در این بررسی قصد داریم در مورد محصول مدیریت رمز عبور صحبت کنیم, RoboForm. اولین محصول RoboForm در سال 1999 توسط Siber Systems به بازار عرضه شد. در حال حاضر ، 30 نسخه زبانی RoboForm به طور فعال در سراسر جهان استفاده می شود. از طریق وب سایت خود ، هدف اعلام شده آنها “ایجاد محصولات نرم افزاری نوآورانه در سطح جهانی است که به منظور استفاده آسانتر ، سریعتر و ایمن تر رایانه برای افراد و شرکتهای مختلف در جهان طراحی شده است.” این روزها ، تقریباً برای هر چیزی که فکرش را بکنید ، دائماً درگیر ورود به سیستم هستیم. سهولت استفاده چیزی است که همه ما به آن احتیاج داریم.

صفحه شروع Roboform

قیمت گذاری RoboForm و پیشنهادات ویژه

RoboForm در بازار بی نظیر است زیرا چندین نسخه مختلف از این محصول را برای استفاده های خصوصی و تجاری ارائه می دهد. نسخه ای که انتخاب می کنید بستگی به اهداف شما دارد. یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای محصولات مختلف وجود دارد و پس از پایان 30 روز ، این امر باعث می شود که هزینه پرداخت کنید. اما اگر کمتر از 10 ورود (برای سایت های مختلف) داشته باشید ، می توانید به صورت رایگان به استفاده از محصولات ادامه دهید. اگرچه واقعاً ، من از افراد بسیار کمی می دانم که دارای 10 یا کمتر ورود هستند ، بنابراین ما در اینجا درباره نسخه های پرداخت صحبت خواهیم کرد. محصولاتی که ارائه می دهند RoboForm Everywhere با قیمت 9.95 دلار (برای سال اول) ، نسخه رومیزی RoboForm 7 با قیمت 29.95 دلار و نسخه RoboForm2go 7 آنها با قیمت 39.95 دلار است..

قیمت گذاری نرم افزار RoboForm

پیشنهاد می کنیم RoboForm Everywhere Pro را بارگیری و امتحان کنید. احتمال دارد اگر این مطلب را بخوانید ، به هر حال بیش از 10 ورود به سیستم دارید. در زمان بررسی ما ، RoboForm یک سال از این سرویس را با قیمت 9.95 دلار برای سال اول ارائه می داد. این تقریباً نیمی از نرخ عادی آنها 19/95 دلار در سال است. تصور می کنیم آنها این کار را بطور منظم انجام می دهند تا به RoboForm Everywhere Pro کمک کنند. حساب سالانه آنها برای سال اول فقط 83 سنت در ماه کار می کند. نرخ سایر برنامه ها همانطور که مشاهده می شود. اگر بیش از 10 ورود داشته باشید ، قیمت آنها معقول است.

دوره آزمایشی بدون خطر

اگر شما علاقه مند به دنبال نسخه حرفه ای هر یک از محصولات آنها هستید ، RoboForm یک آزمایش 30 روزه رایگان با ضمانت برگشت پول ارائه می دهد. اگر تصمیم گرفتید که داشتن بیش از 10 ورود در ماه به ارزش 83 سنت نباشد ، پس از گذشت 30 روز می توانید به نسخه رایگان برگردید و آنها پول شما را پس می دهند. ضمانت بیشتر از زمان کافی برای ارزیابی اینکه آیا محصولات Pro برای شما مناسب هستند ، به شما می دهد. اگر اینطور نیست ، اگر می خواهید به نسخه رایگان برگردید ، باید کدام قسمت از ورودهای خود را که می خواهید قربانی کنید ، انتخاب کنید.

برو به RoboForm

RoboForm in Action

RoboForm یک برنامه مستقل ندارد و به عنوان نوار ابزار در مرورگر شما نشان داده می شود. به جای داشتن یک برنامه مستقل ، آن را به مرورگر می خورید و مانند افزونه مرورگر ظاهر می شود. این تقریباً در هر مرورگری ، IE ، Firefox ، Chrome ، Safari یا Opera ادغام شده است. استثناء این قانون در این مرحله مایکروسافت لبه است.

نوار ابزار RoboForm

مدیر رمز عبور

مدیر رمز عبور رایگان RoboForm با استفاده از یکی از 3 نوع رمزنگاری ، Blowfish ، AES 256 بیتی یا رمزگذاری RC6 به شما کمک می کند تا رمزهای عبور خود را در امان نگه دارید. می توانید گذرواژه‌های موجود را از مرورگر وب خود در لیست گذرواژه ایمن آنها وارد کنید. شما این گزینه را دارید که رمزهای عبور را نشان دهد ، یا می توانید آن را پوشانده باشید. RoboForm در صورت به خطر انداختن هرکدام از وب سایتهایی که پسورد خود را ذخیره می کنید ، هشدارهایی را به شما ارائه می دهد. از این طریق می توانید وارد شوید و در صورت نیاز رمز عبور را تغییر دهید. هرچه زودتر چیزی شبیه به آن را بدانید ، بهتر است.

