Passpack הוא מנהל סיסמאות שנבנה בשנת 2006 במטרה לפתור את הבעיות של עייפות וסיסמאות. עד כה נראה שהם עשו את שניהם. בעולם של היום, אנו בהחלט מתמודדים עם עייפות סיסמאות. בין אם ברצונך לבדוק את הדוא”ל, את יתרת הבנק שלך, או אפילו להתחבר לנטפליקס כדי להחליט מה לצפות בערב, אתה צריך סיסמאות נפרדות לכולן. זו הסיבה שכל כך הרבה אנשים משתמשים בסיסמאות קלות, הם מוצפים מכמות ההתחברות שיש להם.

דף הפתיחה של Passpack

תמחור והצעות מיוחדות

לפאספק יש כמה תוכניות, החל מהתכנית החינמית, לתוכניות של 1,000 משתמשים ומעלה. Passpack אינו מציע תקופת ניסיון בחינם, מכיוון שהוא מאפשר ליצור חשבון בחינם. אם אתה אוהב את השירות ורוצה לשדרג, זה נעשה בקלות. בהתאם לצרכים שלך, שדרוג המחירים סבירים ביותר. חשבון ה- Pro הוא רק עליית מדרגה מהחשבון החינמי, והוא עומד על 18 דולר בלבד לשנה. כפי שאתה רואה, זה רק 1.50 $ לחודש.

תמחור Passpack

ההמלצה שלנו היא להוריד את התוכנה, ולהצטרף לחשבון Pro. בנקודה כל כך נמוכה של מחיר, אתה יכול להשתמש בתכונות הפרימיום כמו שיש לך 3 רישיונות שונים, את היכולת לאחסן עד 1000 סיסמאות ו -30 סיסמאות חד פעמיות בחודש. אתה מקבל עליית ערך לא קטנה עבור סכום קטן של כסף.

תקופת ניסיון ללא סיכון

Passpack מציע 30 יום ללא שום ערובה להחזר הכסף. לאחר הערכת התכונות, תוכלו לראות אם גרסת הפרימיום עונה על הצרכים שלכם. אם אתה אוהב את זה, תמשיך. אם תחליט שתכונות הפרימיום אינן שוות את העלות, הן ישיבו לך בשמחה 1.50 $ שלך. קל לחזור לגרסה החינמית.

בקר ב- Passpack

מנהל סיסמאות

לאחר שתיצור את חשבונך ותעבור לדף הפתיחה, תראה אפשרויות להוסיף סיסמאות. Passpack פועל קצת אחרת ממנהלי סיסמאות אחרים שבדקתי. נתחיל בכך שהם משתמשים בתקן התעשייתי של AES-256 לצורך הצפנה. תזין את סיסמת המאסטר שלך ואת מפתח האריזה שלך. מפתח האריזה הוא דבר שרק אתה יודע, ולא ניתן לשחזר אותו. זה חייב להיות 80 סיביות, כך שהם מנחים אותך להשתמש בביטוי הראשון שעולה על דעתך. מפתח האריזה שלך הוא מפתח הפענוח שלך במחשב האישי שלך אם אתה מוריד את התוכנה.

כמו כן, לא נראה שיש דרך לייבא כניסות וסיסמאות מדפדפנים, אבל זה יאפשר לך לעשות זאת מתוכניות אחרות לניהול סיסמאות, או קובץ CSV. זה יכול להיות נחמד אם התוכנה תצבור את הנתונים שלך שאולי שמרת בדפדפנים כך שלא תצטרך ללכת לכל אתר כדי לקבל את הנתונים ל- Passpack. זה יכול להיות בעייתי אם לא זכרת את הכניסה והסיסמאות שהזנת במקור. לא בגלל זה בכל מקרה אתה מסתכל על ביקורות על מנהלי סיסמאות?

בכניסה לאתר, הדבר הראשון ששמתי לב אליו היה עד כמה הכל מסומן בצורה ברורה ופשוטה. מעניין שיש דרך לשנות את נושא הצבע. לא ראיתי קוד של אתר מנהל סיסמאות, אבל יש פעם ראשונה לכל דבר. אולי חלק ירצו התאמה אישית נוספת. גורם חשוב ביותר לגרום לאנשים להשתמש במוצר תמיד היה קלות השימוש. על ידי הפיכת התוכנית לקלה, מרופדת ומרווחת במחיר סביר, תקוותם היא להגיע לקהל רחב שאולי הסס להשתמש בעבר במנהל סיסמאות..

