بررسی RedPhone

بگذارید ما بررسی خود را درباره برنامه Android RedPhone از Open Whisper Systems با تاریخچه مختصری از خود این شرکت آغاز کنیم. از زمان آغاز به کار تلفن هوشمند مدرن ، امنیت تماسها نگرانی بسیاری از کاربران بوده است. در سال 2010 ، Moxie Marlinspike (نام مستعار) و استوارت اندرسون یک راه اندازی کوچک برای پرداختن به مشکلات امنیتی تلفن همراه اندرویدی آغاز کردند. در ماه مه سال 2010 ، آنها برنامه ای را برای سیستم عامل تلفن همراه آندروید گوگل با نام RedPhone منتشر کردند. RedPhone اولین صدا از طریق پروتکل اینترنت (VoIP) برنامه ای بود که به کاربران اندرویدی امکان برقراری تماس تلفنی رمزگذاری شده انتهای بین دیگر کاربران RedPhone را داده بود.


RedPhone برای Android

در نوامبر 2011 ، توییتر به دنبال افراد ماهر برای بهبود امنیت خود بود. آنها Whisper Systems را با مبلغی نامعلوم خریداری کردند و دو مؤسس با استعداد آن برای کار برای آنها رفتند. در ابتدا آنها RedPhone را گرفتند آفلاین, اما مردم شکایت کردند زیرا بسیاری از معترضین در طول استفاده از RedPhone استفاده کردند بهار عربی.  در ژوئیه سال 2012 ، توییتر RedPhone را به عنوان یک برنامه رایگان و منبع باز تحت مجوز عمومی نسخه 3 (GPLv3) منتشر کرد.

در ژانویه 2013 ، مارلینسایک توییتر را ترک کرد تا مجدداً علت حفظ حریم شخصی و امنیت موبایل را در دست بگیرد. وی این کار را با راه اندازی پروژه منبع باز Open Whisper Systems برای ادامه توسعه در برنامه RedPhone برای اندروید و برنامه خواهر آن انجام داد, TextSecure.  این پروژه توسط کمک های مالی هم از نظر زمان و هم از طریق بودجه و نیز کمک های مالی تأمین می شود. بررسی ما نشان داد که تیم پروژه شامل یک تیم کوچک توسعه ویژه هسته ای و گروهی از داوطلبان است. Open Whisper Systems اظهار داشت که هدف این است که آسان کردن ارتباطات دستگاه تلفن همراه برای هر کسی باشد.  مکاشفه در ژوئن 2013 آشکار شد که چنین برنامه هایی نه تنها مورد نیاز هستند بلکه اگر بخواهیم ارتباطات خود را خصوصی و ایمن نگه داریم ضروری مطلق بود.

چک لیست سیگنال / RedPhone EFF

در ژوئن 2014, کارت امتیاز پیام رسانی ایمن, یک پروژه از بنیاد الکترونیکی مرزی (EFF) به 7 نسخه از 7 چک برنامه RedPhone داد. آنها چک هایی را برای رمزگذاری در هنگام ترانزیت دریافت کردند ، به گونه ای رمزگذاری شدند که سیستم Open Whisper نتواند آن را بخواند ، به کاربران این امکان را می دهد تا هویت شخصی را که در آنجا صحبت می کند ، تأیید کنند و در صورت سرقت کلیدهای آینده از ارتباطات گذشته محافظت کنند ، داشتن کد برای بررسی مستقل ، به درستی مستند کردن امنیت RedPhone ، و بازرسی اخیر کد آن. دو برنامه دیگر Whisper Systems را باز کنید (مسنجر خصوصی TextSecure برای Android و علامت مسنجر خصوصی برای iOS) همچنین 7 مورد از 7 چک لیست کارت EFF را دریافت کرده است. سیگنال برنامه ای است که TextSecure و Redphone را در یک برنامه واحد برای دستگاه های iOS ادغام می کند.

