فروشگاه اپلانتشار iOS 9 این امکان را برای کاربران آیفون و آی پد فراهم آورده است تا تبلیغات را مسدود کنند. این ویژگی بسیار پیش بینی شده بود همانطور که از محبوبیت برنامه های مسدود کردن تبلیغات نشان داده شده است زیرا iOS در ماه سپتامبر در دسترس است. تعداد زیادی از بلاک های تبلیغاتی در بازار وجود دارد و تقریباً تقریباً روزانه به فروشگاه App می آیند. هدف من این است که به شما کمک کنم بهترین برنامه را پیدا کنید و بدانید که چگونه هرکدام در مورد مسدود کردن تبلیغات پیش می روند. شاید تعجب کنید که می دانید برخی از تبلیغ کنندگان از جمله Google و Microsoft را قبول می کنند تا تبلیغات خود را نشان دهند.

در اینجا لیست ما از بهترین بلاک های تبلیغاتی برای iOS آورده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که ما برنامه های AdBlock Plus یا Crystal را توصیه نمی کنیم زیرا آنها در ازای پرداخت ، تبلیغ کننده های اصلی را لیست می کنند. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا با آن مخالف هستید یا نه ، اما ما برنامه های آنها را تبلیغ نمی کنیم و نمی خواهیم.

RankAd BlockerPriceGet برنامه
1خالص - تصفیه1.99 دلارخالص - تصفیه
21 بلاکر$ 2.991 بلاکر
3مسدود کننده$ 0.99مسدود کننده
4BlockBear$ 0.99BlockBear
5سیلتیم1.99 دلارسیلتیم

Eyeo ، شرکتی كه در پشت نرم افزار محبوب AdBlock Plus قرار دارد با تبلیغ كنندگان بزرگی از جمله گوگل ، مایکروسافت و آمازون كار می كند تا اجازه دهد لیست های سفید در لیست های سفید خود قرار گیرند تا مسدود نشوند. متاسفم ، اما این هدف استفاده از مسدود کننده تبلیغات در دستگاه های تلفن همراه را خراب می کند. این فقط در مورد محافظت از خود در برابر تبلیغات مخرب نیست. کاربران تلفن همراه سریعتر بارگذاری صفحات وب را مشاهده می کنند و از پهنای باند کمتری با استفاده از مسدود کننده های تبلیغاتی استفاده می کنند. من شخصاً استفاده می کنم خالص – تصفیه برای iOS و از موضع آنها در مورد مسئله قدردانی می کنیم.

پاک کردن توییت

Eyeo در حال دستیابی به برنامه نویسان برای استفاده از سیستم خود برای لیست سفید کردن لیست از شرکای “تأیید شده” خود است. سخت است بگوییم چند توسعه دهنده این پیشنهاد را پذیرفته اند ، اما می دانیم که کریستال موافقت کرده است لیست سفید را وارد کند و آن را بطور پیش فرض روشن کند. نیازی به گفتن نیست که ما AdBlock Plus یا Crystal را توصیه نمی کنیم.

همانطور که مشاهده می کنید ، همه مسدود کننده های تبلیغاتی برابر نیستند. اگر متوجه برنامه های رایگان مسدود کردن تبلیغات هستید ، از خود بپرسید که چگونه می توانند پول کسب کنند. احتمال دارد که از طریق خرید و فروشندگان تبلیغ در لیست سفید ، معامله شود. برای پول من به ارزش یک زن و شوهر ارزش اطمینان دارد که من کنترل داشته باشم که تبلیغات در صفری مسدود شده و از توسعه دهندگان برنامه هایی مانند Purify برای عدم فروش خود پشتیبانی می کنم.

از آنجا که خالص سازی مسدود کننده تبلیغات مورد علاقه من است و من به آن متکی هستم که بتوانم تبلیغات را در iPhone خود مسدود کنم ، می خواهم یک راهنمای در مورد نحوه تنظیم آن را به اشتراک بگذارم. دشوار نیست ، اما برای تنظیم مسدود کننده تبلیغات در سافاری ، باید چند تنظیمات زوج را تغییر دهید. اپل دسترسی به بلاک تبلیغات را باز کرد اما باید به سافاری اطلاع دهید که از برنامه استفاده کند.