مدیر گذرواژه RoboForm می تواند به شما کمک کند تا تعداد زیاد وب سایتهایی را که همه ما باید در این روزها به سیستم وارد شویم ، پیگیری کنید. خواه برای یک بانک ، بیمه یا هر نوع وب سایت دیگری باشد ، RF حتی اگر ورود به سایت سخت تر باشد ، شما را پوشش داده اید. با یک کلیک از هر دستگاه می توانید به کلیه سایتهایی که معمولاً از آنها استفاده می کنید وارد شوید. هرچند آگاه باشید ، اگر رمز ورود استاد خود را فراموش کرده اید ، هیچ راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. اگر ممکن است آنرا بدانید ، ممکن است آن را تغییر دهید. در یک مدیر رمز عبور ، این همان چیزی است که شما می خواهید ، این همان چیزی است که ما انتظار داریم.

مدیر رمز عبور RoboForm

پس از بارگیری نرم افزار ، فقط به سازنده رمز عبور RoboForm بروید. همه ما می دانیم که برای هر سایتی باید رمزهای عبور منحصر به فردی داشته باشیم و نباید آنها را به راحتی کرک کرد. با تولید کننده آنها ، می توانید به وب سایت ها بروید و رمز عبور خود را به شخصی تغییر دهید که شکستن آن دشوار است. فقط آن را تولید کنید ، و آنجا دارید. یکی دیگر از ویژگی های خوب ، امکان تغییر معیارهای رمز عبور است. به عنوان مثال ، می گویند الزامات رمز عبور کاراکترهای خاصی را مجاز نمی کند. می توانید یک رمز عبور برای کاراکترهای خاص ایجاد کنید یا شخصیت های خاصی را در آن نگنجانید. همچنین ممکن است طول رمز عبور را تغییر دهید.

RF مانند سایر محصولات ، Safenotes را نیز شامل می شود. این موارد برای به خاطر سپردن گذرواژه‌های Wi-Fi ، روزهای تولد ، تاریخهای مهم یا تقریباً در مورد هر اطلاعات مهم دیگری که نمی‌خواهید عمومی شوند ، مناسب هستند. از آن به عنوان یک ژورنال خصوصی از مواردی که می خواهید نگه دارید فکر کنید. شما لازم نیست که به آنجا بروید و جنگ و صلح بنویسید ، اما این ایده را به دست می آورید. ما مطمئن هستیم که می توانید موارد دیگری را برای قرار دادن در اینجا ارائه دهید.

برو به RoboForm

هویت

ویژگی هویت روشی است که شما می توانید چند چیز مختلف را در RF تنظیم کنید. شما ممکن است بیش از یک کارت شناسایی داشته باشید ، اما هویت اصلی شما بدون رمز ورود استاد شما قابل دسترسی نیست. در ایجاد یک ، شما می توانید تمام اطلاعاتی را که می خواهید ذخیره کنید وارد کنید. اگر می خواهید RoboForm اطلاعات مربوط به ویژگی های فرم را پر کند ، این یک ضرورت است. همچنین می توانید آدرس ، اطلاعات ماشین ، اطلاعات گذرنامه ، اطلاعات مربوط به تجارت ، اطلاعات حساب بانکی ، اطلاعات کارت اعتباری و حتی اطلاعات سفارشی را که می خواهید وارد کنید ، همه در قسمت هویت وارد کنید. همچنین در اینجا امکان دسترسی مخاطبین و همچنین ورود به سیستم ، نشانک ها ، برنامه هایی که از آنها استفاده می کنید نیاز به گذرواژه و Safenotes دارند. همه این موارد به صورت ایمن ذخیره می شود و برای دستیابی به هویت باید از رمز عبور اصلی استفاده شود.

ویژگی پرکننده فرم

بدون هویت ، چیزی برای پر کردن وجود ندارد. برخلاف برخی از محصولات که داده های پر از فرم را از سایت های قبلاً استفاده شده بیرون می آورند ، باید آن را با هویت وارد کنید. همچنین می توانید سایت های خاصی را که می خواهید پر کنید انتخاب کنید یا می توانید انتخاب کنید که هیچ یک از آنها پر نشده باشد. اگر شخص دیگری در رایانه شما بود و سعی در دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در آنجا داشت ، آنها بدون داشتن رمز استاد اصلی شما قادر به ورود به سیستم نخواهند بود. اگر اطلاعات شما تغییر کرد ، گزینه تنظیم مجدد یا پاک کردن همه قسمت ها را دارید.

