5 بهترین VPN برای Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZDragon Ball FighterZ (DBFZ) یک بازی جنگی عالی است که توسط Bandai Namco Entertainment منتشر شده است. DBFZ قدرتمندترین شخصیت ها را برای مبارزه با آن جمع می کند. این بازی بسیار سریع است و مملو از اکشن است. این همچنین یکی از بهترین مبارزان بیرون است. Dragon Ball FighterZ برخی از مشکلات سرور مانند رها کردن بازیکنان ، تاخیر و مسابقه را می تواند یک روند طولانی باشد. برای رفع این مشکلات ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. یک VPN خوب به تغییر آدرس IP شما به IP دیگر مرتبط با محل سرور مورد نظر شما کمک می کند. اگر یکی از نزدیکی سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید ، می توانید تاخیر را کاهش داده و اتصال را بهبود ببخشید. گیمرهای حرفه ای همچنین از حفاظت اضافه شده ای که VPN فراهم می کند دوست دارند.


بهترین VPN برای Dragon Ball FighterZ – خلاصه

در اینجا به لیست ما از 5 سرویس برتر VPN برای DBFZ می پردازیم.

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. دسترسی به اینترنت خصوصی

من می خواهم یک لحظه وقت بگذارم تا در مورد مسئله انسداد منطقه ای صحبت کنم. Dragon Ball FighterZ ، مانند بسیاری از بازی های دیگر ، مناطق خاصی را از بازی محدود می کند. در مورد DBFZ در هند مسدود شده است. VPN به شما کمک می کند تا از این محدودیت ها گذشته باشید. از آنجا که IP شما این بازی را مشاهده نمی کند ، می توانید از محدودیت های جغرافیایی موجود استفاده کنید.

Dragon Ball FighterZ بازی مهیج هیجان انگیز است. این حمله چهار نوع دارد: دامنه ، سبک ، متوسط ​​و سنگین. حملات محدوده برای هر شخصیت متفاوت است و معمولاً حملات سبک هستند که آسیب چندانی به آنها وارد نمی کند. حملات سبک سریع است ، اما آسیب کمتری را وارد می کند. حملات سنگین کند ، اما قدرتمند است. حملات متوسط ​​در وسط دو دسته پانچ با قدرت بیشتر از حملات سبک و سرعت بیشتر از حملات سنگین قرار دارد. آنها همچنین تپه ای هستند که به شما امکان می دهد به سمت حریف خود سرعت بگیرید. این به شما امکان می دهد تا فاصله را کوتاه کنید. Dragon Rush نیز در این بازی قرار دارد و به شما امکان می دهد حریف را در هوا بزنید یا شخص دیگر را مجبور به تغییر کاراکتر کنید. همه این حملات به Ki Gauge شما اضافه خواهد شد. هنگامی که نوار به حد مورد نیاز شما رسید می توانید حملات ویژه اختصاصی شخصیت های مختلفی را انجام داده و از Instant Transmission استفاده کنید.

این بازی شامل شخصیت های بسیاری از تاریخ طولانی Dragon Ball Z. هر شخصیت دارای مجموعه حرکت و تم موسیقی خاص خود است که بی نظیر است. همچنین حملات توپ زیادی وجود دارد که شخصیت ها به عنوان حرکات خاص و کمک های خود از آنها استفاده می کنند. همچنین می توانید پایان های دراماتیک واقعی و واضح را دریافت کنید. شخصیت های موجود در این بازی عبارتند از: تین ، یامچا ، گواهن (بزرگسال) ، کریلین ، گوکو (سوپر سایان) ، فریزا ، اندروید 18 ، کید بوو ، کاپیتان گینو ، نپا ، بردوک ، گوکو (SSGSS) ، تنه ، گیاهی (فوق العاده Saiyan) ، Beerus ، Cell ، Android 16 ، Vegeta (SSGSS) ، Broly ، Vegito (SSGSS) ، Gotenks ، Piccolo ، Goku Zamasu (Fused).

حالت های مختلف بازی در DBFZ وجود دارد. بازی های آنلاین ، بازی محلی نبرد ، تمرین و داستان می تواند آفلاین بازی شود. مسابقات آرنا ، رتبه بندی شده ، گاه به گاه ، پارتی و حلقه بصورت آنلاین انجام می شود. خود بازی ها اکثراً یکسان است. این یا 1v1 با استفاده از 3 کاراکتر یا 3v3 با استفاده از 1 کاراکتر است.

1. ExpressVPN

ExpressVPNبر اساس: جزایر ویرجین انگلیس | تعداد سرورها: 3،000+ | مکان های سرور: 160 | اتصالات همزمان: 3

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد یک مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید ، اما شما نمی توانید یک سرور خاص را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. برای یافتن یک مورد خاص ، می خواهید برگه “همه” را انتخاب کنید ، آمریکای شمالی را باز کنید ، و سپس ایالات متحده را باز کنید. در این مرحله ، می توانید یک مکان سرور USA را انتخاب کنید. بار دیگر ، ما سرورها را در NYC ، شیکاگو و LA آزمایش کردیم. همانطور که می بینید هر سه مکان سرور در تست های ما به خوبی انجام شده است.

تست سرعت ExpressVPN ایالات متحده

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان از حداکثر 3 اتصال همزمان از دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به دستگاههایی مانند کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اعتماد به نفس از بهترین VPN لذت ببرید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. IPVanish

IPVanishبر اساس: ایالات متحده | تعداد سرورها: 1،100+ | مکان های سرور: 89 | اتصالات همزمان: 10

برای 12 ماه فقط با 58.49 دلار ثبت نام کنید (4.87 دلار در ماه)

ایالات متحده بسیاری از سرویس های برتر VPN را در خود جای داده است و این شامل IPVanish نیز می شود. ما از تجربه شخصی می دانیم که IPVanish فارغ از اینکه در کدام کشور از کشور واقع شوید ، بسیار خوب کار خواهد کرد. به همین دلیل است که IPVanish را به عنوان یکی از بهترین انتخاب های خود برای بازی انتخاب کردیم.

