این ممکن است برای بیشتر خوانندگان ما جای تعجب نداشته باشد اما تماسهای تلفنی به هیچ وجه امن نیستند. اگر یک چیز وجود دارد که جاسوسی داخلی NSA روشن شده است ، این است که بسیاری از تماس های خصوصی شخصی ما به راحتی قابل رهگیری هستند. اگر NSA در حال جاسوسی از شما نیست ، می تواند پلیس محلی شما باشد یا حتی یک هکر مبتکر با یک برج سلولی قابل حمل.  مهم نیست که آیا شما نیاز دارید که اسرار شرکت را به اشتراک بگذارید ، آیا نمی خواهید بخشی از دولت نظارت پلیس باشد یا فقط می خواهید با خانواده و دوستان صحبت خصوصی کنید. این نشان می دهد که چقدر راهی برای برقراری ارتباط امن ، چه با متن و چه با صدا ، برای شما مهم است. این دقیقاً به همین دلیل است که Whisper Systems برای تأمین ارتباطات صوتی و متنی برای توده ها ایجاد شده است.

علامت

Whisper Systems در سال 2010 تأسیس شد ، یک تأسیسات امنیتی کوچک است که توسط Moxie Marlinspike (نه نام واقعی او) و استوارت اندرسون آغاز شده است. در ماه مه 2010 ، آنها دو برنامه موبایل اول خود را برای اندروید منتشر کردند: RedPhone و TextSecure.  پس از انتشار این برنامه ها ، توییتر به استارت آپ جدید و دو بنیانگذار با استعداد آن علاقه مند شد و در نوامبر 2011 هر دو را به دست آورد. بررسی ما نشان داد که توییتر در ابتدا برنامه های Whisper System را به صورت آفلاین درآورد اما تا ژوئیه 2012 توییتر مجدداً هر دو برنامه را تحت مجوز عمومی نسخه 3 منتشر کرد (GPLv3).

پس از مدتی برای تیم امنیتی توییتر ، Marlinspike این شرکت را ترک کرد و در اوایل سال 2013 پروژه Open Whisper Systems را برای ایجاد یک فضای مشترک با منبع آزاد برای ایجاد ارتباطات خصوصی و ایمن برای کاربران تلفن همراه تأسیس کرد. برنامه RedPhone و TextSecure برای آندروید تمرکز اصلی آن بود اما در ژوئیه سال 2013 موکسی اعلام کرد که آنها در حال کار بر روی یک برنامه هستند تا با استفاده از آیفون بتوانند مکالمه های ایمن برقرار کنند..

Open Whisper Systems به آیفون می آید!

سیگنال iOS

بررسی ما نشان داد که اولین نسخه رسمی سیگنال برای آیفون در اواخر ژوئیه سال 2014 بود. برای اولین بار ، کاربران آیفون می توانند از حریم شخصی و امنیتی که کاربران RedPhone هنگام برقراری تماس تلفنی داشتند ، بهره مند شوند. علاوه بر این ، تماس های RedPhone برای Android با تماس های ارسال شده از Signal for iPhone سازگار است. این بدان معناست که کاربران RedPhone می توانند تماس های رمزگذاری شده و ایمن را به کاربران سیگنال و برعکس برقرار کنند بدون اینکه هیچ گونه هزینه ای در مسافت طولانی انجام دهند. در همان زمان ، وی همچنین برخی از پروژه های دیگر را اعلام کرد که Open Whisper Systems نیز در این زمینه از جمله ادغام TextSecure در برنامه آیفون تازه منتشر شده در حال کار است. به قول خودش:

سیگنال یک بستر ارتباطی صوتی و متنی خصوصی برای iPhone ، Android و مرورگر خواهد بود. در اواخر تابستان امسال ، سیگنال برای آیفون گسترش خواهد یافت تا از متن متنی سازگار با TextSecure برای Android پشتیبانی کند. اندکی پس از آن ، هر دو TextSecure و RedPhone برای آندروید به یک برنامه سیگنال متحد در Android نیز ترکیب خواهند شد. همزمان ، توسعه برنامه افزودنی مرورگر در حال انجام است.

چک لیست سیگنال / RedPhone EFF

در ژوئن 2014, کارت امتیاز پیام رسانی ایمن, یک پروژه از بنیاد الکترونیکی مرزی (EFF) سیگنال برای برنامه آیفون از Open Whisper Systems 7 از 7 چک. آنها چک هایی را برای رمزنگاری در حمل و نقل ، رمزگذاری شده دریافت کردند تا ارائه دهنده نتواند آن را بخواند ، راهی برای تأیید هویت مخاطبین ، ارائه اسرار ارتباطات گذشته در صورت دزدی کلیدها ، داشتن کد به طور مستقل بررسی شده ، مستند کردن امنیت استفاده شده توسط برنامه Signal و اخیراً مورد بازرسی قرار گرفته است. برنامه Signal for iOS تحت GPLv3 رایگان و منبع باز است. این بدان معناست که هر کس در استفاده ، اصلاح و ایجاد اصلاح در کد آزاد است.

