معاملات VPN جمعه سیاهبه نظر می رسد فصل فروش تعطیلات کمی زودتر از هر سال آغاز می شود. در سال 2019 ما شاهد آغاز معاملات VPN در ابتدای ماه نوامبر بودیم که ارائه دهندگان مانند CyberGhost و NordVPN معاملات Cyber ​​Month را آغاز کردند. این هفته ExpressVPN و PureVPN به این اقدام پیوستند زیرا معاملات جمعه سیاه خود را هفته گذشته آغاز کردند. این خبر بسیار خوبی است زیرا شما مجبور نیستید برای بهترین قیمت های VPN سال منتظر جمعه سیاه / سایبر دوشنبه باشید. البته ما این پست را با آخرین تبلیغات به روز خواهیم کرد.

بهترین معاملات VPN جمعه سیاه – خلاصه

در اینجا نگاهی گذرا به لیست ما از بهترین معاملات VPN برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبر می پردازیم.

RankProviderPriceVisitDiscount گارانتی
1ExpressVPN99 دلار برای 15 ماهExpressVPN49٪ تخفیف30 روز
2NordVPN125 دلار برای 39 ماهNordVPN70٪ تخفیف30 روز
3CyberGhost33 دلار برای 12 ماهCyberGhost79٪ تخفیف45 روز
4سورفشارک47 دلار برای 27 ماهسورفشارک85٪ تخفیف30 روز
5دسترسی به اینترنت خصوصی29 دلار برای 12 ماهPIA76٪ تخفیف7 روز
6IPVanish39 دلار برای 12 ماهIPVanish73٪ تخفیف7 روز
7HMA Pro VPN107 دلار برای 36 ماهHMA75٪ تخفیف30 روز
8PureVPN79 دلار برای 60 ماهPureVPN88٪ تخفیف31 روز
9عاج60 دلار برای 60 ماهعاج90٪ تخفیف30 روز
10ZenMate49 دلار به مدت 24 ماهZenMate83٪ تخفیف30 روز
11VyprVPN60 دلار به مدت 24 ماهVyprVPN80٪ تخفیف30 روز
12StrongVPN52 دلار به مدت 12 ماهStrongVPN25٪ تخفیف30 روز
13تورگارد30 دلار به مدت 12 ماهتورگارد50 درصد تخفیف7 روز
14خصوصی VPN72 دلار برای 36 ماهخصوصی VPN80٪ تخفیف30 روز
15SaferVPN89 دلار برای 36 ماهSaferVPN81٪ تخفیف30 روز
16ProtonVPN144 دلار به مدت 24 ماهProtonVPN40٪ تخفیف30 روز
17ibVPN56 دلار به مدت 24 ماهTrust.Zone74٪ تخفیف3 روز
18کاکتوسVPN38 دلار به مدت 12 ماهکاکتوسVPN54٪ تخفیف30 روز
19ibVPNTBAibVPNTBA15 روز
20هات اسپات شیلد107 دلار برای 36 ماههات اسپات شیلد77٪ تخفیف45 روز
21TunnelBear49 دلار به مدت 12 ماهTunnelBear58٪ تخفیفهیچ یک
22HideIPVPN59 دلار برای 12 ماهHideIPVPN50 درصد تخفیف30 روز
23لو VPN59 دلار برای 12 ماهلو VPN50 درصد تخفیف7 روز

طی هفته آینده صدها معاملات VPN وجود خواهد داشت. برخی از شرکتهایی که قبلاً آنها را نشنیده اید. هر سال اتفاق می افتد. مراقب VPN در طول عمر و تبلیغاتی باشید که صدایی برای درست بودن ندارند. به عنوان یک مصرف کننده باید در انتخاب ارائه دهنده VPN دقت کنید. برای محافظت از حریم خصوصی خود باید بتوانید به VPN خود اعتماد کنید و مطابق آن عمل کنید. ما از خدمات ذکر شده در این پست احساس خوبی می کنیم. همه آنها جزو 10 سرویس برتر VPN ما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات آنها می توانید یک بررسی کامل از هر شرکت بخوانید.

بدون تاخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از 10 معاملات برتر VPN جمعه سیاه برای سال 2019 آورده شده است:

1. تبلیغات تبلیغاتی ExpressVPN جمعه سیاه – VPN نامحدود فقط با 6.67 دلار در ماه

قیمت گذاری ExpressVPNExpressVPN یک سرویس عالی VPN است که پیشنهادات زیادی دارد. آنها با پروتکل های عادی (OpenVPN ، L2TP ، PPTP) شروع می کنند و سالها تجربه و تخصص خود را اضافه می کنند تا به کاربران در مقیاس Firewall بزرگ چین و محدودیت های دیگری که دسترسی شما را مسدود می کند ، اضافه کنند. توصیه می کنم برنامه 12 ماهه خود را که شامل 3 ماه دسترسی آزاد به VPN رایگان است ، نیز بررسی کنید. ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول به همه اعضای جدید ارائه می دهد که به شما زمان زیادی برای تست خدمات می دهد. فکر می کنم از سرعت و قابلیت اطمینان کاملاً تحت تأثیر قرار خواهید گرفت.

