Lipni slaptažodžio peržiūra

Lipnus slaptažodis pirmą kartą buvo pristatytas 2001 m. Programos populiarumas paskatino Alexą Tišenko 2009 m. Suburti talentingą saugumo ekspertų grupę, kad būtų suformuota „Lamantine Software“. Bendrovės būstinė yra Brno, Čekijos Respublika. Jų vadovybė apima kelis buvusius AVG vadovus. „Sticky Password“ prižiūrinti komanda turi kelių metų saugumo pramonės patirtį ir tai rodo. Jie atliko puikų darbą įdiegdami saugų, lengvą naudoti ir prieinamą kainą slaptažodžio tvarkyklę.


Lipni slaptažodžio peržiūra

Kainos ir specialūs pasiūlymai

„Sticky Password“ siūlo nemokamą ir aukščiausios kokybės programinės įrangos versiją. Nemokama versija suteiks prieigą prie jų populiaraus slaptažodžių tvarkytuvo, automatinio užpildymo funkcijos ir biometrinių duomenų įvairiuose įrenginiuose. „Sticky Password premium“ prideda galimybę sinchronizuoti įrenginius, užšifruotą debesies atsarginę kopiją ir prioritetinį palaikymą.

Lipni slaptažodžio kaina

Visada galite pradėti atsisiuntę nemokamą programą. Po galimybės išbandyti programinę įrangą galite lengvai naujovinti į „premium“. Galite įsigyti „Sticky Password premium“ prieigos metus už 19,99 USD arba visą gyvenimą galiojančią licenciją už 99,99 USD. Į kainą įskaičiuotas mokestis ir visiems naujiems klientams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Mokėti galite naudodamiesi „PayPal“ arba pagrindinėmis kredito kortelėmis, įskaitant „Visa“ ir „MasterCard“.

Nemokama sąskaita ir 30 dienų nemokamas „Premium“ bandymas

„Sticky Password“ siūlo nemokamą slaptažodžių tvarkytojo pakopą kartu su 30 dienų nemokamu aukščiausios kokybės paslaugos bandomuoju periodu. Programą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“, galite atsisiųsti nemokamai. Jei norite naudoti slaptažodžių tvarkyklę, norėdami sukurti stiprius slaptažodžius ir juos saugoti, programa atlieka puikų darbą. Visada galite pridėti tokias papildomas funkcijas kaip debesų sinchronizavimas ir atsarginė kopija. Jei nuspręsite atnaujinti, malonu žinoti, kad programinei įrangai suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „Lipnus slaptažodis“

Darbo su lipniu slaptažodžiu pradžia

Pradėjau atsisiųsdamas „Windows 10“ įklijuotą slaptažodį. Programą buvo lengva įdiegti. Pirmą kartą paleidus programą ji paprašys įvesti el. Pašto adresą kartu su pagrindiniu slaptažodžiu.

Pagrindinis slaptažodis

„Pagrindinis slaptažodis“ naudojamas norint pasiekti jų programinę įrangą. Tai yra tas vienas slaptažodis, kurio jums prireiks ateityje. Turėtumėte žinoti, kad pagrindinis slaptažodis niekur nėra laikomas, užšifruotas ar kitaip. Štai taip norite. Nereikia, kad „Lamantine“ komanda ar kas nors kitas žinotų jūsų pagrindinį slaptažodį. Norėsite tai atsiminti, nes nėra galimybės prisijungti arba atkurti duomenų be jo.

Man buvo malonu matyti, kad „Lipnus slaptažodis“ reikalauja, kad nauji vartotojai nustatytų pagrindinį pagrindinį slaptažodį. Mažiausiai turėsite naudoti vieną didžiąją raidę, vieną mažąją raidę, vieną skaitmeninį ženklą ir mažiausiai 8 ženklus. Primygtinai siūlau taip pat įtraukti specialųjį ženklą, kad slaptažodis būtų dar stipresnis.

