האם אתה מחפש שירות VPN בחינם? אם כן הגעת למקום הנכון. אנו נבחן 5 מתוך ה- VPNs הטובים ביותר בשוק. אף אחד מהם אינו מושלם, אך לכולם היתרון העיקרי של הצעת גישה חופשית ל- VPN. ישנם סיכונים עיקריים הכרוכים באמון של חברה שתגן על פרטיותך. אנו לוקחים ברצינות רבה את פרטיותך כך שתראה רק את החברות בהן אנו משתמשים באופן אישי.

במי אנו משתמשים עבור VPN? לאחר השימוש בכל שירותי ה- VPN החינמיים והתשלום אנו משתמשים ב- ExpressVPN. השירות אינו חינמי אך זהו ערך טוב. צוות ExpressVPN מציע בחביבות המבקרים שלנו 49% הנחה ב- VPN ללא הגבלה כך שהמחיר הוא פשוט 6.67 דולר לחודש.  אני ממליץ עליהם על כל אחד משירותי ה- VPN החינמיים מכיוון שיש להם מדיניות ללא כניסה, תכונות מתקדמות כמו מתג להרוג VPN ורשת גדולה של שרתי VPN מהירים, אמינים..

5 שירותי VPN החינמיים הטובים ביותר

שירות VPN
ביקורות VPN חינם
גבולות בקר
SiteServer
מיקומים בו זמנית
חיבורים
ExpressVPNאחריות 30 יוםIPVanish1485
CyberGhostמהירות כובעבקר באתר151
מנהרת דובהורד את הכובעבקר באתר201
רישום רוחהורד את הכובערישום רוח91
ZoogTVהורד את הכובעZoogTV31
שער VPNחינוכיבקר באתרn / a1

לכל חמש שירותי VPN החינמיים שאנו ממליצים עליהם יש מגבלה כלשהי. רובם הם freemium כלומר הם מציעים שירות מוגבל למשתמשים במאמץ למכור אותם באמצעות גישה פרמיום. הם יודעים עד כמה השוק תחרותי ומבינים כי הצעה של רמה מסוימת של VPN בחינם תעזור למשוך משתמשים חדשים. זה הגיוני. כל חברה צריכה דרך לרווח. אני מעדיף הרבה VPN המקווה לעודד אותי לשלם עבור גישה בעתיד על ידי הצעת גישה חופשית ל- VPN לאחת שאין לה מסלול שדרוג. אם אין להם דרך לשדרג לחשבון בתשלום, הייתי עייף מאוד מהאופן בו החברה משלמת עבורו.

בחירת העורכים – ExpressVPN ניסיון ללא סיכונים למשך 30 יום

ExpressVPN

שירותי VPN בחינם יכולים להיות מסוכנים. היו יותר מדי סיפורים על מה שמכונה שירותי “VPN בחינם” המוכרים את המשתמשים שלהם. התקריות נעו בין חברות שמוכרות חברים הגולשים בנתונים למחשבים המשמשים להתקפות DDoS. זו הסיבה שאנו ממליצים לשלם עבור גישה ל- VPN. זה לא אומר שאתה צריך לפגוע 10- $ 20 לחודש. הצוות ב- ExpressVPN קבע בחביבות קידום המעניק לקוראים שלנו הנחה של 49% משירות VPN הפרמיום שלהם. אתה יכול ליהנות מ- VPN ללא הגבלה החל מ- 6.67 $ לחודש בלבד.

צוות ExpressVPN מבין שמשתמשים חדשים זקוקים לזמן לבדיקת השירות שלהם. בתגובה הם מציעים אחריות להחזר כספי של 30 יום. זה נותן לך חודש לנסות את ExpressVPN ללא סיכון. אנו משתמשים בשירות על בסיס יומיומי ומרגישים בטוחים להמליץ ​​עליו. ל- ExpressVPN צוות תומך לקוחות טוב מאוד אם יש לך שאלות בתחילת העבודה או בדרך. יש להם אפליקציות VPN בחינם עבור Windows, Mac, iOS, and Android. אתה יכול להתחבר ליותר מ -2,000 שרתים ב 148 מקומות ברחבי העולם על עד 3 מכשירים בו זמנית.

בקר ב- ExpressVPN

TunnelBear ליטל (בחינם) חשבון VPN

TunnelBear VPN בחינם

היה לנו העונג לראות את TunnelBear גדל עם השנים. הם מציעים את אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בשוק והם שירות ה- VPN החינמי המועדף עלינו. כמו בכל ה- VPN החינמי שלנו, ל- TunnelBear יש הגבלה על החשבון. אתה יכול להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ב- 18 מדינות וליהנות עד 500 MB של שימוש בנתונים בחודש. צוות TunnelBear מציע דרכים להוסיף עוד שימוש בחינם. אתה יכול לעשות ציוץ על השירות כדי להרוויח 1 GB משימוש בנתונים. כך או כך יש לך גישה חופשית לרשת שרתי ה- VPN שלהם ברחבי העולם. אפילו עם כובע ההורדה, המגבלה גבוהה מספיק כדי להגן על פרטיותך ובדיקת השירות.

TunnelBear מנסה להפוך את תוכנת הלקוחות שלהם לקלה לשימוש ככל האפשר. הם פיתחו ממשק משתמש נחמד מאוד. העיצוב הנקי כולל מתג הפעלה / כיבוי פשוט לחיבור ורשימה נפתחת לבחירת מיקום שרת. בואו נסקור מקרוב את התוכנה הפועלת במערכת Windows 10.

