הסיסמה הדביקה הוצגה לראשונה בשנת 2001. הפופולריות של התוכנית הובילה לכך שאלכס טישצ’נקו הפגיש קבוצה מוכשרת של מומחי אבטחה להקים תוכנת למנטין בשנת 2009. החברה ממוקמת בברנו, צ’כיה. מנהיגותם כוללת כמה מנהלים לשעבר של AVG. הצוות המפקח על Sticky Password כולל מספר שנות ניסיון בתעשיית האבטחה וזה מראה. הם עשו עבודה מצוינת ביישום מנהל סיסמאות שהוא מאובטח, קל לשימוש ומחיר סביר.

סקירת סיסמא דביקה

תמחור והצעות מיוחדות

סיסמה דביקה מציעה גם גרסת תוכנה חופשית וגם בחינם. הגרסה החינמית תעניק לך גישה למנהל הסיסמאות הפופולרי שלהם, לתכונת המילוי האוטומטי ולביומטריה במגוון רחב של מכשירים. Premium Sticky Password premium מוסיף את היכולת לסנכרן בין מכשירים, גיבוי ענן מוצפן ותמיכה בעדיפות.

תמחור סיסמא דביק

אתה תמיד יכול להתחיל בהורדת האפליקציה החינמית שלהם. לאחר שהיתה לך הזדמנות לנסות את התוכנה תוכל לשדרג בקלות לפרימיום. אתה יכול לרכוש שנה של דמי סיסמא בגישה פרמיום במחיר של $ 19.99 או רישיון לכל החיים ב- $ 99.99. המחיר כולל מס וכל הלקוחות החדשים מכוסים תחת אחריות 30 החזר הכסף שלהם. אתה יכול לשלם באמצעות PayPal או כרטיסי אשראי גדולים כולל ויזה ומסטרקארד.

חשבון חינם וניסוי פרימיום חינם 30 יום

סיסמא דביקה מציעה שכבה בחינם של מנהל הסיסמאות שלהם יחד עם ניסיון חינם של 30 יום לשירות הפרימיום. ניתן להוריד את האפליקציה ל- Windows, Mac, iOS, and Android ללא תשלום. אם אתה רוצה להשתמש במנהל הסיסמאות כדי ליצור סיסמאות חזקות ולאחסן אותן, האפליקציה עושה עבודה נהדרת. אתה תמיד יכול להוסיף את תכונות הפרימיום כמו סנכרון ענן וגיבוי בכל עת. אם תחליט לשדרג, נחמד לדעת שהתוכנה מגיעה עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

בקר בסיסמא הדביקה

תחילת העבודה עם סיסמא דביקה

התחלתי בהורדת סיסמא דביקה עבור Windows 10. התוכנה הייתה קלה להתקנה. בפעם הראשונה שתפעיל את האפליקציה היא תבקש ממך להזין כתובת דוא”ל יחד עם סיסמת אב.

סיסמת אב

“סיסמת האב” משמשת לגישה לתוכנה שלהם. זוהי הסיסמה היחידה שתזדקק לה בעתיד. עליכם לדעת כי סיסמת האב שלכם אינה מוחזקת בשום מקום, מוצפנת או אחרת. ככה אתה רוצה את זה. הצוות בלמנטין או מישהו אחר לא צריכים לדעת את סיסמת המאסטר שלך. אתה תרצה לזכור את זה אם כי אין דרך להתחבר או לשחזר את הנתונים שלך בלעדיו.

שמחתי לראות שהסיסמה הדביקה מחייבת משתמשים חדשים להגדיר סיסמת אב חזקה. לפחות תצטרך להשתמש באותיות גדולות, אותיות קטנות, תו מספרי אחד ולפחות 8 תווים. אני ממליץ בחום לכלול גם תו מיוחד כדי להפוך את הסיסמה לחזקה עוד יותר.

