1Parodymo peržiūra

„1Password“ yra slaptažodžių tvarkyklė, kurią sukūrė ir palaiko „AgileBits“ komanda. Kompanija yra Toronte, Kanadoje. Jie daugiausia dėmesio skiria programinės įrangos kūrimui, kad būtų galima saugiai saugoti vartotojų slaptažodžius, ir užšifruotą skliauto programą, vadinamą „Knox“. Jų programinę įrangą galima įsigyti įvairiausiuose įrenginiuose, tačiau jie geriausiai žinomi dėl savo „Mac“ ir „iOS“ programų. Šiandien apimsime jų 1 slaptažodžio slaptažodžio tvarkyklę. Ateinančiomis savaitėmis mes stebėsime „Knox“ apžvalgą.


1Pardas

„1Pardu“ kainodara ir specialūs pasiūlymai

„1Password“ licencijos parduodamos atsižvelgiant į įrenginį, kuriame planuojate naudoti programą. Peržiūrėdami nustatėme, kad „AgileBits“ turi atskiras „1Password“ kainodara „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Galite sutaupyti 30 USD, nusipirkę „Mac + Windows“ paketą. Priešingu atveju kiekviena programa parduodama kaip atskira licencija. Tai gali padaryti „1Password“ gana brangesnį nei kai kurių jų konkurentų.

1Kardu kainodara

Kaip matote, viena „1Password“ licencija kainuoja 49,99 USD „Windows“ ar „Mac“. Jei planuojate naudoti programą abiejose platformose, siūlyčiau jų paketą, kuris kainuoja 69,99 USD. Jie taip pat siūlo „iOS“ programą („iPhone“, „iPad“, „iWatch“) už 9,99 USD ir „Android“ programą už tą pačią kainą. Jei norite apsaugoti savo šeimą įvairiausiais įrenginiais, išlaidos gali greitai išaugti. Jie siūlo verslo kainodarą kelioms licencijoms. Mes įkainojome „Windows + Mac“ paketą 4 vartotojams, o kaina būtų buvusi 252 USD. Pridėjus „iOS“ licencijas, būtų buvę dar 40 USD. 4 asmenų šeima gali išleisti beveik 300 USD už „1Password“.

Rizikos neturintis bandymo laikotarpis

„AgileBits“ komanda žino, kad prieš pirkdami norėsite šiek tiek laiko peržiūrėti „1Password“ programą. Pirmą kartą atsisiuntę jų programinę įrangą ar programą mobiliesiems, galėsite ja naudotis be licencijos pirmąsias 30 dienų. 30 dienų nemokamas bandymas suteiks daug laiko išbandyti funkcijas ir įsitikinti, kad jų slaptažodžių tvarkyklėje yra viskas, ko jums reikia. Jei nuspręsite įsigyti „1Password“, jie taip pat padengs visus naujus licencijų pirkimus su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jie grąžins jūsų kredito kortelę arba „PayPal“ už pirkinius, įsigytus jų parduotuvėje. Jie negali tiesiogiai grąžinti jums lėšų per „Apple App Store“, todėl jums reikės kreiptis į jų palaikymo tarnybą dėl kitų grąžinimo galimybių.

Slaptažodžio tvarkyklės savybės

„1Password“ siūlomos funkcijos padės sugeneruoti tvirtus slaptažodžius ir saugiai juos laikyti ateityje. Norėdami saugiai keistis informacija su šeima ar kitais komandos nariais, galite sukurti saugyklas. „WatchTower“ funkcija stebės jūsų slaptažodžius ir informuos jus, kai gali prireikti pakeisti slaptažodį. Geriau supraskite dabartinių slaptažodžių kokybę ir unikalumą, kad galėtumėte juos patobulinti naudodami „1Password“. Pažvelkime atidžiau į programinę įrangą.

1 „5 slaptažodis“, skirtas „Mac“

Aš pavadinčiau „Mac“ klientą jų pavyzdine programine įranga. Jis yra gerai suprojektuotas ir suteikia „Mac“ vartotojams lengvą slaptažodžių tvarkymo sąsają. Kaip matote paveikslėlyje žemiau, „1Password“ yra integruotas į „Safari“. Galite spustelėti logotipą ir leisti programai prisijungti prie tokios populiarios svetainės kaip „Facebook“. Programinė įranga padės sugeneruoti tvirtus slaptažodžius. Labai rekomenduoju naudoti jį norint susikurti esamus slaptažodžius ir užtikrinti, kad kiekvienoje svetainėje būtų naudojamas unikalus slaptažodis.

