مرورگر رمز عبور مرور مدیر

Keeper Security در یک شرکت مستقر در آمریکا ، واقع در کالیفرنیا. سه عضو موسس با ایجاد یک مدیر رمزعبور Keeper ، هدف خود را برای کمک به خستگی رمز عبور عنوان کردند. آن دسته از ما که خودمان را در عصر مدرن مصرف کننده می دانیم ، برای هر سایتی دچار رمز عبور شده ایم. اینكه آیا شما می خواهید برای سایت مدرسه كودك اطلاعاتی بدست آورید ، چیزی را به صورت آنلاین بخرید یا قبض پزشکی را پرداخت كنید ، برای هر یك از آنها نیاز به رمز عبور دارید.


صفحه شروع نگهدار

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

دروازه بان دو محصول را ارائه می دهد. اینها استفاده شخصی و سازمانی است. برنامه های قیمت گذاری در هر سال از 9.99 دلار در سال برای یک دستگاه شروع می شوند ، یا ممکن است شما برای همگام سازی اطلاعات با دستگاه های نامحدود با قیمت 29.99 دلار در سال انتخاب کنید. کاربردهای سازمانی دارای ویژگی های بسیاری است و برای مشاغل طراحی شده است. جعبه ای نیز وجود دارد که می توانید هر گزینه را بررسی کنید که 10 گیگابایت حافظه امن فایل را اضافه می کند. این فوق العاده است برای ذخیره آن فیلم ها یا عکس هایی که نمی خواهید دیگران از آنها اطلاعاتی کسب کنند. تصور کنید که اگر افراد مشهور به جای اینکه آنها را روی ابر بگذارند ، تصاویر را در آنجا آپلود کرده بودند. توجه داشته باشید که چک کردن جعبه باعث افزایش قیمت با قیمت 1 دلار در هر گیگ می شود.

قیمت گذاری نگهبان

اگرچه قیمت گذاری از ابتدا توانایی خرید را به شما می دهد ، اما یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهند. لازم نیست اطلاعات کارت اعتباری را وارد کنید ، اما پس از پایان 30 روز ، از شما خواسته می شود پرداخت کنید. با این وجود آگاه باشید که ویژگی های مانند پشتیبان گیری از ابر رمزگذاری شده ، همگام سازی چند دستگاهی و اشتراک گذاری امن در جلسه آزمایشی رایگان در دسترس نیست. پیشنهاد من در اینجا این است که ابتدا در جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنید و سپس ارتقا دهید. به نظر می رسد در زمان این بررسی 25٪ تخفیف در انجام این کار وجود دارد. این باعث می شود هزینه دستگاه تنها در حدود 62 سنت در ماه یا 1.87 دلار در ماه برای دستگاه های نامحدود حتی منطقی تر باشد. یک معامله خوب در مقایسه با موارد دیگر.

تخفیف نگهبان

همانطور که می بینید تیم نگهبان پس از ثبت نام در جلسه آزمایشی رایگان ، 25٪ تخفیف از طریق ایمیل ارسال کرد.

دکمه نگهدارنده

مدیر رمز عبور

مدیر گذرواژه دروازه بان رایگان است و حتی ممکن است بعد از محاکمه از آن به صورت رایگان استفاده شود. این محصول دارای دو مؤلفه است: یک جزء مستقل و یک جزء مرورگر. مؤلفه مرورگر باید بصورت جداگانه فعال شود. از آنجا که آنها در کنار هم کار می کنند ، مؤلفه مرورگر اطلاعات را در حافظه داده Keeper ذخیره می کند. اطلاعات به صورت منطقی مرتب شده اند ، بنابراین اگر می خواهید اطلاعات دیگری راجع به یک ورود به سیستم خاص قرار دهید ، ممکن است. هنگامی که گذرواژه اصلی خود را تنظیم می کنید ، باید حداقل 9 شخصیت داشته باشد. همچنین احساس می کند رمز ورود استاد شما به اندازه کافی خوب است یا به شما می گوید.

دروازه بان خرک

یکی از ویژگی های خوب که در هر مدیر رمزعبور ضروری است ، تولید کننده رمز عبور ایمن است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، یکی از مشکلاتی که ما به عنوان یک جامعه داریم ، تعداد ورود به سیستمهایی است که باید استفاده کنیم. بیشتر ما می دانیم رمزهای عبور باید به چه شکل باشند ، اما دوباره برای خستگی پسورد وارد می شویم. Keeper یک ژنراتور رمز عبور دارد ، اما در ابتدا کجا مشخص نیست. خواندن مطالب کمی طول می کشد تا آیکون تاس را که در قسمت گذرواژه قرار می دهد به معنای ایجاد رمز عبور ایمن باشد. رمز عبور ایمن باید 12 کاراکتر طولانی باشد شاید لازم باشد کاراکترها را به رمز عبور تولید شده اضافه کنید ، زیرا به نظر می رسد که ژنراتور فقط 10 تولید می کند. به نظر نمی رسد که قابلیت تغییر آن وجود داشته باشد. در حالی که استاندارد قدیمی حداقل 8 بود ، فناوری باعث شد تا هر رمزعبور 8 کاراکتر در کمتر از 6 ساعت در سال 2012 شکسته شود. تصور کنید که امروز چقدر سریع است.

