אפל סטורשחרורו של iOS 9 הביא עמו את היכולת של משתמשי אייפון ואייפד לחסום פרסום. זו הייתה תכונה צפויה בהרבה, כפי שמוצג הפופולריות של אפליקציות החוסמות מודעות מאז iOS הפך לזמין בספטמבר. יש הרבה חוסמי מודעות בשוק ויותר מגיעים לחנות האפליקציות על בסיס כמעט יומיומי. המטרה שלי היא לעזור לך למצוא את האפליקציה הטובה ביותר ולהבין כיצד כל אחת מהן מתקדמת בחסימה של מודעות. תתפלאו לדעת שחלקם מקבלים תשלום ממפרסמים כולל גוגל ומיקרוסופט כדי לאפשר את הצגת המודעות שלהם.

להלן רשימת חוסמי המודעות הטובות ביותר עבור iOS שלנו. שימו לב שאנו לא ממליצים על אפליקציות AdBlock Plus או Crystal מכיוון שהם מפרסמים רשימת מפרסמים גדולים בתמורה לתשלום. אתה יכול להחליט אם אתה בסדר עם זה או לא, אך איננו מקדמים את האפליקציות שלהם או לא.

אפליקציית RankAd BlockerPriceGet
1לטהר1.99 דולרלטהר
21 בלוקר2.99 דולר1 בלוקר
3בלוקר0.99 דולרבלוקר
4BlockBear0.99 דולרBlockBear
5סילנטיום1.99 דולרסילנטיום

Eyeo, החברה שעומדת מאחורי תוכנת AdBlock Plus הפופולרית עובדת עם מפרסמים גדולים כולל גוגל, מיקרוסופט ואמזון בכדי לאפשר את רשימת המודעות שלהם כך שלא ייחסמו. אני מצטער אבל זה מביס את המטרה של שימוש בחוסם מודעות במכשירים ניידים. לא מדובר רק בהגנה על עצמך מפני מודעות זדוניות. משתמשי מובייל יראו דפי אינטרנט נטענים מהר יותר ומשתמשים בפחות רוחב פס באמצעות חוסמי מודעות. אני באופן אישי משתמש לטהר עבור iOS ומעריכים את עמדתם בנושא.

לטהר את הציוץ

Eyeo פונה למפתחי האפליקציות להשתמש במערכת שלהם בכדי להוסיף רשימת מודעות מצד השותפים ה”אושרים “שלהם. קשה לומר כמה מפתחים קיבלו את ההצעה, אך אנו יודעים שקריסטל הסכימה לכלול את רשימת ההיתר של Eyeo ולהפעיל אותה כברירת מחדל. למותר לציין שאיננו ממליצים על AdBlock Plus או על Crystal.

כפי שאתה יכול לראות, לא כל חוסמי המודעות נוצרים שווים. אם אתה מבחין באפליקציות חוסמות מודעות בחינם שאלו את עצמכם איך הם מרוויחים כסף. הסיכויים הם שמדובר בעסקה למפרסמים ברשימת ההיתרים. בשביל הכסף שלי כדאי להכניס כמה דולרים כדי להבטיח שיש לי שליטה באיזו מודעות נחסמות בספארי ותומכים במפתחי אפליקציות כמו Purify על כך שלא נמכר אזל.

מכיוון ש- Purify הוא חוסם המודעות האהוב עליי וזה שאני סומך עליו כדי לחסום מודעות באייפון שלי, ברצוני לשתף מדריך כיצד להגדיר אותו. זה לא קשה אבל אתה צריך להחליף הגדרות זוגיות כדי להפעיל את חוסם המודעות בספארי. אפל פתחה גישה לחסימת מודעות אך עליכם ליידע את ספארי כדי להשתמש באפליקציה.

כיצד לחסום מודעות ב- iPhone או iPad באמצעות Purify

הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להוריד את Purify מהאפל חנות אפליקציות.  האפליקציה עולה 1.99 דולר וכוללת עדכונים עתידיים. לאחר הורדת Purify תוכלו לעבור דרך מהירה לאפליקציה. למרות שהמדריך טוב, אנו הולכים אותך דרך תהליך ההגדרה מסך אחר מסך.

 • שלב 1 – הקש על הגדרות

הגדרות iOS

 • שלב 2 – גלול מטה והקש על ספארי

הגדרות ספארי iOS

 • שלב 3 – גלול מטה והקש על חוסמי תוכן

חוסמי תוכן iOS

 • שלב 4 – החלק את המחוון ימינה כדי לאפשר טיהור

אפשר טהר חסימת מודעות

 • שלב 5 – הקש על ספארי ופתח אתר
 • שלב 6 – הקש על כפתור השיתוף כמוצג בתחתית התמונה למטה

ספארי

 • שלב 7 – הקש על לחצן עוד

ספארי - לטהר

 • שלב 8 – תבחין כי פעולות טיהור מופיעות בתחתית. הקש, החזק וגרור אותו לראש
 • שלב 9 – החלק את המחוון ימינה כדי לאפשר פעולות לטהר

טיהור פעולות

 • שלב 10 – כעת תוכל לגלוש באינטרנט ללא מודעות

זה כל מה שיש בזה. כפי שאתה יכול לראות ישנם כמה צעדים שאתה צריך לנקוט כדי לאפשר טיהור. הדבר נכון גם לגבי כל חוסם מודעות. ברכה לאפל על כך שהיא מאפשרת חסימת מודעות ב- iOS 9 אך עדיין יש קצת השכלה כיצד לאפשר את האפליקציות. טיהור עושה עבודה די טובה אך חלק ממפתחי האפליקציות שוכחים לספק מספיק פרטים כדי באמת לעזור לכם להתחיל. אני חושד שהתהליך יהיה קל יותר בעתיד. כך או כך ברגע שיש לך הכל שהגדרת Purify עובד נהדר.

להלן סקירה כללית של חמש חוסמי המודעות המובילים שלנו ל- iOS. כולם דורשים iOS 9 ואילך ותומכים גם באייפון וגם באייפד.

 1. לטהר – 1.99 דולר
 2. 1 בלוקר – 2.99 דולר
 3. בלוקר – 0.99 דולר
 4. BlockBear – 0.99 דולר
 5. סילנטיום – 1.99 דולר

לא לקחתי בחשבון מחיר כששקלתי את האפליקציות לרשימה. אני מבטיח לכם כי חסימת מודעות בהחלט שווה כמה דולרים. תוכלו להבחין בעלייה מהירה במהירות בזמן הגלישה באינטרנט באמצעות ספארי. אתה תראה גם ירידה בשימוש ברוחב הפס שלך כאשר המודעות והגשבים חסומים. בעוד שהאפליקציות נהדרות לחסימת מודעות בספארי, הן לא יחסמו פרסום באפליקציות. אני מקווה שנראה את היכולת לחסום מודעות באפליקציות בעתיד. אני בטוח שמפתחי אפליקציות כמו Purify יוסיפו בשמחה את הפיצ’ר בעתיד במידת האפשר.

האם יש לך חוסם מודעות נוסף שלדעתך עלינו להוסיף לרשימה? אם כן אנא שלחו לנו ציוץ @VPNFan.  נשמח לשמוע גם על כל נושא אחר הנוגע לפרטיות שאתה מעוניין בו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me