Adblock PlusAdblock Plus یک برنامه افزودنی مرورگر است که در سال 2006 توسط Wladimir Palant به عنوان یک پروژه منبع باز ایجاد شده است. این در دسترس است برای همه مرورگرهای تلفن همراه و دسک تاپ ، و به منظور جلوگیری از انتشار بدافزار و جلوگیری از تبلیغات آزار دهنده طراحی شده است. در سال 2011 ، Palant به همراه شریک زندگی خود Till Faida ، شركت اصلی را به نام Eyeo تشكیل دادند تا توسعه آینده Adblock Plus عملی شود. در بررسی ما ویژگی های Adblock Plus و نحوه نصب افزونه مرورگر را بررسی خواهیم کرد.

اگرچه Adblock Plus می تواند قدرتمند باشد ، اما به خودی خود هیچ چیزی را مسدود نمی کند. درعوض ، از لیست های فیلتر شده ای استفاده می کند که توسط کاربر قابل تنظیم است. برخی افراد لیست های خود را تهیه می کنند ، اما می توانید مسدود کردن ردیابی یا بدافزار را نیز انتخاب کنید. به دلیل ماهیت آن ، لیست های بلوک می توانند توسط کاربر ایجاد شوند. گرچه مسدود کننده های تبلیغاتی مدتی است که وجود دارند ، اما در چند سال گذشته محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

بودجه Adblock Plus

اگر Adblock Plus رایگان است ، پس چگونه شرکت در تجارت باقی می ماند؟ پاسخ مجوز تبلیغات قابل قبول است. Adblock Plus به دلیل لیست تبلیغات قابل قبول ، توجه او را جلب کرده است. آنها تصمیم می گیرند که تبلیغات شرکتهای منتخب را مسدود نکنند. این تئوری این است که همه تبلیغات بد نیستند و بسیاری از وب سایت ها برای تأمین بودجه به آنها اعتماد می کنند. در سال 2009 ، سازندگان به تبلیغ مشترک رسیدند تا برخی از تبلیغات را ببینند. Adblock Plus از معیارهای دقیق استفاده می کند تا ببیند آگهی آزار دهنده است. اگر اینگونه نباشد ، می توان تبلیغ را به لیست سفید اضافه کرد. گرچه برخی از آنها بخاطر این سیاست انتقاد کرده اند ، اما 30٪ از درآمد آنها از این مجوزهای لیست سفید دریافت می شود. با وجود انتقادات ، 90٪ از کل مجوزهای لیست سفید به صورت رایگان اعطا می شوند. فقط اشخاص عمده باید مجوزهای لیست سفید خود را بپردازند. به عنوان یک کاربر ، شما توانایی غیرفعال کردن تبلیغات قابل قبول را دارید.

Adblock برای Chrome

روش دریافت Adblock Plus برای Chrome با کلیک بر روی منو است. سپس برو به ابزارهای بیشتر, سپس برنامه های افزودنی.

Adblock Plus نصب کنید

شما در حال حاضر به برنامه های افزودنی صفحه نمایش.

پسوندهای بیشتری دریافت کنید

انتخاب کنید برنامه های افزودنی بیشتری دریافت کنید. در سمت چپ ، Adblock Plus را تایپ کنید. شما چندین گزینه مختلف را در اینجا مشاهده خواهید کرد ، اما می خواهید پسوندی را که می گوید انتخاب کنید Adblock Plus.

پسوند Adblock Plus

مطمئن باشید که گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید. چند مورد متفاوت وجود دارد که نزدیک به یک نام هستند اما دقیقاً یکسان نیستند. به دنبال علامت توقف ABP باشید و مطمئن شوید که Adblock Plus می گوید و در بخش پسوندها قرار دارد.

نحوه استفاده از Adblock Plus در Chrome

اکنون که Adblock Plus نصب شده است ، بر روی آیکون ABP کلیک کرده و را انتخاب کنید گزینه ها.

گزینه های Adblock

در اینجا گزینه های AdBlock Plus را مشاهده می کنید. در این بخش چهار زبانه وجود دارد. لیست های فیلتر ، فیلترهای دلخواه خود ، دامنه های لیست سفید و عمومی را اضافه کنید.

گزینه های Adblock Plusلیست های فیلتر – این برگه دارای سه جعبه است. دو کادر اول به اطلاعات مربوط به EasyList می روند. اگرچه این یک لیست از شخص ثالث است ، اما توسط بسیاری از مسدود کننده های مختلف تبلیغاتی مورد قبول واقع می شود. اگر لیست های دیگری دارید که می خواهید اضافه کنید ، ممکن است در اینجا انجام دهید. تبلیغات قابل قبول بصورت پیش فرض فعال می شوند ، اما می توانید به راحتی با برطرف کردن کادر ، آنها را غیرفعال کنید.

فیلترهای خود را اضافه کنید – همانطور که از تب می گوید ، می توانید فیلترهای دلخواه خود را اضافه کنید. Adblock Plus دستورالعمل ها و راهنمایی هایی در مورد چگونگی ایجاد فیلتر شخصی خود ارائه می دهد.

دامنه های لیست سفید – اگر می خواهید دامنه ای اضافه کنید که از دیدن تبلیغات در آن مشکلی ندارید ، اینجاست که وارد وب سایت می شوید. از آنجا که برخی از وب سایت ها برای تأمین بودجه به تبلیغات متکی هستند ، به شما این امکان را می دهد تا از آنها پشتیبانی کنید. از آنجا که برخی سایت ها از شما برای غیرفعال کردن مسدود کننده های تبلیغاتی خود استفاده می کنند ، ویژگی لیست سفید به شما امکان می دهد سایت های مورد نظر خود را انتخاب و انتخاب کنید.

