بررسی ایمن SplashID

تیم SplashData از سال 2000 راه اندازی نرم افزار ایمن را آغاز کرده است. این شرکت در Los Gatos ، CA واقع شده است. آنها نرم افزار و خدمات امنیتی را توسعه می دهند. امروز می خواهیم نگاهی دقیق به SplashID Safe بیندازیم که یک مدیر رمز عبور است که به شما کمک می کند تمام رمزهای عبور خود را مدیریت کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا یادداشت ها را ایمن کنید و عکس ها را به سوابق وصل کنید. SplashSafe ID Pro به شما امکان می دهد داده ها را در طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Windows ، Mac ، iOS ، Android همگام سازی کنید.


بررسی ایمن SplashID

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

SplashID Safe در هر دو نسخه رایگان و پریمیوم عرضه می شود. SplashID Pro آنها شامل تعدادی ویژگی اضافی از جمله پشتیبانی از چندین دستگاه و سیستم عامل ، امکان همگام سازی بر روی ابر یا از طریق اتصال wifi ، پشتیبان گیری خودکار ، دسترسی به داشبورد امنیتی آنها ، امکان اشتراک گذاری سوابق ، پشتیبانی از اولویت و به روز رسانی های آینده است..

قیمت گذاری SplashIDSplashID Pro براساس مدت زمان ثبت نام قیمت گذاری شده است. می توانید برای ماهانه Pro ثبت نام کنید و 1.99 دلار در ماه یا Pro سالانه بپردازید و 19.99 دلار در سال بپردازید. دوره سالانه 4 دلار برای شما صرفه جویی می کند که 17٪ تخفیف از برنامه ماهانه است. در حین مرور نرم افزار ، ما همچنین در سایت آنها تحت عنوان “Give SplpashID” معامله ای پیدا کردیم که به شما امکان می دهد برای 39.95 دلار پروانه زندگی بخرید. صرف نظر از مدت زمانی که می توانید با کارتهای اعتباری مهم مانند ویزا ، مستر کارت ، آمریکایی اکسپرس و کشف بپردازید.

حساب های رایگان در مقابل نرم افزار

تیم SplashData نسخه رایگان SplashID Safe را تهیه می کند. این در مقایسه با نسخه حرفه ای آنها کاملاً محدود است اما همچنان به شما امکان می دهد رمزهای عبور را به طور ایمن ذخیره کنید. می توانید برنامه را از سایت آنها یا از فروشگاه اپل اپل و Google Play بارگیری کنید. برای ثبت نام در یک حساب کاربری فقط از آنجا کافیست یک آدرس ایمیل ارائه دهید. نسخه رایگان محدود به یک دستگاه واحد است و امکان همگام سازی یا اشتراک گذاری را نمی دهد.

حرکت به SplahID Pro تعدادی ویژگی اضافی را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا سریع نگاهی خواهیم داشت به مزایای اضافه شده برای اعضای حرفه ای:

 • از هر مکانی در هر دستگاه – Windows ، Mac ، iOS ، Android دسترسی داشته باشید
 • داده های خود را از طریق اتصال cloud یا wifi همگام سازی کنید
 • پشتیبان گیری خودکار ، از 5 نسخه پشتیبان تهیه شده قبلی خود بازیابی کنید
 • داشبورد امنیتی برای اشاره به رمزهای عبور ضعیف
 • پشتیبانی برتر و به روزرسانی های نرم افزاری آینده

نسخه رایگان کاملاً محدود است. اگر نرم افزار را دوست دارید پس توصیه می کنم نسخه Pro را در نظر بگیرید. شما می توانید تمام ویژگی های پیشرفته ذکر شده در بالا را بدست آورید و به پشتیبانی تیم SplashData کمک کنید. قیمت معقول 1.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در سال است.

از SplashID بازدید کنید

شروع کار با SplashID

می توانید با بارگیری برنامه SplashID برای Windows ، Mac ، iOS یا Android شروع کنید. از آنجا که من در حال نوشتن این بررسی در یک سیستم ویندوز 10 هستم تصمیم گرفتم از آن نسخه برنامه استفاده کنم. نصب بدون درد بود. تنها انتقادی که من می خواهم الزام رمز عبور اصلی است. SplashID فقط نیاز دارد که شما 3 کاراکتر رمزعبور اصلی را ایجاد کنید. لطفاً در نظر داشته باشید که این تنها رمز عبوری است که باید به خاطر بسپارید. برای دسترسی به سایر رمزهای عبور دیگر نرم افزار استفاده می شود. به نظر می رسد عجیب است که به کاربران اجازه دهید یک رمز عبور 3 حرفی را برای چنین هدف مهمی تنظیم کنند. به شما پیشنهاد می کنم بهترین راهکارها را دنبال کنید و یک رمزعبور مستر قوی تنظیم کنید.