ژنراتور PW Generator

علاوه بر این ویژگی ها ، شما همچنین می توانید یادداشت های فردی را در مورد چیزها بنویسید ، و آنها را به صورت ایمن در طاق ذخیره کنید. تا زمانی که یک عنوان داشته باشید ، می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید یادداشت کنید. این برای تاریخ های مهمی که می خواهید به خاطر بسپارید ، رمزهای عبور Wi-Fi ، پرونده ها ، عکس ها یا شماره تلفن آن دوست جدید Facebook که می خواهید خودتان نگه دارید مفید است. اگر از سایر مدیران رمز عبور یا صفحه گسترده استفاده می کنید ، می توانید آنها را در یک پرونده CSV بارگذاری کنید.

دکمه نگهدارندهFastFill Keeper

FastFill دروازه بان به سادگی همان چیزی است که آنها فرم دهنده های آنها می نامند. این سرویس نیز مانند سایر سرویس ها عمل می کند ، به این دلیل که اطلاعات را از طاق امن خارج می کند. می توانید یک رکورد جدید ایجاد کرده یا به یک رکورد موجود اضافه کنید. از آنجا که هدف این نیست که سایر رمزهای عبور را به خاطر بسپارید و داده های خود را ایمن نگه دارید ، یک آموزش وجود دارد. برنامه افزودنی مرورگر به شما می گوید صرفه جویی در پسورد ها و فرم های پر خودکار را در خود مرورگر خاموش کنید و به Keeper اجازه دهید اطلاعات را برای شما ذخیره کند..

FastFill Keeper

اگر تعجب می کنید تفاوت چیست ، در یک مرورگر اطلاعات رمزگذاری نمی شوند. با استفاده از گزینه FastFill ، اطمینان حاصل می شود که اطلاعات شما ایمن است. Keeper باعث می شود که فرمهای پر کردن یک فرایند نسبتاً روان را ایجاد کنند زیرا ممکن است زمینه های دلخواه را به سوابق دلخواه اضافه کنید. همچنین می توانید اطلاعات دیگری را که مایل به استفاده از برنامه هستید انتخاب کنید.

در مورد کارت اعتباری یا سایر روشهای پرداخت ، مکانی جداگانه برای آن نوع اطلاعات وجود ندارد. این اطلاعات دقیقاً مانند سایر پوشه ها ذخیره می شوند. اگر هر چیزی را آنلاین بخرید ، می خواهید تعداد مکانهایی که اطلاعات پرداخت شما را دارند محدود کنید. به این ترتیب ، اگر اتفاقی برای آن سایت رخ می داد یا کسی اطلاعات را به نوعی در اختیار داشت ، می توانید هرگونه آسیب احتمالی را به حداقل برسانید.

آن بخش از خدمات به همان اندازه شهودی به نظر نمی رسد که دوست داشته باشم. من احساس می کنم که اطلاعات باید در یک نقطه جداگانه قرار بگیرند ، نه فقط به عنوان یک پوشه دیگر. درست است که در نهایت ، تفاوت واقعی ایجاد نمی کند. حتی اگر به خوبی مرتب شده باشد ، احساس می کند که مرا به هم ریخته است.

امنیت داده ها

از آنجا که این گوشت و سیب زمینی واقعی فن آوری نگه داشتن رمز عبور است ، ما به اقدامات امنیتی Keeper می پردازیم. اگر شركت در حفظ امنیت آن شركت خوبی نداشته باشد ، رمز عبور 12 رقمی هیچ كاری نخواهد داشت. شركت Keeper Security شركت خود را به عنوان يك شركت دانش صفر اعلام كرد. به عبارت ساده تر ، کاربر تنها شخصی است که کنترل داده ها را دارد. حتی کلیدهای رمزگذاری نیز در اختیار کاربر قرار می گیرند ، بنابراین KSI نمی تواند هیچ داده ای را رمزگشایی کند.

آنها استفاده می کنند AES-256 رمزگذاری بیت, و در کل صنعت کاملاً استاندارد است. به طور کلی ، دوست دارم این نکته را ذکر کنم که الگوریتم رمزگذاری چند بار است PBKDF2 شور متأسفانه ، این اطلاعات به آسانی در سایت آنها موجود نیست ، و همچنین تیم پشتیبانی آنها نتوانست آن را برای من روشن کند. اگر زیر تعداد مشخصی باشد ، امن به حساب نمی آید. طاق امنیتی ابر نگهدار نیز با استفاده از همان نوع رمزگذاری رمزگذاری می شود و به صورت فیزیکی در سرویس های وب آمازون میزبانی می شود. آنها همچنین اظهار داشتند كه ممیزی های امنیتی هر ماه برای اطمینان از امنیت انجام می شود.