Slaptažodžio generatorius

Tarkime, kad turite keletą slaptažodžių, kuriuos būtų galima patobulinti. Lipnus slaptažodis padės automatiškai sugeneruoti saugius slaptažodžius. Galite naudoti programą naujiems slaptažodžiams sugeneruoti ir išsaugoti juos ateityje naudoti savo mėgstamose svetainėse. Pažvelkime, kaip lengva sukurti naują slaptažodį:

Slaptažodžio generatorius

Aš siūlau jums pradėti spustelėjus nuorodą „Papildomos parinktys“, kad gautumėte papildomų pasirinkimų. Jei jūsų naudojama svetainė nepriims specialiųjų simbolių, siūlau pažymėti langelį ir leisti „Sticky Password“ sugeneruoti kuo saugesnį slaptažodį. Naudojant specialųjį ženklą, jūsų slaptažodžiai gali būti papildomi dar vienu sudėtingumo sluoksniu. Taip pat galite nustatyti slaptažodžio ilgį. Kai būsite pasiruošę, tiesiog spustelėkite mygtuką „Generuoti“, o programa atliks likusį darbą.

Pridėkite paskyras prie lipnaus slaptažodžio

Kai pirmą kartą įdiegsite „Sticky Password“, programa suteiks galimybę importuoti paskyras iš mėgstamų interneto naršyklių. Tai padės sutaupyti laiko ir pastangų. Kitu atveju galite reikalauti, kad programa išsaugotų kiekvienos svetainės paskyros kredencialus, kai jūs prisijungiate. Taip pat galite juos įvesti rankiniu būdu į programą, kaip parodyta žemiau..

Lipnus slaptažodis - pridėkite sąskaitą

Rankiniu būdu pridėti abonementą prie „Sticky Password“ yra paprasta. Pirmiausia įveskite tinklalapio URL. Iš ten įvedate prisijungimo vardą ir galiausiai slaptažodį. Jei suprantate, kad dabartinis jūsų slaptažodis yra silpnas, galite programinę įrangą sugeneruoti naują. Taip pat galite pasakyti programai, ar norite, kad ji automatiškai prisijungtų, ar ne. Tos pačios funkcijos yra ir programų abonementams, pvz., „ITunes“ ir „Skype“..

Identifikacijų nustatymas automatiniam pildymui

Galite nustatyti tapatybes naudodami „Lipnų slaptažodį“. Kai įvesite informaciją, programa ją naudos, kad padėtų jums automatiškai užpildyti formas. Ši funkcija man patinka, nes ji padeda išvengti klaidų, pildant formas internete. Nesunku įvardyti savo vardą ar adresą formoje. Aš nežinau apie tave, bet man tai patinka, kai pirkimas internetu iš tikrųjų patenka į mano namus. Automatinio užpildymo funkcija padės sutaupyti daug laiko ir įsitikins, kad informacija kiekvieną kartą užpildyta teisingai.

Lipnios slaptažodžio tapatybės

Lipnus slaptažodis suteikia jums galimybę pridėti keletą kategorijų informacijos apie tapatybes, įskaitant asmeninę informaciją, kontaktinę informaciją, interneto sąskaitos informaciją, verslo informaciją ir finansinę informaciją. Jei norite, programa įrašys norimą mokėjimo informaciją ir pageidaujamą valiutą. Galite pridėti kelias tapatybes ir pasirinkti iš sąrašo, jei norite automatiškai užpildyti formas internete. Ši funkcija padės jums sutaupyti laiko ir išvengti klaidų.

Apsilankykite „Lipnus slaptažodis“

Lipnus slaptažodžių saugumas

Man patinka „Lamantine Software“ komandos požiūris į „Sticky Password“ apsaugą. Pirmiausia, pirmą kartą atidarius programą, turite nustatyti pagrindinį slaptažodį. Pagrindinį slaptažodį žinote tik jūs. Jums nereikia jaudintis, kad jis buvo pavogtas, nes jis nėra laikomas debesyje. Pagal numatytuosius nustatymus jis net nėra saugomas jūsų įrenginyje. Norėsite įsitikinti, kad niekada neprarasite pagrindinio slaptažodžio, nes nėra atsarginės kopijos. Turėtumėte pradėti nuo to, kas yra saugus požiūris.

Lipnus slaptažodžių saugumas

Sticky Password naudoja AES-256 šifravimą, kad apsaugotų jūsų duomenis. Galite pasirinkti sinchronizuoti duomenis debesyje. Funkcija siūloma kartu su „premium“ versija, tačiau visada turite pasirinkimą tiesiog saugoti duomenis įrenginyje. Net jei nenorite naudoti debesies, vis tiek galite sinchronizuoti savo paskyros informaciją neprisijungę, naudodami „Wi-Fi“ ar rankiniu būdu, užšifruoti duomenys nepaliks jūsų įrenginių. Pagaliau „Sticky Password“ palaiko biometrinius duomenis. Piršto atspaudą galite naudoti prisijungdami iš „iPhone“, „iPad“ ir daugelio „Android“ įrenginių.

