הצוות ב- SplashData מפתח תוכנות מאובטחות מאז שהשיקו בשנת 2000. החברה ממוקמת בלוס גאטוס, קליפורניה. הם מפתחים תוכנות ושירותי אבטחה. היום אנו נבחן מקרוב את SplashID Safe שהוא מנהל סיסמאות שיעזור לך לנהל את כל הסיסמאות שלך. התוכנה תעזור לך לאבטח הערות ולצרף תמונות לרשומות. SplashSafe ID Pro יאפשר לך לסנכרן נתונים במגוון רחב של מכשירים כולל Windows, Mac, iOS, Android.

סקירה בטוחה של SplashID

תמחור והצעות מיוחדות

SplashID Safe מגיע בגרסה חינמית וגם באיכות גבוהה. ה- SplashID Pro שלהם כולל מספר תכונות נוספות הכוללות תמיכה במכשירים ופלטפורמות מרובים, יכולת לסנכרן דרך הענן או באמצעות חיבור wifi, גיבויים אוטומטיים, גישה ללוח המחוונים של האבטחה שלהם, יכולת לשתף רשומות, תמיכה בעדיפות ועדכונים עתידיים..

תמחור של SplashIDSplashID Pro מתומחר על בסיס טווח ההרשמה. אתה יכול להירשם ל- Pro Monthly ולשלם $ 1.99 דולר לחודש או Pro Proly לשלם $ 19.99 לשנה. הקדנציה השנתית תחסוך לך 4 $ המהווים הנחה של 17% מההצעה החודשית. תוך כדי סקירת התוכנה מצאנו גם דיל באתר שלהם תחת סעיף המסומן “תן SplpashID” שיאפשר לך לרכוש רישיון לכל החיים במחיר של 39.95 $. ללא קשר לטווח תוכלו לשלם בכרטיסי אשראי גדולים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי.

חשבונות חינם לעומת פרו

הצוות ב- SplashData מייצר גרסה חינמית של SplashID Safe. זה די מוגבל בהשוואה לגרסת ה- Pro שלהם, אך עדיין יאפשר לכם לאחסן סיסמאות בצורה מאובטחת. ניתן להוריד את האפליקציה מהאתר שלהם או מחנות האפליקציות של אפל וגוגל פליי. משם תצטרך רק לספק כתובת דוא”ל כדי להירשם לחשבון בחינם. הגרסה החינמית מוגבלת למכשיר יחיד ואינה מאפשרת סנכרון או שיתוף.

המעבר ל- SplahID Pro מעניק לך מספר תכונות נוספות. להלן מבט מהיר על היתרונות הנוספים עבור חברי המקצוענים:

 • גישה מכל מקום ובכל מכשיר – חלונות, מק, iOS, אנדרואיד
 • סנכרן את הנתונים שלך באמצעות חיבור ענן או wifi
 • גיבויים אוטומטיים, שחזר מחמשת הגיבויים האחרונים שלך
 • לוח מחוונים לאבטחה כדי להצביע על סיסמאות חלשות
 • תמיכה בעדיפות ועדכוני תוכנה עתידיים

הגרסה החינמית מוגבלת למדי. אם אתה אוהב את התוכנה, אני ממליץ לך לשקול את גרסת ה- Pro. תוכלו לרכוש את כל התכונות המתקדמות המפורטות למעלה ולעזור לתמוך בצוות SplashData. המחיר סביר במחיר של 1.99 דולר לחודש או 19.99 דולר לשנה.

בקר ב- SplashID

תחילת העבודה עם SplashID

אתה יכול להתחיל בהורדת אפליקציית SplashID עבור Windows, Mac, iOS או Android. מכיוון שאני כותב ביקורת זו במערכת Windows 10 החלטתי להשתמש בגירסה זו של האפליקציה. ההתקנה הייתה ללא כאבים. הביקורת היחידה שתהיה לי היא דרישת הסיסמא הראשי. SplashID דורש רק שביצעת את סיסמת האב 3 תווים. אנא קח בחשבון שזו הסיסמה היחידה שתצטרך לזכור. הוא משמש לגישה לכל הסיסמאות האחרות שלך בתוכנה. נראה מוזר לאפשר למשתמשים להגדיר סיסמא בת 3 אותיות למטרה כה חשובה. אני מציע שתעקוב אחר שיטות העבודה המומלצות ותגדיר סיסמת אב חזקה.