Keeper همچنین از تأیید هویت دو عاملی و همچنین فناوری پوشیدنی مانند iWatch اپل بهره می برد. آنها از احراز هویت سنتی پشتیبانی می کنند ، اما از چیزی که آنها را Keeper DNA می نامند نیز پشتیبانی می کنند. آنها از هر نوع دستگاه جدید از فناوری اثر انگشت و غیره استفاده می کنند تا مطمئن شوند شما که هستید می گویید که هستید.

DNA نگهبان

یکی از ویژگی های جالب که Keeper ، ویژگی خود تخریب آنها است. اگر گذرواژه خود را 5 بار اشتباه کردید ، این ویژگی را ایجاد می کنید ، و تمام داده های ذخیره شده مخفی پاک می شوند. آنها این کار را برای محافظت از شما انجام می دهند ، بنابراین اگر شخصی در تلاش است تا حساب شما را هک کند ، پس از 5 بار ، برخی از داده ها مجدداً وارد خواهند شد.

خود تخریب کننده دروازه بان

دکمه نگهدارنده

نرم افزار Keeper

نرم افزار Keeper برای سیستم عامل های Windows ، Mac OS X ، iOS ، Android ، Linux و Blackberry در دسترس است. ممکن است اطلاعات رمزعبور شما در همه این دستگاه ها همزمان شود ، با فرض اینکه شما گزینه 30 دلار در سال را انتخاب کنید. این با توجه به اینکه اکثر ما بیش از یک وسیله ای داریم که روزانه از آن استفاده می کنیم ، برای بسیاری از این ویژگی ها خوب است. اگر اینگونه نباشد ، هنوز هم می توانید از نرم افزار روی یک دستگاه بدون مشکل استفاده کنید.

خدمات مشتری

Keeper چندین نوع پشتیبانی مختلف را ارائه می دهد. آنها دارای آموزشهای ویدئویی ، راهنماهای شروع سریع ، وبینارهای زنده ، گفتگوی زنده هستند و اعلام می کنند که از طریق پشتیبانی ایمیل 24 × 7 در دسترس هستند. با این گفته ، انتظار ندارید که به سرعت پاسخی به ایمیل بدهید. همچنین ، ساعت های گفتگوی زنده از 3:00 AM – 7:00 PM CST در ایالات متحده است ، اما به نظر می رسد کمی کنسرو شده است. من در طی یک گفتگوی زنده 20+ دقیقه صبر کردم پس از اولین پاسخی که به من دادند جواب سؤال من را نداد. بالاخره منصرف شدم برای پشتیبانی ، توصیه من به شما در این مورد استفاده از ابزارهای ارائه شده قبل از تلاش برای تماس با آنها است.

بررسی دروازه بان: نتیجه گیری

Keeper محصولی مناسب و با قیمت نسبتاً مناسب را ارائه می دهد. بدیهی است که سایت و رابط کاربری آنها به سمت مخاطبان جوان تر تنظیم شده است. یکی از موارد بزرگی که متوجه شدم رونق مداوم محصول آنها بود. اگر محصولی را امتحان می کنید ، به نظر من ، برای ارتقاء نباید دائماً بمباران شود. من می دانم که آنها در حال تلاش برای فروش هستند ، اما من هرگز به تاکتیک های فروش فشار بالا اهمیت نداده ام. محصول باید خود را بفروشد.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • قیمت مناسب و امکان اضافه کردن فضای ذخیره ایمن با قیمت تقریبی 1 دلار در گیگابایت
 • گذرواژه اصلی شما باید حداقل 9 رقم داشته باشد
 • چندین عامل تأیید هویت از جمله اپل iWatch و فناوری اسکن اثر انگشت
 • کلیدهای رمزگذاری در کنار کاربر Keeper قرار دارند
 • در تعداد زیادی سیستم عامل موجود است
 • از رمزگذاری بیت AES-256 استفاده می کند

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • فروش سخت را متوقف کنید و بگذارید محصول برای خودش صحبت کند
 • روش های پرداخت را از بقیه داده ها جدا کنید تا به هم ریخته نشوند
 • ایجاد کننده رمز عبور را قادر به پذیرش بیش از 10 نویسه کنید
 • تعداد دفعاتی را که رمزگذاری می شود قابل تنظیم باشد ، انجام دهید

همه موارد در نظر گرفته شده ، اگر نکات منفی را نادیده بگیرید ، مدیر رمز عبور Keeper کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد. این ذخیره و تمام رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارد. آنها برخی از ویژگی های خوب دارند که منحصر به فرد نگهدار است. اگر بتوانید از فروش فشار بالا عبور کنید ، در واقع محصول خوبی است. شما مجبور نیستید حرف من را برای آن بیان کنید. احساس رایگان داده ها را برای خودتان بررسی یا تأیید کنید.

دکمه نگهدارنده

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map