpenVPN در تصویر بالا مشتری را در دستگاه خود بارگیری می کنید که پس از آن می توانید آن را اجرا و نصب کنید. پس از نصب قادر خواهید بود تنها با چند کلیک ساده به هر سرور در شبکه VPNSecure وصل و وصل شوید. رابط کاربری گرافیکی ویندوز VPN آنها با نگاهی چند تنظیم و بسیار کاربر پسند تمیز است. همچنین می تواند توسط کاربران با تجربه تر طراحی شود.

VPNSecure Windows Client

هنگامی که برای اولین بار مشتری را نصب می کنید یا از سیستم خارج می شوید ، صفحه ورود به سیستم مشابه تصویر اول در بالا مشاهده می کنید. وقتی وارد خودت شوید نام کاربری و کلمه عبور برای حساب کاربری خود کلیک کنید ورود, همانطور که در تصویر دوم نشان داده شده است ، به صفحه اتصال منتقل می شوید. با کلیک بر روی نوار افقی سه گانه نماد در سمت چپ بالای این صفحه ، منوی کشویی را نشان می دهد تا سریعاً همانطور که در تصویر سوم نشان داده می شود ، صفحه ها را تغییر دهید. کلیک کردن ارتباط در این فهرست ، صفحه اتصال (تصویر دوم در بالا) باز می گردد. اتصال به یک سرور به سادگی کلیک کردن بر روی سرور انتخاب شده و انتخاب است وصل کنید از پاپ آپ آخرین تصویر اتصال به سرور در انگلستان را نشان می دهد. برای قطع ارتباط سرور ، فرایند را دوباره تکرار کرده و گزینه را انتخاب کنید قطع شدن گزینه. صفحه اتصال می تواند وضعیت و موقعیت اتصال شما را با یک نگاه ساده آسان کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، تغییر سرورها با نرم افزار VPNSecure Windows بسیار آسان است. با کلیک بر روی تنظیمات در فهرست کشویی بالا صفحه تنظیمات که دارای کادرهای باز و دکمه های زیر است باز خواهد شد:

 • محافظت در برابر نشت DNS – در صورت عدم برخورداری از برنامه ، نشت DNS را برطرف کنید تا به ناشناس بودن شما کمک کند.
 • ذخیره نام کاربری و رمز عبور – اجازه می دهد ورود به سیستم خودکار هنگام راه اندازی مشتری VPNSecure.
 • در هنگام راه اندازی باز کنید – هنگام راه اندازی رایانه ، مشتری VPN.S را راه اندازی کنید
 • غیرفعال کردن اینترنت در قطع ارتباط – سوئیچ را بکشید تا از اینترنت خود محافظت کرده و از آن استفاده کنید. با بسته شدن مشتری ، این غیرفعال است.
 • لیست سرورهای اخیر را پاک کنید – برای پاک کردن لیست سرورهای مورد استفاده در گذشته ، کلیک کنید.
 • رفع مسیر ویندوز 8 – برای رفع مشکلات ویندوز 8 بعضی اوقات با سرویس OpenVPN.

علاوه بر این تنظیمات ، آنها دارای تنظیمات پیکربندی و مسیریابی هستند که کاربران فنی بیشتری می توانند از آنها استفاده کنند. کلیک کردن اتصال ایمن این امکان را به شما می دهد تا برنامه های جداگانه را به اتصال VPN متصل کنید تا آنها بدون اتصال به VPN به اینترنت دسترسی پیدا نکنند. این در حال حاضر در بتا است ، بنابراین حتماً آن را با برنامه خود تست کنید تا مطمئن شوید که با آن سازگار است. کلیک کردن پشتیبانی به شما امکان ایجاد بلیط مشکل را می دهد و به صورت اختیاری به شما امکان می دهد اطلاعات ورود به سیستم را با آن ارسال کنید. با ورود به سیستم ، شما را از سرویس گیرنده VPN خارج می کنید و شما را به صفحه ورود باز می گرداند. VPNSecure همچنین دارای راهنماهای نصب دستی برای اتصالات PPTP.

