بررسی رمز عبور مهم

Sticky Password برای اولین بار در سال 2001 معرفی شد. محبوبیت این برنامه باعث شد كه الكس تیسچنكو گروهی با استعداد از متخصصان امنیتی را برای ایجاد نرم افزار Lamantine در سال 2009 جمع كند. این شركت با دفتر مستقر در برنو ، جمهوری چک است. رهبری آنها شامل چندین مدیر سابق AVG است. تیم نظارت بر Sticky Password چندین سال تجربه در صنعت امنیت دارد و نشان می دهد. آنها یک کار عالی در زمینه اجرای رمز عبور انجام داده اند که ایمن ، آسان برای استفاده و قیمت مناسب باشد.


بررسی رمز عبور مهم

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Sticky Password هر دو نسخه رایگان و پریمیوم از نرم افزار خود را ارائه می دهد. نسخه رایگان به شما می دهد تا به مدیر رمز عبور محبوب ، ویژگی تکمیل خودکار و بیومتریک در طیف گسترده ای از دستگاه ها دسترسی پیدا کنید. Premium Sticky Password امکان همگام سازی بین دستگاه ها ، پشتیبان گیری از ابر رمزگذاری شده و پشتیبانی از اولویت را به شما می دهد.

قیمت گذاری رمز عبور مهم

همیشه می توانید با بارگیری برنامه رایگان آنها شروع کنید. بعد از اینکه فرصتی پیدا کردید که نرم افزاری را امتحان کنید ، می توانید به راحتی آن را به حق بیمه ارتقا دهید. شما می توانید یک سال دسترسی حق بیمه Sticky Password را با قیمت 19.99 دلار یا مجوز طول عمر با 99.99 دلار خریداری کنید. قیمت شامل مالیات است و کلیه مشتریان جدید تحت ضمانت 30 روزه برگرداندن پول خود تحت پوشش قرار می گیرند. می توانید با استفاده از PayPal یا کارتهای اعتباری اصلی از جمله Visa و MasterCard پرداخت کنید.

حساب کاربری رایگان و آزمایشی 30 روزه حق بیمه رایگان

Sticky Password یک ردیف رایگان از مدیر رمز عبور خود و یک آزمایش 30 روزه رایگان از سرویس برتر ارائه می دهد. شما می توانید برنامه را برای ویندوز ، مک ، iOS و اندروید به صورت رایگان بارگیری کنید. اگر می خواهید از مدیر رمز عبور برای ایجاد رمزهای عبور قوی و ذخیره آنها استفاده کنید ، برنامه کار بسیار خوبی را انجام می دهد. همیشه می توانید ویژگی های حق بیمه مانند همگام سازی ابری و پشتیبان گیری را در هر زمان اضافه کنید. اگر تصمیم به روزرسانی دارید خوب است بدانید که این نرم افزار دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است.

از گذرواژه مهم بازدید کنید

شروع به کار با رمز ورود مهم

من با بارگیری Sticky Password برای ویندوز 10 شروع کردم. نصب آسان بود. اولین باری که برنامه را راه اندازی می کنید ، از شما می خواهد که یک آدرس ایمیل را به همراه رمزعبور اصلی وارد کنید.

گذرواژه اصلی

از “استاد رمز عبور” برای دسترسی به نرم افزار استفاده می شود. این رمز عبور شما در آینده به آن نیاز دارید. باید بدانید که رمز ورود استاد شما در هیچ کجا ، رمزگذاری یا موارد دیگری نگهداری نمی شود. این راهی است که شما آن را می خواهید. دیگر نیازی به تیم در Lamantine یا شخص دیگری نیست که رمز ورود استاد شما را بشناسد. شما می خواهید آن را به یاد بیاورید ، زیرا هیچ راهی برای ورود یا بازیابی اطلاعات خود بدون آن وجود ندارد.

خوشحال شدم که دیدم Sticky Password برای تنظیم رمزعبور مستر قدرتمند نیاز به کاربران جدید دارد. حداقل باید از یک حرف بزرگ ، یک حرف کوچک ، یک شخصیت عددی و حداقل 8 حرف استفاده کنید. من اکیداً پیشنهاد می کنم برای قوی تر کردن رمز عبور ، از یک شخصیت ویژه نیز استفاده کنید.

