Keeper Security בחברה אמריקאית הממוקמת בקליפורניה. שלושת חברי המייסדים יצאו למטרה לעזור בעייפות סיסמאות על ידי יצירת מנהל הסיסמאות של Keeper. אלה מאיתנו הרואים עצמנו צרכנים בעידן המודרני, מוצפים סיסמאות לכל אתר. בין אם אתה מנסה להשיג מידע לאתר בית הספר של ילד, לקנות משהו באינטרנט או לשלם חשבון רפואי, אתה זקוק לסיסמא לכל אחד מהם.

דף הפתיחה של שומר

תמחור והצעות מיוחדות

Keeper מציעה שני מוצרים. מדובר בשימוש אישי וארגוני. תוכניות התמחור מתחילות מ- $ 9.99 לשנה עבור מכשיר אחד, או שתבחר לסנכרן מידע בין מכשירים ללא הגבלה תמורת 29.99 $ לשנה. שימושים ארגוניים כוללים תכונות רבות, והם מיועדים לעסקים. יש גם תיבה שתוכל לבדוק באחת מהאפשרויות שתוסיף 10 GB של אחסון קבצים מאובטח. זה נהדר לאחסון הסרטונים או התמונות האלה שאינך רוצה שאחרים יגלו עליהם. דמיין אם ידוענים היו מעלים את התמונות שם במקום להשאיר אותם בענן. שימו לב כי סימון התיבה יביא לעליית מחיר של $ 1 לג’יגה-בייט.

תמחור שומר

למרות שהתמחור אכן מאפשר לך לקנות מההתחלה, הם מציעים ניסיון חינם למשך 30 יום. אינך צריך להזין מידע על כרטיסי אשראי, אך לאחר שתום 30 הימים שלך, תתבקש לשלם. שימו לב כי תכונות כמו גיבוי ענן מוצפן, סנכרון מרובה מכשירים ושיתוף מאובטח אינן זמינות בתקופת הניסיון ללא תשלום. ההצעה שלי כאן היא להירשם תחילה לניסיון חינם ואז לשדרג. בזמן סקירה זו נראה שיש הנחה של 25% בכך. זה הופך את המכשיר היחיד ליותר סביר בכ- 62 סנט לחודש, או 1.87 דולר לחודש עבור מכשירים ללא הגבלה. עסקה טובה בהשוואה לדברים אחרים.

שומר דיסקונט

כפי שאתה יכול לראות צוות Keeper שלח הנחה של 25% באמצעות דואר אלקטרוני לאחר שנרשמתי למשפט החינם שלהם.

כפתור השומר

מנהל סיסמאות

מנהל הסיסמאות של Keeper הוא בחינם וניתן להשתמש בו בחינם, גם לאחר המשפט. למוצר שני רכיבים: רכיב עצמאי ורכיב דפדפן. יש להפעיל בנפרד את רכיב הדפדפן. מכיוון שהם עובדים בשילוב, רכיב הדפדפן יאחסן את המידע בכספת הנתונים של Keeper. המידע מסודר באופן הגיוני, כך שאם ברצונך להוסיף מידע נוסף על כניסה ספציפית, תוכל. כשאתה מגדיר את סיסמת המאסטר שלך, הוא צריך להיות באורך של 9 תווים לפחות. זה גם יגיד לך אם זה מרגיש שסיסמת המאסטר שלך מספיק טובה.

קמרון שומר

תכונה נחמדה שהיא למעשה חובה בכל מנהל סיסמאות, היא מחולל סיסמאות מאובטח. כפי שהזכרנו קודם, אחת הבעיות שיש לנו כחברה היא מספר הכניסות שעלינו להשתמש בהן. רובנו יודעים איך הסיסמאות צריכות להיראות, אך שוב אנו נכנסים לעייפות סיסמא. לשומר יש מחולל סיסמאות, אך לא ברור מייד היכן הוא נמצא בתחילה. דרוש קצת קריאה כדי להבין את סמל הקוביות שהוא מכניס בשדה הסיסמה למעשה אומר שתוכלו ליצור סיסמה מאובטחת. סיסמה מאובטחת צריכה להיות באורך 12 תווים כעת. יתכן שתצטרך להוסיף תווים לסיסמה שנוצרה, מכיוון שנראה שהגנרטור רק יוצר 10. לא נראה שיש גם את היכולת לשנות את זה. בעוד שהתקן הישן היה לפחות 8, הטכנולוגיה הפכה אותו כך שניתן יהיה לפצח כל סיסמא של 8 תווים בפחות מ- 6 שעות בשנת 2012. דמיין כמה מהר היום.