SplashID חלונות

במהלך ההתקנה תחליט גם כיצד ברצונך לסנכרן את הנתונים שלך. אתה יכול להשתמש בשירותי ענן של SplashID, בסנכרון Wi-Fi מקומי, או לבחור להשבית פונקציונליות סנכרון. תזדקק לחשבון Pro כדי לסנכרן נתונים בין מכשירים. המידע היחיד שאתה צריך לספק כדי להשתמש ב- SplashID הוא כתובת הדוא”ל שלך. צוות SplashData ישלח לך אימות אימייל. התוכנה תהיה במצב לקריאה בלבד עד שתאמת את כתובת הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על ההודעה שתשלח.

הבחירה הסופית שתעשו לפני שתשתמשו ב- SpladhID בפעם הראשונה היא האם תרצו להתחיל עם נתוני מדגם או לא. ההחלטה הזו תלויה בך לחלוטין. יתכן שתועיל לקבל דוגמאות לסוגים שונים של חשבונות. נתוני המדגם היו מושלמים למטרות הסקירה שלי. זה ייתן לך מושג טוב מה התוכנה יכולה לעשות. אתה יכול לשמור פיסות מידע שונות עבור כל סוג חשבון. לדוגמה ייתכן שיהיה לך מספר חשבון, מפתח רישיון תוכנה, קוד PIN, SSN, מספר רישיון הנהיגה, מספר הנוסע המתמיד או נתונים אחרים המאוחסנים יחד עם סיסמאות..

הגדרות SplashID

אם תלחץ על הכרטיסייה “הגדרות” בסרגל הניווט השמאלי, SplashID יאפשר לך להגדיר מספר הגדרות. לכל הפחות אני מציע שתגדיל את אורך ברירת המחדל של תווים המשמשים את מחולל הסיסמאות ל 12 ומעלה. זה יהפוך את הסיסמאות שלך לקשות הרבה יותר לפיצוח. אני מעריך כי מחולל הסיסמאות של SplashID משתמש כברירת מחדל באותיות קטנות, אותיות גדולות, מספרים ותווים מיוחדים. עקוב אחר דפוס זה ככל האפשר. אתרים מסוימים עשויים לא לתמוך בתווים מיוחדים. כאשר ניתנת לך בחירה אני ממליץ לך לבחור אתרים המאפשרים סיסמאות חזקות. אימות דו-גורמי טוב אפילו יותר.

לוח המחוונים של SplashID

לוח המחוונים של SplashID ייתן לך תובנות כמה הן הסיסמאות שלך מאובטחות ומצביע על חולשות כדי שתוכל לתקן אותן. לוח המחוונים יציג בפניכם מצגת גרפית של סיסמאות חוזרות, סיסמאות חלשות וסיסמאות ישנות. זה גם נותן לך את האפשרות להציג ולפתור כל בעיה. בצד ימין של לוח המחוונים תראה את הגיבוי האחרון שלך עם כפתור כדי להציג יותר. התרשים בראש לוח המחוונים ממחיש את מספר הרשומות ששמרת ב- SplashID.

בקר ב- SplashID

SplashID למכשירים ניידים

ניתן להוריד אפליקציות SplashID Safe עבור iOS ו- Android. חברי המקצוענים יכולים לבטל את הנעילה של כל התכונות של היישומים. אתה יכול גם לסנכרן נתונים בין כל המכשירים שלך. האפליקציה ל- iPhone ו- iPad דורשת iOS 7.0 ומעלה. תזדקק ל- Android 4.0 ומעלה כדי להפעיל גרסה זו של האפליקציה. בואו נסקור מקרוב את אפליקציית Android.

