آیا به دنبال یک سرویس VPN رایگان هستید؟ اگر چنین است ، شما به جای درست آمده اید. ما می خواهیم 5 مورد از بهترین VPN های رایگان بازار را مرور کنیم. هیچکدام از آنها ایده آل نیستند ، اما همه آنها مزیت اصلی ارائه دسترسی رایگان VPN را دارند. خطرات عمده ای در اعتماد به یک شرکت برای محافظت از حریم شخصی شما وجود دارد. ما حریم خصوصی شما را خیلی جدی می گیریم ، بنابراین شما فقط شرکت هایی را مشاهده می کنید که شخصاً از آنها استفاده می کردیم.

چه کسی را برای VPN استفاده می کنیم؟ پس از استفاده از کلیه خدمات VPN رایگان و پرداخت شده ، از ExpressVPN استفاده می کنیم. این سرویس رایگان نیست اما ارزش خوبی دارد. تیم ExpressVPN با مهربانی به بازدید کنندگان ما 49٪ تخفیف VPN نامحدود ارائه می دهد ، بنابراین قیمت فقط است 6.67 دلار در ماه.  من آنها را بیش از هر سرویس VPN رایگان توصیه می کنم زیرا آنها خط مشی ورود به سیستم ، ویژگی های پیشرفته مانند سوئیچ kill VPN و شبکه بزرگی از سرورهای سریع ، قابل اعتماد و VPN را ندارند..

5 بهترین خدمات رایگان VPN

سرویس VPN
بررسی رایگان VPN
LimitsVisit
SiteServer
مکان های همزمان
اتصالات
ExpressVPN30 روز ضمانتIPVanish1485
CyberGhostدرپوش سرعتبازدید از سایت151
TunnelBearکلاه بارگیریبازدید از سایت201
ضد بادکلاه بارگیریضد باد91
ZoogTVکلاه بارگیریZoogTV31
VPN Gateآموزشیبازدید از سایتn / a1

هر پنج سرویس رایگان VPN که توصیه می کنیم دارای محدودیت هستند. بسیاری از آنها فریمیوم هستند به این معنی که آنها در تلاش برای فروش آنها در دسترسی حق بیمه ، خدمات محدودی را به کاربران ارائه می دهند. آنها می دانند که بازار چقدر رقابتی است و می دانند که ارائه برخی از سطح VPN رایگان به جذب کاربران جدید کمک خواهد کرد. این معنی دارد هر شرکتی برای دستیابی به سودآوری نیاز دارد. من VPN را ترجیح می دهم که امیدوارم با ارائه دسترسی رایگان VPN به شخصی که دارای یک مسیر ارتقاء نیست ، من را ترغیب کند تا در آینده برای پرداخت هزینه بپردازم. اگر آنها راهی برای به روزرسانی به حساب کاربری پرداخت نشده نداشته باشند ، من از نحوه پرداخت شرکت برای این کار بسیار خسته می شوم.

انتخاب ویراستاران – آزمایشی بدون خطر در معرض خطر 30 روز ExpressVPN

ExpressVPN

خدمات رایگان VPN می تواند خطرناک باشد. داستانهای زیادی از خدمات به اصطلاح “VPN رایگان” وجود دارد که کاربران خود را به فروش می رسانند. این حوادث از شرکتهایی که اعضای خود را در حال مرور اطلاعات در رایانه های مورد استفاده برای حملات DDoS قرار می دهند ، متفاوت است. به همین دلیل توصیه می کنیم هزینه دسترسی به VPN را پرداخت کنید. این بدان معنا نیست که شما باید 10 تا 20 دلار در ماه هزینه کنید. این تیم در ExpressVPN با مهربانی تبلیغاتی را تنظیم کرده است که 49 درصد تخفیف را در خدمات VPN با حق بیمه خود به خوانندگان ما می دهد. شما می توانید از VPN نامحدود فقط با 6.67 دلار در ماه لذت ببرید.