„1Password Mac“ - „Safari“

„1Password 5 for Mac“ buvo išleistas 2014 m. Spalio mėn. Tai rodo, kad „AgileBits“ komanda yra įsipareigojusi nuolat atnaujinti savo programinę įrangą. Programai reikalinga „Mac OS X 10.10“ arba naujesnė versija. Perskaitėme keletą teigiamų atsiliepimų „Mac App Store“. Atrodo, kad klientai yra patenkinti naujausia laida. Yra keli papildomi „Mac“ programos naudojimo pranašumai. Pradedantiesiems galite lengvai sinchronizuoti jį su „iOS“ įrenginiais naudodamiesi „wi-fi“ arba „iCloud“. Taip pat galite naudoti „Dropbox“ sinchronizuodami įvairius įrenginius.

1 „6 slaptažodis“, skirtas „iOS“

„Mac“ vartotojai greičiausiai norės sinchronizuoti savo slaptažodžius su „iOS“. „AgileBits“ komanda leidžia „iOS“ vartotojams lengvai saugoti slaptažodžius „iPhone“, „iPad“ ir net „iWatch“. Kadangi nešiojamieji daiktai populiarėja ir toliau, manau, pamatysite daug daugiau žmonių, besinaudojančių tokiomis programomis kaip „1Password“, kad neatsiliktų ir apsaugotų visas savo paskyras. Esu sužavėtas, kad jie palaiko „iWatch“. Turėtumėte patikrinti programą. Net jei dar neturite „iWatch“, jis suteikia jums supratimo, kaip jį naudoti ateityje.

1 „iOS“ slaptažodis

1 „6 slaptažodžio“ versijai reikalinga „iOS 9.0“ ar naujesnė versija. Programa suderinama su „iPhone“ ir „iPad“. Tai palaiko „Touch ID“, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Programa apima kai kurias naujausias „iOS 9“ funkcijas. Galite naudoti „spotlight“ paiešką norėdami rasti 1 slaptažodžio paskyros informaciją net nepaleidę programos. Juose netgi yra naujas „1Browser“, kuris leidžia atidaryti svetainę ir prisijungti tik vienu palietimu. Primygtinai siūlau atsisiųsti programą ir išbandyti patys. Bet kada galite naujovinti į „Pro“ versiją už 9,99 USD.

1 „4 slaptažodis“, skirtas „Android“

Naudodami „1Password“ programą „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje galite lengvai sukurti stiprius unikalius slaptažodžius. Pasirinkite, ar norite abėcėlės (raidžių), skaičiaus ir simbolių. Tada nustatykite slaptažodžio ilgį ir programa parodys unikalią vertę. Galite naudoti „1Password“, norėdami sukurti stiprius slaptažodžius labai saugiai svetainei ir juos saugoti. Tokiu būdu jūsų sąskaitos bus saugesnės vienoje svetainėje, kurioje bus parodytas slaptažodis, kurį naudojate internete.

1 „Android“ skirtas slaptažodis

„1Password“ versijai 4.5.2 reikalinga 4.0 ar naujesnės versijos „Android“. Programą galite naudoti nemokamai ir bet kada atnaujinti į „pro“ versiją už 9,99 USD. Programoje mobiliesiems bus išsaugoti visi jūsų slaptažodžiai, kreditinės kortelės ir netgi saugi piniginė. Atminkite, kad naudodami „1Password“ galite sinchronizuoti duomenis tarp darbalaukio programinės įrangos ir programų mobiliesiems. Nors kiekvieno įrenginio licencijų pirkimas patiria tam tikras išlaidas, pavojus, kad bus pažeisti slaptažodžiai, yra daug didesnė nei apsauga.

1 „4 slaptažodis“, skirtas „Windows“

Negalime pamiršti apie „Windows“ programą. „1Password for Windows“ sugeneruos stiprius slaptažodžius ir saugiai juos saugos ateityje. Aš siūlau „Windows“ vartotojams įdiegti naršyklės „1Password“ plėtinį. Tai leisime vienu spustelėjimu prisijungti prie bet kurios svetainės. Tai taip pat padės sukurti kiekvienos svetainės stiprius unikalius slaptažodžius. Kadangi „1Password“ automatiškai užpildo jūsų sąskaitos informaciją, jums nebereikės jaudintis, kad pamiršite slaptažodį. Leiskite programai atlikti visą darbą.

1 „Windows“ slaptažodis

Taip pat norėčiau paminėti patobulintą „1Password“ funkciją, vadinamą „Watchtower“. Paslauga išanalizuos jūsų paskyros prisijungimus ir praneš jums, kuriose svetainėse galbūt norėsite sukurti naujus slaptažodžius, kad galėtumėte judėti toliau. Iš ten galite naudoti slaptažodžių generatorių, kad geriau apsaugotumėte savo paskyras. Tai puiki funkcija, padėsianti apsaugoti prisijungimus. Pažiūrėkime dabar dienomis, kai turime per daug paskyrų, kad galėtume sekti reikalus, kad bet kokia pagalba palengvintų gyvenimą..