מחולל שומר PW

בנוסף לתכונות אלה, אתה יכול גם לכתוב הערות בודדות על דברים, ולאחסן אותן בכספת בצורה מאובטחת. כל עוד יש לך כותרת, אתה יכול להכניס הערות לגבי כל מה שאתה רוצה. זה מועיל לתאריכים חשובים שתרצה לזכור, סיסמאות Wi-Fi, קבצים, תמונות או מספר הטלפון של אותו חבר פייסבוק חדש שתרצה לשמור לעצמך. אם אתה משתמש במנהלי סיסמאות אחרים או בגיליון אלקטרוני, תוכל להעלות אותם בקובץ CSV.

כפתור השומרמילוי מהיר של שומר

מילוי המהיר של Keeper הוא פשוט מה שהם מכנים מילוי הטפסים שלהם. זה פועל באופן דומה לשירותים אחרים, בכך שהוא שולף את המידע מהכספת המאובטחת. ניתן ליצור רשומה חדשה, או להוסיף לרשומה קיימת. מכיוון שהמטרה היא לא לחייב לזכור סיסמאות אחרות ולשמור על בטיחות הנתונים שלך, יש מדריך. תוסף הדפדפן מורה לך לכבות את שמירת הסיסמאות וטפסים למילוי אוטומטי בדפדפן עצמו, ולתת ל- Keeper לאחסן את המידע עבורך.

מילוי מהיר של שומר

אם אתה תוהה מה ההבדל, בדפדפן מידע זה אינו מוצפן. עם זאת, באמצעות האפשרות FastFill תוודא שהמידע שלך מאובטח. Keeper הופך טפסים למילוי לתהליך חלק יחסית מכיוון שאתה יכול להוסיף שדות מותאמים אישית לרשומות מותאמות אישית. באפשרותך גם לבחור מידע אחר שברצונך להשתמש בתוכנית.

בכל הנוגע לכרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחרים, אין מקום נפרד לסוג זה של מידע. מידע זה נשמר בדיוק כמו שאר התיקיות. אם אתה קונה משהו באינטרנט, אתה רוצה להגביל את מספר המקומות שיש להם את פרטי התשלום שלך. ככה, אם היה קורה משהו לאותו אתר או שמישהו ישיג איכשהו את המידע הזה, אתה יכול למזער כל נזק אפשרי.

החלק הזה בשירות לא נראה אינטואיטיבי כמו שהייתי רוצה שיהיה. אני מרגיש שיש למקם מידע במקום הנפרד שלו ולא רק בתיקיה אחרת. נכון שבסופו של דבר זה לא משנה באמת. למרות שזה מסודר טוב, זה פשוט מרגיש עמוס בעיניי.

אבטחת מידע

מכיוון שמדובר בבשר ותפוחי האדמה האמיתיים של טכנולוגיית שמירת סיסמאות, נבדוק את נוהלי האבטחה של Keeper. סיסמה בת 12 ספרות לא תועיל לך אם החברה אינה טובה בשמירה עליה. Keeper Security Inc. מציגה עצמם כחברת ידע אפס. במילים פשוטות, המשתמש הוא היחיד שיש לו שליטה על הנתונים. אפילו מקשי ההצפנה מתגוררים אצל המשתמש, ולכן KSI לא יכול לפענח נתונים כלשהם.

הם משתמשים AES-256 הצפנת סיביות, וזה די סטנדרטי בכל הענף. באופן כללי, אני רוצה להזכיר כמה פעמים מדובר באלגוריתם ההצפנה PBKDF2 מלוחים. למרבה הצער, מידע זה אינו זמין באתר שלהם, ואף צוות התמיכה שלהם לא הצליח להבהיר אותו עבורי. זה לא נחשב כבטוח אם הוא נמצא תחת מספר מסוים. כספת האבטחה בענן של Keeper מוצפנת גם היא באמצעות אותו סוג של הצפנה והיא מתארחת פיזית בשירותי האינטרנט של אמזון. הם גם מציינים כי ביקורות אבטחה מבוצעות מדי חודש כדי להבטיח אבטחה.