2. تخفیف جمعه سیاه NordVPN – VPN نامحدود فقط از 3.49 دلار در ماه

قیمت گذاری NordVPNبه همین دلیل NordVPN یکی از بهترین سرویس های VPN شناخته شده است. آنها ترکیبی عالی از امنیت و عملکرد را برای قیمت پایین فراهم می کنند. استفاده از نرم افزار آنها بسیار آسان است. از دسک تاپ موبایل به شبکه VPN خود متصل شوید. همچنین می توانید از خدمات Smart DNS آنها برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی و تماشای سرویس های جریان دلخواه خود از خارج استفاده کنید. کسانی که نسبت به حفظ حریم خصوصی بیشتر آگاهی دارند ، از برخی از ویژگی های اضافی موجود در سرویس گیرنده ویندوز قدردانی می کنند. برای یک لایه اضافی از حریم خصوصی می توانید بین سرورهای VPN هاپ کنید. NordVPN 30 روز ضمانت برگشت پول به مشتریان جدید ارائه می دهد که زمان زیادی برای تست خدمات است.

3. ارتقاء جمعه سیاه CyberGhost – VPN نامحدود فقط از 2.75 دلار در ماه

قیمت گذاری CyberGhostCyberGhost ترکیبی عالی از VPN را برای محافظت از حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی ارائه می دهد. می توانید برای یک سال VPN ثبت نام کنید و 79٪ تخفیف را ذخیره کنید. مزیت سرعت است. هنگامی که می خواهید محصولی را در کشور دیگری باز کنید ، برنامه VPN آنها کامل است. به عنوان مثال ، می توانید از برنامه Windows خود برای جابجایی بین کتابخانه های Netflix از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه و دانمارک استفاده کنید. این بدان معناست که می توانید بین مناطق جابجا شوید و از محتوایی که در غیر این صورت مسدود می شود لذت ببرید همین مورد در مورد انسداد iPlayer BBC در انگلیس یا TF1 در فرانسه نیز صادق است. CyberGhost از طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله Amazon Firestick پشتیبانی می کند.

4. معامله جمعه سیاه Surfshark – VPN نامحدود از فقط 1.77 دلار در ماه

قیمت Surfsharkبرای یافتن یک VPN با ویژگی های بیشتر از Surfshark به شما فشار زیادی خواهد رسید. آیا می خواهید تونل زنی اسپلیت را فعال کنید یا از بدافزار محافظت کنید ، Surfshark شامل تمام ویژگی هایی است که برای محافظت و لذت بردن از اینترنت به شما نیاز دارد. این سرویس بر روی کمک به شما برای جلوگیری از محدودیت ها با ارائه آدرس های IP واقع در سراسر جهان متمرکز شده است. Surfshark با مجموعه ای کامل از برنامه های رایانه ای و رومیزی سفارشی ارائه می شود. آنها همچنین راهنمایی هایی برای کمک به شما در تنظیم روتر خود دارند. Surfshark در جمعه سیاه با 85٪ تخفیف جشن می گیرد. همه اعضای جدید تحت پوشش ضمانت 30 روزه برگشت پول خود هستند.

5. تخفیف جمعه سیاه PIA – VPN نامحدود از فقط 2.42 دلار در ماه

قیمت گذاری PIAشاید بهترین دسترسی به VPN در بین دانشجویان دانشگاه و فعالان حریم خصوصی در ایالات متحده باشد ، دسترسی به اینترنت خصوصی به دلیل داشتن دسترسی مطمئن VPN با قیمت مناسب شناخته شده است. تیم PIA کاملاً مهربان بوده است که علاوه بر کمترین هزینه روزانه خود ، به بازدید کنندگان ما تخفیف می دهد. شما می توانید برای 12 ماه VPN نامحدود با 29 دلار ثبت نام کنید که فقط با 2.42 دلار در ماه کار می کند. کاربران تورنت طی سالها به PIA گله کرده اند. شما خدمات را برای استفاده در هر کاربر بسیار دوستانه می یابید. آنها وارد سیستم نمی شوند و در حمایت از دلایل حفظ حریم خصوصی آنلاین در ایالات متحده بسیار محور بوده اند. با سرورهای بیش از 30 کشور می توانید از حریم شخصی خود محافظت کرده و کانالهای مورد علاقه خود را با PIA از حالت انسداد خارج کنید.

