نقد و بررسی آنتی ویروس McAfee 2016

مک آفی امبلنرم افزار آنتی ویروس McAfee یکی از شناخته شده ترین در جهان است. این شرکت در سال 1987 توسط جان مک آفی تأسیس شد ، اکنون این شرکت کاملاً متعلق به اینتل است. اکنون به عنوان Intel Security (نرم افزار امنیتی Intel) مراجعه می شود ، نرم افزار آنتی ویروس هنوز نام بنیانگذار را بر عهده دارد. آنها در حال حاضر سه محصول ضد ویروس ارائه می دهند. این موارد شامل حفاظت کامل ، امنیت اینترنت و آنتی ویروس پلاس است.


با استفاده از این گزینه ها ، آنچه انتخاب می کنید بستگی به نیاز شما دارد. ما قیمت سه محصول زیر را نشان می دهیم ، اما ما از McAfee Total Protection برای تظاهرات خود استفاده خواهیم کرد. گزینه های ذکر شده به شما امکان می دهد از همه دستگاه های خود به مدت یک سال به طور همزمان محافظت کنید.

قیمت گذاری محصولات آنتی ویروس McAfeeهمانطور که در بالا مشاهده می کنید ، McAfee Total Protection فقط برای یک سال 49.99 دلار است. McAfee Internet Security برای یک سال 79.99 دلار است. McAfee AntiVirus Plus سالانه 59.99 دلار است. واضح است که نسخه Total Protection بهترین معامله است و بیشترین محافظت را ارائه می دهد. ما دوست داریم که مک آفی دستگاه های مختلفی را که دارای مجوز مشابه هستند ، پوشش دهد. مک آفی از چندین سیستم عامل مختلف پشتیبانی می کند. این ویندوز 7+ ، Mac OSX 10.8+ ، Android 2.1+ و iOS 8+ هستند. اگرچه ممکن است گیج کننده به نظر برسد ، ما در یک لحظه از ویژگی های مختلف عبور خواهیم کرد.

محافظت از آنتی ویروس

به طور کلی ، برنامه های آنتی ویروس به همین شکل کار می کنند. شما با نصب نرم افزار شروع می کنید ، و سپس یک اسکن انجام می شود تا از سالم بودن سیستم شما اطمینان حاصل شود. پس از نصب نرم افزار ، پیشنهاد می کنیم اسکن کامل سیستم را انجام دهید. در غیر این صورت ، ممکن است نرم افزار تمام پرونده های مضر را ردیابی نکند. همچنین ، توجه داشته باشید که مک آفی درایوهای USB خارجی را به صورت خودکار اسکن نمی کند. ما دوست داریم در اسکنهایی که می توانیم انجام دهیم ، انتخاب بیشتری را ببینیم.

اگرچه شما نمی توانید اسکن برنامه ریزی کنید ، ویژگی محافظت در زمان واقعی سیستم شما را کنترل می کند. هر وقت پرونده ای استفاده می شود ، مک آفی آن را اسکن می کند و شما را از تهدیدات محافظت می کند. مورد دیگری که ما می خواهیم ببینیم اطلاعات خاص تری در مورد پرونده های موجود است. این پرونده خاص را نشان نمی دهد ، اما صفحه تعریف ویروس را ارائه می دهد. به این ترتیب ، در صورت وجود هرگونه مثبت کاذب ، می توانید نام و نام دقیق پرونده را در آن پیدا کنید.

دکمه McAfee AntiVirus.ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

اگر در حال تحقیق در مورد برنامه های ضد ویروس هستید ، یکی از مواردی که به دنبال آن هستید لیست ویژگی ها است. مک آفی چیزهای خوبی از جمله مدیر رمز عبور را ارائه می دهد. اکنون ، در مورد ویژگی های تحت هر عنوان که در زیر می بینید صحبت خواهیم کرد.

کنسول ضد ویروس McAfeeمحافظت از ویروس و جاسوسافزار:

 • رایانه شخصی خود را اسکن کنید – در اینجا می توانید اسکن سریع یا اسکن کامل سیستم را انجام دهید. در صورت وجود هرگونه تشخیص ، با کلیک روی پیوند ، مشخصات ویروس در وب سایت McAfee ارائه می شود.
 • اسکن در زمان واقعی – همانطور که اشاره کردیم ، ویژگی اسکن در زمان واقعی کامپیوتر شما را در مقابل تهدیدات با بررسی پرونده ها در هر زمان استفاده از آنها اسکن می کند. تحت این عنوان ، می توانید پرونده های خاصی را اضافه یا حذف کنید.