Yra dar kelios saugos funkcijos, į kurias norėčiau atkreipti dėmesį. Pirmiausia, „Sticky Password“ automatiškai užrakins duomenų bazę, kai ji nenaudojama. Tai padeda apsaugoti jūsų duomenis. Jei kelias minutes atsitraukite nuo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, jis paprašys dar kartą įvesti pagrindinį slaptažodį. Tai gali atrodyti kaip nedidelis papildomas darbas, tačiau tai padeda apsaugoti jūsų slaptažodžių duomenų bazę. Jūs taip pat turite galimybę bet kada ištrinti savo duomenų bazę iš debesies. Žinoma, jums net nereikia saugoti slaptažodžių debesyje. Jie šį sprendimą visiškai palieka jums.

Pagalba klientams

„Sticky Password“ komanda ilgą laiką buvo technologijų erdvėje ir apie tai galite pasakyti jų svetainės „Pagalbos centro“ puslapyje. Rasite daug naudingų vaizdo įrašų, kurie padės pradėti naudotis programa. Nesvarbu, ar planuojate naudoti „Lipnų slaptažodį“ „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ar visose aukščiau išvardintose vietose. Jie taip pat teikia vadovus, DUK ir vaizdo įrašus įvairiomis temomis – nuo įdiegimo iki mobiliojo telefono iki patarimų ir gudrybių. Taip pat galite apsilankyti jų forume, norėdami užduoti klausimus ir rasti atsakymus į tuos, į kuriuos anksčiau kreipėtės. Aukščiausios kokybės vartotojai taip pat gali susisiekti su technine pagalba per programą ar savo svetainę.

Lipni slaptažodžio peržiūra: Išvada

Lipnus slaptažodis atliktas tiksliai taip, kaip skelbiama. Programą paprasta įdiegti ir sukonfigūruoti. Mano mėgstamiausios funkcijos buvo paprastas naudoti slaptažodžių generatorius, galimybė sinchronizuoti naudojant debesį, „wifi“ ar rankiniu būdu ir galimybė naudoti pirštų atspaudus norint pasiekti programą „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. Priešingu atveju nėra tiek daug ką pasakyti apie programą, būtent tokią, kokia ji turėtų būti. Lipnus slaptažodis tiesiog veikia. Jis iš jūsų žiniatinklio naršyklės ištrauks esamus slaptažodžius ir saugiai juos saugos įrenginyje. Galite pasirinkti atsarginę duomenų kopiją į debesį. Tie, kurie turi galimybę bet kada ištrinti jūsų duomenų bazę.

Kas man labiausiai patiko programinėje įrangoje:

 • Individualizuotos programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“
 • Sklandi integracija su populiariomis interneto naršyklėmis
 • Pasirinkimas sinchronizuoti duomenis naudojant debesis, „Wi-Fi“ arba rankiniu būdu
 • Galimybė bet kada ištrinti debesų duomenų bazę
 • Automatinio užrakinimo funkcija, kai programa nenaudojama
 • Pirštų atspaudų nuskaitymas „iOS“ ir „Android“

Idėjos tobulinti programinę įrangą:

 • Pridėti dviejų faktorių autentifikavimą
 • Pateikite slaptažodžio ataskaitą, kad vartotojai galėtų rasti trūkumų

Mane sužavėjo lipnus slaptažodis ir aš nedvejodamas rekomenduočiau jį šeimai ir draugams. Yra ir kitų programų, turinčių daugiau funkcijų, tačiau „Lipnus slaptažodis“ patenkina daugumą vartotojo poreikių. Galite ja pasikliauti, jei norite generuoti stiprius slaptažodžius, saugiai juos saugoti, automatiškai prisijungti prie svetainių ir automatiškai užpildyti formas internete. Programos kaina yra labai pagrįsta – 19,99 USD per metus arba 99,99 USD už gyvenimo licenciją. Siūlau atsisiųsti programą, kurią teikia 30 dienų nemokamas „premium“ paslaugos išbandymas.

Apsilankykite „Lipnus slaptažodis“

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map