دولت های ایالات متحده ، انگلستان و هلند همگی می خواهند به داده های رمزگذاری شده از پشت در دسترسی داشته باشند. آنها می خواهند که کلیدهای رمزگذاری در ارتباطات خصوصی از بین بروند. همانطور که در یک لحظه خواهید دید ، هر کشور از امنیت ملی به عنوان ابزاری برای کسب پشتیبانی به امید تصویب قوانین جدید برای دسترسی قانونی به ارتباطات رمزگذاری شده ، استفاده می کند. نخست وزیر انگلیس ، دیوید کامرون ، دوست دارد همه کارها را یک قدم جلو بردارد و رمزگذاری همه را در انگلیس ممنوع کند. چین در نظر دارد تا سال 2020 همه شرکت ها را ملزم به روشن کردن کلیدهای رمزگذاری کند.

رمزگذاری در انگلستان

نخست وزیر انگلیس ، دیوید کامرون ، در ابراز احساسات خود نسبت به رمزگذاری اظهار داشت. در واقع او می خواهد ممنوعیت رمزگذاری در انگلیس.  آقای کامرون در رویدادهای تروریستی اخیر نشان می دهد که لزوم ممنوعیت رمزگذاری شدید در انگلیس را نشان می دهد. همه ما می توانیم لزوم تضمین امنیت شهروندان را درک کنیم اما اگر شما حق همه را به طور همزمان از حریم خصوصی به دست بیاورید ، چه خواهد شد. این چیزی است که انگلیس سالها با آن دست به گریبان است.

حزب محافظه کار در انگلستان این پیشنهاد را ارائه داد پیش نویس لایحه داده های ارتباطات, همچنین به عنوان بیل اسنوپر در سال 2012 شناخته شده است و انتظار می رود که این قانون تا سال 2014 قانونی باشد. این کار به عنوان نیک کلگ معاون نخست وزیر انجام نمی شود ، حمایت خود را از این لایحه برداشت. تفاوت این است که حزب محافظه کار اکنون در قدرت است و قصد دارد لایحه Snooper را که اواخر سال جاری ارائه می شود احیا کند. این بار تلاش آنها برای خنثی کردن دشوارتر خواهد بود.

رمزگذاری در ایالات متحده

مدیر دفتر تحقیقات فدرال (FBI) ، جیمز کامی جونیور ، و معاون دادستان کل در دادگستری ، سالی کولیان یتس ، فردا در مقابل کمیته قضایی سنا شهادت می دهند. قبلاً آقای کامی نگرانی های خود را ابراز کرد در مورد اقداماتی که توسط شرکتهای فناوری برای محافظت از حریم خصوصی کاربران انجام می شود. او معتقد است كه اجرای قانون فدرال باید حتی اگر رمزگذاری شده باشد ، به ارتباطات شما دسترسی داشته باشد. پاییز گذشته از کنفرانس مطبوعاتی FBI:

کمی به خبرنگاران در مقر FBI در واشنگتن گفت: “من یک ایمان عظیم به قانون است ، اما من هم معتقدم که هیچ کس در این کشور فراتر از قانون نیست.” “آنچه من را در این باره نگران می کند شرکتهایی است که صریحاً بازاریابی می کنند تا به مردم اجازه دهند خود را فراتر از قانون قرار دهند.”

اظهارات آقای کامی اندکی پس از آن اعلام شد که Google و Apple اعلام کردند دیگر نمی توانند رمزگذاری دستگاههای خود را از حالت انسداد خارج کنند. آنها هرکدام نسخه جدیدی از سیستم عاملهای تلفن همراه خود را منتشر کردند که امکان باز کردن قفل گوشی را برای هر کسی غیر از کاربر غیرممکن کرد. در صورت اجبار توسط مقامات یا حکم دادگاه ، باید خودتان آن را باز کنید. این مسئله هنگامی که دسترسی به داده های رمزگذاری شده کاربران در دسترس باشد ، سیلیکون ولی را از حلقه خارج کرد.

انتظار می رود آقای کومی و خانم ییتس درباره نگرانی های مربوط به اجرای قانون شهادت دهند که مجرمان در ارتباطات رمزگذاری شده پنهان شوند. آنها می خواهند کنگره با دسترسی به پشتیبان خود به سیستم ها و دستگاه های رمزگذاری شده ، عمل کند. شاید این امر به بازداشت مجرمان كمك كند اما همه ارتباطات ما را در معرض خطر قرار می دهد. گروهی از رمزنگاران مشهور و دانشمندان رایانه در حال انتشار هستند کاغذ امروز خطرات اجازه دسترسی دولتهایی مانند ایالات متحده و انگلیس به داده های رمزگذاری شده را نشان می دهد. به طور خلاصه آنها می گویند هنگامی که داده ها خارج شد دیگر نمی توان دوباره آن را درون بطری بازگرداند. آنها به شدت احساس می کنند که شکستن رمزگذاری ، همه ما را در معرض خطر قرار می دهد.

