סקירה אחרונה של

LastPass היא ללא ספק אחת ממערכות ניהול הסיסמאות הפופולריות ביותר בעולם. מדובר בחברה בעלת פרופיל גבוה, ומכיוון שהם בענף מאז 2008, הם היו אחד השירותים הראשונים לשמירת סיסמאות בשוק. כחברה יש לנו עוד ועוד סיסמאות לזכור. מאז שגישה לאינטרנט הפכה לדבר שבשגרה, עסקים וארגונים מעבירים מידע לאתרים שנעים בין קבלת קופונים ברשת, להרשמה לכיסוי בריאות בגלל חוק טיפול במחיר סביר (Obamacare). מטרתם היא להוציא חלק מהלחץ מחיי המשתמשים שלהם על ידי מתן להם תוכנית פשוטה וקלה לשימוש כדי לעקוב אחר הסיסמאות שלהם.


מעבר אחרוןתמחור והצעות מיוחדות

ל- LastPass שלוש מהדורות. מהדורה בחינם, מהדורת פרימיום ומהדורה ארגונית עבור מספר משתמשים. כפי שהייתם מצפים, תכונות המוצר משתנות עם הגרסה שתבחרו. תמורת 12 דולר בלבד לשנה, תוכל לגשת לתכונות נהדרות כמו היכולת לסנכרן את כל המידע שלך בכל המכשירים שלך, אפשרויות אימות רב-פקטוריות כולל ביומטריה, תמיכה בעדיפות ותיקיה משותפת עם הרשאות מותאמות אישית. שימו לב שכל הפלטפורמה שתשתמש בה בעת ההרשמה היא זו שתצטרך להישאר איתה אם אתה משתמש בגרסה החינמית.

תקופת ניסיון ללא סיכון

אם אתה מעוניין לחפש את גרסת הפרימיום, LastPass מציעה 30 יום הכסף בחזרה. אם הייתם מחליטים שהתכונות שנוספו אינן שוות $ 1 לחודש, לאחר 30 יום תוכלו לחזור לגרסה החינמית והן יחזירו לכם את הכסף. הערבות תעניק לך יותר מדי זמן להחליט אם שירות הפרימיום מתאים לך. אם לא, הגרסה החינמית תעשה את העבודה ותגן על הסיסמאות שלך.

בקר ב- LastPass

LastPass בפעולה

LastPass הוא ייחודי באופן בו הוא פועל. במקום להיות עם יישום עצמאי, הוא מקופל לדפדפן ומופיע כמו תוסף לדפדפן. זה משתלב כמעט בדפדפנים, בין אם זה IE, Firefox, Chrome, Safari או Opera. החריג לכלל בנקודה זו הוא Microsoft Edge.

אייקון דפדפן LastPass

לחיצה על הסמל שלמעלה מגלה תפריט שממנו מרבית הפונקציונליות מגיעה. תפריט זה כולל כמה כותרות שנסביר.

תפריט LastPass

הכספת האחרונה שלי

תכונה זו מאפשרת לך לראות אתרים שבהם השתמשת בסיסמאות לאחרונה. יש גם מגוון דברים אחרים שתעשו כאן. הכספת האחרונה שלי פועלת כמו לוח הבקרה של שירות זה. זה המקום בו ההגדרות ממוקמות לתוכנית. אתה יכול גם לבדוק את חוזק הסיסמה שלך, להוסיף הערות מאובטחות, להציג הדרכות ולצפות במדריך למשתמש.

כספת LastPass

מילוי טופס

הנתונים המוצפנים שלך עם מילוי הטופס מאוחסנים כאן. אם אתה משתמש בנתונים מלאים בטופס רגיל, מידע זה אינו מוצפן בדרך כלל אלא אם כתובת האינטרנט מציינת באופן ספציפי https בכתובת. כמו כן, פרטי התשלום שלך עשויים להיות מאוחסנים גם כאן. ככל שיש פחות אתרי אינטרנט עם נתוני התשלום שלך, כך ייטב. שמירתם באתרים מרובים מגדילה את הסיכון לפגיעה בנתונים.

מילוי טופס LastPass

צור סיסמאות מאובטחות

שמעת פעם בחור IT אומר שאתה צריך סיסמה חזקה, אבל אתה מתקשה להכין סיסמה? כלי זה יפיק עבורך סיסמה מאובטחת. נכון לעכשיו, רובנו יודעים מה הופך סיסמא מאובטחת. מכיוון שהם צריכים להיות מורכבים, לא יהיה להם קל לזכור או לנחש. זה גם יביא לסיסמאות חד פעמיות לשימוש חד פעמי.

מחולל סיסמאות של LastPass

הערות מאובטחות

טוב לשמירת הערות בודדות. בין אם מדובר בסיסמת Wi-Fi, מפתח תוכנה, או אפילו בזמן שהמטוס של בן / בת הזוג שלך נוחת למטרות תכנון (השתמש בדמיון שלך), זה מקום שימושי לרישום הערות בצורה מאובטחת. חשוב על זה כעל יומן מוצפן פרטי במחשב שלך. אל תאבד שוב מידע חשוב על ידי שימוש בתכונה זו.