همراه با ردپای بزرگ در ایالات متحده ، IPVanish میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه به طور مداوم سریعترین VPN در آمریکای شمالی و اروپا در تست های سرعت ما بوده است. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس پیدا خواهید کرد. با انتخاب یک سرور جداگانه می توانید یک مکان را انتخاب کرده یا حتی مشخص تر شوید.

IPVanish میزبان سرورهای مختلف در چندین مکان آمریکایی است و شما می توانید اتصال به هر یک از آنها را انتخاب کنید. ما پیشنهاد می کنیم یکی از گزینه های “a” را در نام سرور انتخاب کنید. مثلاً ملین-a01.ipvanish.com برای لس آنجلس و nyc-a01.ipvanish.com برای نیویورک. در بیشتر موارد ، سرورهای “a” سریعترین دستگاه هستند. ما سرورهای IPVanish را در نیویورک ، شیکاگو و لس آنجلس آزمایش کردیم و دیدیم سرعت در هر شهر بسیار سریع است.

آزمون سرعت IPVanish ایالات متحده

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این برنامه فقط 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه کار می کند. ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

3. CyberGhost

CyberGhostبر اساس: رومانی | تعداد سرورها: 3،000+ | مکان های سرور: 80 | اتصالات همزمان: 7

ثبت نام برای 36 ماه فقط 99 دلار (2.75 دلار در ماه)

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2017 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

بار دیگر برای تست شبکه CyberGhost به سرورهای VPN مستقر در نیویورک ، شیکاگو و لس آنجلس متصل شدیم. همانطور که در زیر می بینید عملکرد در هر 3 شهر سریع بود. این یکی از دلایلی است که ما سرویس VPN را برای طیف گسترده ای از اهداف پیشنهاد می کنیم.

تست سرعت CyberGhost ایالات متحده

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی ، دسترسی کامل به شبکه CyberGhost را ثبت کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

5. NordVPN

NordVPNبر اساس: پاناما | تعداد سرورها: 5،000+ | مکان های سرور: 78 | اتصالات همزمان: 6

برای 36 ماه فقط 107.55 دلار ثبت نام کنید (2.99 دلار در ماه)

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

در صورتی که در یک حساب طولانی مدت مشترک شوید ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای برنامه آسان برای استفاده از موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

ما عملکرد سرورها را در نیویورک ، شیکاگو و لس آنجلس آزمایش کردیم. همانطور که از تصویر زیر می بینید ، اعداد خوب بودند. در هنگام اتصال به NordVPN ، مشکلی در انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید ندارید.

تست سرعت NordVPN ایالات متحده

توصیه می کنیم که شهر نزدیکترین شهر خود را انتخاب کنید. متأسفانه NordVPN نام شهرها را در مشتری خود ذکر نمی کند. با این حال ، آنها به اندازه کافی مهربان بوده اند که لیستی از ما در اختیار خوانندگان خود بگذارند. شما می خواهید به یکی از شماره های سرور زیر وصل شوید:

 • شهر نیویورک ، نیویورک – # 20، 24، 327-330، 373-376، 413-414، 435-438، 475-478، 657-664، 722-729، 801-808، 844-847، 916-919؛
 • شیکاگو ، ایلین – # 80 ، 82 ، 108-111 ، 137-140 ، 166-169 ، 195-198 ، 224-227 ، 253-256 ، 282-285 ، 311-314 ، 365-368 ، 645-656 ، 718-721 ، 734-745 ، 754-757 ، 777-780 ، 781-784 ، 789-792؛
 • لس آنجلس ، کالیفرنیا – # 318-320 ، 326 ، 357-360 ، 459-466 ، 483-490 ، 538-541 ، 554-557 ، 621-628 ، 714-717 ، 746-753؛

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. شما می توانید فقط با 2.99 دلار در ماه با عضویت 3 ساله برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

5- دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصیبر اساس: ایالات متحده | تعداد سرورها: 3،000+ | مکان های سرور: 53 | اتصالات همزمان: 5

ثبت نام به مدت 24 ماه فقط با 59.95 دلار (2.50 دلار در ماه)

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN نیست. اکنون می توانید به 33 مکان سرور آنها متصل شوید. همانطور که در زیر می بینید ، تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند. پس از انتخاب یک مکان ، می توانید به راحتی به مکانهایی در لس آنجلس متصل شوید.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

ما از سرویس دهنده Windows PIA استفاده می کنیم و از نظر تنظیم و کاربرد چیز زیادی برای آن نداریم. با این حال ، شما نمی خواهید خدمات را دست کم ارزیابی کنید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید و تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت پیدا کنید. همانطور که در زیر می بینید ، شبکه PIA در مکانهای کلیدی در اطراف ایالات متحده کاملاً سریع است.

آزمون سرعت PIA ایالات متحده

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی VPN را فقط از 2.50 دلار در ماه ارائه می دهد.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

Dragon Ball Fighterz یک بازی جنگی بسیار جذاب به دنبال 2D است که بر اساس سری Dragon Ball ساخته شده است. DBFZ بسیاری از شخصیت های حملات توپ بسیار جذاب دارد. حالت آنلاین بازی بسیار سرگرم کننده است و بازیکنانی که با آنها مبارزه می کنید سخت هستند. Dragon Ball FighterZ در رایانه های شخصی ، Xbox One و PS4 است و من مطمئن هستم که از بازی کردن آن در هر سیستم عامل لذت خواهید برد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map