رمزگذاری در هلند

هلند در حال شنیدن افکار عمومی در مورد لایحه جدیدی است که اطلاعات را به روز می کند & قانون امنیت 2002 صورتحساب جدید دولت هلند را قادر می سازد تا ارائه دهندگان ارتباطات را وادار به تحویل کلیدهای رمزگذاری کند. مطابق الف پست لایحه جدید توسط مشاور امنیت فنی هلندی ، Matthijs R. Koot ، لایحه جدید همه را مجبور به رمزگشایی داده ها یا ارتباطات می کند:

“سرویس های اطلاعاتی مجاز هستند که هر کس را مجبور کند به رمزگشایی داده ها در [یک سیستم رایانه ای] کمک کند … یا به رمزگشایی مکالمات ، ارتباطات از راه دور یا انتقال داده ها کمک کند … یا با انتقال کلیدها یا تهیه داده های رمزگشایی. گزینه دیگر برای شکستن رمزگذاری ، استفاده از قدرت هکری است “برای شکستن سیستم.

مدتی می گذرد تا لایحه جدید به رأی گذاشته شود اما در این میان مردم هلند فرصتی برای ابراز عقیده خود دارند. امیدوارم که آنها در برابر نظارت گسترده فله ظاهر شوند و به دولت اطلاع دهند که نمی خواهند به داده های خصوصی خود از طریق رمزگشایی دسترسی پیدا کنند.

رمزگذاری در چین

ممکن است انتظار داشته باشید که چینی ها در برابر رمزنگاری موضع محکمی بگیرند. این برای شهروندان چین به همراه شرکت های خارجی فناوری نیز صادق است. چین یک برنامه پنج ساله برای مجبور کردن کلیه شرکتهایی که در چین فعالیت می کنند کلیدهای رمزگذاری را تغییر دهد. وقتی رئیس جمهور ایالات متحده باراک اوباما ابراز نگرانی کرد ، دولت چین با بیان اینکه ایالات متحده و انگلیس سالهاست که برای دستیابی به همان دسترسی تلاش می کنند ، واکنش نشان دادند.

این از بلومبرگ تجارت مقاله ارسال شده در اوایل سال جاری:

فو یینگ ، سخنگوی کنگره ملی چین در چین ، چهارشنبه در پکن گفت: “بسیاری از دولت های غربی ، از جمله دولت های ایالات متحده و ایالات متحده ، سال ها است که از شرکت های فناوری خواسته اند تا کلیدهای رمزگذاری خود را فاش نکنند.” “این مرحله با هدف پیشگیری و بررسی فعالیت های تروریستی انجام شده است.”

چین قصد دارد تا سال 2020 هر شرکتی را كه كلید رمزگذاری را از زیرساختهای ارتباطی خود ارائه نكرد ، ممنوع كند. در این میان ، چین خوشحال است که مأموران اجرای قانون از نسخه رمزگذاری شده سیستم عامل موبایل Alibaba برای پیام رسانی موبایل ایمن استفاده کرده اند.

آینده رمزگذاری

توانایی رمزگذاری داده ها و ارتباطات یک مسئله حقوق بشر است. سازمان ملل متحد یک منتشر کرد گزارش در مورد رمزگذاری ، ناشناس ماندن و چارچوب حقوق بشر در اوایل سال جاری. از تعدادی از کشورهای عضو سؤالهای زیر پرسیده شد:

  1. آیا حقوق حریم خصوصی و آزادی عقیده و بیان از ارتباط آنلاین مطمئن محافظت می کنید?
  2. با فرض پاسخ تأیید آمیز ، دولتها تا چه اندازه ممكن است مطابق با قانون حقوق بشر محدودیت هایی را در مورد رمزگذاری و ناشناس بودن اعمال كنند.?

پیشنهاد می کنم پاسخ های مرتبط با گزارش را مطالعه کنید. هنگام خواندن پاسخ هایی که می توانید بگویید از برخی از کشورها در مورد موضع گیری آنها در مورد رمزگذاری ، کارهای بیشتری برای انجام دادن دارند. برخی از پاسخ دهندگان حتی به نظر نمی رسیدند سوالات را درک کنند یا شاید به جای پاسخ دادن به آنها از اصطلاحات سیاسی استفاده می کردند.

ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین اخبار حریم خصوصی آنلاین.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me