SplashID אנדרואיד

כפי שניתן לראות, אפליקציית SplashID אנדרואיד שומרת רשומות דומות למקביליהם של Windows ו- Mac. הדבר נכון גם לגבי אפליקציית iOS. אתה יכול להזין את החשבונות בכל מערכת ולסנכרן אותם בין מכשירים באמצעות תוכנית ה- Pro. כפי שמוצג בתצלום המסך שלמעלה אתה יכול לגשת לכל רשומה ואפילו להגיש את האפליקציה לאתרים כמו אמזון.

סנכרון בין מכשירים

יהיה עליך לרכוש את SplashID Pro כדי לסנכרן את הנתונים שלך. לאחר ההרשמה לחברות Pro אתה יכול לסנכרן באמצעות שירות הענן SplashID או חיבור Wi-Fi מקומי. בפעם הראשונה שתפעיל את התוכנה זה ייתן לך אפשרויות סינכרון הבאות:

SplashID Sync

הם ממליצים להשתמש בשירות ענן של SplashID כדי לשמור על הרשומות שלך בטוחות ומעודכנות. זה יגבה את הנתונים שלך לשרתי הענן שלהם. אתה יכול לגשת אליו מכל אחת מהיישומים שלהם – Windows, Mac, iOS, Android. יש לך גם אפשרות לסנכרן באמצעות חיבור Wi-Fi מקומי. לבסוף תוכלו לבחור שלא להפעיל את תכונת הסנכרון.

אני תמיד נקרע אם לסמוך על שירות ענן או לא להחזיק את המידע האישי שלי. אתה יכול לקבל את ההחלטה בעצמך, אך אם ברצונך לבצע גיבוי וסנכרון באמצעות הענן, תוכנית SplashID Pro היא רעיון טוב. תמורת 1.99 דולר לחודש תוכלו לגבות ולסנכרן את הנתונים בין כל המכשירים שלכם.

מפתח SplashID בטוח

לצוות SplashData יש מכשיר חומרה בו תוכלו להשתמש כדי לאחסן את כל הנתונים החשובים ביותר. אתה יכול לרכוש כספת מפתח SplashID המאבטחת את רשומות הסיסמה שלך במפתח USB. כספת מפתח SplashID זמינה עבור Windows או Mac. אתה יכול לרכוש מפתח בודד במחיר של 29.99 $ הכולל שירות של שנה Pro. הם גם מוכרים מפתחות בצרורות בהנחה. המקשים יחזיקו עד 4 GB של נתונים.

מפתח SplashID בטוח

אם אתה אוהב את הרעיון להשתמש ב- SplashID Key Safe במקום להתקין את התוכנית באופן מקומי, אני מציע לך לרכוש אחת עם תוכנית ה- Pro הכלולה. על ידי שימוש במפתח אתה לעולם לא צריך להתקין את התוכנה במערכת Windows או Mac שלך. לאחר שתוציא את כונן ה- USB מהמערכת שלך הנתונים לא ייעלמו. במחשב שלך לא יישמרו התוכנה או הרשומות שלך. המפתח הוא גם גיבוי נוסף לנתונים שלך. לבסוף, המפתח הוא דרך טובה לגשת לסיסמאות שלך תוך כדי תנועה.

בקר ב- SplashID

SplashID אבטחה

צוות SplashData נקט צעדים רבים כדי להבטיח את שירותם. אין מנהל סיסמאות או שירות ענן אחר מאובטח ב 100% אך נראה שהם משקיעים מאמץ רב בהבטחת רשומות המשתמשים. בתור התחלה הנתונים שלך מוצפנים באופן מקומי. אתה יכול לבחור אם לסנכרן עם שירות הענן או לא. אם אתה עושה את הנתונים מועברים דרך חיבור מוצפן. השרתים שלהם נבדקים על איומים על בסיס קבוע ומגובים כל יום.