دریافت برنامه iOS سیگنال

ارتباط ایمن با سیگنال برای iOS

در مارس 2015 ، سیگنال 2.0 با پشتیبانی یکپارچه از TextSecure منتشر شد. در این زمان ، سیگنال با پشتیبانی از iPhone ، iPod و iPad به یک برنامه تماس تلفنی و پیام رسانی فوری برای iOS تبدیل شد. سرانجام کاربران iOS می توانند از ویژگیهای TextSecure و RedPhone در یک برنامه کاملاً استفاده کنند. سیگنال 2.0 با اندروید RedPhone و TextSecure سازگار است. نه تنها سیگنال برای کاربران iOS می تواند با کاربران RedPhone تماس های رمزگذاری شده و ایمن برقرار کند ، بلکه متن ، تصویر ، گروه و پیام های رمزگذاری شده انتهایی را نیز برای کاربران TextSecure ارسال می کند. به شما این امکان را می دهد تا کاربران سیگنال از نرخ مسافت طولانی و همچنین پیامک و پیام کوتاه (سرویس پیام کوچک) و (خدمات پیام چندرسانه ای) از شرکت مخابراتی خود جلوگیری کنند. بررسی ما در مورد سیگنال 2.0 نشان داد که این تماس تلفنی و پیام خصوصی را در یک رابط منفرد و بدون اصطکاک در iPhone یا iPad خود می آمیزد. این به شما امکان می دهد تا تمام مکالمات خود را با استفاده از صندوق ورودی خود به سرعت سازماندهی کنید و در همان زمان بایگانی کلیه ارتباطات خود (صدا ، متن ، تصاویر و فیلم).

استفاده از سیگنال آسان است زیرا از شماره تلفن و دفترچه آدرس موجود شما استفاده می کند و نیازی به رمزعبور یا پین دیگری ندارد. این امکان را به شما می دهد تا از طریق اینترنت با دوستان و خانواده خود در هر کجای جهان تماس برقرار کنید و بدون پرداخت هزینه های طولانی از راه دور. تماسهای تلفنی بین کسانی که دارای سیگنال IOS یا RedPhone برای Android هستند ، رمزگذاری می شوند تا کلیدها در دستگاه های محلی نگه داشته شوند. در نتیجه ، تماس حتی توسط سرورهای Open Whisper قابل مشاهده نیست. تماسها از فن آوری فشار استفاده می کنند ، بنابراین شما همیشه می دانید چه موقع وارد می شوید و همیشه در انتظار شما هستند حتی اگر باتری شما بمیرد یا به طور موقت اتصال خود را از دست می دهید.

نصب و ثبت نام علامت برنامه در دستگاه iOS شما:

 • مرحله 1 – برنامه Signal را از فروشگاه برنامه iTunes بارگیری کرده و آن را نصب کنید
  • برای انتخاب و پذیرش شرایط خدمات با انتخاب “پذیرش” کلیک کنید.
  • برنامه به صورت خودکار بارگیری و نصب خواهد شد.
 • مرحله 2 – پیکربندی و تنظیم اولیه
  • تلفن خود را ثبت کنید – شماره تلفن خود را وارد کنید و روی “تأیید این دستگاه” کلیک کنید
   • برای تأیید ثبت نام خود ، یک پیامک SMS با کد 6 رقمی دریافت خواهید کرد
   • در صورت عدم دریافت پیامک ، می توانید صدای صوتی خودکار 6 رقمی را بشنوید.
   • ثبت نام خود را تأیید کنید

برای برقراری تماس با استفاده از برنامه ، نماد تلفن را در مخاطبی که می خواهید تماس بگیرید انتخاب کنید. پس از برقراری ارتباط ، هر دو طرف دو کلمه را روی صفحه مشاهده می کنند. می توانید از این موارد استفاده کنید تا صحت برقرار بودن تماس برقرار شود زیرا باید در هر دو صورت یکسان باشد. این بدان معنی است که برقراری تماس رمزگذاری شده انتهایی با استفاده از برنامه Signal تا زمانی که هر دو طرف RedPhone یا Signal را اجرا کنند ، وجود دارد. ارسال پیام متنی با استفاده از برنامه بسیار ساده است ، به سادگی روی مخاطبی که می خواهید پیام را برای آن ارسال کنید ، کلیک کنید. اگر گیرنده TextSecure را که قبلاً گفته شد را اجرا نکند ، سیستم عامل جایگزین Android CyanogenMod, یا سیگنال ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید آنها را از طریق پیامک دعوت کنید ، اما اجازه نمی دهید تماس خود را تکمیل کنید یا از داخل سیگنال برای آنها پیام ارسال کنید. تصویر زیر چند تصویر از برنامه پیام رسان سیگنال را نشان می دهد.