خدمه ExpressVPN می دانند که کاربران جدید برای آزمایش سرویس خود به زمان نیاز دارند. در پاسخ آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. این یک ماه به شما می دهد تا ExpressVPN را بدون ریسک آزمایش کنید. ما از خدمات روزانه استفاده می کنیم و با اطمینان خاطر توصیه می کنیم. اگر هر گونه سؤال در مورد شروع یا در طول مسیر دارید ، ExpressVPN از تیم پشتیبانی مشتری بسیار خوبی برخوردار است. آنها برنامه های VPN رایگان برای Windows ، Mac ، iOS و Android دارند. شما می توانید به بیش از 2،000 سرور در 148 مکان در سراسر جهان با حداکثر 3 دستگاه به یک زمان وصل شوید.

از ExpressVPN بازدید کنید

حساب VPN TunnelBear Little (رایگان)

VPN رایگان TunnelBear

ما از تماشای رشد TunnelBear در طول سالها لذت برده ایم. آنها یکی از بهترین خدمات VPN در بازار را ارائه می دهند و خدمات رایگان VPN مورد علاقه ما هستند. مانند همه VPN های رایگان ما ، TunnelBear محدودیتی در حساب کاربری دارد. شما می توانید به هر یک از مکانهای سرور آنها در 18 کشور وصل شوید و حداکثر 500 مگابایت از داده در ماه استفاده کنید. تیم TunnelBear روشهایی برای اضافه کردن هرچه بیشتر استفاده رایگان ارائه می دهد. برای به دست آوردن 1 گیگابایت استفاده از داده ، می توانید در مورد این سرویس صدای جیر جیر کنید. در هر صورت دسترسی رایگان به شبکه سرورهای VPN در سراسر جهان دارید. حتی با درپوش دانلود ، حد کافی برای محافظت از حریم شخصی شما و تست سرویس است.

TunnelBear سعی می کند نرم افزار مشتری خود را تا حد امکان آسان کند. آنها یک رابط کاربری بسیار زیبا را توسعه داده اند. طراحی تمیز شامل یک سوئیچ روشن / خاموش ساده برای اتصال و یک لیست کشویی برای انتخاب محل سرور است. بیایید نگاهی دقیق تر به نرم افزاری که در ویندوز 10 کار می کند ، بیاندازیم.

ویندوز TunnelBear

همانطور که مشاهده می کنید مشتری TunnelBear از نظر ظاهری و احساس مشابهی با رادیو اتومبیل دارد. شما می توانید ببینید که آیا شما متصل هستید یا خیر و نقشه مورد استفاده قرار گرفته است. در مورد برنامه رایگان “Little” که حداکثر 500 مگابایت در ماه می باشد ، می توانید استفاده از باقی مانده خود را نیز مشاهده کنید. از آنجا یک کادر کشویی وجود دارد که به شما امکان می دهد مکان سرور را انتخاب کنید. برای اتصال به سادگی ، شماره گیری را به ON وصل کنید. برای قطع ارتباط ، فقط آن را به حالت خاموش تغییر دهید. این همه چیز در آنجاست.

تنظیمات TunnelBear

تیم TunnelBear حریم خصوصی شما را جدی می گیرد ، آیا شما از خدمات رایگان آنها استفاده می کنید یا به عضویت پرداخت شده ارتقا می دهید. رابط کاربری آسان برای استفاده است اما این بدان معنا نیست که آنها تنظیمات مهم حریم خصوصی را از دست داده اند. وبلاگ TunnelBear در معرفی ویژگی های پیشرفته تر آنها مانند Vigilant و IntelliBear به شما معرفی می کند.

از TunnelBear بازدید کنید

طرح مجازی رایگان VPN

اشتراک مجازی VPN

Windscrib در اوایل سال جاری راه اندازی شده است. شما هنگام استفاده از خدمات گزینه های مختلفی دارید. برای مبتدیان می توانید افزونه پروکسی آنها را برای Google Chrome ، Opera یا Firefox بارگیری کنید. ما راه حل کامل VPN را ترجیح می دهیم و Windscibe دارای نرم افزار مشتری برای Windows و Mac است. آنها همچنین یک برنامه موبایل برای کاربران iOS دارند. کاربران Windscrib Pro می توانند مشتری StrongSwan را از Google Play بارگیری کنند تا به شبکه خود وصل شوند. اعضای حرفه ای همچنین می توانند از طریق لینوکس متصل شوند. در هر زمان می توانید به صورت رایگان دسترسی به VPN ثبت نام کنید و ارتقا دهید. ما قدردانی می کنیم که Windsscribe علاوه بر PayPal ، کارت های اعتباری و Paymentwall ، بیت کوین را نیز می پذیرد. برای تجدید خودکار باید از PayPal یا کارت اعتباری استفاده کنید.