יש כמה תכונות אבטחה מתקדמות שמציע SplashID המסייעות לאבטח את נתוני המשתמש. בתור התחלה אתה יכול לייעד רשומות ב- SplashID כמקומיות בלבד. המשמעות היא גם אם אתה מסנכרן נתונים לענן, הרשומות המקומיות בלבד לא יסונכרנו. אתה יכול להפעיל או לכבות את ההגדרה עבור רשומות בודדות בכל נקודה והיא תמחק את הרשומה או לסנכרן אותה על סמך העדפתך. SplashID תומך באימות דו-גורמי עבור כניסות חדשות. אתה יכול לגרום להם לשלוח לך קוד אימות באמצעות דואר אלקטרוני בכל עת שמשתמש מנסה להיכנס ממערכת חדשה. ככה אם מישהו ינסה לגשת לחשבון שלך, הוא יצטרך גם את הקוד בכדי להתחבר. SecureID יאפשר לך לשתף רשומות באופן מאובטח עם משתמשים אחרים.

שירות לקוחות

תוכלו לבקר בדף התמיכה של אתר SplashData כדי למצוא תשובות לשאלות נפוצות וליצור איתן קשר. יש להם מדריכי משתמשים ושאלה אחרונה&קטע שעשוי לעזור לך לפתור בעיות. אחרת יש להם קישור בסרגל הניווט “לקבל תמיכה בלקוחות”. אתה יכול להשתמש בדף אנשי הקשר שלהם כדי לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה שלהם. צוות SplashData מנהל מספר מוצרים לכן הקפידו לייעד את המוצר SpladhID Safe בו אתם משתמשים יחד עם הפלטפורמה עליה אתם מנסים להפעיל אותו..

סקירה בטוחה של SplashID: מסקנה

כיביתי מוקדם יותר ל- SplashID Safe כאשר זה רק דרש סיסמת אב לשלוש תווים. אני לא בטוח מדוע הדרישה כל כך נמוכה לאור החשיבות של הסיסמה היחידה שאתה צריך כדי לגשת לכל הסיסמאות האחרות שלך בכספת. זה משהו שאתה שולט בכל זאת. רק הקפד להגדיר סיסמה חזקה לגישה לתוכנה שלהם. אחרת SplashID Safe מאורגן היטב ויש לו מספר תכונות שעוזרות לחברי Pro לאחסן ולסנכרן את הרשומות שלהם בין מכשירים.

מה שהכי אהבתי בתוכנה:

 • אפליקציות בהתאמה אישית עבור Windows, Mac, iOS, and Android
 • SplashID Key Safe – הפעל תוכנה ואחסון רשומות בכונן USB
 • החלט אילו נתונים ברצונך לסנכרן עם תכונת הרשומות המקומיות בלבד
 • לוח מחוונים לאבטחה שיעזור לך לזהות חולשות סיסמאות ולתקן אותן
 • אפשרות לסנכרן את הרשומות שלך באמצעות ענן SplashID, Wi-Fi מקומי, או בכלל לא
 • משתמשי מקצוענים יכולים לסנכרן בין מכשירים ונתוני גיבוי לענן

רעיונות לשיפור התוכנה:

 • גיי למשתמשים חדשים ניסיון ללא תשלום של תכונות ה- Pro
 • דרוש סיסמת אב ארוכה ומאובטחת יותר
 • שקול להציע תמיכה בצ’אט חי ללקוחות בתשלום
 • הוסף את היכולת לשמור סיסמאות באופן אוטומטי

הגרסה החינמית של SplashID מוגבלת מאוד. אני ממליץ להסתכל על כמה מנהלי סיסמאות אחרים אם אתם מחפשים אפשרות בחינם. עם זאת, אם אתה מעוניין בפתרון פרימיום אשר יאחסן את הסיסמאות שלך בצורה מאובטחת, לסנכרן בין מכשירים ולגבות את הנתונים שלך לענן, SplashID Safe הוא בחירה איתנה. אני אוהב את מפתח ה- USB שלהם בטוח שיאפשר לך להפעיל את התוכנה בכונן USB. במחיר של 29.95 דולר עם שנת שירות נראה שתוכנתו שווה את המחיר. אחרת אתה יכול להירשם ל- SplashID Pro תמורת 1.99 $ לחודש או 19.99 $ לשנה.

בקר ב- SplashID

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me