نقد و بررسی Passpack

Passpack یک مدیر رمز عبور است که در سال 2006 با هدف حل مشکلات خستگی پسورد و قیمت مناسب ساخته شده است. تا کنون ، به نظر می رسد آنها هر دو را انجام داده اند. در دنیای امروز ، مطمئناً با خستگی رمز عبور روبرو هستیم. این که آیا می خواهید ایمیل ، مانده بانکی خود را بررسی کنید یا حتی به Netflix وارد شوید تا تصمیم بگیرید ساعت را برای شب تماشا کنید ، برای همه آنها به رمزعبورهای جداگانه احتیاج دارید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از رمزهای عبور آسان استفاده می کنند ، از تعداد ورود به سیستم غافل می شوند.


صفحه شروع گذرگاه

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Passpack برنامه های مختلفی دارد ، از برنامه رایگان گرفته تا برنامه های هزار کاربر یا بیشتر. Passpack یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد ، زیرا به شما امکان می دهد یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. اگر خدمات را دوست دارید و می خواهید به روزرسانی کنید ، به راحتی انجام می شود. بسته به نیاز شما ، ارتقاء قیمت ها بسیار مناسب است. حساب Pro فقط یک قدم از حساب رایگان است و فقط 18 دلار در سال است. همانطور که می بینید ، این تنها 1.50 دلار در ماه است.

قیمت گذاری Passpack

توصیه ما دانلود نرم افزار و انتخاب حساب کاربری Pro است. در چنین نقطه‌ای با قیمت پایین ، از ویژگیهای حق بیمه مانند داشتن 3 مجوز مختلف ، امکان ذخیره حداکثر 1000 رمز عبور و 30 رمز عبور یک بار در ماه استفاده می کنید. برای مبلغ کمی پول یک مقدار افزایش ارزش پیدا می کنید.

دوره آزمایشی بدون خطر

Passpack 30 روز ارائه می دهد ، بدون سؤال ضمانت برگشت پول پرسیده می شود. پس از ارزیابی ویژگی ها ، می توانید ببینید که نسخه پریمیوم پاسخگوی نیاز شماست یا خیر. اگر دوست دارید ، آن را نگه دارید. اگر تصمیم بگیرید که ویژگی های حق بیمه ارزش هزینه ای نداشته باشند ، آنها با کمال میل با هزینه 1.50 دلار به شما بازپرداخت می کنند. بازگشت به نسخه رایگان آسان است.

از Passpack بازدید کنید

مدیر رمز عبور

پس از ایجاد حساب کاربری خود و رفتن به صفحه آغازین ، گزینه هایی برای اضافه کردن گذرواژه‌ها مشاهده خواهید کرد. Passpack کمی متفاوت از سایر مدیران رمز عبور من بررسی کرده است. بیایید با گفتن اینکه آنها از استاندارد صنعت AES-256 برای رمزگذاری استفاده می کنند ، شروع کنیم. رمز ورود اصلی خود و کلید بسته بندی خود را وارد خواهید کرد. کلید بسته بندی چیزی است که فقط شما می دانید و قابل بازیابی نیست. این باید 80 بیت باشد ، بنابراین آنها به شما دستور می دهند از اولین جمله ای که به ذهن می آید استفاده کنید. در صورت بارگیری نرم افزار ، کلید بسته بندی شما کلید رمزگشایی دستگاه شماست.

همچنین ، به نظر نمی رسد راهی برای وارد کردن ورود و پسورد از مرورگرها وجود داشته باشد ، اما به شما امکان می دهد این کار را از دیگر برنامه های مدیریت گذرواژه یا یک پرونده CSV انجام دهید. شاید خوب باشد که این نرم افزار داده های شما را که ممکن است در مرورگرها ذخیره کرده اید جمع کند ، بنابراین نیازی به مراجعه به هر سایت برای دریافت اطلاعات در Passpack نیست. در صورت فراموش نکردن ورود به سیستم و گذرواژاتی که در ابتدا وارد کرده اید می تواند مشکل ساز باشد. به همین دلیل نیست که به هر حال به دنبال بررسی مدیر رمز عبور هستید?

برای ورود به سایت ، اولین چیزی که من متوجه شدم چقدر واضح و برچسب همه چیز بود. جالب اینجاست که راهی برای تغییر موضوع رنگ وجود دارد. قبلاً من یک پیشنهاد مدیر سایت گذرواژه را ندیده ام ، اما اولین بار برای همه چیز وجود دارد. شاید برخی از آنها سفارشی سازی اضافی را بخواهند. یک عامل بزرگ در استفاده افراد از محصول شما همیشه سهولت استفاده بوده است. با آسانتر و باریک بودن برنامه و قیمت مناسب برنامه ، امید آنها رسیدن به مخاطبان گسترده ای است که احتمالاً در گذشته از استفاده از یک مدیر رمز عبور دریغ کرده اند.