מנהרת חלונות

כפי שאתה יכול לראות שללקוח TunnelBear מראה ותחושה דומים לרדיו לרכב. אתה יכול לראות אם אתה מחובר או לא אופן השימוש בתוכנית. במקרה של התוכנית החינמית ה”קטנה “החינמית המכילה 500 מגה בחודש תוכל לראות גם את השימוש הנותר שלך. משם יש לך תיבה נפתחת שתאפשר לך לבחור מיקום שרת. כדי לחבר אתכם פשוט כוונו את החוגה למצב ON. כדי לנתק אתכם, פשוט החזרו למצב כבוי. זה כל מה שיש בזה.

הגדרות מנהרה

צוות TunnelBear לוקח את הפרטיות שלך ברצינות בין אם אתה משתמש בשירות החינמי שלהם או משדרג לחברות בתשלום. ממשק הלקוח קל לשימוש אך זה לא אומר שהם פספסו הגדרות פרטיות חשובות. הבלוג TunnelBear יתן לך היכרות עם התכונות המתקדמות יותר שלהם כמו Vigilant ו- IntelliBear.

בקר ב- TunnelBear

Windscribe תוכנית VPN בחינם

הרשמה חופשית ל- VPN בחינם

Windscribe שהושק מוקדם יותר השנה. עומדות בפניך מספר אפשרויות בעת השימוש בשירות. בתור התחלה אתה יכול להוריד את סיומת ה- Proxy שלהם ל- Google Chrome, Opera או Firefox. אנו מעדיפים פיתרון VPN מלא ול- Windscibe יש תוכנת לקוח עבור Windows וגם עבור Mac. יש להם גם אפליקציה סלולרית למשתמשי iOS. משתמשי Windscribe Pro יכולים להוריד את לקוח StrongSwan מגוגל פליי כדי להתחבר לרשת שלהם. חברי המקצוענים יכולים גם להתחבר דרך לינוקס. אתה יכול להירשם לגישה חופשית ל- VPN ולשדרג בכל עת. אנו מעריכים כי Windsscribe מקבלת ביטקוין בנוסף ל- PayPal, כרטיסי אשראי ו- Wallwall. יהיה עליך להשתמש ב- PayPal או בכרטיס אשראי לצורך חידוש אוטומטי.

בקר ב- Windscribe

שירות VPN חינם של CyberGhost

VPN חינם של CyberGhost

צוות CyberGhost הציב מספר שרתים למשתמשים בחינם. אל תצפו לאותה רמת שירות כמו חברי פרמיום, אך ה- VPN החינמי שלהם קיים במקום כאשר אתם זקוקים להגנה על פרטיות בצביטה. יתכן שתצטרך לחכות כדי להתחבר לשרת והמהירות שלך תהיה מוגבלת. אחרת אתה יכול לצפות להציג מודעות שמעודדות אותך לשדרג למנוי בתשלום. הגרסה החינמית של CyberGhost VPN זמינה עבור Windows, Mac. ואנדרואיד. הלקוח שלהם עושה עבודה נהדרת בהצגת הרשת שלהם ועוזר לכם לעשות שימוש בשירות ללא ידע טכני רב. ל- CyberGhost יש מדיניות קפדנית ללא יומן המכסה את כל המשתמשים.

בקר ב- CyberGhost 240

שער VPN (אוניברסיטת פרויקט צוקובה)

גישה חופשית לשער VPN

שער VPN הוא ניסוי אקדמי שבודק שרתי ממסר ציבוריים המתארחים על ידי קבוצת מתנדבים שנמצאים ברחבי העולם. בית הספר לתארים מתקדמים של האוניב. מצוקובה, יפן מנהלת את הפרויקט. זהו שרת ה- VPN החינמי היחיד ברשימה שלנו שאינו ממומן על ידי שירות VPN מובחר. הרעיון מאחורי שער VPN הוא לספק רשת VPN-peer-to-peer ללא שום שליטה מרכזית. זה משאיר אותך סומך על הרבה אנשים. כלומר כל המתנדבים שמקימים שרתי ממסר. אני חושב שהרעיון של רשת VPN מבוזרת הוא חיובי אבל חוסר השליטה מותיר סימני שאלה סביב פרטיות וביצועים לא עקביים

בקר בשער VPN

לפעמים אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו אז היזהר כשאתה משתמש בשירותי VPN בחינם. יתכן שתגלה שבעוד שהשירות הוא בחינם, אתה למעשה המוצר. זה נכון במיוחד עבור VPNs שאין להם שום דרך לשדרג לחברות בתשלום. אתה יכול להמר שהם מרוויחים כסף בדרכים אחרות. כמה VPNs רושמים את השימוש שלך ומוכרים אותו למפרסמים, מתווכי נתונים, או גרוע מכך, כפי שמוצג על ידי הולה. זה לא המקרה עם הספקים ברשימה שלנו. כולם לוקחים ברצינות את הפרטיות שלך.

אני מבין אם אתה נמצא במצב שאתה זקוק להגנת הפרטיות של VPN אך אינך יכול להרשות לעצמו להוציא כסף. אם זה המקרה, אנא היזהר בבחירת ספק VPN. היו הרבה שירותים שעברו בין VPNs בחינם פופולריים מאוד לנבלים במשך לילה, כאשר משתמשים גילו שהם מוכרים את הנתונים שלהם או גרועים בהרבה. הולה היא דוגמה טובה ה- VPN החינמי מכר רוחב פס למשתמשים להתקפות בוטנט. היצמד לאחד מ- VPNs החינמיים ברשימה שלנו ושקול לשדרג לתכנית בתשלום בעתיד. זה יעזור לתמוך במאמציהם להמשיך ולהציע גישה חופשית ל- VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me