SplashID Windows

در حین نصب نیز تصمیم خواهید گرفت که چگونه می خواهید داده های خود را همگام سازی کنید. می توانید از سرویس های ابری SplashID ، همگام سازی wi-fi محلی استفاده کنید یا غیرفعال کردن عملکرد همگام سازی را انتخاب کنید. به منظور همگام سازی داده ها بین دستگاه ها ، به یک حساب کاربری Pro نیاز خواهید داشت. تنها اطلاعاتی که شما برای استفاده از SplashID باید ارائه دهید آدرس ایمیل شما است. تیم SplashData یک تأیید ایمیل برای شما ارسال می کند. این نرم افزار تا زمانی که آدرس ایمیل خود را تأیید نکنید با کلیک کردن روی پیامی که برای شما ارسال می شود ، در حالت خواندنی خواهد بود.

انتخاب نهایی شما قبل از استفاده از SpladhID برای اولین بار این است که آیا شما می خواهید با داده های نمونه شروع کنید یا نه. این تصمیم کاملاً به عهده شماست. شاید نمونه هایی از انواع مختلف حساب ها مفید باشد. داده های نمونه برای اهداف بررسی من مناسب بودند. این ایده خوبی را به شما می دهد که نرم افزار می تواند چه کاری انجام دهد. برای هر نوع حساب می توانید اطلاعات مختلفی را ذخیره کنید. به عنوان مثال ممکن است شما یک شماره حساب ، کلید مجوز نرم افزار ، کد پین ، SSN ، شماره مجوز راننده ، شماره پرواز مکرر یا سایر داده های ذخیره شده به همراه گذرواژه‌ها داشته باشید.

تنظیمات SplashID

اگر بر روی زبانه “تنظیمات” در نوار ناوبری سمت چپ کلیک کنید ، SplashID به شما امکان می دهد تعدادی تنظیمات را پیکربندی کنید. حداقل پیشنهاد می کنم طول پیش فرض شخصیت های استفاده شده توسط ژنراتور رمز عبور را به 12 یا بیشتر افزایش دهید. این باعث می شود رمزهای عبور شما سخت تر نشود. ممنون هستم که مولد رمز عبور SplashID بطور پیش فرض از حروف کوچک ، حروف بزرگ ، اعداد و کاراکترهای ویژه استفاده می کند. هر زمان ممکن این الگو را دنبال کنید. ممکن است برخی از سایت ها از کاراکترهای ویژه پشتیبانی نکنند. در صورت انتخاب گزینه ، من به شما پیشنهاد می كنم وب سایتهایی را انتخاب كنید كه اجازه می دهند كلمه عبورهای قوی داشته باشند احراز هویت دو عاملی حتی بهتر است.

داشبورد SplashID

داشبورد SplashID به شما می دهد که چگونه رمزهای عبور خود را ایمن کرده و نقاط ضعف را گوشزد می کنید تا بتوانید آنها را اصلاح کنید. داشبورد با ارائه گرافیکی رمزهای عبور مکرر ، گذرواژه‌های ضعیف و گذرواژه‌های قدیمی را به شما ارائه خواهد داد. همچنین این امکان را برای مشاهده و رفع هرگونه مشکل به شما می دهد. در سمت راست داشبورد جدیدترین نسخه پشتیبان خود را با یک دکمه برای مشاهده اطلاعات بیشتر مشاهده خواهید کرد. نمودار در بالای داشبورد نشان می دهد که چند رکورد در SplashID ذخیره کرده اید.

از SplashID بازدید کنید

SplashID برای دستگاه های تلفن همراه

می توانید برنامه های SplashID Safe را برای iOS و Android بارگیری کنید. اعضای حرفه ای می توانند تمام ویژگی های برنامه ها را باز کنند. همچنین می توانید داده ها را بین همه دستگاه های خود همگام سازی کنید. برنامه iPhone و iPad نیاز به IOS 7.0 یا بالاتر دارد. برای اجرای آن نسخه برنامه به Android 4.0 یا بالاتر نیاز دارید. بیایید نگاه دقیق تری به برنامه Android بیاندازیم.

