סקירה של

בסקירה זו אנו הולכים לדבר על המוצר לניהול סיסמאות, RoboForm. המוצר הראשון של RoboForm הושק בשנת 1999 על ידי Siber Systems. בהווה, משתמשים ב 30 גרסאות שפות של RoboForm באופן פעיל ברחבי העולם. מתוך אתר האינטרנט שלהם, מטרתם המוצהרת היא “ליצור מוצרי תוכנה חדשניים ברמה עולמית המיועדים להקל על השימוש במחשבים לקלים, מהירים ובטוחים יותר עבור יחידים ועסקים ברחבי העולם.” בימינו אנו מוצפים ללא הרף על ידי כניסות כמעט לכל דבר שתוכלו לחשוב עליו. קלות שימוש זה משהו שכולנו צריכים.


דף הפתיחה של Roboform

תמחור RoboForm והצעות מיוחדות

RoboForm הוא ייחודי בשוק מכיוון שהוא מציע כמה גרסאות שונות של המוצר שלו לשימוש פרטי ומסחרי. הגרסה שתבחר תלויה במטרותיך. קיימת תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום של המוצרים השונים, ואחרי שתום 30 הימים, היא תבקש ממך לשלם. עם זאת, אם יש לך פחות מעשרה כניסות (לאתרים שונים), אתה יכול להמשיך להשתמש במוצרים בחינם. אולם באופן ריאלי, אני יודע על מעט מאוד אנשים שיש להם 10 כניסה או פחות, כך שנדבר כאן על גרסאות השכר. המוצרים שהם מציעים הם RoboForm Everywhere תמורת $ 9.95 (לשנה הראשונה), גרסת שולחן העבודה של RoboForm 7 במחיר של 29.95 $ וגירסת RoboForm2go 7 שלהם תמורת 39.95 $..

תמחור פרו RoboForm

אנו ממליצים להוריד ולנסות את RoboForm Everywhere Pro. רוב הסיכויים שאתה קורא את זה, בכל מקרה יש לך יותר מעשרה כניסות. בזמן הסקירה שלנו RoboForm הציעה שנה של שירות זה תמורת $ 9.95 לשנה הראשונה. זה קצת יותר ממחצית מהשיעור הרגיל שלהם של 19.95 דולר לשנה. אנו מניחים שהם עושים זאת באופן קבוע כדי לעזור לקדם את RoboForm Everywhere Pro. השנה השנתית מסתכמת ב -83 סנט בחודש בלבד. התעריפים עבור התוכניות האחרות הם כפי שניתן לראות. המחירים שלהם סבירים, אם יש לך יותר מעשרה כניסות.

תקופת ניסיון ללא סיכון

אם אתה מעוניין לחפש את גרסת המקצוענים של כל אחד מהמוצרים שלהם, RoboForm מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום יחד עם התחייבות להחזר כספי. אם תחליט שלמעלה מ -10 כניסות לא שווה את 83 הסנט בחודש, לאחר 30 יום תוכל לחזור לגרסה החינמית והם יחזירו לך את הכסף. הערבות תעניק לך יותר מדי זמן להעריך אם מוצרי Pro מתאימים לך. אם לא, תצטרך לבחור אילו כניסות תרצה להקריב אם ברצונך לחזור לגרסה החינמית.

עבור אל RoboForm

RoboForm בפעולה

ל- RoboForm אין יישום עצמאי, והוא מופיע כסרגל כלים בדפדפן שלך. במקום להיות עם יישום עצמאי, הוא מקופל לדפדפן ומופיע כמו תוסף לדפדפן. זה משתלב כמעט בכל דפדפן, בין אם זה IE, Firefox, Chrome, Safari או Opera. החריג לכלל בנקודה זו הוא Microsoft Edge.

סרגל הכלים של RoboForm

מנהל סיסמאות

מנהל הסיסמאות החינמי של RoboForm יעזור לך לשמור על סיסמאותיך באמצעות אחד משלושה סוגים של הצפנה, Blowfish, 256 סיביות AES או קידוד RC6. אתה יכול לייבא סיסמאות קיימות מדפדפן האינטרנט שלך לרשימת הסיסמאות המאובטחת שלהם. יש לך אפשרות להציג את הסיסמאות, או לכסות את זה. RoboForm תספק לך התראות אם כל אחד מאתרי האינטרנט שאתה שומר סיסמאות נפגע. ככה, אתה יכול להיכנס ולשנות את הסיסמה אם תצטרך לעשות זאת. ככל שתקדימו לדעת משהו כזה, כן ייטב.