پرکننده فرم Roboform

امنیت RoboForm

رمزگذاری AES یکی از گزینه هایی است که ممکن است RoboForm با کلیدی که از پسورد اصلی مورد نظر شما گرفته شده است ، استفاده کند. اگر می خواهید به هر یک از ورودهای خود دسترسی پیدا کنید ، از رمز عبور اصلی استفاده شود. این بدان معناست که شما از هرگونه حمله تصادفی که ممکن است رخ دهد محافظت نشده است. بدون رمز عبور اصلی شما ، هیچ کس نمی تواند دسترسی پیدا کند. به همین دلیل تأمین امنیت آن بسیار مهم است ، زیرا قابل بازیابی نیست. اگر به جای همگام سازی یکی از محصولات موجود استفاده می کنید ، پس از پاک کردن RoboForm ، پوشه داده کاملاً از بین می رود. اگر در همه جا از محصول استفاده می کنید ، داده ها به صورت رمزگذاری شده روی یک سرور ابری ذخیره می شوند ، و ممکن است دوباره بازیابی شود ، تنها در صورتی که رمز ورود استاد خود را بدانید. آنها همچنین تأیید هویت چند عاملی را ارائه می دهند ، با این وجود از طریق ایمیل است و باید روشن شود. در زمان این بررسی ، آنها انواع دیگری ارائه نمی دهند. جالب اینجاست که به نظر می رسد انواع مختلفی از این آثار وجود دارد ، اما در حال حاضر این گزینه ها مورد استقبال قرار می گیرند.

برو به RoboForm

نرم افزار RoboForm

RoboForm نرم افزاری را برای سیستم عامل های ویندوز ، XP و بالاتر ارائه می دهد. این شامل ویندوز تلفن و ویندوز RT است. آنها همچنین نرم افزارهایی را برای Mac OS X و iOS اپل و همچنین سیستم عامل های Android ارائه می دهند. آنها پشتیبانی از سیستم عامل Blackberry یا محصولات Linux را ارائه نمی دهند.

پشتیبانی

همانطور که در زیر می بینید ، گزینه های مختلفی در رابطه با پشتیبانی وجود دارد. آنها پشتیبانی 24/7 ایمیل ، آموزش ، پشتیبانی چت زنده و پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهند. به تماسهای تلفنی پاسخ داده می شود 9 صبح – 7 PM EST دوشنبه – جمعه ، به جز تعطیلات رسمی ایالات متحده ، و فقط در دسترس مشتریان می باشد. پشتیبانی چت زنده هیچ مشخصی در ساعت کار آن ندارد.

پشتیبانی RoboFormبررسی RoboForm: نتیجه گیری

Roboform یک برنامه بسیار زیبا دارد که امن است و تمام اطلاعات حساس و اطلاعات پرداخت شما را ذخیره می کند. من واقعاً دوست دارم اگر می خواهید اطلاعات خود را همگام سازی کنید یا نه ، می توانید انتخاب کنید. شما حداقل می توانید این گزینه را بدست آورید که داده های خود را در اختیار همه خود قرار دهید ، یا عملکرد RoboForm را در سایر سیستم عامل ها داشته باشید. بیشتر ما برای دسترسی به وب از چندین دستگاه استفاده می کنیم.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

  • امکان انتخاب نوع رمزگذاری که می خواهید برای رمز عبور اصلی استفاده کنید
  • آنها به کلید رمزگذاری یا رمز عبور شما دسترسی ندارند
  • نرم افزار سفارشی برای Windows و Mac OS X
  • برنامه های موبایل برای iOS و Android
  • گزینه همگام سازی با تمام دستگاه های شما یا فقط نگه داشتن آن در یکی.
  • پشتیبانی زنده ، آموزش و پشتیبانی تلفنی در دسترس است
  • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
  • بسیار قابل تنظیم

ایده هایی برای بهبود خدمات:

  • سایر روشهای تأیید اعتبار را پیاده سازی کنید
  • گزینه ای را برای تغییر چندین رمز عبور همزمان اضافه کنید

همه و همه ، ما نسبتاً تحت تأثیر RoboForm قرار گرفته ایم. این به خوبی کار می کند ، قیمت مناسب دارد و کلمات عبور قدرتمندی را برای شما ایجاد می کند. توصیه می کنیم که آن را بارگیری کرده و به دلیل امتحان رایگان 30 روزه ، آن را امتحان کنید. همچنین ، پس از خرید هنوز ضمانت برگرداندن 30 روز پول وجود دارد. خطری وجود ندارد ، بنابراین محصول آنها را بارگیری و آزمایش کنید و ممکن است آن را بین همه دستگاه های خود آزمایش کنید.

برو به RoboForm

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me