זוהו היא חברה בבעלות פרטית עם משרדים בארצות הברית, הודו, סין, יפן וסינגפור. יש להם למעלה מ- 2,500 אנשי צוות המתמקדים בכלי פריון העבודה. מנהל הסיסמאות של Zoho Vault הוצג בשנת 2013 כאמצעי לסייע בשמירה על סיסמאות. התוכנה מכוונת לעסקים אך הם מציעים גם גרסה אישית ללא עלות. בדומה למוצרי Zoho אחרים, Zoho Vault הוא קל לשימוש ומציג עומס נוסף מינימלי בממשק.

סקירה של זוהו קמרון

תמחור והצעות מיוחדות

Zoho Vault נועד לטפל בקבוצות גדולות של משתמשים. הם מציעים תוכניות החל משימוש אישי לארגון עבור צוותים גדולים. השירות מתומחר למשתמש בחודש. כך למשל אם יש לכם צוות של 5 עובדים שירצו להשתמש בזוהו קמרון העלות של התוכנית המקצועית תהיה 20 דולר לחודש. זה לא נורא בהתחשב בכך שיש לך את היכולת לנהל את המשתמשים באופן מרכזי. שים לב שזוהו דורשת מינימום של חמישה משתמשים לתוכניות המקצועיות והארגוניות שלהם.

תמחור קמרון זוהו

מנהל הסיסמאות של Zoho Vault נע בין $ 0 לשימוש אישי ועד 7 $ למשתמש בחודש לגישה לכל התכונות הארגוניות שלהם. אני מציע שתבקר בדף התמחור באתר שלהם כדי להציג את כל ההבדלים בין רמות החשבון. מקצוען הוא התוכנית הפופולרית ביותר שלהם ועולה 4 דולר למשתמש בחודש. כל החברים מתחילים בניסיון חינם ברמת השירות הארגונית, כך שתוכלו להרגיש תחושה טובה לכל התכונות של Zoho Vault. ללקוחות מוצעת הנחה של 10% בתנאים שנתיים.

חשבונות חינם לעומת בתשלום

Zoho Vault הוא ללא תשלום לשימוש אישי. התוכנה כוללת כל מה שאתה צריך כדי ליצור סיסמאות חזקות ולאחסן אותן בצורה מאובטחת. אתה יכול לאחסן מספר בלתי מוגבל של סיסמאות והערות בחינם. גש לסיסמאות שלך מהמחשב הנייד, הטלפון או הטאבלט. השתמש בתוכנה כדי להיכנס אוטומטית לאתרי האינטרנט המועדפים עליך. אתה יכול להשתמש במחולל הסיסמאות כדי להבטיח שכל הסיסמאות שלך חזקות. משם אתה יכול להגדיר מדיניות סיסמאות ולעקוב אחר גישת הסיסמה שלך. הגרסה החינמית כוללת גישה לא מקוונת ויכולת לייבא / לייצא את הסיסמאות שלך. לבסוף אנו שמחים מאוד לראות כי הגרסה החינמית תומכת באימות דו-גורמי.

  סקירת מנהל סיסמאות של שומר

תוכניות הפרימיום של Zoho Vault כוללות שלוש רמות שירות:

 • סטנדרט (קבוצות קטנות)
 • מקצועי (צוותים בינוניים)
 • ארגוני (צוותים גדולים)

שלוש התוכניות נבנות על גבי תכונות החשבון החינמיות. להלן כמה מהתכונות הנוספות המוצעות עם כל תוכנית פרימיום.

תכונות חשבון רגילות:

 • כל התכונות החינמיות בתוספת שיתוף מאובטח של סיסמאות, הקצאת וניהול משתמשים, יכולת העברת בעלות על סיסמאות, ניהול מרכזי, התראות על פקיעת סיסמא, גיבוי נתונים, יכולת להגביל גישה על בסיס כתובת IP ותמיכה טכנית עדיפות..

תכונות חשבון מקצועיות:

 • תכונות סטנדרטיות בתוספת היכולת ליצור ולקבץ קבוצות משתמשים, לשתף קבוצות סיסמאות עם קבוצות משתמשים ודוחות מותאמים אישית על גישה למשתמשים.

תכונות חשבון ארגוני:

 • תכונות מקצועיות פלוס אינטגרציה עם מדריך פעיל, בקרת גישה לסיסמא. והתראות מותאמות אישית על אירועי סיסמא.