ژنراتور رمز عبور

فرض کنیم که شما رمزهای عبور دیگری دارید که می تواند بهبود یابد. رمز ورود مهم به شما کمک می کند با ایجاد خودکار رمزهای عبور ایمن. می توانید از این برنامه برای ایجاد رمزهای جدید استفاده کرده و آنها را برای استفاده بعدی در وب سایت های موردعلاقه خود ذخیره کنید. بیایید نگاهی بیندازیم که تولید رمزعبور جدید چقدر آسان است:

ژنراتور رمز عبور

پیشنهاد می کنم با کلیک روی پیوند “گزینه های اضافی” گزینه های دیگری را انتخاب کنید. مگر اینکه وب سایتی که شما از آن استفاده می کنید شخصیت های خاصی را قبول نکنید ، پیشنهاد می کنم این کادر را بررسی کنید و به Sticky Password اجازه دهید ایمن ترین رمز عبور ممکن را ایجاد کند. استفاده از یک شخصیت خاص به افزودن یک لایه دیگر از پیچیدگی به رمزهای عبور کمک می کند. همچنین می توانید طول رمز عبور را تنظیم کنید. پس از آماده شدن ، به سادگی بر روی دکمه “تولید” کلیک کنید و برنامه بقیه کارها را انجام می دهد.

اضافه کردن حساب به رمز عبور مهم

هنگامی که برای اولین بار Sticky Password را نصب کردید ، این برنامه فرصتی برای وارد کردن حساب از مرورگرهای وب مورد علاقه خود به شما می دهد. این باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما خواهد شد. در غیر اینصورت می توانید برنامه خود را در هنگام ورود به سیستم اعتبارنامه حساب را ذخیره کنید. همچنین می توانید همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، آنها را به صورت دستی وارد برنامه کنید..

رمز عبور مهم - اضافه کردن حساب

افزودن دستی به حساب Sticky Password ساده است. شما با وارد کردن URL برای وب سایت شروع می کنید. از آنجا نام ورود و در آخر رمز را وارد می کنید. اگر می دانید رمز عبور فعلی شما ضعیف است ، می توانید نرم افزار جدیدی تولید کنید. شما همچنین می توانید به برنامه بگویید که آیا می خواهید آن را به طور خودکار وارد شوید. همین ویژگی ها برای حساب های برنامه هایی مانند iTunes و Skype در دسترس هستند.

تنظیم هویت برای تکمیل خودکار

می توانید شناسه ها را در Sticky Password تنظیم کنید. پس از وارد کردن اطلاعات ، برنامه از آن برای کمک به فرم های تکمیل خودکار استفاده می کند. من این ویژگی را دوست دارم زیرا کمک می کند تا هنگام پر کردن فرم به صورت آنلاین از خطا جلوگیری شود. آسان است که نام یا آدرس خود را بر روی فرم چربی بزنید. من در مورد شما نمی دانم اما وقتی خریدهای آنلاین آن را به خانه من انجام می دهند ، آن را دوست دارم. ویژگی تکمیل خودکار باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و اطمینان حاصل کنید که هر بار اطلاعات به درستی پر شده است.

شناسه رمز عبور مهم

Sticky Password به شما این امکان را می دهد که چندین دسته از اطلاعات را برای هویت ها از جمله اطلاعات شخصی ، اطلاعات تماس ، اطلاعات حساب اینترنتی ، اطلاعات تجاری و جزئیات مالی اضافه کنید. در صورت تمایل ، اطلاعات اطلاعات پرداخت مورد نظر و ارز مورد نظر خود را ذخیره می کند. می توانید چندین هویت اضافه کنید و از لیست به فرم های تکمیل خودکار بصورت آنلاین انتخاب کنید. این ویژگی به شما در صرفه جویی در وقت و جلوگیری از خطا کمک می کند.

از گذرواژه مهم بازدید کنید

امنیت رمز عبور مهم

من از رویکرد تیم در نرم افزار Lamantine برای ایمن سازی رمز عبور مهم استفاده می کنم. اولین باری که برنامه را باز می کنید ، با تنظیم رمز عبور اصلی شروع می شوند. رمزعبور اصلی فقط توسط شما شناخته شده است. لازم نیست نگران سرقت آن باشید زیرا در ابر ذخیره نشده است. به طور پیش فرض حتی در دستگاه شما نگهداری نمی شود. شما می خواهید مطمئن شوید که هرگز گذرواژه اصلی را از دست ندهید ، زیرا هیچ بکاپ وجود ندارد. شما باید شروع کنید که رویکرد امن است.

امنیت رمز عبور مهم

رمز عبور مهم برای رمزگذاری اطلاعات از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند. شما این امکان را دارید که داده های خود را با cloud همگام کنید یا خیر. عملکرد با نسخه حق بیمه ارائه می شود اما شما همیشه این انتخاب را دارید که به سادگی داده ها را در دستگاه خود نگه دارید. حتی اگر تصمیم به استفاده از ابر ندارید ، می توانید اطلاعات حساب خود را بصورت آفلاین با استفاده از wi-fi یا دستی همگام سازی کنید بدون اینکه داده های رمزگذاری شده دستگاه شما را ترک کند. سرانجام رمز عبور مهم از بیومتریک پشتیبانی می کند. برای ورود به سیستم از iPhone ، iPad و بسیاری از دستگاه های Android می توانید از اثر انگشت خود استفاده کنید.

