Geriausi Floridos VPT

FloridojeFlorida yra pajūrio valstija, esanti pietrytinėje JAV dalyje. Nors pagal plotą jis užima 22-ą vietą, jis užima 3-ą vietą JAV pagal gyventojų skaičių. Bendras gyventojų skaičius siekia šiek tiek daugiau nei 21,3 mln. Dėl šiltų oro sąlygų ir daugybės lankytinų vietų bei pramogų ji tampa populiari vieta gyventi ir lankytis. Jei planuojate būti vienas iš tų gyventojų ar lankytojų, labai svarbu naudoti VPN, jei ketinate naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Greitai išspręsime priežastis, kurios lėmė tai. Pirmiausia peržvelkite mūsų geriausių Floridos VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Žinoma, valstybėje yra daugybė dalykų, kuriuos reikia aplankyti. Kai kurie iš jų yra paplūdimiai Atlanto vandenyno pakrantėje ir Meksikos įlankoje, muziejai, zoologijos sodai ir laukinės gamtos parkai, daugybė pramogų parkų (ypač Orlando rajone), golfo aikštynai, kosminis centras (Canaveral kyšulys) ir daug daugiau. Beveik viską, ką galite galvoti darydami, galite tai padaryti valstybėje.

Nesvarbu, dėl kokių priežasčių lankotės Floridoje, yra didelė tikimybė, kad kada nors pasinaudosite viešuoju belaidžiu internetu. Kadangi dauguma žmonių keliauja naudodami mobiliuosius įrenginius ar nešiojamuosius kompiuterius, tai lengva pamatyti. Viešas „WiFi“ yra puikus, jei naudojate VPN. Taip yra dėl kibernetinių nusikaltėlių. Būdama 8 tankiausiai apgyvendinta valstybė, galite lažintis, kad bent keli žmonės laukia pasinaudodami pažeidžiamais taikiniais. Niekas nenori būti pavojuje. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su serveriu, kurį norite naudoti. Dėl to vagims yra sunkiau pakenkti jūsų neskelbtiniems duomenims.

Antroji priežastis, dėl kurios galbūt norėsite naudoti VPN, yra padėti jums išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Valstijoje yra nemažai aukščiausio lygio sporto šakų. Jei esate toje pačioje srityje ir verčiau žiūrėtumėte žaidimus ar rungtynes ​​internetu, o ne per televizorių, jums bus užkirstas kelias pamatyti bet kokias gimtojo miesto komandas internete. Televizijos teikėjai turi išimtines teises į tuos žaidimus, jei jie yra „rinkoje“. Neabejotinai gali būti nelinksma bandant srautiniu būdu perduoti savo mėgstamą komandą internete, jei ji regioniniu lygmeniu yra užmiršta. Be to, įmonės, šalys ir įstaigos taip pat gali blokuoti turinį. Tie, kurie yra tikslinėje zonoje ar už jos ribų, šie geografiniai apribojimai tikrai gali sukelti problemų. Naudodamiesi VPN, norėdami prisijungti, blokavimo programinė įranga leidžia manyti, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galite pasiekti norimą pamatyti turinį kaip paprastai.

Nors tai yra dvi geriausios VPN naudojimo priežastys, būnant Floridoje, prisiregistravę prie paslaugos, galite rasti kitų būdų. VPN yra gera idėja apsaugoti savo privatumą viešajame „Wi-Fi“ tinkle ir išvengti klaidų, užkardų ar geografinių blokų. Dabar, kai papasakojome jums apie naudojimo būdus, apžvelgsime savo vertinimo gaires.

Koks yra geriausias VPN Floridoje?

Mūsų geriausių Floridos VPT sąrašas yra pagrįstas šiais kriterijais:

 • Floridoje veikiančių VPN serverių greitis išbandytas Džeksonvilyje, Majamyje ir Tampoje
 • Didžiausią dėmesį skyrėme greičiausiems, patikimiausiems tinklams Floridoje
 • Nei vienas mūsų pasirinktas VPN neturi žurnalų. Tai yra visi VPN be žurnalo
 • Galimybė atblokuoti geografinius apribojimus, kad būtų galima transliuoti tiesioginius sporto renginius
 • Stiprus šifravimas apsaugo jūsų internetinį privatumą
 • „iOS“ / „Android“ programos ir „Amazon Firestick“ palaikymas

Įeikime į dešinę ir pažiūrėkime į geriausius Floridos VPT:

1. Geriausias Floridos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir pasirinkite Majamis. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungę prie VPN serverio Floridoje, greičio tikrinome Džeksonvilyje, Majamyje ir Tampoje. Dėl visų trijų vietų atsisiuntimo greitis buvo 210–225 Mbps. „ExpressVPN“ buvo greičiausias VPN visoje Floridoje.

„ExpressVPN Florida“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Floridos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ Majamyje priglobė daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Floridoje, ir išbandėme greitį į Džeksonvilį, Majamį ir Tampą. Rezultatai buvo geri, naudojant spartą nuo 149 Mbps iki 161 Mbps.

„NordVPN Florida“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Floridos VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie VPN serverio Floridoje ir išbandėme greitį Džeksonvilyje, Majamyje ir Tampoje. Greitis svyravo nuo 90 Mbps iki 127 Mbps.

PIA Floridos greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Floridos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Floridoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai Majamyje. Prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme serveriuose Džeksonvilyje, Majamyje ir Tampoje, kurių greitis nuo 60 Mbps iki 118 Mbps.

„CyberGhost Florida“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Floridos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Majamyje iki serverių Džeksonvilyje, Majamyje ir Tampoje ir nustatėme, kad greitis yra nuo 110 Mbps iki 142 Mbps.

„IPVanish Florida“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei norėtumėte pažvelgti į keletą Floridos valstijos variantų, nedvejodami pažvelkite į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tačiau jūs neturėtumėte to daryti. Savo pasirinkimą grindėme saugumu, greičiu, patikimumu, kaina ir serverio vieta. Taip pat specialiai ieškojome tiekėjų, turinčių serverius Floridoje ir regione. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Visos mūsų paminėtos paslaugos turi puikius tinklus, todėl nėra blogo pasirinkimo. Jei planuojate transliuoti bet kokio tipo turinį, greitis yra labai svarbus. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums priimti teisingą sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map