حفاظت از وب و ایمیل:

 • دیواره آتش – از رایانه خود در برابر هواپیماربایانی که می توانند اطلاعات شخصی را ربوده و مانیتور شده اطلاعات ارسال شده و دریافت شده را محافظت می کند. در نسخه Total Protection موجود است.
 • ضد هرزنامه – همانطور که از نام می رود ، ویژگی ضد اسپم از ورود هرزنامه و نامه های ناخواسته به صندوق ورودی شما جلوگیری می کند. در نسخه های Security Internet و Total Protection موجود است.
 • امنیت وب – سیستم رتبه بندی که قبل از بازدید از آن ، در مورد ایمنی وب سایت صحبت می کند.

کلید واقعی:

مدیر گذرواژه‌ای که گذرواژه‌ها را وارد کرده و اطلاعات مهم را ذخیره خواهد کرد ، بنابراین مجبور نیستید. همچنین می توانید تأیید هویت دو طرفه را اضافه کنید. True Key دارای کلیه توانایی ها و مزایای یک مدیر کل رمز عبور است. خوب است که آنها یک ژنراتور رمز عبور اضافه کنند. در نسخه های Security Internet و Total Protection موجود است.

حفاظت از داده ها:

خردکننده – تنها گزینه ذکر شده در زیر این عنوان ابزار خرد کننده است. این به ایمن نگه داشتن اطلاعات حساس کمک می کند. در همه نسخه ها موجود است.

ابزارهای رایانه ای و خانگی:

 • شبکه خانگی من – ابزاری برای مدیریت شبکه که به شما امکان می دهد در رایانه ها و دستگاه ها توجه داشته باشید. همچنین به شما این امکان را می دهد تا مشکلات امنیتی را در رایانه های شخصی مكافی برطرف كنید.
 • تمیز کردن سریع – با خلاص شدن از پرونده های قدیمی عملکرد PC را بهبود می بخشد.
 • اسکنر آسیب پذیری – مشکلات نرم افزاری را یافته و به روز می کند.

کنترل والدین:

به شما امکان می دهد فعالیت های وب را کنترل و کنترل کنید. در نسخه های Security Internet و Total Protection موجود است.

دکمه خانه:

اینجاست که می توانید امنیت خود را مدیریت کرده و دستگاه های بیشتری اضافه کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام استفاده از نسخه های مختلف McAfee گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. نگهدارنده رمزعبور فوق العاده است و خوب است که می توانید همه دستگاه های خود را اضافه کنید. ابزار Quick Clean آنها به رایانه شما کمک می کند که به خوبی اجرا شود.

نصب و پشتیبانی

نصب نرم افزار آنتی ویروس باید ساده باشد. مک آفی کارها را آسان می کند. فقط نسخه مورد نظر خود را بارگیری کنید. در مرحله بعد ، بررسی McAfee Installer را مشاهده خواهید کرد تا مطمئن شوید این نرم افزار روی دستگاه شما اجرا خواهد شد.

صفحه نصب آنتی ویروس McAfee

بعد از نصب همه چیز ، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. بروید و روی پیوندی که می گوید “اسکن را اجرا کنید” کلیک کنید تا اسکن اولیه خود را انجام دهید.

کنسول ضد ویروس McAfee

از اینجا می توانید گزینه های دیگری را که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم بررسی کنید. برای پشتیبانی ، مک آفی گزینه های کاملاً متفاوتی را ارائه می دهد. اینها 24/7 چت زنده ، ایمیل و پشتیبانی تلفنی هستند. علاوه بر این ، آنها خدمات McAfee TechMaster را ارائه می دهند. مانند سایر شرکت ها ، خدمات حق بیمه با هزینه ای معین ارائه می شود. خدمات تنظیم شده اند & بهینه سازی ، سرویس حذف ویروس ، تنظیم & محافظت ، عیب یابی پیشرفته و طلا دربان. اگرچه آنها در قیمت گذاری آنها غیر منطقی نیستند ، اگر تصمیم دارید از خدمات آنها استفاده کنید ، مقداری پول خرج کنید.

تأثیر سیستم و عملکرد آنتی ویروس

چندین فاکتور وجود دارد که می خواهید هنگام انتخاب یک برنامه آنتی ویروس به آنها نگاه کنید. دو مورد از بزرگترین آنها تاثیر سیستم و عملکرد آنتی ویروس است. تأثیر سیستم میزان تاخیر نرم افزار AV در رایانه شما است. مک آفی همانطور که امیدوار بودیم اجرا نکرد. طبق آزمایشگاه تست مستقل ، av-Test ، مک آفی 83 درصد از تأثیر سیستم را به دست آورد. این در تست های زنده زیر متوسط ​​صنعت است.