چند ویژگی امنیتی دیگر که می خواهم به آنها اشاره کنم وجود دارد. ابتدا ، Sticky Password هنگام استفاده نکردن ، پایگاه داده را قفل می کند. این به محافظت از داده های شما کمک می کند. اگر چند دقیقه از رایانه یا تلفن همراه خود دور شوید ، از شما می خواهد که رمز ورود استاد خود را دوباره وارد کنید. ممکن است کمی کار اضافی به نظر برسد اما به امنیت پایگاه داده رمز عبور شما کمک می کند. همچنین شما می توانید در هر زمان امکان دیتابیس خود را از ابر حذف کنید. البته لازم نیست که کلمه عبور خود را در ابر ذخیره کنید. آنها این تصمیم را کاملاً در اختیار شما قرار می دهند.

پشتیبانی مشتری

تیم پشتیبان Sticky Password مدتهاست در فضای فناوری قرار دارد و می توانید با صفحه “مرکز راهنما” در سایت آنها بگویید. شما تعدادی از فیلم های مفید را برای کمک به شما در شروع برنامه پیدا خواهید کرد. این که آیا قصد دارید از Windows Sticky در Windows ، Mac ، iOS ، Android یا سایر موارد بالا استفاده کنید. آنها همچنین راهنماها ، سؤالات متداول و فیلم ها را در مورد چندین موضوع ، همه چیز از نصب تا موبایل و راهنمایی و ترفند ارائه می دهند. همچنین می توانید برای پرسیدن سؤال و یافتن پاسخ برای کسانی که قبلاً خطاب شده بودند ، به انجمن آنها مراجعه کنید. کاربران پریمیوم همچنین می توانند از طریق برنامه یا وب سایت خود با پشتیبانی فنی تماس بگیرند.

بررسی رمز عبور مهم: نتیجه گیری

گذرواژه مهم دقیقاً مطابق تبلیغ انجام شد. برنامه نصب و پیکربندی ساده است. ویژگی های مورد علاقه من شامل آسان برای استفاده از رمز عبور ، امکان همگام سازی از طریق ابر ، وای فای یا دستی و گزینه استفاده از اثر انگشت شما برای دسترسی به برنامه در دستگاه های iOS و Android است. در غیر این صورت حرفی برای گفتن در مورد برنامه وجود ندارد که دقیقاً چگونه باید باشد. گذرواژه مهم فقط کار می کند. رمزهای عبور موجود را از مرورگر وب خود بیرون آورده و آنها را با اطمینان در دستگاه خود ذخیره می کند. شما می توانید پشتیبان تهیه داده های خود در cloud را انتخاب کنید یا خیر. کسانی که گزینه ای دارند که در هر زمان پایگاه داده شما را حذف کنند.

آنچه من در مورد نرم افزار بیشتر دوست داشتم:

 • برنامه های سفارشی برای Windows ، Mac ، iOS و Android
 • ادغام یکپارچه با مرورگرهای وب محبوب
 • انتخاب همگام سازی داده ها از طریق cloud ، wifi یا دستی
 • امکان پاک کردن پایگاه داده cloud خود در هر زمان
 • ویژگی قفل خودکار هنگام استفاده از برنامه نیست
 • اسکن اثر انگشت در iOS و Android

ایده هایی برای بهبود نرم افزار:

 • احراز هویت دو عاملی را اضافه کنید
 • گزارش رمز عبور را برای کمک به کاربران در یافتن نقاط ضعف ارائه دهید

من تحت تأثیر Sticky Password تأثیر پذیرفته ام و دریغ نمی کنم که آن را به خانواده و دوستان توصیه کنم. برنامه های دیگری با ویژگی های بیشتر وجود دارد اما Sticky Password اکثر نیازهای کاربر را پوشش می دهد. می توانید برای تولید رمزهای عبور قوی ، ذخیره آنها ، به صورت خودکار وارد وب سایت ها و فرم های تکمیل خودکار به صورت آنلاین به آن متکی باشید. قیمت این برنامه با قیمت 19،99 دلار در سال یا 99.99 دلار برای مجوز مادام العمر بسیار مناسب است. من پیشنهاد می کنم این برنامه را که همراه با 30 روز آزمایشی رایگان خدمات پریمیوم آنها است بارگیری کنید.

از گذرواژه مهم بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map