RedPhone را دریافت کنید

تماس خصوصی با RedPhone برای Android

حالا که کمی در مورد تاریخچه پروژه Open Whisper Systems مرور کردیم ، بگذارید خود برنامه RedPhone را بررسی کنیم. RedPhone به طور مشابه با Skype و Google Voice کار می کند. این برنامه VoIP است که تماسهای تلفنی شما را از طریق Wi-Fi یا داده از طریق اینترنت ارسال می کند. این سازگار با سیگنال برای iOS است و یک ابزار ارتباطی متقابل پلت فرم برای تماس های تلفنی صوتی رمزگذاری شده را فراهم می کند. این امر با سایر برنامه های ذکر شده تفاوت دارد زیرا به شما امکان می دهد اگر هر دو کاربر RedPhone یا Signal را اجرا کنند ، تمام تماس را به انتهای آن رمزگذاری کنید. این در شماره گیر تلفن استاندارد آندروید ادغام می شود ، بنابراین می توانید از آن برای تماس با همه در لیست مخاطبین خود استفاده کنید. این بدان معناست که اگر با استفاده از شماره گیر معمولی تماس برقرار کنید و شخصی که با او تماس می گیرید RedPhone یا Signal باشد ، از شما درخواست می کند که تماس را رمزگذاری کنید. قبل از استفاده از برنامه برای برقراری تماس های رمزگذاری شده VoIP ، ابتدا باید تلفن خود را نصب و ثبت کنید. برای نصب و ثبت برنامه این مراحل را دنبال کنید.

نصب و ثبت نام RedPhone برنامه در تلفن Android خود:

 • مرحله 1 – برنامه RedPhone را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید و نصب کنید
  • روی “نصب” ضربه بزنید و با انتخاب “پذیرش” شرایط خدمات (مجوز برنامه) را بپذیرید.
  • برنامه به صورت خودکار بارگیری و نصب خواهد شد.
  • توجه – اگر شما با مجوزهای برنامه موافق نیستید ، نصب لغو می شود.
 • مرحله 2 – پیکربندی و تنظیم اولیه
  • تلفن خود را ثبت کنید – وارد کشور خود شوید (جایی که سیم کارت خریداری شده است) و شماره تلفن و ثبت مطبوعات را وارد کنید
   • برای تأیید ثبت نام خود ، یک پیامک SMS با کد 6 رقمی دریافت خواهید کرد
   • در صورت عدم دریافت پیامک ، می توانید صدای صوتی خودکار 6 رقمی را بشنوید.
   • ثبت نام خود را تأیید کنید

برای برقراری تماس با استفاده از برنامه پس از نصب ، شماره تلفن خود را تأیید کردید ، به راحتی برنامه را اجرا کنید و شخصی را که می خواهید با آن تماس برقرار کنید از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید. اگر گیرنده شما سیگنال iOS یا RedPhone را برای Android نصب کرده باشد ، تماس رمزگذاری می شود و دو کلمه نارنجی روی صفحه شما ظاهر می شود. برای تأیید صحت اتصال ، این کلمات را بخوانید. اگر این کلمات روی صفحه نمایش شما و شخصی که با او تماس گرفته اید متفاوت است ، به این معنی است که تماس امن نیست و باید قطع شوید. این همه چیز در آنجاست. برنامه RedPhone چند گزینه اساسی دارد. این امکان را به شما می دهد تا مخاطبین خود را که از RedPhone یا سیگنال استفاده می کنند ، مشاهده کنید ، سابقه تماس خود را نمایش دهید (تماس ورودی ، تماس های خروجی و تماس های از دست رفته) ، مخاطبین خود را به طور مکرر نشان می دهد ، و به شما امکان می دهد از شماره گیری استفاده کنید تا با شماره های تلفنی در آن تماس نگیرید. لیست تماس شما اگر سعی می کنید با مخاطبی تماس بگیرید که سیگنال یا RedPhone نداشته باشد ، تماس برقرار می کنید ، از شما خواسته می شود تا برای نصب برنامه RedPhone یک پیام کوتاه ناامن برای آنها ارسال کنید. این اجازه می دهد تا RedPhone یک جایگزین کامل برای شماره گیر اصلی Android شما باشد. در زیر چند تصویر از برنامه RedPhone در عمل است.