מנהל הסיסמאות של RoboForm יכול לעזור לך לעקוב אחר המספרים הרבים של אתרי אינטרנט שכולנו צריכים להתחבר אליהם בימים אלה. בין אם מדובר בבנק, ביטוח או אתר אינטרנט אחר כלשהו, ​​RF כיסית גם אם הכניסה קשה יותר. אתה יכול להתחבר לכל האתרים שבהם אתה משתמש בדרך כלל בלחיצה אחת מכל מכשיר. שימו לב, אם שכחתם את סיסמת האב שלכם, אין דרך לשחזר אותה. כמובן שאתה יכול לשנות את זה, אם אתה כבר יודע את זה. במנהל סיסמאות, זה מה שאתה רוצה, זה מה שהיינו מצפים.

מנהל סיסמאות RoboForm

לאחר שתוריד את התוכנה, פשוט גש למחולל הסיסמאות של RoboForm. כולנו יודעים שעלינו להיות סיסמאות ייחודיות לכל אתר, ואסור לפצח אותם בקלות. בעזרת הגנרטור שלהם אתה יכול להיכנס לאתרי האינטרנט ולשנות את הסיסמה שלך לכזו שקשה לפצח אותה. פשוט צור אותו, ושם יש לך את זה. מאפיין נחמד נוסף הוא היכולת לשנות את הקריטריונים של הסיסמה. לדוגמה, נניח שהדרישות לסיסמא אינן מאפשרות תווים מיוחדים. ניתן ליצור סיסמה שתכלול תווים מיוחדים, או לא לכלול תווים מיוחדים. אתה עשוי גם לשנות את אורך הסיסמה.

בדומה למוצרים האחרים, RF כוללת את Safenotes. אלה מושלמים לזכירת סיסמאות Wi-Fi, ימי הולדת, תאריכים חשובים או כמעט כל מידע חשוב אחר שאינו מעוניין להיות ציבורי. חשבו על זה כאל יומן פרטי של דברים שאתם רוצים לשמור. אתה לא צריך לעבור על השולחן ולכתוב מלחמה ושלום, אבל אתה מבין את הרעיון. אנו בטוחים שתוכלו למצוא דברים אחרים לשים שם.

עבור אל RoboForm

זהויות

תכונת הזהות היא הדרך בה אתה מגדיר כמה דברים שונים בתוך RF. ייתכן שיש לך יותר מתעודת זהות אחת, אך לא ניתן לגשת לזהותך הראשית ללא סיסמת האב שלך. ביצירת מידע, אתה רשאי להזין את כל המידע שאתה רוצה לאחסן. זהו חובה אם ברצונך ש- RoboForm יאחסן מידע עבור התכונה ‘מילוי טפסים’. אתה יכול גם להזין כתובת, פרטי רכב, פרטי דרכון, מידע עסקי, פרטי חשבון בנק, מידע על כרטיס אשראי ואפילו מידע מותאם אישית שתרצה להזין, והכל במסגרת הכותרת. זה גם המקום בו ניתן לאחסן אנשי קשר, כמו גם כניסות, סימניות, יישומים שבהם אתה משתמש הדורשים סיסמאות ו- Safenotes. כל זה מאוחסן בצורה מאובטחת, ויש להשתמש בסיסמת המאסטר כדי לקבל גישה לזהות.

מילוי טופס

ללא זהות אין ממה למלא. בניגוד למוצרים מסוימים שימשכו את הנתונים הממולאים בטופס מאתרים ששימשו בעבר, עליך להזין אותם בזהויות. אתה יכול גם לבחור לבחור אתרים ספציפיים שברצונך למלא, או לבחור לא למלא את אחד מהם. אם מישהו אחר היה במחשב שלך וניסה לגשת למידע המאוחסן שם, הוא לא יוכל להיכנס מבלי שיש לך את סיסמת הראשי שלך. אם המידע שלך משתנה, יש לך אפשרות לאפס או למחוק את כל השדות.

