LastPass تاکنون یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت رمز عبور در جهان است. آنها یک شرکت با مشخصات بالا هستند و از آنجا که از سال 2008 در این صنعت فعالیت می کنند ، آنها اولین خدمات نگه داری رمز عبور در بازار بودند. ما به عنوان یک جامعه ، گذرواژه‌های بیشتر و بیشتری داریم که باید به خاطر بسپاریم. از آنجا که دسترسی به وب رایج شده است ، مشاغل و سازمان ها اطلاعات را به وب سایت هایی منتقل می کنند که از طریق دریافت کوپن به صورت آنلاین ، ثبت نام برای پوشش خدمات درمانی به دلیل قانون مراقبت مقرون به صرفه (Obamacare) در حال انتقال است. هدف آنها این است که با ارائه یک برنامه ساده و آسان برای استفاده از آنها برای ردیابی رمزهای عبور خود ، برخی از استرس ها را از زندگی کاربران خود خارج کنند..

LastPassقیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

LastPass دارای سه نسخه است. نسخه رایگان ، نسخه برتر و یک نسخه سازمانی برای چندین کاربر. همانطور که انتظار دارید ویژگی های محصول با نسخه ای که انتخاب می کنید تغییر می کند. فقط با 12 دلار در سال ، می توانید به ویژگی های عالی مانند امکان همگام سازی تمام اطلاعات خود در همه دستگاه های خود ، گزینه های تأیید اعتبار چند فاکتور از جمله بیومتریک ، پشتیبانی از اولویت و یک پوشه مشترک با مجوزهای سفارشی دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از نسخه رایگان ، از هر بستر دیگری که هنگام ورود به سیستم استفاده می کنید ، باید در کنار آن باشید.

دوره آزمایشی بدون خطر

اگر علاقه دارید به نسخه پریمیوم مراجعه کنید ، LastPass 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید که ویژگیهای اضافه شده 1 دلار در ماه نداشته باشید ، پس از 30 روز می توانید به نسخه رایگان برگردید و آنها پول شما را پس می دهند. ضمانت بیش از وقت کافی برای تصمیم گیری در مورد مناسب بودن سرویس حق بیمه در اختیار شما قرار می دهد. اگر اینگونه نباشد ، نسخه رایگان کار را انجام داده و از رمزهای عبور خود محافظت می کند.

  نقد و بررسی Zault Vault

از LastPass بازدید کنید

LastPass in Action

LastPass به طریقی که عملکرد دارد بی نظیر است. به جای داشتن یک برنامه مستقل ، آن را به مرورگر می خورید و مانند افزونه مرورگر ظاهر می شود. این تقریباً در مرورگرها ، خواه IE ، Firefox ، Chrome ، Safari یا Opera ادغام شده است. استثناء این قانون در این مرحله مایکروسافت لبه است.

نماد مرورگر LastPass

با کلیک بر روی نماد بالا ، منویی را نشان می دهد که بیشتر عملکردها از آنجا تهیه می شوند. این فهرست شامل چند عنوان است که ما توضیح خواهیم داد.

منوی LastPass

My LastPass Vault

این ویژگی به شما امکان می دهد سایت هایی را که اخیراً از آنها استفاده کرده اید استفاده کنید. کارهای مختلف دیگری نیز وجود دارد که ممکن است در اینجا انجام دهید. My LastPass Vault مانند صفحه کنترل این سرویس عمل می کند. اینجاست که تنظیمات برای برنامه قرار دارند. همچنین می توانید قدرت رمزعبور خود را آزمایش کنید ، یادداشت های ایمن را اضافه کنید ، آموزش های مشاهده را مشاهده کنید و کتابچه راهنمای کاربر را مشاهده کنید.

LastPass Vault

فرم را پر می کند

داده های رمزگذاری شده توسط فرم شما در اینجا ذخیره می شود. اگر از داده های پر شده مرتب استفاده می کنید ، آن اطلاعات به طور کلی رمزگذاری نمی شوند مگر اینکه آدرس وب به طور خاص https را در آدرس بیان کند. همچنین ، اطلاعات پرداخت شما ممکن است در اینجا نیز ذخیره شود. تعداد وب سایت های کمتری که داده های پرداخت شما را دارند ، بهتر است. ذخیره آن در چندین وب سایت ، خطر به خطر افتادن داده ها را افزایش می دهد.

فرم LastPass را پر می کند

رمزهای عبور ایمن ایجاد کنید

آیا تا به حال یک فرد IT شنیده اید که می گوید رمزعبور قوی لازم دارید ، اما در ساختن آن مشکل دارید؟ این ابزار یک رمز عبور ایمن را برای شما ایجاد می کند. در حال حاضر ، بسیاری از ما می دانیم چه چیزی باعث ایجاد رمز عبور ایمن می شود. از آنجا که آنها باید پیچیده باشند ، به خاطر سپردن یا حدس زدن آنها آسان نخواهد بود. همچنین یکبار گذرواژه های یکبار مصرف را نیز ایجاد می کند.

تولیدکننده رمز عبور LastPass

یادداشت های ایمن

برای یادداشت های فردی مفید است. این که آیا آن یک رمزعبور Wi-Fi ، کلید نرم افزاری یا حتی زمانی است که همسر شما برای اهداف برنامه ریزی به زمین می رود (از تخیل خود استفاده کنید) ، این مکان مفید برای ایمن نگه داشتن یادداشت ها است. از آن به عنوان یک ژورنال رمزگذاری شده خصوصی در رایانه خود بیاندیشید. با استفاده از این ویژگی دوباره اطلاعات مهم خود را از دست ندهید.