نحوه مسدود کردن تبلیغات در iPhone یا iPad با استفاده از Purify

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Purify را از اپل بارگیری کنید فروشگاه برنامه.  این برنامه 1.99 دلار قیمت دارد و به روزرسانی های آینده را شامل می شود. پس از بارگیری Purify می توانید یک برنامه پیمایش سریع برای برنامه طی کنید. در حالی که راهنما خوب است ، ما قصد داریم شما را از طریق صفحه نمایش فرآیند تنظیم راه اندازی کنیم.

 • مرحله 1 – روی تنظیمات ضربه بزنید

تنظیمات iOS

 • گام 2 – به پایین بروید و روی Safari ضربه بزنید

تنظیمات سافاری iOS

 • مرحله 3 – به پایین حرکت کرده و روی مسدود کننده محتوا ضربه بزنید

انسداد محتوا در iOS

 • مرحله 4 – برای فعال کردن پاکسازی ، نوار لغزنده را به سمت راست بکشید

پاک کردن تبلیغات مسدود کننده را فعال کنید

 • مرحله 5 – روی Safari ضربه بزنید و یک وب سایت باز کنید
 • مرحله 6 – مطابق تصویر زیر ، روی دکمه اشتراک ضربه بزنید

سافاری

 • مرحله 7 – روی دکمه More ضربه بزنید

صفری - پاکسازی

 • مرحله 8 – متوجه خواهید شد که اقدامات پاک سازی در پایین ذکر شده است. شیر ، نگه دارید ، و آن را به بالا بکشید
 • مرحله 9 – برای فعال کردن اقدامات پاکسازی ، نوار لغزنده را به سمت راست بکشید

اقدامات خالص سازی

 • مرحله 10 – اکنون می توانید وب را بدون تبلیغات مرور کنید

این همه چیز در آنجاست. همانطور که می بینید برای فعال سازی خالص سازی چند مرحله مورد نیاز است. در مورد هر مسدود کننده آگهی نیز همین امر وجود دارد. تشویق اپل به دلیل مسدود کردن آگهی در iOS 9 اما هنوز آموزش هایی در مورد نحوه فعال سازی برنامه ها وجود دارد. خالص سازی کار بسیار خوبی را انجام می دهد اما برخی از توسعه دهندگان برنامه جزئیات کافی را ارائه می دهند تا واقعاً به شما در شروع کار کمک کنند. من گمان می کنم این روند در آینده آسان تر خواهد شد. در هر صورت به محض تنظیم همه چیز ، تصفیه عالی کار می کند.

در اینجا طرحی از 5 مسدودکننده برتر تبلیغ ما برای iOS آورده شده است. همه آنها به iOS 9 یا بالاتر نیاز دارند و از iPhone و iPad پشتیبانی می کنند.

 1. خالص – تصفیه – 1.99 دلار
 2. 1 بلاکر – 2.99 دلار
 3. مسدود کننده – 0.99 دلار
 4. BlockBear – 0.99 دلار
 5. سیلتیم – 1.99 دلار

هنگام بررسی برنامه های لیست ، قیمت را در نظر نگرفتم. من به شما اطمینان می دهم که مسدود کردن تبلیغات به ارزش چند دلار است. در حین مرور وب با Safari متوجه افزایش فوری سرعت خواهید شد. با مسدود شدن تبلیغات و ردیابها ، میزان استفاده از پهنای باند خود را نیز مشاهده خواهید کرد. در حالی که برنامه ها برای مسدود کردن تبلیغات در سافاری عالی هستند ، اما تبلیغات در برنامه ها را مسدود نمی کنند. امیدوارم در آینده شاهد امکان مسدود کردن تبلیغات در برنامه ها باشیم. من مطمئن هستم که برنامه نویسان برنامه هایی مانند Purify در صورت امکان با خوشحالی این ویژگی را در آینده اضافه می کنند.

آیا مسدود کننده تبلیغ دیگری دارید که فکر می کنید باید به لیست اضافه کنیم؟ اگر چنین است لطفاً یک توییت برای ما ارسال کنید VPNFan.  ما همچنین دوست داریم درباره سایر مباحث مربوط به حریم خصوصی مورد علاقه شما بشنویم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me