6. تخفیف جمعه سیاه IPVanish – VPN نامحدود فقط از 3.25 دلار در ماه

قیمت IPVanishIPVanish خدمات VPN مورد علاقه من است و به صورت روزانه از آن استفاده می کنم. در واقع من برای نوشتن این پست از آن استفاده می کنم. شبکه آنها را بسیار سریع و قابل اعتماد خواهید یافت. به این دلیل است که آنها یک شبکه برتر را مدیریت می کنند به این معنی که آنها کنترل کامل سخت افزار و اتصالات خود را دارند. می توانید از پشتیبانی عالی و طیف کاملی از نرم افزارهای مشتری انتظار داشته باشید. من همین حالا سرویس VPN آنها را در ویندوز 10 اجرا می کنم. آنها همچنین دارای برنامه هایی برای Mac OS X (دارای سوئیچ kill VPN) ، iOS و Android هستند. کاربران Amazon Firestick همچنین می توانند از برنامه IPVanish برای Kodi و سایر برنامه های سرگرم کننده استفاده کنند.

7. تخفیف جمعه سیاه HMA Pro VPN – VPN نامحدود فقط از 2.99 دلار در ماه

قیمت گذاری HMAمخفی کردن شبکه My Ass گسترده است. آنها یک مجموعه بزرگ و رو به رشد سرورهای VPN را در سرتاسر جهان مدیریت می کنند. آنها به شما کمک می کنند با استفاده از مشتری HMA Pro VPN به بهترین سرعت ممکن برسید. این به شما اطلاع می دهد که آیا سروری که انتخاب می کنید شلوغ است و یکی را در همان مکان توصیه می کنید. برای من مزیت Hide My Ass اندازه شبکه آنهاست. مخصوصاً هنگام مسافرت در مناطق خارج از مناطق عادی برای شرکتهای VPN. آنها سالها تجربه در کار با مراکز داده را دارند و در بسیاری از مناطق بیش از یک بک گراند دارند. این گزینه های بیشتری به شما می دهد.

8. ویژه PureVPN جمعه سیاه – VPN نامحدود فقط با 1.32 دلار در ماه

قیمت گذاری PureVPNدر این مرحله PureVPN اصلی در صنعت VPN شخصی است. آنها سالهاست که شبکه خود را گسترش می دهند و ویژگی های پیشرفته حریم خصوصی را اضافه می کنند. آخرین اخبار PureVPN شامل ممیزی شخص ثالث بود. نتیجه این است که PureVPN به عنوان ارائه دهنده VPN بدون ورود به سیستم تأیید شده است. این برای بسیاری از کاربران VPN مهم است و مشتری را از عدم ورود به سیستم فعالیت های خود اطمینان می دهد. از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود متصل شوید. تبلیغات جمعه سیاه PureVPN شامل 88٪ تخفیف است. شما یک ماه فرصت دارید تا خدمات را بدون ریسک با ضمانت برگشت پول 31 روزه خود آزمایش کنید.

9. ویژه Ivacy Black Friday – VPN نامحدود فقط با 0.99 دلار در ماه

قیمت گذاری عاجIvacy جدید در لیست معاملات جمعه سیاه امسال جدید است اما اجازه ندهید این شما را بترساند. آنها چندین سال است که در این صنعت فعالیت می کنند و یکی از بهترین تبلیغات جمعه سیاه امسال را ارائه می دهند. این باعث می شود زمان مناسبی برای ثبت نام در Ivacy باشد. علاوه بر تخفیف های ذکر شده در بالا ، در وب سایت Ivacy نیز شاهد پاپ آپ شده در وب سایت Ivacy بودیم که 5 سال VPN نامحدود با فقط 0.99 دلار در ماه ارائه می داد. فواید زیادی وجود دارد که به Ivacy کمک می کند. اولین فداکاری آنها برای حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی از کاربران تورنت است. این امر از طریق خط مشی صفر انجام می شود به این معنی که سرویس در حال ردیابی استفاده شما نیست.

10. تخفیف جمعه سیاه ZenMate – VPN نامحدود فقط از $ 2.05 در ماه

قیمت گذاری ZenMateبا داشتن بیش از 45 میلیون کاربر ، به جرات می توان گفت ZenMate به کاربران در سراسر جهان قابل اعتماد است. این شرکت در آلمان مستقر است اما تیم آنها در 20 کشور و 17 زبان پخش شده است. همانطور که در وب سایت آنها آمده است ، هدف ZenMate این است که به شما کمک کند دور زدن محدودیت ها ، ناشناس ماندن و لذت بردن از اینترنت رایگان. با عضویت در ZenMate ، دسترسی فوری به سرورهای VPN در 30+ کشور و در حال رشد خواهید داشت. می توانید همزمان 5 دستگاه را به هم وصل کنید. ZenMate برنامه های اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android توسعه داده است. همچنین می توانید پسوند مرورگر آنها را روی Chrome ، Firefox و Opera نصب کنید.

گزینه های بیشتری می خواهید؟ در این صورت می توانید 10 VPN برتر ما را مشاهده کنید که همه آنها تبلیغات جمعه سیاه را ارائه می دهند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me