סקירת מילות מפתח

1Password הוא מנהל סיסמאות שפותח ותומך על ידי AgileBits צוות. החברה ממוקמת בטורונטו, קנדה. הם מתמקדים ביצירת תוכנה לשמירת סיסמאות גולשים ובאפליקציית קמרון מוצפנת בשם Knox. התוכנה שלהם זמינה במגוון רחב של מכשירים, אך הם ידועים בעיקר בזכות אפליקציות ה- Mac ו- iOS שלהם. היום נעסוק במנהל סיסמאות 1 שלהם. בשבועות הבאים נעקוב אחר סקירת נוקס.


1 סיסמא

1 תמחור סיסמאות ומבצעים מיוחדים

רישיונות ל- 1Password נמכרים בהתבסס על המכשיר עליו אתה מתכנן להשתמש באפליקציה. במהלך הסקירה גילינו כי ל- AgileBits תמחור נפרד עבור 1Password בחלונות, מק, iOS ואנדרואיד. אתה יכול לחסוך 30 $ על ידי רכישת צרור Mac + Windows. אחרת כל אפליקציה נמכרת כרישיון עצמאי. זה יכול לעשות 1Password לא מעט יקר יותר מאשר חלק מהמתחרים שלהם.

1 תמחור סיסמאות

כפי שאתה יכול לראות, רישיון יחיד עבור 1Password עולה 49.99 $ עבור Windows או Mac. אם אתה מתכנן להשתמש באפליקציה בשתי הפלטפורמות, הייתי מציע את הצרור שלהם שעולה 69.99 $. הם מציעים גם אפליקציית iOS (אייפון, אייפד, iWatch) במחיר של 9.99 דולר ואפליקציית אנדרואיד באותו מחיר. אם אתה רוצה להגן על משפחתך במגוון רחב של מכשירים העלות עשויה להתרחב למדי. הם מציעים תמחור עסקי עבור רישיונות מרובים. תמחרנו את צרור Windows + Mac לארבעה משתמשים והעלות הייתה 252 דולר. הוספת רישיונות iOS הייתה 40 דולר נוספים. משפחה בת 4 נפשות יכולה להוציא כמעט 300 דולר עבור 1 Password.

תקופת ניסיון ללא סיכון

הצוות ב- AgileBits יודע שתרצה זמן לבדוק את אפליקציית 1Password שלהם לפני שתבצע רכישה. בפעם הראשונה שתוריד את התוכנה או האפליקציה הניידת שלהם תוכל להשתמש בה במשך 30 הימים הראשונים ללא רישיון. תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום תעניק לך זמן רב לבדוק את התכונות ולהבטיח שלמנהל הסיסמאות שלהם יש את כל מה שאתה צריך. אם תחליט להמשיך ולרכוש את 1Password הם גם מכסים את כל רכישות הרישיון החדשות עם אחריות להחזר כספי של 30 יום. הם יחזירו לך את כרטיס האשראי או את PayPal עבור רכישות שנעשו דרך החנות שלהם. הם לא יכולים להחזיר לך ישירות דרך Apple App Store יש צורך לפנות לתמיכה שלהם לקבלת אפשרויות החזר כספי אחרות.

תכונות מנהל הסיסמאות

התכונות המוצעות באמצעות 1Password יעזרו לכם ליצור סיסמאות חזקות ולאחסן אותן בצורה מאובטחת לשימוש עתידי. אתה יכול ליצור קמרונות כדי לשתף מידע מאובטח עם בני משפחה או חברי צוות אחרים. תכונת WatchTower תפקח על הסיסמאות שלך ותודיע לך מתי יתכן שיהיה צורך לשנות סיסמה. השג הבנה טובה יותר של האיכות והייחודיות של הסיסמאות הנוכחיות שלך, כך שתוכל לשפר אותן באמצעות 1Password. בואו נסקור מקרוב את התוכנה.

1 סיסמא 5 עבור מק

הייתי קורא ללקוח ה- Mac תוכנת הדגל שלהם. הוא מעוצב היטב ומעניק למשתמשים ב- Mac ממשק קל לניהול סיסמאות. כפי שתוכלו לראות בצילום המסך שלהלן, 1Password משולב בספארי. אתה יכול ללחוץ על הלוגו ולהכניס את האפליקציה לאתר פופולרי כמו פייסבוק. התוכנה תעזור לכם לייצר סיסמאות חזקות. אני ממליץ לך להשתמש בו כדי ליצור מחדש את הסיסמאות הקיימות שלך ולהבטיח שכל אתר משתמש בסיסמה ייחודית.