מילוי טופס רובו פורום

RoboForm אבטחה

הצפנת AES היא אחת מהאפשרויות שעשויות להשתמש בהן RoboForm עם המפתח המומלח מסיסמת אב שתבחר. יש להשתמש בסיסמת המאסטר אם ברצונך לקבל גישה לאחד מהתחברות שלך. זה אומר שאתה מוגן מכל התקפה אקראית שעלולה להתרחש. ללא סיסמת האב שלך, אף אחד לא יכול לקבל גישה. זו הסיבה שחשוב לאבטח אותה, מכיוון שלא ניתן לשחזר אותה. אם אתה משתמש באחד מהמוצרים הכלולים במקום לסנכרן אותו, לאחר שתסיר את ההתקנה של RoboForm, תיקיית הנתונים נעלמה לחלוטין. אם אתה משתמש במוצר בכל מקום, הנתונים מאוחסנים מוצפנים בשרת ענן ועשויים להתאושש, שוב רק אם אתה יודע את סיסמת האב שלך. הם מציעים גם אימות רב-גורמי, עם זאת, באמצעות הדוא”ל, ויש להפעיל אותם. בזמן סקירה זו הם אינם מציעים סוגים אחרים. מעניין, נראה כי יש להם סוגים אחרים ביצירות, אך אפשרויות אלה אפורות כרגע.

עבור אל RoboForm

תוכנת RoboForm

RoboForm מציעה תוכנה למערכות הפעלה חלונות, XP ומעלה. זה כולל חלונות טלפון ו- Windows RT. הם מספקים גם תוכנה עבור Mac OS X ו- iOS של Apple וכן מערכות הפעלה אנדרואיד. הם אינם מציעים תמיכה במערכת הפעלה Blackberry או במוצרי Linux.

תמיכה

כפי שתראה בהמשך, ישנן מספר אפשרויות שונות בכל הקשור לתמיכה. הם מציעים תמיכה בדוא”ל 24/7, הדרכות, תמיכה בצ’אט חי ותמיכה טלפונית. שיחות טלפון נענות 9: 00-19: 00 אחר הצהריים שני – שישי, למעט חגים רשמיים בארה”ב, והיא זמינה רק ללקוחות משלמים. לתמיכה בצ’אט חי אין פירוט בשעות הפעילות שלה.

תמיכה ב- RoboFormסקירת RoboForm: מסקנה

ל- Roboform יש תוכנית נחמדה מאוד המאובטחת ותאחסן את כל המידע הרגיש והנתוני התשלום שלך. אני מאוד אוהב את היכולת לבחור אם ברצונך לסנכרן את המידע שלך או לא. אתה לפחות יכול לבחור להחזיק את הנתונים שלך לעצמך, או לקבל את הפונקציונליות של RoboForm בפלטפורמות אחרות. רובנו משתמשים במספר מכשירים כדי לגשת לרשת.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • אפשרות לבחור באיזה סוג הצפנה תרצו להשתמש עבור סיסמת האב
 • אין להם גישה למפתח ההצפנה או הסיסמה שלך
 • תוכנה מותאמת אישית עבור Windows ו- Mac OS X
 • אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד
 • האפשרות לסנכרן עם כל המכשירים שבבעלותך או פשוט לשמור אותו לאחד.
 • תמיכה חי, הדרכות ותמיכה טלפונית זמינים
 • במחיר סביר
 • ניתן להתאמה אישית במיוחד

רעיונות לשיפור השירות:

 • הטמיע את שיטות האימות האחרות
 • הוסף אפשרות לשינוי סיסמאות מרובות בו זמנית

בסך הכל, אנו מתרשמים יחסית מרובורפורם. זה עובד טוב, הוא במחיר סביר, ויצור עבורך סיסמאות חזקות. אנו ממליצים להוריד אותו ולנסות זאת מכיוון שיש לו ניסיון חינם של 30 יום. כמו כן, עדיין קיימת ההבטחה להחזר הכסף 30 יום לאחר הקנייה. אין שום סיכון, אז הורד ובדוק את המוצר שלהם, ותוכל לבדוק זאת בין כל המכשירים שלך.

עבור אל RoboForm

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map