בכל רשומת סיסמה שתיצור, ישנן אפשרויות שונות לבחירה. אם אתה מזין כניסה אחת, הכנס את שם המשתמש והסיסמה שלך. שדה הסיסמה יגיד לך כמה הסיסמה שלך חזקה, והקישור מציע הוא מחולל הסיסמאות שלך. במקום להפריד בין התכונות הרגילות של מנהל סיסמאות, כמו מילוי טפסים ומחוללי סיסמאות, Passpack משלב את כולם כאן.

כניסת Passpackכשאתה מזין את שם המשתמש והסיסמה, אתה יכול להגדיר את אבטחת הכניסה. שלושת רמות האבטחה שהיא מציעה מאפשרות לך לקבוע את העדיפות על המידע. הרמה המקסימלית היא הכי מאובטחת, אך היא איטית יותר לאימות. כמו כן, כאן תוכלו לבחור עם מי תרצו לשתף את הערך (אם יש), וכל הערות שתצטרכו לכתוב עליה.

התכונה ליצירת סיסמאות מאפשרת לך לבנות את הסיסמה לכל מספר תווים, ותוכל להגדיר את הפרמטרים לכלול תווים מיוחדים וכן אותיות גדולות וקטנות, ומספרים. כולנו יודעים שסיסמאות צריכות להיות ייחודיות לכל אתר, אך לרוב, הסיסמאות בהן אנו משתמשים אינן מאובטחות. הסיבה לכך היא שבני אדם אינם מצליחים עם רצפים אקראיים של אותיות ומספרים. המוח האנושי לא מתוכנן כך.

לאחר הגדרת הכל, ל- Passpack יש כניסה עם כפתור 1 אשר תיכנס אל כל האתרים שלכם. זה יכול להיות חוסך זמן לא מבוטל, אם יש לך מספר אתרים שאתה נכנס אליהם ביום יום. אך דבר אחד חסר הוא היכולת לשנות את הסיסמאות באתרים שונים בו זמנית. זה אולי לא נשמע כמו עניין גדול, אבל דמיין אם קרה משהו במקום שאתה צריך לשנות את הסיסמאות שלך. יהיה עליך לשנות את הסיסמה שלך בכל אתר ביד.

בקר ב- Passpack

מילוי טפסים

ל- Passpack אין תכונה ספציפית למילוי טפסים, בכל מקרה לא בנפרד. הדרך בה הם עושים זאת מאפשרת למקם קישור לאתר, בכניסה עצמה. לאחר שתעשה זאת, תראה את אתרי האינטרנט שלך רשומים. כדי למלא את הטופס ב- Passpack, אתה מתחיל להכות את המעגל. זה ייקח אותך לאתר. ברגע שאתה המקום הנכון, הוא ימלא את המידע אז.

כניסת Passpack DBחלק ממנהלי הסיסמאות ישאלו אותך אם ברצונך לשמור את נתוני הכניסה בזמן שאתה נכנס אליהם, אך Passpack אינו מציע זאת כאופציה. אם הכניסות מורכבות יותר, הייתי מצפה שתצטרך לפרסם את המידע הנוסף בקטע ההערות ולהיכנס אליו ידנית. המערכת אינה מתוכננת באופן שיאפשר לזה לקרות. עם זאת, התיבות החשוכות שאתה רואה בתמונה מייצגות מידע שאתה רשאי להעתיק ללוח בלחיצה אחת.

קיוויתי לקטע בודד לגבי אמצעי תשלום, אך Passpack לא מציע אותו. הדרך היחידה להשיג מטרה זו היא להזין פרטי תשלום ולשמור אותם בקטע ההערות בכניסה. משם אתה מעתיק ומדביק אותו באתר אינטרנט. השיטה שלי עובדת, אבל זה יהיה הרבה יותר פשוט להיות זה כפונקציונליות.

הודעות פרטיות

כפי שציינו קודם, Passpack מאפשרת למשתמשים רבים יותר ככל שעיצובים מתכננים עולים. אם רצית להשתמש בגרסת המקצוען ומעלה, יש לך את היכולת להעביר בצורה בטוחה למשתמשים אחרים ברשימה שלך. קל לראות כיצד שירות זה עשוי להיות לא יסולא בפז במסגרת הצוות או במקום העבודה. ישנן קבוצות רבות שמשתמשות בהודעות מאובטחות לצורך שיתוף פעולה, לכן נחמד לבנות את הפונקציונליות הזו. תכונה נוספת המוצעת באותה וריד היא היכולת להצפין את הרשומות שלך ולשלוח אותן באמצעות דואר אלקטרוני..