1 סיסמת Mac - ספארי

1Password 5 עבור Mac שוחרר באוקטובר 2014 ומראה כי הצוות ב- AgileBits מחויב לשמור על עדכנות התוכנה שלהם. האפליקציה דורשת Mac OS X 10.10 ומעלה. קראנו מספר ביקורות חיוביות ב- Mac App Store. הלקוחות נראים די מרוצים מהמהדורה האחרונה. ישנם כמה יתרונות נוספים של שימוש באפליקציית מק. בתור התחלה תוכלו לסנכרן אותו בקלות עם מכשירי ה- iOS שלכם באמצעות Wi-Fi או iCloud. אתה יכול גם להשתמש ב- Dropbox כדי לסנכרן בין מגוון רחב של מכשירים.

1 סיסמא 6 עבור iOS

משתמשי מקינטוש ירצו ככל הנראה לסנכרן את הסיסמאות שלהם עם iOS. צוות AgileBits מקל על משתמשי iOS לאחסן סיסמאות באייפון, אייפד ואפילו iWatch. ככל שמלבישים ממשיכים לגדול בפופולריות, אני חושב שתראה הרבה יותר אנשים מסתמכים על אפליקציות כמו 1Password בכדי להתעדכן ולהגן על כל החשבונות שלהם. התרשמתי שהם תומכים ב- iWatch. כדאי לבדוק את האפליקציה. אפילו אם עדיין אין לך iWatch זה נותן לך מושג כיצד תוכל להשתמש בו בעתיד.

1 סיסמא עבור iOS

גרסת 6 Password 1 דורשת iOS 9.0 ואילך. האפליקציה תואמת ל- iPhone ו- iPad. זה תומך במזהה מגע לצורך אבטחה נוספת. האפליקציה משלבת כמה מהתכונות האחרונות של iOS 9. אתה יכול להשתמש בחיפוש זרקור כדי למצוא מידע על חשבון סיסמא 1 מבלי אפילו להפעיל את האפליקציה. הם אפילו כוללים 1Browser חדש שמאפשר לך לפתוח אתר ולהתחבר בלחיצה אחת. אני ממליץ בחום להוריד את האפליקציה ולנסות אותה בעצמך. אתה יכול לשדרג לגרסת Pro בכל עת במחיר של 9.99 $.

1 סיסמא 4 לאנדרואיד

אתה יכול ליצור סיסמאות חזקות וייחודיות בטלפון או בטאבלט אנדרואיד שלך באמצעות אפליקציית 1Password. בחר אם ברצונך אלפבית (אותיות), מספר וסמלים. לאחר מכן קבע את אורך הסיסמה והאפליקציה תציג ערך ייחודי. אתה יכול להשתמש ב- 1Password כדי ליצור סיסמאות חזקות לאתר מאוד ולאחסן אותן. באופן זה החשבונות שלך יהיו בטוחים ובטוחים יותר מאתר אחד שיחשוף סיסמא בה אתה משתמש ברחבי האינטרנט.

1 סיסמא לאנדרואיד

1Password בגרסה 4.5.2 דורש אנדרואיד 4.0 ומעלה. אתה יכול להשתמש באפליקציה ללא תשלום ולשדרג לגרסת המקצוען בכל עת במחיר של $ 9.99. האפליקציה הסלולרית תאחסן את כל הסיסמאות, כרטיסי האשראי שלך ואף תפעל כארנק מאובטח. זכור באמצעות 1Password תוכל לסנכרן את הנתונים בין תוכנת שולחן העבודה לאפליקציות לנייד. אמנם יש הוצאה מסוימת הכרוכה ברכישת רישיונות לכל מכשיר, אך האיום של סיכון הסיסמאות שלך גדול בהרבה מעלות ההגנה.

1 סיסמא 4 עבור Windows

איננו יכולים לשכוח מאפליקציית Windows. 1Password for Windows יפיק סיסמאות חזקות ויאחסן אותן באופן מאובטח לשימוש עתידי. אני מציע למשתמשי Windows להתקין את סיומת הדפדפן 1Password. זה מאפשר לך להיכנס לכל אתר בלחיצה אחת. זה גם יעזור לך על ידי יצירת סיסמאות חזקות וייחודיות לכל אתר. מכיוון ש- 1Password ממלא אוטומטית את פרטי חשבונך, לא תצטרך לדאוג לשכוח את הסיסמה שלך. תן לאפליקציה לעשות את כל העבודה.