پیام رسان خصوصی سیگنال

بررسی ما نشان داد که سیگنال برای سرعت بهینه شده است. Open Whisper Systems ده ها سرور را برای کنترل تماس های رمزگذاری شده در بیش از 10 کشور در سراسر جهان راه اندازی کرده است تا زمان تاخیر در تماس ها به حداقل برسد. سیگنال برای iOS از پروتکل پیشرفته Axolotl برای پیام رسانی متن استفاده می کند. همچنین ، سیگنال از ZRTP پروتکل برای راه اندازی کانال VoIP رمزگذاری شده برای تماس صوتی و SRTP برای رمزگذاری تماس با استفاده از AES-128 در حالت CBC. پروتکل ZRTP توسط دایره خاموش بنیانگذار فیل زیمرمن علاوه بر این ، از آنجا که کلیدها برای هر جلسه مورد بازسازی و بازسازی قرار می گیرند ، پیام ها از هر دو استفاده می کنند رازداری رو به جلو و اسرار آینده.  این به برنامه اجازه می دهد عملکرد عالی را حفظ کند بدون آنکه قدرت رمزگذاری آن را به خطر بیاندازد و در عین حال یک راه یکپارچه برای برقراری ارتباط را از طریق صدا یا متن فراهم کند..

دریافت برنامه iOS سیگنال

بررسی سیگنال: نتیجه گیری

Open Whisper Systems یک پروژه داوطلبانه و با بودجه خصوصی در جامعه است که از نیاز به برنامه های ایمن ، رمزگذاری شده و آسان برای استفاده در زمینه حفظ حریم خصوصی دستگاه های تلفن همراه افزایش یافته است. یکی از پروژه های فعلی آن ، مسنجر خصوصی سیگنال برای iOS است ، یک برنامه تلفن همراه است که به کاربران خود امکان برقراری تماس های تلفنی VoIP ایمن ، رمزگذاری شده ، ارسال پیام های متنی ، تصاویر ، فیلم ها یا فایل های صوتی با استفاده از Wi-Fi یا داده از طریق اینترنت را به دیگر کاربران می دهد. کاربران سیگنال این نرم افزار همچنین به آنها ابزاری ایمن و متقابل می دهد که به آنها امکان برقراری ارتباط با کاربران اندرویدی که RedPhone یا TextSecure را نصب کرده اند و همچنین کاربران اندرویدی سیستم عامل جایگزین Android CyanogenMod امکان ارتباط با آنها را می دهد. استفاده از سیگنال در دستگاه iOS شما امکان برقراری تماسهای ایمن و خصوصی را برای دوستان یا خانواده خود و همچنین ارسال پیامهای رمزگذاری شده به همکاران تجاری فراهم می کند..

هر دو تماس تلفنی که برقرار می کنید و پیام های چندرسانه ای که می فرستید ، با کلیدهایی که فقط در دستگاه های محلی یافت می شوند ، به انتها رمزگذاری می شوند. این بدان معنی است که هیچ کس و حتی تیم Open Whisper Systems نمی توانند متن شما را ببینند یا به تماس شما گوش دهند. پس از نصب این برنامه ها ، آنها با یک شماره گیر و لیست تماس معمولی دستگاه (Android یا iOS) یکپارچه می شوند تا هرکسی بتواند هنگام برقراری تماس تلفنی یا پیام کوتاه با دوستان و خانواده ، به راحتی از آنها استفاده کند تا حریم شخصی خود را پس بگیرد. امنیت موجود در آنها همچنین باعث می شود آنها برای کاربران تجاری ایده آل شوند. هر سه برنامه تحت مجوز عمومی نسخه 3 (GPLv3) رایگان و متن باز هستند. Open Whisper Systems در حال حاضر مشغول توسعه یک پسوند مرورگر TextSecure است. توصیه می کنیم برنامه (های) را برای خود امتحان کنید و حریم شخصی را که قبلاً هنگام پیام کوتاه یا برقراری تماس تلفنی داشتید ، بازیابی کنید.

دریافت برنامه iOS سیگنال

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me