Labākie Maskēšanās VPN pakalpojumi

Maskēšanās ēnu amatniecībaKopš 1989. gada ar Stealth Bomber un citu līdzīgu transportlīdzekļu ieviešanu termins Maskēšanās ir kļuvis par kultūras sastāvdaļu. Ja esat to redzējis kā daļu no termina Stealth VPN, iespējams, esat domājis, ar ko tas atšķiras no parastajiem VPN. Šajā amatā mēs jums sniegsim definīciju, mērķi, skaidrojumu par tā darbību un vairākas lietojumprogrammas. Tad jūs varat izlemt, vai Stealth VPN izmantošana ir labākā izvēle jūsu vajadzībām. Sāksim ar mūsu labāko slepeno VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kas ir Maskēšanās VPN un kā tas darbojas?

Vārds Stealth ir vidējs angļu valodas vārds, kas nozīmē nozagts. Ja noņemat vārda beigas, sakne kļūst diezgan skaidra. Mūsdienās to lieto, lai aprakstītu kaut ko tādu, ko nevar redzēt. Ja tas tiek izmantots slepenā VPN kontekstā, tas ir serveris vai protokols, kas spēj paslēpt VPN trafiku un padarīt to izskatīgu pēc vienkāršiem šifrētiem datiem. Tā kā daži uzņēmumi, skolas un valdības izmanto tā dēvēto dziļo pakešu pārbaudi, tā ir izstrādāta tā, lai tā būtu praktiski nemanāma. Tas var būt noderīgi, ja atrodaties valstī, skolā vai uzņēmumā, kam ir ugunsmūris vai kas aizliedz VPN. Ja jums tas ir jāizmanto, bet nevēlaties, lai tiktu atklāts, Stealth VPN izmantošana ir veids, kā palīdzēt tunelēt caur šāda veida ugunsmūriem..

Kad jūs izveidojat savienojumu ar serveri, kurā ir maldināšana (slepena), trafiks tiek maskēts un izveidots tā, lai tas izskatās pēc standarta HTTPS trafika. Jūs, iespējams, pamanījāt S pievienošanu daudzu populāru vietņu beigās, kas apzīmē drošu. Piemēram, ierakstot vietnē www.google.com, jūs automātiski tiksit novirzīts uz vietnes drošo versiju. Ja jūs to nekad neesat pamanījis, apskatiet adreses joslu, nākamreiz ierakstot tīmekļa adresi. Tā kā HTTPS savienojumi ir nepieciešami visam drošam, pat vissliktākais ugunsmūris nevar bloķēt šāda veida paketes.

Kā darbojas aizēnošana??

Kad izmantojat standarta šifrēšanu, ir divi komponenti. Jūs, iespējams, sapratāt, ka tam ir līdzīga struktūra kā e-pasta ziņojumam. Pirmo komponentu sauc par galveni. Tas identificē paketes un maršrutēšanas informāciju. Tālāk jums ir korpuss vai kravas. Tā ir paketes (vai ziņojuma) šifrētā daļa, kuru VPN serveris novirza pareizajā vietā. Tā kā galvenē ir porta numurs un informācija par šifrēšanas ziņojuma veidu, nav grūti saprast, kāpēc tā ir slikta lieta.

Ja tiek izmantota aizēnošana, metadati tiek noņemti. Tagad to var padarīt tādu, kas izskatās kā standarta HTTPS trafiks. Tagad pakete iegūst otro šifrēšanas kārtu un ports tiek pārslēgts uz # 443, kas ir parastais HTTPS trafika ports.

Kā jums palīdzēs Maskēšanās VPN?

Tagad, kad jums ir ideja par to, ko dara Maskēšanās VPN un kā tie darbojas, mēs runāsim par to, kur tos izmantot. Ja apmeklējat vai strādājat tādās valstīs kā Ķīna, Irāna, Pakistāna, Apvienotie Arābu Emirāti vai citas, slepenā VPN izmantošana ir ļoti svarīga. Tas ir tāpēc, ka lielākoties VPN lietošana tiek kropļota (ja ne tieši noziegums).

Vēl viens labs iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties izvēlēties slepenu VPN, ir palīdzēt jums apiet ugunsmūrus. Bieži vien uzņēmumiem, skolām, valdībām vai pat dažām viesnīcām ir ugunsmūri, kas lietotājiem bloķē piekļuvi saturam. Lai gan tas darbojas un daudzos gadījumos var palielināt produktivitāti, jums nevajadzētu bloķēt brīvu un atvērtu internetu. Dažās viesnīcās ugunsmūra bloki var apgrūtināt pilnīgu tīmekļa pārlūkošanu.

Pēdējā lielā zona, kur slepens VPN varētu palīdzēt risināt droseļvārsta problēmas. Lai gan tam nevajadzētu notikt, daži ISP un mobilo sakaru operatori palēninās lietotāju straumēšanu. Domājams, ja lietotājam rodas grūtības ar straumēšanu, viņš nevēlas turpināt mēģināt. Ja jūsu satiksme ir apmesta, pakalpojumu sniedzējs nenojauš, ka straumējat. Viss, ko viņi redz, ir šifrēta trafika viņu pusē.

Kāds ir labākais Maskēšanās VPN?

Lai noteiktu mūsu labāko Maskēšanās VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

 • Iespēja slēpt VPN trafiku kā parasti šifrētus datus
 • Panākumi, ka netiek atklāti ar dziļu pakešu pārbaudi
 • Apmācības izmantošana, lai VPN parādītos kā normāla HTTPS trafika informācija
 • Augsts šifrēšanas līmenis, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu
 • Spēja apiet ISP un straumēšanas pakalpojumu droseļvārstu darbību

Bez turpmākas kavēšanās, šeit ir vislabāko Maskēšanās VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais Maskēšanās VPN pakalpojums: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN ir labākais risinājums tiem, kas atrodas Ķīnā. Viņi izmanto Maskēšanās tehnoloģiju un paņēmienus, lai palīdzētu ierobežojošo valstu (piemēram, Ķīnas) pārvarēt ugunsmūra ierobežojumus. Galvenais ir izveidot savienojumu ar viņu VPN serveriem Honkongā. No turienes jūs varēsit piekļūt vietnēm un lietotnēm, kuras pretējā gadījumā tiktu bloķētas.

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Lai atrastu tādu ASV, vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Maskēšanās VPN pakalpojums: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Maskēšanās VPN pakalpojums: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Maskēšanās VPN pakalpojums: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Maskēšanās VPN pakalpojums: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Noslēguma domas par slepenā VPN izmantošanu

Noslēgumā mēs ceram, ka esam atbildējuši uz dažiem jūsu jautājumiem un izglītojuši jūs par slepenā VPN izmantošanas iemesliem. Kā redzat, tam noteikti ir daži labi iemesli. Ja jūs ietilpst vienā no iepriekšminētajām kategorijām vai vienkārši vēlaties papildu privātumu, tas nav kaut kas tāds, kā jums vajadzētu būt.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map