SplashID Android

همانطور که می بینید برنامه Android SplashID سوابق مشابه آن را با همتایان Windows و Mac نگه می دارد. همین مورد در مورد برنامه iOS نیز صادق است. می توانید حساب های مربوط به هر سیستم را وارد کنید و آنها را بین برنامه ها با برنامه Pro همگام سازی کنید. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، می توانید به هر رکورد دسترسی داشته باشید و حتی برنامه را در سایتهایی مانند آمازون وارد کنید.

همگام سازی بین دستگاه ها

برای همگام سازی داده های خود باید SplashID Pro را خریداری کنید. پس از ثبت نام در عضویت در Pro می توانید با استفاده از سرویس ابری SplashID یا اتصال Wi-Fi محلی همگام سازی کنید. اولین باری که نرم افزار را اجرا می کنید گزینه های همگام سازی زیر را به شما می دهد:

همگام سازی SplashID

آنها توصیه می کنند برای حفظ امنیت و به روزرسانی سوابق خود ، از سرویس ابری SplashID استفاده کنید. با این کار از داده های شما در سرورهای cloud آنها نسخه پشتیبان تهیه می کنید. شما می توانید از هر یک از برنامه های آنها – Windows، Mac، iOS، Android به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید با استفاده از اتصال محلی wi-fi ، همگام سازی کنید. در آخر می توانید ویژگی همگام سازی را فعال نکنید.

من همیشه پاره می شوم که آیا به یک سرویس ابری اعتماد داشته باشم تا اطلاعات شخصی خود را حفظ کنم. شما می توانید تصمیم خود را برای خود بگیرید اما اگر می خواهید با استفاده از ابر نسخه پشتیبان تهیه و همگام سازی کنید ، برنامه SplashID Pro ایده خوبی است. با قیمت 1.99 دلار در ماه می توانید داده های خود را بین همه دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه و همگام سازی کنید.

SplashID Key Safe

تیم SplashData دارای یک دستگاه سخت افزاری است که می توانید از آنها برای ذخیره کردن مهمترین داده های خود استفاده کنید. می توانید یک کلید SplashID را ایمن خریداری کنید که سوابق رمز عبور خود را بر روی یک کلید USB تضمین می کند. امن SplashID برای Windows یا Mac در دسترس است. می توانید یک کلید واحد را با قیمت 29.99 دلار خریداری کنید که شامل یک سال خدمات حرفه ای است. آنها همچنین کلیدهای بسته بندی شده را با تخفیف به فروش می رسانند. این کلیدها تا 4 گیگابایت داده را در خود نگه می دارند.

SplashID Key Safe

اگر ایده استفاده از SplashID Key Safe را به جای نصب برنامه به صورت محلی دوست دارید ، پیشنهاد می کنم یکی از برنامه های موجود را خریداری کنید. با استفاده از کلید هرگز لازم نیست که این نرم افزار را روی سیستم ویندوز یا مک خود نصب کنید. هنگامی که درایو USB را از سیستم خود خارج می کنید ، داده ها از بین می روند. کامپیوتر شما نرم افزار یا سوابق شما را روی آن ذخیره نمی کند. کلید همچنین یک نسخه پشتیبان اضافی برای داده های شما است. سرانجام ، کلید روشی مناسب برای دسترسی به رمزهای عبور شما در حرکت است.

از SplashID بازدید کنید

SplashID Security

تیم SplashData برای تأمین امنیت خدمات خود اقدامات بسیاری انجام داده است. هیچ مدیری برای رمز عبور یا هر سرویس ابری دیگر 100٪ ایمن نیست اما به نظر می رسد آنها تلاش زیادی را برای تأمین امنیت سوابق کاربران انجام می دهند. برای مبتدیان داده های شما بصورت محلی رمزگذاری می شوند. می توانید همگام سازی با سرویس cloud را انتخاب کنید. اگر انجام دهید داده ها از طریق یک اتصال رمزگذاری شده ارتباط برقرار می کنند. سرورهای آنها بطور مرتب از تهدیدات مورد بررسی قرار می گیرند و هر روز از آنها نسخه پشتیبان تهیه می شوند.