یکی دیگر از عواملی که شما در یک برنامه آنتی ویروس می خواهید یکی از مواردی است که شما را از تهدیدهای اصلی محافظت می کند. متأسفانه ، مک آفی نیز در دفاع خیلی خوب نتوانست نتیجه خوبی کسب کند. در تست ها ، آنها نمره متوسط ​​متوسط ​​صنعت را کسب کردند. تنها نکته ای که مک آفی به خوبی به ثمر رساند تعداد مثبت کاذب بود. میانگین صنعت سه است ، اما مکافی هیچ موردی پیدا نکرد.

دکمه McAfee AntiVirusآزمونهای ما

ما همیشه دوست داریم هنگام بررسی نرم افزار آنتی ویروس تست های خودمان را انجام دهیم. دو نوع تست وجود دارد که بطور معمول مورد استفاده قرار می گیرند. می توانید سرعت یا حساسیت به ویروس را آزمایش کنید.

مک آفی ویروس را پیدا می کند

هنگامی که ما سعی کردیم پرونده های ویروس جعلی را از یک وب سایت آزمایش بارگیری کنیم ، مک آفی به ما اجازه این کار را داد. اگرچه محافظت در زمان واقعی روشن بود ، ابتدا ویندوز 10 متوقف شد. سرانجام پیامی را که در زیر می بینید دریافت کردیم که حاوی پرونده ای در قرنطینه بود. ما کمی از تعجبی که با آن روبرو شدیم تعجب کردیم.

پرونده قرنطینه شده است

آزمایش دیگری که دوست داریم انجام دهیم این است که با استفاده از یک رشته ویروس جعلی و ذخیره آن در دسک تاپ شما انجام می شود. مجدداً ، این نرم افزار بر روی حفاظت از زمان واقعی تنظیم شده است. این پرونده تا زمانی که اسکن سریع انجام نشود پیدا نشد. همانطور که قبلاً گفتیم ، شما همچنین می خواهید هر درایو خارجی که به سیستم وصل می شوید را اسکن کنید. از آنجا که برنامه های ویروس بسیار استاندارد هستند ، نسخه Macintosh به همان روش کار می کند.

McAfee Security Innovations for Android

یکی از ویژگی های خوب در مورد نوآوری های McAfee Security ، امکان اتصال همه دستگاه های شما به همان حساب است. بیایید نگاهی به نحوه نصب آن بیاندازیم. بعد از مراجعه به فروشگاه Google Play ، جستجوی نوآوری های امنیتی McAfee را انجام دهید. بعد ، روی دکمه نصب و بعد از اتمام دکمه باز کلیک کنید.

صفحه های نصب AndroidA McAfee

از صفحه وسط ، EULA را بخوانید و شیر را بپذیرید (همه آنها را می خوانند ، درست است؟). در صفحه بعدی ، می توانید ابزارهای مختلف حفظ حریم خصوصی و محافظت را بارگیری کنید. آنها به اهداف شما جدا می شوند.

mcafee-android-second1

خوب است به جای اینکه در برنامه های مختلف تکه تکه شوید ، همه این راه حل ها را در یک مکان مشاهده کنید. برنامه ای که برای اسکن بدافزارها استفاده می شود در تصویر بالا ، Light Mobile Anti-Malware است. اگر می خواهید دستگاه های خانواده خود را رصد کنید ، می خواهید McAfee Family Protection را نصب کنید. با این کار می توانید قبل از مراجعه به سایت ، وب سایت اضافه کنید ، وب سایت ها را مسدود کنید یا ببینید که چقدر یک سایت قابل اعتماد است. تقریباً مانند نسخه Windows و Mac ، نسخه iOS شبیه به Android است.

افکار نهایی

برای تکمیل این بررسی ، آنتی ویروس McAfee خوب است. این گزینه های مناسبی دارد ، اما ما آرزو می کنیم که این تست ها بهتر از قبل انجام شود و آزمایش های مستقل. ما از نگهدارنده رمزعبور Key Key استفاده می کنیم. این نرم افزار می تواند در هنگام اسکن از نظر منابع سنگین باشد و ما دوست داریم این شرکت را به حالت بازی اضافه کند. اگر درایوهای خارجی اضافه می کنید ، حتماً یک اسکن کامل سیستم برای ویروس ها انجام دهید.

اگر به دنبال ویژگی هایی هستید که مک آفی ارائه می دهد ، بسته McAfee Total Protection یک مقدار مناسب برای سال اول است. برنامه های آنتی ویروس دیگری در بازار وجود دارد که ممکن است پوشش بهتری را ارائه دهد. اگر می خواهید گزینه های مختلف ، لطفا نگاهی به ما بهترین نرم افزار آنتی ویروس صفحه.

دکمه McAfee AntiVirus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map