מחולל סיסמאות

נניח שיש לך כמה סיסמאות שניתן לשפר. סיסמה דביקה תעזור לך על ידי יצירת סיסמאות מאובטחות באופן אוטומטי. אתה יכול להשתמש בתוכנית כדי ליצור סיסמאות חדשות ולאחסן אותן לשימוש עתידי באתרים המועדפים עליך. בואו נסתכל כמה קל ליצור סיסמא חדשה:

מחולל סיסמאות

אני מציע שתתחיל בלחיצה על הקישור “אפשרויות נוספות” כדי לתת לך כמה אפשרויות נוספות. אלא אם האתר שאתה משתמש בו לא יקבל תווים מיוחדים, אני מציע לך לסמן את התיבה ולאפשר לסיסמה הדביקה ליצור את הסיסמה המאובטחת ביותר האפשרית. השימוש בתו מיוחד עוזר להוסיף שכבה נוספת של מורכבות לסיסמאות שלך. אתה יכול גם להגדיר את אורך הסיסמה. ברגע שאתה מוכן פשוט לחץ על כפתור “צור” והאפליקציה תעשה את שאר העבודה.

הוסף חשבונות לסיסמא הדביקה

כשאתה מתקין לראשונה את Sticky Password, התוכנית תעניק לך הזדמנות לייבא חשבונות מדפדפני האינטרנט המועדפים עליך. זה יחסוך לך זמן ומאמץ. אחרת אתה יכול לאפשר לתוכנית לשמור את אישורי החשבון עבור כל אתר במהלך הכניסה. תוכל גם להזין אותם באופן ידני לתוכנית כמוצג להלן..

סיסמא דביקה - הוסף חשבון

פשוט להוסיף חשבון ידנית לסיסמא הדביקה. אתה מתחיל בהזנת כתובת האתר לאתר. משם אתה מזין את שם הכניסה ולבסוף את הסיסמה. אם אתה מבין שהסיסמה הנוכחית שלך חלשה, תוכל לאפשר לתוכנה ליצור סיסמה חדשה. אתה יכול גם לומר לאפליקציה אם אתה רוצה שהיא תיכנס אוטומטית לחשבון שלך. אותם תכונות זמינות עבור חשבונות אפליקציות כמו iTunes ו- Skype.

הגדרת זהויות למילוי אוטומטי

אתה יכול להגדיר זהויות באמצעות סיסמה דביקה. לאחר הזנת המידע, התוכנית תשתמש בה כדי לעזור לך למלא טפסים אוטומטיים. אני אוהב את הפיצ’ר שכן הוא עוזר להימנע משגיאות בעת מילוי טפסים באופן מקוון. קל להזין את שמך או כתובתך בטופס. אני לא יודע מה איתך אבל אני אוהב את זה כאשר רכישות מקוונות אכן מגיעות לבית שלי. תכונת המילוי האוטומטי תחסוך לכם המון זמן ותוודא שהמידע מולא בצורה נכונה בכל פעם.

זהות סיסמא דביקה

סיסמא דביקה מעניקה לך אפשרות להוסיף מספר קטגוריות של מידע על זהויות, כולל מידע אישי, מידע ליצירת קשר, פרטי חשבון באינטרנט, פרטי עסק ופרטים כספיים. אם תרצה שהתוכנית תאחסן את פרטי התשלום והמטבע המועדף עליך. אתה יכול להוסיף מספר זהויות ולבחור מהרשימה לטפסים אוטומטיים למילוי אוטומטי. תכונה זו תעזור לך לחסוך זמן ולהימנע משגיאות.

בקר בסיסמא הדביקה

אבטחת סיסמא דביקה

אני אוהב את הגישה שנקט הצוות ב- Lamantine Software לאבטח את הסיסמא הדביקה. הם מתחילים בכך שתגדיר סיסמת אב בפעם הראשונה שתפתח את התוכנית. סיסמת המאסטר ידועה רק על ידך. אתה לא צריך לדאוג שהוא יגנב מכיוון שהוא לא מאוחסן בענן. כברירת מחדל הוא אפילו לא נשמר במכשיר שלך. תרצה לוודא שלעולם לא תאבד את סיסמת המאסטר מכיוון שאין גיבוי. יהיה עליך להתחיל מחדש וזו גישה בטוחה.

אבטחת סיסמא דביקה

סיסמה דביקה משתמשת בהצפנה AES-256 כדי לאבטח את הנתונים שלך. יש לך אפשרות לסנכרן את הנתונים שלך לענן או לא. הפונקציונליות מוצעת עם גרסת הפרימיום אך תמיד יש לך אפשרות פשוט לשמור את הנתונים במכשיר שלך. גם אם בחרתם לא להשתמש בענן, תוכלו עדיין לסנכרן את פרטי החשבון שלכם במצב לא מקוון באמצעות Wi-Fi או באופן ידני מבלי שהנתונים המוצפנים ישאירו לכם מכשירים. לבסוף הסיסמה הדביקה תומכת בביומטריה. אתה יכול להשתמש בטביעת האצבע שלך כדי להתחבר ממכשירי iPhone, iPad ומכשירי אנדרואיד רבים.

