Geriausios slaptos VPN paslaugos

Stealth šešėlių amataiNuo 1989 m. Pristačius „Stealth Bomber“ ir kitas panašias transporto priemones, terminas „slaptas“ tapo kultūros dalimi. Jei matėte tai kaip „slapto VPT“ termino dalį, galbūt pagalvojote, kuo jis skiriasi nuo įprastų VPT. Šiame įraše pateiksime apibrėžimą, tikslą, paaiškinimą, kaip tai veikia, ir keletą programų. Tada galite nuspręsti, ar naudoti slaptą VPN yra geriausias pasirinkimas jūsų poreikiams. Pradėkime nuo geriausių slaptų VPN sąrašo.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kas yra slaptas VPN ir kaip jis veikia?

Žodis „Stealth“ yra vidurinis angliškas žodis, reiškiantis pavogtą. Jei pašalinsite žodžio pabaigą, šaknis bus gana aiški. Šiais laikais jis naudojamas apibūdinti tai, ko neįmanoma pamatyti. Kai naudojamas slapto VPN kontekste, tai yra serveris ar protokolas, turintis galimybę paslėpti VPN srautą ir padaryti jį panašų į paprastus užšifruotus duomenis. Kadangi kai kurios įmonės, mokyklos ir vyriausybės naudojasi vadinamuoju giluminiu paketo tikrinimu, jis sukurtas taip, kad būtų praktiškai nematomas. Tai gali būti naudinga, jei esate šalyje, mokykloje ar įmonėje, kurioje yra užkarda arba draudžiami VPN. Jei reikia naudoti vieną, bet nenorite būti aptiktas, naudodamiesi slaptu VPN, galite padėti tuneliui per tas ugniasienes..

Kai prisijungiate prie serverio, kuriame yra klaidinimų (slapta), srautas yra užmaskuotas ir priverstas atrodyti kaip standartinis HTTPS srautas. Galbūt pastebėjote S pridėjimą prie daugelio populiarių svetainių, kurios reiškia saugumą. Pavyzdžiui, įvedę www.google.com, automatiškai nukreipsite į saugią svetainės versiją. Jei dar niekada to nepastebėjote, kitą kartą įvesdami interneto adresą, pažvelkite į adreso juostą. Kadangi HTTPS jungtys yra būtinos visam saugumui užtikrinti, net ir pačios blogiausios ugniasienės neužblokuos tokio tipo paketų.

Kaip veikia užmaskavimas?

Kai naudojate standartinį šifravimą, yra du komponentai. Galbūt supratote, kad jos struktūra panaši į el. Pašto struktūrą. Pirmasis komponentas vadinamas antrašte. Tai identifikuoja paketus ir maršruto informaciją. Kitas, jūs turite kėbulą ar naudingą krovinį. Tai yra užšifruota paketo (arba pranešimo) dalis, kurią VPN serveris nukreipia į reikiamą vietą. Kadangi antraštėje yra prievado numeris ir informacija apie šifravimo pranešimo tipą, nėra sunku suprasti, kodėl tai yra blogas dalykas.

Kai naudojamas nesupratimas, metaduomenys pašalinami. Dabar jis gali atrodyti kaip standartinis HTTPS srautas. Dabar paketas gauna antrą šifravimo sluoksnį ir prievadas perjungiamas į # 443 – įprastą HTTPS srauto prievadą..

Kaip jums padės slaptas VPN?

Dabar, kai turite idėją, ką daro slaptas VPN ir kaip jie veikia, pakalbėsime apie tai, kur juos naudoti. Jei lankotės ar dirbate tokiose šalyse kaip Kinija, Iranas, Pakistanas, Jungtiniai Arabų Emyratai ar kt., Labai svarbu naudoti slaptą VPN. Taip yra todėl, kad dažniausiai naudojamas VPN (jei ne tiesioginis nusikaltimas)..

Kita svarbi priežastis, dėl kurios galbūt norėsite pasirinkti slapto stiliaus VPT, yra padėti jums apeiti ugniasienes. Dažnai įmonės, mokyklos, vyriausybės ar net kai kurie viešbučiai turi ugniasienes, kurios neleidžia vartotojams pasiekti turinio. Nors ji veikia ir daugeliu atvejų gali padidinti našumą, neturėtumėte būti blokuojami laisvo ir atviro interneto. Kai kurių viešbučių atveju užkardų blokai gali apsunkinti visišką naršymą internete.

Paskutinis didelis plotas, kuriame slaptas VPT padėtų išspręsti droselio problemas. Nors taip neturėtų būti, kai kurie IPT ir mobiliojo ryšio operatoriai sulėtins turinio srautinį perdavimą. Galvojama apie tai, kad jei vartotojui kyla sunkumų srautiniu būdu, jis nenori toliau bandyti. Jei jūsų srautas yra užmaskuotas, teikėjas nesuvokia, kad transliuojate. Viskas, ką jie mato, yra užšifruotas srautas iš jų pusės.

Koks yra slapčiausias VPN?

Siekdami nustatyti geriausių slaptųjų VPN sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • Galimybė slėpti VPN srautą kaip įprastus užšifruotus duomenis
 • Sėkmė neaptikta atlikus gilų paketų patikrinimą
 • Jei norite, kad VPT pasirodytų kaip įprastas HTTPS srautas, naudokite užmaskavimą
 • Aukštas šifravimo lygis apsaugo jūsų internetinį privatumą
 • Galimybė apeiti IPT ir srautinio perdavimo paslaugas

Be papildomų delsimo, pateikiame geriausių slaptų VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausia slapta VPN paslauga: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ yra geriausias sprendimas tiems, kurie gyvena Kinijoje. Jie naudoja slaptas technologijas ir metodus, kad padėtų ribojančiose šalyse (tokiose kaip Kinija) įveikti ugniasienės apribojimus. Svarbiausia yra prisijungti prie jų VPN serverių Honkonge. Iš ten galėsite pasiekti svetaines ir programas, kurios kitu atveju būtų užblokuotos.

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Norėdami rasti tokį JAV, tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Ameriką ir atidarykite JAV. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausia slapta VPN paslauga: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausia slapta VPN paslauga: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausia slapta VPN paslauga: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausia slapta VPN paslauga: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Paskutinės mintys apie slapto VPN naudojimą

Pabaigoje tikimės, kad mes atsakėme į kai kuriuos jūsų klausimus ir išmokėme jus apie slapto VPN naudojimo priežastis. Kaip matote, tikrai yra keletas svarių priežasčių tai padaryti. Jei patenkate į vieną iš anksčiau minėtų kategorijų ar tiesiog norite papildomo privatumo, tai nėra kažkas, kuo neturėtumėte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map