  نقد و بررسی Zault Vault

از LastPass بازدید کنیدامنیت LastPass

تا آنجا که امنیت می رود ، این سرویس مبتنی بر ابر به صورت محلی رمزعبور شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می کند و با استفاده از اتصال امن ، آنها را آنلاین در ابر ایمن می کند. برای کسانی که از لحاظ فنی مورد استفاده قرار می گیرند ، نمک های یک طرفه بطور خودکار 5K بار هدر می روند ، اما برای اینکه مطمئن شوید باید این تعداد را به حداقل 10k افزایش دهید. LastPass به شما امکان می دهد که عدد را به اندازه 100k تنظیم کنید. رمز عبور اصلی شما روی دستگاه محلی شما باقی می ماند. شاید در مورد هک های اخیر LastPass جایی که برخی از اطلاعات به سرقت رفته ، شنیده باشید. هیچ رمزعبور اصلی به سرقت نرفت ، اما برخی از داده ها گرفته شد و می تواند به هکرها اجازه دهد در صورت ایجاد یک رمزعبور مستر قدرتمند ، به حساب شما دسترسی پیدا کنند. همچنین ، LastPass تعدادی از دو عامل تأیید هویت طرف را شامل Google Authenticator ، Toofer ، امنیت Duo ، Transakt و Grid برای نسخه های رایگان ارائه می دهد. از آنجا که این برنامه تمام رمزهای عبور شما را حفظ می کند ، شما نباید دسترسی به اطلاعات هکرها را برای هکرهای موقت آسان کنید. همچنین ، آگاه باشید که آنها اطلاعات مربوط به آنچه را که قانون به آنها احتیاج دارند را به دست می آورند.

نرم افزار LastPass

همانطور که اشاره کردیم ، LastPass به عنوان افزونه مرورگر در سیستم عامل دسک تاپ عمل می کند. افزونه برای IE ، Firefox ، Chrome ، Safari و Opera در دسترس است. آنها همچنین برنامه هایی برای iOS ، Android ، Blackberry و Windows App Store در دسترس هستند.

از LastPass بازدید کنید

پشتیبانی LastPass

خرید نسخه حق بیمه به شما امکان می دهد آنچه را “پشتیبانی اولویت” می نامید ، دریافت کنید. متأسفانه ، آنها مشخص نمی کنند که در واقع چه نوع حمایتی ارائه می شود. با این وجود می توانید به بخش تالارهای گفتگوی آنها بروید و به طور کلی سوالات به سرعت توسط اعضای جامعه و همچنین سازندگان پاسخ داده می شود. بسیاری از سایت ها از انجمن ها استفاده می کنند تا بحث و گفتگو مداوم را با کاربران خود به روشی نسبتاً واقعی ایجاد کنند.

  نقد و بررسی Zault Vault

LastPass Review: نتیجه گیری

LastPass یک نگهدارنده آسان برای استفاده است که به طور متوسط ​​برای کاربر معمولی کار می کند. البته این چیزی نیست که اگر از داده های بسیار حساس محافظت می کردید استفاده کنید. نسخه رایگان کارهایی را که برای انجام آن طراحی شده است انجام می دهد. LastPass راهی برای تنظیم احراز هویت دو عاملی و ایجاد رمزعبور مستر قدرتمند در اختیار شما قرار می دهد.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

  • این برنامه رایگان است و حتی نسخه پریمیوم نیز با ارزش 12 دلار در سال ارائه می شود.
  • به راحتی قابل استفاده و راه اندازی است.
  • به عنوان یک افزونه مرورگر طراحی شده است.
  • رمزهای عبور ممکن است به راحتی از مرورگرها وارد شوند.
  • با تمام سیستم عامل ها کار می کند.
  • گزینه های تأیید اعتبار چند عاملی از جمله بیومتریک با نسخه حق بیمه.
  • ویژگی فرم پر می تواند به صورت خودکار فرم را پر کرده و داده های پرداخت را ایمن نگه دارد ، بدون اینکه مجدداً وارد آن شود.
  • ارزیابی امنیتی برای کپی کردن رمز عبور.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

  • احراز هویت دو عاملی از ابتدا تنظیم نشده است و همچنین راه اندازی آن نیز آسان نیست. بدون آن ، هر کسی می تواند در صورت داشتن رمز ورود اصلی ، به داده های شما دسترسی پیدا کند.
  • ویژگی چت زنده را می توان برای کاربران پریمیوم اضافه کرد.

LastPass رمزهای عبور شما را رمزگذاری می کند و با تولید رمزهای عبور قوی به شما کمک می کند. دیگر لازم نیست که کلمات عبور خوبی را برای آنهایی که به راحتی به یاد می آورند سازش کنید. فقط با 12 دلار برای یک سال خدمات حق بیمه و ضمانت پس انداز پول ، با تلاش آن چیزی برای از دست دادن ندارید. به این ترتیب می توانید به همه ویژگی های حق بیمه مانند همگام سازی در همه دستگاه ها ، موبایل یا دسک تاپ دسترسی پیدا کنید. این یک مورد واحد از فهرست دلار از هر رستوران فست فود است. آیا عقل شما ارزش 1 دلار در ماه را ندارد؟ خریدهای آنلاین خود را با LastPass راحت تر انجام دهید.

از LastPass بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me