عمومی – برگه General دارای دو ویژگی است. عنصر منوی کلیک راست را کلیک کنید, و Adblock Plus را در ابزارهای برنامه نویسان نمایش دهید. بیشتر افراد این گزینه ها را تنها می گذارند.

Adblock Plus برای Firefox

برای به دست آوردن Adblock Plus به www.adblockplus.org بروید و روی آن کلیک کنید برای Firefox نصب کنید.

Adblock Plus

بعد ، نصب را مجاز کنید.

Adblocker Plus را برای Firefox مجاز کنید

اکنون بر روی install کلیک کنید.

Adblock Plus بر روی نصب کلیک کنید

سپس پیامی دریافت خواهید کرد که می گوید Adblock Plus با موفقیت نصب شده است.

Adblock Plus نصب شد

در آخر ، مرورگر را مجدداً راه اندازی مجدد کنید و در گوشه سمت راست بالای صفحه ، نماد Adblock Plus را مشاهده خواهید کرد برای نکات تنظیمات به بخش Chrome ما نگاهی بیندازید.

Adblock Plus برای Android

برای بارگیری Adblock Plus برای Android ، به فروشگاه Google Play بروید و Adblock Plus را جستجو کنید. آن را با نام Adblock Browser برای Android برچسب گذاری می کنید. اطمینان حاصل کنید که شخصی که انتخاب می کنید توسط Eyeo ساخته شده است. مجوزها را بپذیرید و کلیک کنید باز کن. در صفحه 3 زیر ، روی 3 نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

Adblock Plus اندروید 3 اول

بعد ، به تنظیمات در پایین لیست بروید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، کلیک کردن روی Ad blocking به شما امکان پیکربندی EasyList را می دهد. همچنین می توانید لیست های سفید را پیکربندی کنید و غیرفعال کردن تبلیغات قابل قبول را انتخاب کنید.

نصب Android 3 دوم

تحت عنوان گزینه های مسدود کننده بیشتر ، می توانید ردیابی را غیرفعال کنید ، لیست فیلتر دیگر ، دکمه های رسانه اجتماعی قابل پخش و غیرفعال کردن دامنه های بدافزار را غیرفعال کنید.

Adblock Plus آندروید 3 صفحه آخر

تا زمانی که علامت توقف ABP را در کنار نوار آدرس داشته باشید ، می دانید که از مرورگر Adblock استفاده می کنید.

Adblock Plus برای آیفون & اپل

می توانید آخرین نسخه Adblock Plus را برای iPhone یا iPad از فروشگاه برنامه iTunes بارگیری کنید. این با iOS 9.0 یا بالاتر سازگار است. آنها همچنین یک برنامه مرورگر Adblock دارند. بررسیهای اخیر به برخی موارد اشاره داشت ، بنابراین تصمیم گرفتیم صبر کنیم تا آن را امتحان کنیم.

مانند اکثر برنامه های iOS ، Adblock Plus دارای یک سری صفحه نمایش معرفی است. آنها پیش زمینه ای در مورد چگونگی عملکرد برنامه و نحوه تنظیم آن به شما می دهند.

مقدمه Adblock iOS

فقط چند تنظیم Adlbock Plus وجود دارد که می توانید پیکربندی کنید. اولین مورد این است که آیا مجاز به تبلیغات غیرمستقیم یا غیر مجاز هستیم. این تبلیغات قابل قبول (شرکتهای لیست سفید) است که Eyeo اجازه می دهد. اگر می خواهید تبلیغات را مسدود کنید ، این ویژگی را به سادگی غیرفعال کنید. همچنین می توانید سایت های خاص را لیست کنید تا تبلیغات در آنها نمایش داده شود.

تبلیغات قابل قبول را ببندید

همچنین باید برنامه را در Safari فعال کنید. برای این کار می خواهید روی تنظیمات – Safari – مسدود کننده محتوا ضربه بزنید.

مسدود کننده های محتوای صفری

پیش بروید و Adblock Plus را فعال کنید و سپس Safari را آتش بزنید تا برنامه را در عمل مشاهده کنید.

چرا از Adblock Plus استفاده می کنیم?

استفاده از Adblock Plus نسبت به برخی رقبای آن مزایای بسیاری دارد. ساختار منبع باز خوب است زیرا امکان سفارشی سازی را می دهد. آنها هیچ گونه داده ای را جمع نمی کنند ، و می توانید به طور خاص پیگیری و تبلیغات را از بسیاری از منابع غیرفعال کنید. Adblock Plus رکورد بسیار خوبی دارد و بیش از 300 میلیون بار بارگیری دارد. آنها یکی از اولین مسدود کننده های تبلیغاتی در بازار بودند و به عنوان پیشگام صنعت فکر می کردند.

نتیجه

به طور خلاصه یافته های ما ، Adblock Plus خوب کار می کند و کاربرد آن آسان است. اگرچه آنها در مورد لیست سفید خود کمی تردید داشتند ، اگر می خواهید آن را تغییر دهید ممکن است این ویژگی غیرفعال شود. ما دوست داریم که ABP هنوز منبع باز و بسیار خوب است. ما پیشنهاد نمی کنیم که از مسدود کننده تبلیغات به عنوان تنها خط دفاع خود استفاده کنید. با این حال ، اگر به دنبال افزونه ای برای مسدود کردن تبلیغات ، متوقف کردن ردیابی و مسدود کردن سایتهای مخرب شناخته شده هستید ، به این مورد توجه کنید.

از Adblock Plus بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me