יש עוד כמה מאפייני אבטחה שברצוני לציין. ראשית, סיסמה דביקה תינעל אוטומטית את בסיס הנתונים כאשר הוא אינו בשימוש. זה עוזר להגן על הנתונים שלך. אם תתרחק מהמחשב או מהמכשיר הנייד למספר דקות הוא יבקש ממך להזין מחדש את סיסמת הראשי שלך. זה אולי נראה כמו עבודה קצת נוספת אבל זה עוזר לאבטח את בסיס הנתונים של הסיסמאות שלך. יש לך גם את היכולת למחוק את מסד הנתונים מהענן בכל עת. כמובן שאתה אפילו לא צריך לאחסן את הסיסמאות שלך בענן. הם משאירים את ההחלטה הזו לגמרי תלוי בך.

שירות לקוחות

הצוות שמאחורי Sticky Password נמצא במרחב הטכנולוגי מזה זמן רב ותוכל לדעת על ידי עמוד “מרכז העזרה” באתר שלהם. תוכלו למצוא מספר סרטונים מועילים שיעזרו לכם להתחיל עם האפליקציה. בין אם אתה מתכנן להשתמש בסיסמה דביקה ב- Windows, Mac, iOS, Android, או בכל האמור לעיל. הם גם מספקים מדריכים, שאלות נפוצות וסרטונים על מספר נושאים, הכל מההתקנה לנייד ועד טיפים וטריקים. תוכלו גם לבקר בפורום שלהם כדי לשאול שאלות ולמצוא תשובות לאלו שפנו בעבר. משתמשי פרימיום יכולים לפנות גם לתמיכה טכנית דרך האפליקציה או אתר האינטרנט שלהם.

סקירת סיסמא דביקה: מסקנה

סיסמה דביקה ביצעה בדיוק כפי שפורסם. התוכנית פשוטה להתקנה ולהגדרת תצורה. התכונות המועדפות עלי כללו מחולל סיסמאות קל לשימוש, יכולת לסנכרן באמצעות הענן, wifi או ידנית, ואת האפשרות להשתמש בטביעת האצבע שלך כדי לגשת ליישום במכשירי iOS ו- Android. אחרת אין הרבה מה לומר על האפליקציה שכך בדיוק היא צריכה להיות. סיסמא דביקה פשוט עובדת. זה ימשוך את הסיסמאות הקיימות מדפדפן האינטרנט שלך ויאחסן אותן באופן מאובטח במכשיר שלך. אתה יכול לבחור אם לגבות את הנתונים שלך לענן או לא. למי שכן יש אפשרות למחוק את בסיס הנתונים שלך בכל עת.

מה שהכי אהבתי בתוכנה:

  • אפליקציות בהתאמה אישית עבור Windows, Mac, iOS ו- Android
  • אינטגרציה חלקה עם דפדפני האינטרנט הפופולריים
  • בחר לסנכרן לך נתונים באמצעות ענן, wifi או ידנית
  • אפשרות למחוק את מסד הנתונים בענן שלך בכל עת
  • תכונה של נעילה אוטומטית כאשר האפליקציה אינה בשימוש
  • סריקת טביעות אצבע ב- iOS ואנדרואיד

רעיונות לשיפור התוכנה:

  • הוסף אימות דו-גורמי
  • ספק דוח סיסמא שיעזור למשתמשים למצוא חולשות

התרשמתי מהסיסמה הדביקה ולא היססתי להמליץ ​​עליה למשפחה ולחברים. יש אפליקציות אחרות עם תכונות נוספות אך סיסמה דביקה מכסה את מרבית צרכי המשתמש. אתה יכול לסמוך עליו כדי ליצור סיסמאות חזקות, לאחסן אותן בצורה מאובטחת, להיכנס אוטומטית לאתרים ולמלא טפסים אוטומטיים באופן מקוון. מחיר האפליקציה סביר מאוד במחיר של 19.99 דולר לשנה או 99.99 דולר לרישיון לכל החיים. אני מציע שתוריד את האפליקציה שמגיעה לתקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום של שירות הפרימיום שלהם.

בקר בסיסמא הדביקה

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me