از VPNSecure بازدید کنید

با Mac Client ارتباط برقرار کنید

سرویس گیرنده VPNSecure برای Mac OS X بسیار شبیه به نرم افزار ویندوز است. این امر باعث می شود تا کسانی که ممکن است از سیستم عامل های مختلفی برای اتصال به سرویس VPN استفاده کنند ، آسان باشد. می توانید همانطور که با نرم افزار ویندوز انجام دادید ، آخرین نسخه سرویس گیرنده Mac را مستقیماً از وب سایت VPN.S بارگیری کنید. مشتری Mac یک رابط کاربری مشابه با پسر عموی ویندوز خود دارد. تمیز است ، فقط چند تنظیم اساسی دارد و استفاده از آن نیز ساده است. کاربران Mac از سادگی آن و اینکه قادر به تغییر سرورها تنها با چند کلیک هستند قدردانی می کنند. نرم افزار Mac از پروتکل OpenVPN برای اتصالات استفاده می کند. VPNSecure همچنین راهنماهای دستی برای تنظیم PPTP در Mac OS X برای کسانی که به آن نیاز دارند ، دارد.

اتصال از طریق iPhone یا iPad

VPNSecure همچنین برنامه ای برای iPhone ، iPad و iTouch دارد. این برنامه به iOS 4.3 یا بالاتر نیاز دارد و برای آیفون 5 بهینه شده است. کاربران iOS iOS که از سیستم عامل دسک تاپ نیز برای اتصال به سرویس استفاده می کنند ، قدردانی می کنند که این برنامه از نظر ظاهری و احساساتی مشابه مشتری های دسک تاپ خود دارد. این برنامه دارای رابط کاربری گرافیکی مشابه با مشتری های ویندوز و مکینتاش و بدون ویژگی های بسیار زیاد است. همچنین گزینه های بیشتری در رابطه با حساب کاربری دارد.

برنامه iOS VPNSecure

تصاویر فوق برنامه iOS را در حال کار بر روی آیفون نشان می دهد. تصویر سمت چپ صفحه اتصال برنامه را دقیقاً پس از ورود به سیستم نشان می دهد. حاوی همان رابط کاربری گرافیکی تمیز است. اتصال یا قطع اتصال به سرورهای VPN فقط یک زن و شوهر از شیر استفاده می کند. تصویر در سمت چپ بالا صفحه اصلی اتصال در ورود را نشان می دهد. تصویر مرکز منوی صفحه کشویی را که با ضربه زدن روی دکمه دسترسی پیدا می کنید ، نشان می دهد نوار افقی سه گانه آیکون در سمت چپ بالای تصویر. آخرین تصویر برنامه متصل به سرور VPN در سنگاپور را نشان می دهد. منوی کشویی اضافی دارد حساب در مشتری دسک تاپ یافت نشد. برگه های دیگر شبیه به همتایان رومیزی آنها هستند. VpNSecure همچنین یک راهنمای دستی برای پیکربندی پروتکل PPTP برای دستگاه های iOS دارد.

از VPNSecure بازدید کنید

به دستگاههای Android وصل شوید

مشابه برنامه Windows و Mac ، بررسی من نشان داد که برنامه VPNSecure برای Android همچنین از پروتکل OpenVPN برای اتصال به سرورها استفاده می کند. از اندروید 4.0 یا بالاتر پشتیبانی می کند. این برنامه می تواند با رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت Android شما و انتقال همه آن از طریق یک تونل امن ، به امنیت بیشتر اتصالات wi-fi شما کمک کند..

برنامه Android VPNSecure

شکل بالا چند عکس روی صفحه نمایش در برنامه را نشان می دهد. صفحه اول صفحه ورود را به تصویر می کشد. وقتی وارد خودت شوید نام کاربری, کلمه عبور و کلیک کنید ورود دکمه ، صفحه اتصال که در بالا نشان داده شده است نمایش داده می شود. صفحه آخر برنامه متصل به یک سرور OpenVPN UDP در پرتغال را نشان می دهد. مانند برنامه iOS ، تمام آنچه برای انتخاب یا تغییر سرورها لازم است چند شیر ساده است. همچنین دارای یک منوی کشویی است که با ضربه زدن روی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید نوار افقی سه گانه نماد در سمت چپ بالای تصویر برای پیکربندی گزینه های برنامه.