בקר ב- LastPassאבטחת LastPass

ככל שמדובר באבטחה, שירות מבוסס ענן מצפין את הסיסמה שלך באופן מקומי באמצעות קידוד AES 256 סיביות ומאבטח אותם באופן מקוון בענן באמצעות חיבור מאובטח. לאלה שיש להם אופי טכני, הדרך היחידה של מלחים נמהרת אוטומטית 5k פעמים, אך כדי להיות בטוח אתה צריך להגדיל את המספר הזה ל -10k לפחות. LastPass יאפשר לך להגדיר את המספר עד 100k. סיסמת האב שלך נשארת במחשב המקומי שלך. יתכן ששמעת על הפריצות האחרונות של LastPass בהן נגנב מידע כלשהו. לא נגנבו סיסמאות אב, אך חלק מהנתונים נלקחו ויכולים לאפשר להאקרים לקבל גישה לחשבונך אם אינך יוצר סיסמת אב חזקה. בנוסף, LastPass מציעה מספר שני גורמי אימות של צד, כולל המאמת של גוגל, Toopher, Duo security, Transakt ו- Grid עבור הגרסאות החינמיות. מכיוון שהתוכנית תשמור על כל הסיסמאות שלך, אל תקל על כל האקרים מעשירים לקבל גישה למידע שלך. כמו כן, שימו לב שהם יפרסו מידע עליהם הם נדרשים על פי החוק.

תוכנת LastPass

כפי שציינו, LastPass פועל כתוסף לדפדפן במערכת הפעלה שולחנית. ההרחבה זמינה ל- IE, Firefox, Chrome, Safari ואופרה. יש להם גם אפליקציות זמינות עבור iOS, Android, Blackberry ו- Windows App Store.

בקר ב- LastPass

תמיכה ב- LastPass

רכישת גרסת הפרימיום מאפשרת לך לקבל את מה שהם מכנים “תמיכה בעדיפות”. למרבה הצער, הם לא מציינים איזה סוג תמיכה מוצע בפועל. עם זאת אתה יכול לעבור למדור הפורומים שלהם ושאלות בדרך כלל נענות במהירות על ידי חברים בקהילה כמו גם היוצרים. אתרים רבים משתמשים בפורומים כדי ליצור דיון מתמשך עם המשתמשים שלהם בזמן אמת יחסית.

סקירת LastPass: מסקנה

LastPass הוא שומר סיסמאות קל לשימוש שעובד היטב עבור המשתמש הממוצע. כמובן שזה לא משהו שהיית רוצה להשתמש בו אם היית מגן על נתונים רגישים במיוחד. עם זאת, הגרסא החינמית עושה את העבודה שהיא תוכננה לבצע. LastPass מספק לך דרך להגדיר אימות של שני גורמים וליצור סיסמת אב חזקה.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • התוכנית היא בחינם, ואפילו גרסת הפרימיום מתומחרת בערך 12 $ לשנה.
 • ניתן להשתמש ולהגדרה בקלות.
 • מעוצב כתוסף דפדפן.
 • ניתן לייבא בקלות סיסמאות מדפדפנים.
 • עובד עם כל מערכות ההפעלה.
 • אפשרויות אימות מרובות גורמים כולל ביומטריה עם גרסת הפרימיום.
 • התכונה ‘מילוי טפסים’ יכולה למלא טפסים באופן אוטומטי ולשמור על נתוני התשלום בצורה מאובטחת, מבלי שתצטרך להזין אותם מחדש.
 • הערכת אבטחה לשכפול סיסמאות.

רעיונות לשיפור השירות:

 • אימות שני גורמים אינו מוגדר מההתחלה, וגם לא קל להתקין אותו. בלעדיו כל אחד יכול לקבל גישה לנתונים שלך אם יש לו את סיסמת האב.
 • ניתן להוסיף תכונת צ’אט חי למשתמשים מובחרים.

LastPass יצפין את הסיסמאות שלכם ויסייע לכם ביצירת סיסמאות חזקות. לא תצטרך עוד להתפשר על סיסמאות טובות עבור קל שקל לזכור. במחיר של 12 דולר בלבד לשירות פרימיום בשווי של שנה והתחייבות להחזר כספי, אין לך מה להפסיד על ידי ניסיון בכך. כך תוכלו לגשת לכל תכונות הפרימיום כמו סנכרון בכל המכשירים, הנייד או השולחן העבודה. זהו פריט בודד מתפריט הדולר מכל מסעדת מזון מהיר. האם השפיות שלך לא שווה $ 1 לחודש? הגדר את הרכישות המקוונות שלך בצורה חלקה יותר עם LastPass.

בקר ב- LastPass

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map