از Windscrib بازدید کنید

سرویس مجازی رایگان CyberGhost

CyberGhost رایگان VPN

تیم CyberGhost تعدادی سرور را برای کاربران رایگان در نظر گرفته است. شما نباید انتظار داشته باشید که همان سطح خدمات به عنوان اعضای حق بیمه را داشته باشید ، اما هنگامی که به محافظت از حریم خصوصی نیاز دارید ، VPN رایگان آنها وجود دارد. ممکن است لازم باشد صبر کنید تا به یک سرور متصل شوید و سرعت شما محدود خواهد شد. در غیر این صورت می توانید انتظار داشته باشید که نمایش تبلیغات شما را ترغیب به ارتقاء یک اشتراک پولی کند. نسخه رایگان CyberGhost VPN برای ویندوز ، مک در دسترس است. و Android. مشتری آنها کار بزرگی را در ارائه شبکه خود انجام می دهد و به شما در استفاده از خدمات بدون دانش فنی بسیار کمک می کند. CyberGhost یک خط مشی بدون ورود به سیستم دارد که کلیه کاربران را در بر می گیرد.

از CyberGhost 240 بازدید کنید

VPN Gate (دانشگاه پروژه Tsukuba)

دسترسی رایگان به دروازه VPN

VPN Gate یک آزمایش آکادمیک است که سرورهای رله عمومی را به میزبانی گروهی از داوطلبان مستقر در سراسر جهان آزمایش می کند. دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه از Tsukuba ، ژاپن مدیریت این پروژه است. این تنها سرور رایگان VPN در لیست ماست که توسط یک سرویس عالی VPN پشتیبانی نمی شود. ایده پشت VPN Gate این است که یک شبکه VPN با همتا و بدون هیچگونه کنترل مرکزی تهیه کنید. این باعث می شود تا به افراد زیادی اعتماد کنید. یعنی تمام داوطلبانی که در حال تنظیم سرورهای رله هستند. من فکر می کنم ایده یک شبکه VPN غیرمتمرکز مثبت است اما عدم کنترل برخی علائم را در مورد حفظ حریم خصوصی و عملکرد متناقض ایجاد می کند.

از دروازه VPN بازدید کنید

گاهی اوقات آنچه را برای آن پرداخت می کنید پس در استفاده از خدمات رایگان VPN مراقب باشید. ممکن است دریابید که در حالی که خدمات رایگان است ، شما در واقع محصول هستید. این امر به ویژه در مورد VPN هایی که هیچ راهی برای ارتقاء عضویت پرداخت شده ندارند صادق است. می توانید شرط بندی کنید که آنها روش های دیگری کسب درآمد می کنند. برخی از VPN استفاده شما را وارد کرده و آنرا به تبلیغ کنندگان ، کارگزاران داده یا موارد بدتر از آنچه هلا نشان داده است ، می فروشند. در مورد ارائه دهندگان موجود در لیست ما اینگونه نیست. همه آنها حریم خصوصی شما را جدی می گیرند.

من می فهمم که آیا شما در شرایطی هستید که به حفظ حریم خصوصی یک VPN احتیاج دارید ، اما نمی توانید هزینه ای را هزینه کنید. در این صورت ، لطفاً هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN دقت کنید. سرویس های زیادی وجود داشته اند که از طریق VPN های رایگان بسیار مشهور به افراد شرور یک شبه مراجعه کرده اند که کاربران دریافتند داده های خود را فروخته اند یا بدتر از آن. Hola یک مثال خوب است VPN رایگان پهنای باند کاربران را برای استفاده در حملات بات نت می فروخت. با یکی از VPN های رایگان در لیست ما بچسبانید و در آینده ارتقاء به یک برنامه پرداخت را در نظر بگیرید. این به پشتیبانی از تلاشهای آنها برای ادامه دسترسی رایگان VPN کمک می کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me