כפי שאתה יכול לראות, מרבית תכונות הפרימיום מכוונות למשתמשים עסקיים. הכל מעסקים קטנים לארגונים גדולים. זוהו עשתה עבודה נהדרת בשירותי חברות בכל הגדלים עם קו השירותים ההולך וגדל שלהם לאורך השנים וזוהו קמרון ממשיכה את המסורת.

בקרו בזוהו קמרון

צור סיסמאות חזקות

Zoho Vault מאפשר לך להגדיר מדיניות סיסמאות כדי להבטיח שהסיסמאות שנוצרו יהיו מאובטחות ככל האפשר. בואו נסתכל על מסך מדיניות הסיסמאות:

מדיניות סיסמת Zoho Vault

יש לך כמה אפשרויות בעת הגדרת מדיניות סיסמה. הגדר את האורך המינימלי והמקסימלי עבור סיסמאות, בחר אם להתחיל כל סיסמא עם אות או לא. אתה יכול להגדיר את האפליקציה להשתמש באותיות קטנות מעורבות, מספרים ותווים מיוחדים. אתה יכול להגדיר את מספר התווים המיוחדים שיש להשתמש בכל סיסמא ולהגדיר תווים ספציפיים שלא תרצה להשתמש בהם.

אני אוהב את הגישה של הגדרת מדיניות סיסמאות. תיתקל באתרים מסוימים המגבילים את מורכבות הסיסמאות. אמנם אני מציעה להימנע מהם במידת האפשר יהיו זמנים שבהם אין לך ברירה אלא להשתמש בהם. במקרה זה נחמד לנהל מדיניות סיסמא מרובה כדי לענות על הצרכים של יצירת סיסמאות עבור מגוון רחב של מצבים.

מצא וארגן סיסמאות

הבדל עיקרי אחד בין Zoho Vault למנהלי סיסמאות אחרים הוא עם Vault שאתה מתחבר דרך האינטרנט. זה יאפשר לך להוריד קובץ HTML מוצפן לגישה לא מקוונת אבל הכלי באמת אמור לשמש באופן מקוון. כשאתה מתחיל להשתמש בכספת אני ממליץ לארגן את חשבונותיך בקטגוריות.

  סקירת מנהל סיסמאות של שומר

ארגן סיסמאות

כפי שאתה יכול לראות Vault מעניק לך מבנה עץ יפה לשימוש בעת ארגון החשבונות שלך. זה מקל על אלו מאיתנו שיש להם הרבה אתרים לנהל. אם כבר מדברים על הרבה חשבונות, קל מאוד לנווט בכספת. אתה יכול לחפש בקבצי הנתונים שלך כדי למצוא את החשבון שאתה מחפש ואז להתחבר אוטומטית לאתר.

מצא סיסמאות

בקרו בזוהו קמרון

שלוט בגישה לסיסמאות

כפי שציינתי קודם לכן קמרון Zoho מכוון לעסקים בכל הגדלים. חשוב שמשתמשים בשירות בסביבה ארגונית יש להם שליטה על המשתמשים שיש להם גישה לסיסמאות. ארגונים זקוקים גם ליכולת להסיר גישה במהירות בעת הצורך. Zoho Vault מעניקה לחברות את הגמישות הדרושה לניהול קבוצות משתמשים. זה משהו שרוב מנהלי הסיסמאות האחרים חסרים לו.

בקרת גישה

למנהלי מערכת יש שליטה על משתמשים ב- Zoho Vault. כפי שאתה יכול לראות לעיל, את הגישה של קווין לכספת ניתן להסיר במהירות. אתה יכול גם להוסיף משתמשים במהירות ולשלוט אם כל אחד מהם משתמש באימות שני גורמים (TFA) או לא.

אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד

יחד עם גישה לכספת משולחן העבודה, חברים יכולים להוריד את היישומים הניידים שלהם עבור iOS או Android. אתה יכול להשתמש בהם כדי לאחזר סיסמאות ונתונים סודיים אחרים. זה יביא סיסמאות לשימוש לא מקוון גם כן. להלן מבט על אפליקציית iOS עבור iPhone ו- iPad. זה דורש iOS 7.0 ומעלה.