הודעות Passpack

בקר ב- Passpack

אבטחת מידע

עם כל מנהל סיסמאות, אבטחת הנתונים שלך היא קריטית. מוקדם יותר בסקירה זו, הזכרנו כי Passpack משתמשת AES-256 הצפנת סיביות. גורם מפתח שהולך עם מספר זה הוא הסכום של PBKDF2 מלח. מלח הוא תקן המשמש להצפנה. לא משנה באיזה מנהל סיסמאות תבחרו, תרצו לוודא שהוא משתמש לפחות בסיבובים של 10k של מלח PBKDF2. אם אתה נתקל באחד שאינו משתמש בכל כך הרבה, הימנע. Passpack משתמש ב- 10,000 סיבובים.

בשלב זה Passpack מציעה רק שתי שיטות לאימות שני גורמים. הראשון הוא באמצעות דוא”ל שנשלח לכתובת הדוא”ל שנמצאת בתיק. השיטה השנייה משתמשת ב יובי. שתיהן בסדר לאבטחה, אך ברצוננו לראות עוד כמה אפשרויות. המילה דרך הגפן היא גורמי אימות נוספים עשויים להיות זמינים במוצר חדש שיגיע בקרוב.

תוכנת PassPack

תוכנה עבור Passpack אינה ממש נחוצה, אך היא זמינה. הוא משתמש בחבילת ההתקנה של Adobe AIR, כל עוד מערכת ההפעלה שלך תומכת ב- AIR, לא אמורה להיות בעיה. Passpack משתמש בעיקר באינטרנט לצורך שמירת סיסמאות. אפילו יישום שולחן העבודה כמעט זהה לגירסת האינטרנט. עבור דפדפנים הוא תומך בכרום, פיירפוקס, אקספלורר וספארי. מכיוון שהוא מבוסס בעיקר באינטרנט, דפדפנים אחרים יתמכו ככל הנראה אך לא מוזכרים באתר שלהם. מסיבה זו אין אפליקציות סלולריות למוצר זה.

שירות לקוחות

באתר האינטרנט שלהם, Passpack מציין כי יש להם תמיכה מדהימה ולא משנה באיזה סוג חשבון אתה משתמש. הם מציעים בלוג, מרכז עזרה ואפשרות לשלוח דוא”ל לצוות העובדים. אני חייב להסכים עם אותה הערכה. שלחתי לאנשים האלה דוא”ל בנוגע לשאלה טכנית, ותוך 3.5 שעות הייתה לי תשובה בחזרה. זמן מהסיבוב הזה הוא יוצא דופן, והטכנולוגיה הייתה בעלת ידע רב. עבודה טובה, בחורים.

סקירת Passpack: מסקנה

מנהל הסיסמאות של Passpack הוא מוצר דק מאוד ומיומן במחיר סביר. זה קל מאוד לשימוש, ויש לו כמה תכונות ייחודיות שלא ציפינו להן. רוב מנהלי הסיסמאות משתמשים בתוסף דפדפן בשילוב עם אפליקציה מקומית. המערכת מבוססת האינטרנט כמעט לחלוטין של Passpack גרמה לנו להיות קצת זהירים בהתחלה, אך עם השימוש באימות שני גורמים וקוד האריזה של 80 סיביות שעליך להזין, התחממנו לרעיון.

מה שהכי אהבתי בשירות:

  • הם אינם יודעים או מאחסנים את סיסמת האב, מפתח ההצפנה או מפתח האריזה שלך
  • ניתן להשתמש בהודעות מאובטחות עם אנשים אחרים ברשימה שלך, ואפשרות לשלוח ולהצפנת דוא”ל
  • ממשק נקי וקל לשימוש, המסומן בבירור
  • נגיש מכל מקום שיש חיבור רשת
  • אין מכירות קשות לשדרוג השירות, ותמחור שדרוג סביר מאוד
  • תמיכה טכנית נהדרת

רעיונות לשיפור השירות:

  • הוסף פונקציונליות לרכישת שמות משתמש וסיסמאות מדפדפנים כמו גם ממנהלים אחרים מבלי שיהיה עליך להזין כל אחד מהם חדש
  • הוסף שיטות נוספות לאימות שני גורמים
  • צור שיטה טובה יותר למילוי טפסים כולל פרטי תשלום
  • הוסף תכונה כדי שתוכל לשנות סיסמאות בכל האתרים

נשארתי עם תחושה די טובה לגבי פאספק. זה מציע תכונות נהדרות שקל להשתמש בהן, ויכולתי לדמיין שאנשים ללא ידע טכני רב יסתדרו בסדר עם מנהל זה. נחמד לדעת שכל אחד יכול לקבל סיסמאות מאובטחות עכשיו, מבלי לדאוג למספר כניסות שונות. בזמן סקירה זו נאמר לי על ידי התמיכה כי בקרוב ייצא מוצר חדש. מוצר חדש זה עשוי לטפל בחסרונות של Passpack שציינתי.

בקר ב- Passpack

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me