تماسهای خصوصی RedPhone

برنامه RedPhone از این برنامه استفاده می کند ZRTP پروتکل برای تنظیم یک کانال VoIP رمزگذاری شده برای تماس واقعی و AES-128 در رمزگذاری حالت CBC برای داده ها. این پروتکل که توسط فیل زیمرمن تهیه شده و توسط آن نیز استفاده شده است دایره خاموش در برنامه تلفن خاموش آنها. تماس هایی که با استفاده از RedPhone یا Signal انجام می شود ، از مزایای آن استفاده می کنند رازداری رو به جلو زیرا کلیدهای جدید برای هر تماس ایجاد می شوند. در صورت به خطر انداختن کلید آینده ، این مسئولیت امنیتی را محدود می کند.

RedPhone به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه ، با استفاده از کدک های صوتی و الگوریتم های بافر تنظیم شده برای ویژگی های شبکه های تلفن همراه طراحی شده است. این سیستم با سرعت در ذهن طراحی شده است و Open Whisper Systems دارای سرورهایی در 10 کشور مختلف برای کمک به کاهش تاخیر در تماس است. برنامه RedPhone از نوتیفیکیشن های فشار برای حفظ عمر باتری دستگاه استفاده می کند و اطمینان می دهد که هنوز تماس شما ارسال شده است ، حتی اگر گیرنده تلفن شما را خاموش کند. این به RedPhone اجازه می دهد تا ارتباطات صوتی موبایل سریع ، بسیار در دسترس و با کیفیت بالا را برای کاربران خود فراهم کند.

RedPhone را دریافت کنید

RedPhone Review: نتیجه گیری

تیم Open Whisper Systems یک جامعه کوچک متشکل از کارمندان و تیم توسعه اصلی بودجه است. آنها کار می کنند تا برنامه های حریم خصوصی موبایل را برای همه فراهم کنند. برنامه های فعلی آنها شامل پیام رسان خصوصی TextSecure برای Android ، RedPhone: تماسهای خصوصی برای Android و پیام رسان خصوصی سیگنال برای iOS است. برنامه RedPhone ابزاری برای ارتباطات بین پلتفرم ایمن فراهم می کند که به کاربران خود امکان برقراری تماس های خصوصی نه تنها با سایر کاربران RedPhone ، بلکه برای کاربران IOS نیز می دهد. تماس های VoIP با استفاده از Wi-Fi یا داده از طریق اینترنت ارسال می شوند. پس از نصب برنامه RedPhone ، آن را یکپارچه با شماره گیر اصلی و لیست تماس دستگاه Android شما ، به طوری که شما می توانید با استفاده از تلفن همراه خود به راحتی برقراری تماس های امن با دوستان و خانواده خود.

بررسی ما همچنین نشان داد که برنامه RedPhone برای تماسهای تجاری شما نیز به اندازه کافی ایمن است. از پروتکل ZRTP برای تنظیم کانال رمزگذاری شده VoIP بین تماس گیرندگان استفاده می کند. برای داده های تماس واقعی ، از رمزگذاری AES-128 در حالت CBC استفاده می کند. رمزگذاری به صورت محلی در دستگاه های تماس گیرنده قبل از انتقال انجام می شود ، بنابراین حتی سیستم های Whisper Open نیز نمی توانند به تماسهای خصوصی شما دسترسی داشته باشند. کد آن با استفاده از مجوز عمومی نسخه 3 (GPLv3) از متن باز و آزاد برای استفاده ، اصلاح یا بهبود در دسترس است. توصیه می کنیم RedPhone را برای خودتان امتحان کنید و حریم شخصی را که در هنگام برقراری ارتباط با دیگران با استفاده از تلفن Android خود داشته اید ، بازیابی کنید.

RedPhone را دریافت کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map