אפליקציית iOS של הכספת Vault

משתמשי Zoho Vault יכולים גם להוריד את האפליקציה הניידת שלהם לשימוש במכשירי אנדרואיד. האפליקציה דורשת אנדרואיד 4.0 ומעלה ומאפשרת לך גישה זהה למקבילה של iOS. אתה יכול להשתמש באפליקציה בסמארטפון או בטאבלט אנדרואיד שלך.

אפליקציית אנדרואיד Zoho

כפי שאתה יכול לראות צוות Zoho פיתח אפליקציות נחמדות ל- iOS ולאנדרואיד. שתי האפליקציות עודכנו תוך חודש מהביקורת שלנו, מה שמראה שהם מפתחים באופן פעיל תכונות חדשות עבור מנהל הסיסמאות הפופולרי.

בקרו בזוהו קמרון

אבטחה של Zoho Vault

Zoho משתמש ב- AES-256 כדי להצפין נתוני משתמשים. הם נוקטים בכמה צעדים נוספים כדי לאבטח את נתוני המשתמשים. בתור התחלה ביטוי הסיסמה שלך (סיסמת אב) משמש כמפתח ההצפנה. אף אחד לא כולל הצוות בזוהו יודע את סיסמת המאסטר שלך. פירוש הדבר שלעולם לא תרצה לאבד או לשכוח אותו, אך זה גם הופך את חשבונך לאבטח יותר.

  סקירת מנהל סיסמאות של שומר

Zoho הולך צעד נוסף בהוספת אמצעי אבטחה נוספים למשתמשים עסקיים. אתה יכול להגדיר התראות כך שתדע מתי משתמש משתף, משנה או מוחק סיסמה. המערכת שומרת גם על מסלול ביקורת כך שתוכלו לראות תיעוד של שינויים לאורך זמן.

שירות לקוחות

התמיכה בזוהו קמרון די ישר קדימה. לא ראינו אפשרויות לתמיכה בשידור חי. אתה רוצה לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה שלהם – תמיכה (ב) zohovault.com – בכל שאלה. חברים בתשלום זוכים לתמיכה בעדיפות שנראית רק הוגנת. לזוהו ארגון גדול מאוד ולכן הייתי מצפה לתגובה מהירה לבקשות תמיכה.

ביקורת הכספת של Zoho: מסקנה

Zoho Vault הוא מנהל סיסמאות טוב למי שרוצה פתרון מבוסס אינטרנט. הפיתרון מתמקד בעסקים בכל הגדלים. אמנם אתה יכול להשתמש בכספת עבור סיסמאות אישיות, השירות מאיר כשמדובר בהגנה ושיתוף של סיסמאות בין קבוצות משתמשים. בכספת כל מה שחברה צריכה כדי לנהל סיסמאות עבור צוותי עובדים באופן מרכזי. אתה יכול לשתף מידע בין משתמשים ולהסיר במהירות גישה בכל עת שצריך. תכונות אלה הופכות את הכספת לאחת הפתרונות הטובים ביותר שראינו עבור סביבה ארגונית.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • מנהל סיסמאות מבוסס-אינטרנט קל לשימוש
 • אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד
 • נתונים מאובטחים באמצעות הצפנת AES-256
 • לאף אחד חוץ מזהה אין את סיסמת המאסטר שלך
 • תמיכה באימות דו-גורמי
 • מסלול ביקורת למשתמשים בסביבה ארגונית

רעיונות לשיפור השירות:

 • ייבא נתונים ממנהלי סיסמאות אחרים
 • הוסף עוד שיטות אימות של שני גורמים
 • הוסף תכונה לעדכון אוטומטי של סיסמאות

הייתי מרוצה מהפונקציונליות של Zoho Vault. רוב מנהלי הסיסמאות שאנו בודקים מיועדים לשימוש אישי. אמנם ניתן להשתמש בכספת למטרה, אך היא מכוונת יותר לסביבות ארגוניות. הכספת תתאים ביותר לצוותים קטנים עד גדולים. אני מאוד אוהב את היכולת שזוהו מציעה לחברות לנהל באופן מרכזי משתמשים. אתה יכול לשתף סיסמאות בין משתמשים בקבוצה ולנהל את הגישה לחברים. אני ממליץ לך להירשם ולנסות את הכספת. תתחיל בניסיון חינם של הפיתרון הארגוני שלהם.

בקרו בזוהו קמרון

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me