Keeper מנצל גם אימות דו-גורמי כמו גם טכנולוגיה לבישה כמו iWatch של אפל. הם אכן תומכים באימות מסורתי, אך הם גם תומכים במשהו שהם מכנים DNA של השומר. הם משתמשים בטכנולוגיית טביעות אצבע וכו ‘בכל אחד מהמכשירים החדשים כדי לוודא שאתה מי שאתה אומר שאתה.

DNA שומר

תכונה מעניינת שיש ל- Keeper היא תכונת ההרס העצמי שלהם. אם טועה הסיסמה שלך 5 פעמים, אתה מפעיל את התכונה, וכל הנתונים שנשמרו בסודיות נמחקים. הם עושים זאת להגנתך, כך שאם מישהו מנסה לפרוץ את חשבונך, לאחר הפעם החמישית, יהיה צורך להזין נתונים מסוימים מחדש.

השמדה עצמית של השומר

כפתור השומר

תוכנת שומר

תוכנת Keeper זמינה עבור מערכת ההפעלה Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux ו- Blackberry. יתכן שמידע הסיסמה שלך מסונכרן בכל המכשירים הללו, בהנחה שתבחר באפשרות של $ 30 לשנה. זוהי תכונה נחמדה עבור רוב, בהתחשב בכך שלרובנו יש יותר ממכשיר אחד שאנו משתמשים בו על בסיס יומי. אם לא, אתה עדיין יכול להשתמש בתוכנה במכשיר אחד ללא בעיות.

שירות לקוחות

Keeper מציעה מספר סוגים שונים של תמיכה. יש להם הדרכות וידיאו, מדריכי התחלה מהירה, סמינרים מקוונים חיים, צ’אט חי והם מציינים שהם זמינים 24 × 7 באמצעות תמיכה בדוא”ל. עם זאת, אל תצפה לתשובה לדוא”ל במהירות. כמו כן, שעות הצ’אט החיות הן בין השעות 3:00 – 19:00 CST בארה”ב, אבל נראה שזה קצת משומר. חיכיתי 20+ דקות במהלך צ’אט חי לאחר שהתשובה הראשונה שנתנו לי לא ענתה על שאלתי. סוף סוף ויתרתי. לתמיכה, עצתי לך בנושא זה היא להשתמש בכלים המוצעים לפני שאתה מנסה ליצור איתם קשר.

סקירת שומר: מסקנה

Keeper מציעה מוצר הגון במחיר סביר למדי. ברור שהאתר והממשק שלהם מכוונים לקהל צעיר יותר. אחד הדברים הגדולים ששמתי לב אליהם היה מכירה מתמדת של המוצר שלהם. אם אתה מנסה מוצר, לדעתי, אתה לא צריך להפציץ כל הזמן לשדרוג. אני מבין שהם מנסים להשיג מכירות, אך מעולם לא דאגתי לטקטיקות מכירות בלחץ גבוה. המוצר צריך למכור את עצמו.

מה שהכי אהבתי בשירות:

  • המחיר הסביר והיכולת להוסיף שטח אחסון מאובטח בערך $ 1 לג’יגה-בייט
  • סיסמת המאסטר שלך חייבת להיות באורך של 9 ספרות לפחות
  • גורמי אימות מרובים, כולל טכנולוגיית סריקת טביעות אצבע של Apple iWatch
  • מקשי ההצפנה נשארים אצל המשתמש ב- Keeper
  • זמין במספר רב של פלטפורמות
  • משתמש בהצפנת AES-256 ביט

רעיונות לשיפור השירות:

  • הפסיקו את המכירה הקשה, ותנו למוצר לדבר בעד עצמו
  • הפרד את אמצעי התשלום משאר הנתונים כך שהוא לא עמוס
  • הפוך את מחולל הסיסמאות למסוגל להכיל יותר מעשרה תווים
  • הפוך את מספר הפעמים שההצפנה ניתנת להתאמה מלוחה

כל הדברים הנחשבים, אם מתעלמים מהנקודות השליליות, מנהל הסיסמאות של Keeper עושה את מה שהוא אמור לעשות. זהו חנות ושמור על כל הסיסמאות שלך בטוחות. יש להם כמה תכונות נחמדות הייחודיות לשומר. אם אתה יכול לעבור את מכירת הלחץ הגבוה, זה למעשה מוצר טוב. אתה לא צריך לקחת את המילה שלי על זה בכל זאת. אל תהסס לבדוק או לאמת בעצמך את הנתונים.

כפתור השומר

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me