از VPNSecure بازدید کنید

تست سرعت VPNSecure

VPNSecure در تست سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. سرعت سرور آنها در Washington D.C خوب بود. شما باید از سرعت شبکه آنها بر اساس آزمایش ما خوشحال شوید. این آزمایش با استفاده از سرویس گیرنده Windows آنها با پروتکل OpenVPN UDP اجرا شد.

تست سرعت ویندوز VPNSecure

همانطور که می بینید بین اتصال مستقیم به ISP من و اتصال به سرور در Washington DC حدود 29٪ اختلاف وجود دارد همانطور که انتظار می رفت سرعت اتصال آنها از بین رفته باشد اما از نظر امنیت بیشتر با رمزگذاری اطلاعات و اتصال به این سرویس ارزش از دست دادن سرعت دارد با سرعت تقریبی 25 مگابیت بر ثانیه ، این سرویس هنوز هم به اندازه کافی برای تمام نیازهای اینترنت شما سریع است. شما با استفاده از خدمات آنها برای تأمین معامله یا جریان رسانه خود از ارائه دهنده مورد علاقه خود مشکلی نخواهید داشت.

بررسی VPNSecure: نتیجه گیری

VPNSecure از سال 2011 در فضای حفظ حریم خصوصی بوده است. آنها شبکه ای دارند که دارای بیش از 53 سرور است که شامل 41 کشور مختلف است. آنها هیچ سیاستی برای ورود به سیستم ندارند اما به نظر می رسد در سیاست حفظ حریم خصوصی خود اینگونه پیشنهاد می کنند که در صورت داشتن تحریک کافی می توانند وارد سیستم شوند. آنها نرم افزارهای سفارشی برای Windows ، Mac ، Linux ، iOS و Android دارند که استفاده از سرویس VPN خود را برای کاربرانشان آسان می کند. آنها از پروتکل های OpenVPN و PPTP پشتیبانی می کنند. آنها همچنین دارای یک سرویس هوشمند DNS هستند که با برنامه های VPN پرداخت شده آنها بصورت رایگان گنجانده می شوند.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • استفاده از نرم افزارهای سفارشی آسان برای ویندوز ، Mac OS X و Linux
 • برنامه های موبایل برای iOS و Android
 • اگر دستگاهی دارید که از OpenVPN پشتیبانی نمی کند ، نرم افزارهای سفارشی برای امن ترین پروتکل OpenVPN با پشتیبانی اختیاری برای PPTP استفاده کنید.
 • TCP سرورهایی را تعیین می کند که می توانند فایروال ها را دور بزنند
 • قیمت های تخفیف را برای برنامه های دوره خود تخفیف داده اند
 • گزینه های پرداخت ناشناس بیشتر مانند بیت کوین

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برخی از زبان ها را در خط مشی رازداری خود درباره آنچه ممکن است باعث جمع آوری اطلاعات شود ، بیان کنید
 • برنامه ها را تلفیق کرده و تعداد برنامه های ارائه شده را به حداقل برسانید
 • PPTP یا پروتکل های دیگر را در نرم افزار سفارشی خود ادغام کنید
 • کانال های پشتیبانی شده بیشتری را به سرویس Smart DNS خود اضافه کنید

بررسی من درباره سرویس VPN.S وب سایتی پیدا کرد که به راحتی حرکت کند. رابط کاربری گرافیکی گرافیکی گرافیکی بسیار کاربر پسند ، زیرا مختصر و آسان برای استفاده با حداقل تنظیمات بود. آنها صرفاً با یک کلیک یا دو کلیک ، بدون توجه به سیستم عامل یا دستگاهی که می خواهید از آن استفاده کنید ، انتخاب ، اتصال یا اتصال مجدد به سرورهای VPN را آسان می کنند. از آزمایش 2 روزه آنها استفاده کنید و ببینید که خودتان چه فکر می کنید.

از VPNSecure بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map