در هر ورودی رمز عبوری که ایجاد می کنید گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. اگر یکی را وارد کنید ، نام کاربری و رمزعبور خود را وارد می کنید. قسمت رمز عبور به شما می گوید که پسورد شما چقدر قوی است و پیوند پیشنهادی تولید کننده رمز عبور شما است. به جای جدا کردن ویژگی های عادی یک مدیر رمز عبور ، مانند ژنراتورهای پر کردن فرم و رمز عبور ، Passpack همه آنها را در اینجا ادغام می کند.

ورودی گذرگاههنگام ورود به سیستم و گذرواژه می توانید امنیت ورود را تنظیم کنید. 3 سطح امنیتی که ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد اولویت را روی اطلاعات تعیین کنید. حداکثر سطح امن ترین است ، اما احراز هویت آن کندتر است. همچنین در اینجا ، شما می توانید انتخاب کنید که چه کسی مایلید این مطلب را با آنها (در صورت وجود) به اشتراک بگذارید ، و هرگونه یادداشتی را که لازم است در مورد آن بنویسید.

ویژگی تولید رمز عبور به شما امکان می دهد رمز عبور را برای هر تعداد کاراکتر بسازید ، و ممکن است پارامترها را برای کاراکترهای خاص و همچنین حروف بزرگ و کوچک و اعداد تنظیم کنید. همه ما می دانیم که کلمه عبور باید برای هر سایت منحصر به فرد باشد ، اما بیشتر اوقات رمزهای عبور ما استفاده نمی کنند. این بدان دلیل است که انسانها با توالی تصادفی حروف و اعداد خوب عمل نمی کنند. ذهن انسان به این صورت طراحی نشده است.

پس از تنظیم همه چیز ، Passpack یک ورود به سیستم 1 دکمه دارد که شما را به همه سایت های خود وارد می کند. اگر تعداد زیادی سایت که به طور روزانه به آنها وارد می شوید ، می تواند صرفه جویی کند. هرچند یک مورد از دست رفته ، امکان تغییر رمزهای عبور در سایتهای مختلف به طور همزمان است. شاید به نظر بزرگ نرسد ، اما تصور کنید اگر اتفاقی افتاده است که در آن باید رمزهای عبور خود را تغییر دهید. لازم است رمز عبور خود را در هر سایت با دستی تغییر دهید.

از Passpack بازدید کنید

پر کردن فرم

Passpack یک ویژگی پر کردن فرم خاص ندارد ، به هر حال جداگانه نیست. نحوه انجام این کار به شما امکان می دهد برای ورود به سایت خود پیوندی به وب سایت وارد کنید. پس از انجام این کار ، وب سایت های خود را لیست کرده اید. برای پر کردن فرم با Passpack ، با زدن دایره شروع می کنید. این شما را به وب سایت می برد. هنگامی که شما مکان مناسبی هستید ، سپس اطلاعات را پر می کند.

ورودی DB Passpackبرخی از مدیران رمز عبور از شما سؤال می کنند که آیا می خواهید داده های ورود را هنگام ورود به آن ذخیره کنید ، اما Passpack آن را به عنوان گزینه ای ارائه نمی دهد. اگر ورود به سیستم پیچیده تر باشد ، پیش بینی می کنم شما باید اطلاعات اضافی را به بخش یادداشت ها ارسال کرده و به صورت دستی وارد کنید. این سیستم به شکلی طراحی نشده است که اجازه دهد چنین اتفاقی بیفتد. جعبه های تاریک شده در تصویر حاوی اطلاعاتی است که می توانید با یک کلیک به کلیپ بورد کپی کنید.

من برای روشهای پرداخت به بخش جداگانه امیدوار بودم ، اما این مورد توسط Passpack ارائه نمی شود. تنها راه برای دستیابی به این هدف ، وارد کردن اطلاعات مربوط به پرداخت و ذخیره آن در بخش یادداشت های ورودی است. از آنجا ، آن را کپی کرده و در یک وب سایت قرار می دهید. روش من کار می کند ، اما داشتن چنین عملکردی بسیار ساده تر خواهد بود.

پیام خصوصی

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، Passpack با افزایش طراحی نقشه ، به کاربران بیشتری امکان می دهد. اگر می خواهید از نسخه حرفه ای یا بالاتر استفاده کنید ، این امکان را دارید که به صورت ایمن به کاربران دیگر در لیست خود پیام دهید. به راحتی می توان دریافت که این سرویس در یک تیم یا یک محل کار چگونه می تواند ارزشمند باشد. گروه های زیادی وجود دارند که از پیام های ایمن برای همکاری استفاده می کنند ، بنابراین این قابلیت ها بسیار مناسب است. یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده در همین راستا ، قابلیت رمزگذاری نوشته های شما و ارسال آنها از طریق ایمیل است..