چند ویژگی امنیتی پیشرفته SplashID وجود دارد که به ایمن سازی داده های کاربر کمک می کند. برای مبتدیان می توانید رکوردها را در SplashID فقط به عنوان محلی تعیین کنید. این بدان معناست که حتی اگر داده ها را با ابر همگام سازی کنید ، فقط سوابق محلی همگام نمی شوند. می توانید تنظیمات را برای هر یک از سوابق مجزا یا خاموش تنظیم کنید و آن را بر اساس اولویت خود ضبط یا حذف کنید. SplashID برای ورود به سیستم جدید ، از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. در هر زمان که کاربر سعی کند از سیستم جدید وارد شود ، می توانید به آنها کد تأیید را ارسال کنید. به این ترتیب اگر شخصی سعی کند به حساب شما دسترسی پیدا کند ، برای ورود به سیستم نیز به کد احتیاج دارد. SecureID به شما امکان می دهد تا سوابق خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

پشتیبانی مشتری

برای یافتن پاسخ سوالات متداول و تماس با آنها می توانید به صفحه پشتیبانی سایت SplashData مراجعه کنید. آنها راهنماهای کاربر و Q اخیر دارند&بخشی که ممکن است به شما در حل مشکلات کمک کند. در غیر این صورت آنها برای دریافت پشتیبانی مشتری از نوار پیمایش پیوند دارند. می توانید از صفحه تماس آنها برای ارسال ایمیل به تیم پشتیبانی خود استفاده کنید. تیم SplashData تعدادی از محصولات را مدیریت می کند ، بنابراین مطمئن شوید محصول SpladhID Safe را که از آن استفاده می کنید ، به همراه سکویی که می خواهید آن را اجرا کنید ، تعیین کنید..

بررسی ایمن SplashID: نتیجه گیری

من زود به SplashID Safe خاموش شدم که فقط به یک رمزعبور استاد سه کاراکتر نیاز داشت. من مطمئن نیستم که چرا این شرط با توجه به اهمیت کلمه عبور تنها برای دسترسی به تمام گذرواژه‌های دیگر در گاوصندوق آنقدر کم است. این چیزی است که شما کنترل می کنید. فقط برای دسترسی به نرم افزار خود حتماً یک رمزعبور قوی تنظیم کنید. در غیر این صورت SplashID Safe به خوبی سازمان یافته است و دارای تعدادی ویژگی است که به اعضای Pro کمک می کند تا سوابق خود را بین دستگاه ها ذخیره و همگام سازی کنند.

آنچه من در مورد نرم افزار بیشتر دوست داشتم:

 • برنامه های سفارشی برای Windows ، Mac ، iOS و Android
 • SplashID Key Safe – نرم افزار را اجرا کرده و سوابق را در درایو USB ذخیره کنید
 • تصمیم بگیرید که کدام داده را می خواهید با ویژگی سوابق فقط محلی آنها همگام سازی کنید
 • داشبورد امنیتی برای کمک به شما در شناسایی نقاط ضعف رمز عبور و اصلاح آنها
 • امکان همگام سازی سوابق خود با استفاده از ابر SplashID ، wi-fi محلی یا اصلاً وجود ندارد
 • کاربران حرفه ای می توانند بین دستگاه ها و داده های پشتیبان گیری با ابر همگام شوند

ایده هایی برای بهبود نرم افزار:

 • کاربران جدید را محاکمه کنید و از ویژگی های Pro استفاده کنید
 • به یک رمزعبور استاد طولانی تر و امن تر نیاز دارید
 • پیشنهاد پشتیبانی پشتیبانی چت زنده را برای مشتریان پرداخت کنید
 • امکان ذخیره خودکار گذرواژه‌ها را نیز اضافه کنید

نسخه رایگان SplashID بسیار محدود است. اگر به دنبال گزینه رایگان هستید ، توصیه می کنم به برخی دیگر از مدیران رمزعبور مراجعه کنید. با این حال ، اگر می خواهید یک راه حل برتر که رمزهای عبور شما را به صورت ایمن ذخیره می کند ، بین دستگاه ها همگام سازی کنید و از داده های خود در ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، SplashID Safe یک انتخاب مناسب است. من کلید USB آنها را امن می کنم که به شما امکان می دهد نرم افزار را بر روی درایو USB اجرا کنید. به نظر می رسد که نرم افزار وی با یک سال خدمت 29.95 دلار قیمت آن را دارد. در غیر اینصورت می توانید برای SplashID Pro با قیمت 1.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در سال ثبت نام کنید.

از SplashID بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map