1Parodų sauga

Laikas techniniam mūsų apžvalgos skyriui. Galite pasakyti, kad „AgileBits“ saugos komanda apsvarsto savo požiūrį. Jie remiasi AES 256 bitų šifravimu su SHA256 rakto šifravimu. Jie papildomai apsaugo jūsų pagrindinį slaptažodį, suporuodami SHA-512 su PBKDF2. Jūs neturite suprasti pagrindinės technologijos. Tiesiog žinokite, kad jie ėmėsi papildomų veiksmų, kad apsaugotų jūsų pagrindinį slaptažodį nuo žiaurios jėgos atakų.

Vienas didelis skirtumas tarp „1Password“ ir kitų populiarių paslaugų, tokių kaip „Dashlane“ ir „LastPass“, yra tas, kad „AgileBits“ nesaugo jūsų duomenų debesyje. Vietoje to galite sinchronizuoti įrenginius vietoje, naudodami „wi-fi“ arba naudodamiesi trečiųjų šalių „iCloud“ ir „Dropbox“ paslaugomis. Kadangi „1Password“ užšifruoja jūsų duomenis, jums nereikia nerimauti, ar pasitikėti nei viena iš šių paslaugų. Man patinka šis požiūris, nes jis leidžia mažiau atvirai leisti savo duomenis. Tai, kas kelis kartus nutiko kai kuriems slaptažodžio tvarkytojams, siūlantiems debesies funkcijas.

Pagalba klientams

„1Password“ palaikymo puslapis yra vienas geriausių, kokį matėme. Jie turi žinių bazę ir labai gražius vartotojo vadovus, skirtus „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Aš labai rekomenduoju naudoti vadovus, kai pradėsite naudoti programinę įrangą. Jie yra gerai parašyti ir labai kruopšti. Jie turi palaikymo forumą klausimams spręsti. Forumas yra padalintas į skyrius, atsižvelgiant į jūsų naudojamą įrenginį. Šeštadienį patikrinome forumą, norėdami išsiaiškinti, ar savaitgalį laukti atsakymų. Jų statistika parodė, kad buvo atsakyta į daugiau nei 100 klausimų.

1 „Keywords“ apžvalga: Išvada

„AgileBits“ toliau kuria ir prideda naujų funkcijų į savo „1Password“ programą. Peržiūrėdami jie ką tik išleido naują „1Password“ „iOS“ programos versiją su visomis naujų „iOS“ funkcijų palaikymo galimybe. Tai rodo jų atsidavimą neatsilikti nuo „Apple“. Manau, kad programinė įranga labiausiai tinka „Mac“ ir „iOS“ vartotojams. Kai kurie kiti mano naudojami slaptažodžių tvarkytojai atrodė mažiau sunkūs, tačiau „1Password“ vis dėlto daro darbą. Galite naudoti ją norėdami sukurti tvirtą, unikalų slaptažodį kiekvienai svetainei ir saugiai juos saugoti. Nebereikia užsirašyti slaptažodžio ar naudoti to paties keliose svetainėse.

Kas man labiausiai patiko programinėje įrangoje:

 • Paprasta naudoti ir labai graži sąsaja „Mac“ vartotojams
 • Jų naujausioje „iOS“ programoje integruotos „iOS 9“ funkcijos
 • „IWatch“ ir „Touch ID“ palaikymas – tai papildoma apsauga
 • Sinchronizavimo metodas neišsaugojant duomenų debesyje
 • Aukštesnis šifravimo lygis naudojamas pagrindiniam slaptažodžiui apsaugoti

Idėjos tobulinti programinę įrangą:

 • Persvarstykite kainų struktūrą
 • Pridėkite mokamų klientų tiesioginių pokalbių palaikymą

Man neramu, ką galvoti apie „1Password“. Jų „Windows“ programinė įranga jaučiasi senesnė nei kitų mūsų išbandytų slaptažodžių tvarkytojų, o programinė įranga yra brangi. Vis dėlto jų „Mac“ ir „iOS“ programos yra labai gražios ir man patinka jų požiūris į įrenginių sinchronizavimą, nepasikliaujant debesies paslauga, kuri galėtų kelti pavojų jūsų duomenims. Man tai tikrai mesti. Aš siūlau jums išbandyti programinę įrangą ir palyginti ją su kitais pagrindiniais slaptažodžių tvarkytuvais. Jei dažniausiai naudojate „Mac“ ir „iOS“, manau, jums patiks „1Password“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map