1 סיסמא עבור Windows

ברצוני להזכיר גם תכונה מתקדמת של 1Password בשם מגדל השמירה. השירות ינתח את כניסות חשבונך ויידע אותך באילו אתרים תרצה ליצור סיסמאות חדשות להתקדם. משם אתה יכול להשתמש במחולל הסיסמאות כדי לאבטח טוב יותר את חשבונותיך. זוהי תכונה נחמדה ותעזור בהגנה על הכניסה שלך. בואו נודה בזה בימים שיש לנו יותר מדי חשבונות כדי לעקוב אחר כך שכל עזרה יכולה לעשות דרך ארוכה בכדי להקל על החיים.

1 אבטחת סיסמאות

זמן החלק הטכני של סקירתנו. אתה יכול לומר שצוות האבטחה ב- AgileBits יביא מחשבה לגישה שלהם. הם מסתמכים על קידוד AES 256 סיביות עם קידוד מפתח SHA256. הם מאבטחים עוד יותר את סיסמת המאסטר שלך על ידי זיווג SHA-512 עם PBKDF2. אינך צריך להבין את הטכנולוגיה שבבסיס. רק דעו כי נקטו בצעדים נוספים כדי לאבטח את סיסמת המאסטר שלכם מפני התקפות כוח סוער.

הבדל גדול אחד בין 1Password לשירותים פופולריים אחרים כמו Dashlane ו- LastPass הוא ש AgileBits לא מאחסן את הנתונים שלך בענן. במקום זאת ניתן לסנכרן מכשירים באופן מקומי באמצעות Wi-Fi או באמצעות שירותי iCloud ו- Dropbox של צד שלישי. מכיוון ש- 1Password מצפין את הנתונים שלך אינך צריך לדאוג אם לסמוך על אחד משירותים אלה או לא. אני אוהב את הגישה הזו מכיוון שהיא משאירה אותך פחות פתוחה לחשיפת הנתונים שלך. משהו שקרה מספר פעמים למנהלי סיסמאות המציעים תכונות בענן.

שירות לקוחות

עמוד התמיכה ב- 1Password הוא אחד הטובים שראינו. יש להם בסיס מידע מדויק ומדריכי משתמשים נחמדים מאוד עבור Windows, Mac, iOS ו- Android. אני ממליץ מאוד להשתמש במדריכים כשתתחיל עם התוכנה. הן כתובות היטב ויסודיות מאוד. יש להם פורום תמיכה לשאלות. הפורום מחולק לקטעים בהתבסס על המכשיר בו אתה משתמש. בדקנו בפורום בשבת כדי לראות אם לצפות לתשובות בסוף השבוע. הנתונים הסטטיסטיים שלהם הראו כי למעלה ממאה שאלות נענו.

1 סקירת סיסמא: מסקנה

AgileBits ממשיכה לפתח ולהוסיף תכונות חדשות ליישום 1Password שלהם. בזמן הסקירה שלנו הם רק הוציאו גרסה חדשה של אפליקציית iOS 1Password עם תמיכה מלאה בתכונות iOS חדשות. זה מראה את המסירות שלהם לשמור על קשר עם אפל. אני חושב שהתוכנה מתאימה ביותר למשתמשי מק ו- iOS. כמה מנהלי סיסמאות אחרים שהשתמשתי בהם נראו פחות מסורבלים אבל 1 סיסמה עושה את העבודה בכל זאת. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור סיסמא חזקה וייחודית לכל אתר ולאחסן אותם באופן מאובטח. אין עוד לרשום סיסמא או להשתמש באותה אחת באתרים מרובים.

מה שהכי אהבתי בתוכנה:

 • ממשק קל לשימוש ומאוד נחמד למשתמשי מקינטוש
 • אפליקציית ה- iOS האחרונה שלהם משלבת תכונות של iOS 9
 • תמיכה ב- iWatch ו- Touch ID לצורך אבטחה נוספת
 • שיטת סנכרון מבלי לשמור נתונים בענן
 • רמת הצפנה גבוהה יותר המשמשת לאבטחת סיסמת אב

רעיונות לשיפור התוכנה:

 • שקול מחדש את מבנה התמחור
 • הוסף תמיכה בצ’אט חי ללקוחות בתשלום

נקרע לי מה לחשוב על 1Password. לתוכנת Windows שלהם יש תחושה ישנה יותר ממנהלי סיסמאות אחרים שבדקנו והתוכנה יקרה. עם זאת, אפליקציות ה- Mac ו- iOS שלהם נחמדות מאוד ואני אוהבת את הגישה שלהם לסנכרן מכשירים מבלי להסתמך על שירות ענן שעלול לסכן את הנתונים שלכם. זה ממש פתיחה בשבילי. אני מציע לך לנסות את התוכנה ולהשוות אותה למנהלי סיסמאות מובילים אחרים. אם אתה משתמש ב- Mac וב- iOS הכי הרבה זמן אני חושב שתאהב את 1 Password.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map