پیام های گذر

از Passpack بازدید کنید

امنیت داده ها

با هر مدیر رمز عبور ، امنیت داده های شما بسیار مهم است. در ابتدای این بررسی ، ما ذکر کردیم که از Passpack استفاده می کند AES-256 رمزگذاری بیت یک عامل کلیدی که با این عدد همراه است مقدار آن است PBKDF2 نمک. نمک استانداردی است که برای رمزگذاری استفاده می شود. مهم نیست که کدام مدیر رمز عبور را انتخاب کنید ، می خواهید مطمئن شوید که از حداقل 10k نمک PBKDF2 استفاده می کند. اگر با کسی روبرو شدید که بسیاری از آنها از آن استفاده نمی کنند ، صاف کنید. Passpack از 10،000 دور استفاده می کند.

در این مرحله ، Passpack فقط دو روش تأیید هویت دو عامل را ارائه می دهد. اولین مورد از طریق ایمیلی است که به آدرس ایمیل در پرونده ارسال شده است. روش دوم از a استفاده می کند یوبیکی. هر دو برای امنیت مناسب هستند ، اما ما می خواهیم گزینه های دیگری را ببینیم. این واژه از طریق انگور عوامل تأیید هویت دیگری است که ممکن است به زودی در محصول جدید موجود باشد.

نرم افزار PassPack

نرم افزار Passpack واقعاً ضروری نیست ، اما در دسترس است. از پکیج نصب Adobe AIR استفاده می کند ، بنابراین تا زمانی که سیستم عامل شما از AIR پشتیبانی می کند ، دیگر مشکلی ایجاد نمی شود. Passpack بیشتر از اینترنت برای نگه داشتن گذرواژه استفاده می کند. حتی برنامه دسک تاپ تقریباً با نسخه وب یکسان است. برای مرورگرها ، از Chrome ، Firefox ، Explorer و Safari پشتیبانی می کند. از آنجا که بیشتر مبتنی بر وب است ، احتمالاً مرورگرهای دیگر پشتیبانی می شوند ، اما در سایت آنها ذکر نشده است. به همین دلیل هیچ برنامه موبایل برای این محصول وجود ندارد.

پشتیبانی مشتری

در وب سایت خود ، Passpack اعلام کرد که آنها مهم نیست از چه نوع حساب کاربری استفاده می کنید پشتیبانی فوق العاده ای دارند. آنها یک وبلاگ ، یک مرکز راهنما و گزینه ای برای ارسال ایمیل به کارمندان ارائه می دهند. من باید با آن ارزیابی موافقم. من این افراد را به یک سوال فنی برای یک ایمیل ارسال کردم و طی 3/5 ساعت ، پاسخی داشتم. این نوع چرخش در زمان فوق العاده است ، و فناوری بسیار خبره بود. بچه های شغل خوب.

نقد و بررسی Passpack: نتیجه گیری

مدیر رمز عبور Passpack محصولی بسیار باریک و روان و با قیمت مناسب است. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای چند ویژگی منحصر به فرد است که انتظار نداشتیم. اکثر مدیران گذرواژه در رابطه با یک برنامه محلی از افزونه مرورگر استفاده می کنند. تقریباً سیستم مبتنی بر وب Passpack در ابتدا ما را کمی احتیاط کرد ، اما با استفاده از تأیید هویت دو عاملی و کد بسته بندی 80 بیتی که باید وارد کنید ، ما به این ایده گرم شدیم.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • آنها رمز عبور اصلی یا رمز رمزگذاری یا کلید بسته بندی را نمی شناسند یا ذخیره نمی کنند
 • ممکن است از پیام های ایمن با دیگران در لیست شما استفاده شود و گزینه ارسال و رمزگذاری ایمیل ها نیز باشد
 • رابط تمیز و آسان برای استفاده ، که به وضوح دارای برچسب است
 • از هرجایی که وجود دارد اتصال خالص است
 • برای ارتقاء خدمات ، هیچ سختی در فروش نیست و قیمت گذاری روزآمد بسیار مناسب است
 • پشتیبانی فنی عالی

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برای به دست آوردن نام های کاربری و رمزهای عبور از مرورگرها و سایر مدیران بدون نیاز به وارد کردن نامهای جدید به آن ، عملکردی اضافه کنید
 • برای تأیید هویت دو عامل روشهای بیشتری اضافه کنید
 • روشی بهتر برای پر کردن فرم از جمله اطلاعات پرداخت ایجاد کنید
 • یک ویژگی را اضافه کنید تا بتوانید گذرواژه ها را در همه سایت های پرواز تغییر دهید

من با احساس بسیار خوبی نسبت به Passpack مانده ام. این ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهد که استفاده از آنها بسیار آسان است و من می توانم تصور کنم که افراد بدون دانش فنی بسیار با این مدیر خوب هستند. خوب است بدانید که هر کس می تواند رمزهای ایمنی در حال حاضر داشته باشد ، بدون اینکه نگران چندین ورود مختلف باشد. در زمان این بررسی ، با حمایت به من گفته شد که به زودی محصول جدیدی عرضه خواهد شد. این محصول جدید ممکن است کاستی های Passpack را که ذکر کردم برطرف شود.

از Passpack بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map