ارتش مستقر در خارج از کشوردر حالی که ما می دانیم که نیروهای نظامی از چندین کشور در سراسر جهان وجود دارند ، این پست بیشتر مربوط به کسانی است که در شاخه های خدمات نظامی ایالات متحده هستند. گفته می شود ، ما به سایر کشورها نیز اشاره خواهیم کرد. مهم نیست که شما فکر می کنید دولت چه می کند ، زنان و مردان شجاعی از دفاع از حاکمیت ملت در نیروهای مسلح دفاع می کنند. اگرچه این پست با آن دسته از فداکاری هایی که هر روز انجام می دهند ، مقایسه نمی شود ، امیدوارم که در صورت حضور در ارتش و اعزام خارج از کشور ، گزینه های بسیار خوبی و دلایل مهم استفاده از VPN را ارائه دهید..

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار PIA 112 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish 5.20 دلار IPVanish 76 کادر انتخاب

از آنجا که ما می دانیم که خرابی سربازان با ارزش است ، ما به نکته اول می رسیم. اولین دلیل استفاده از VPN در صورت استقرار ، امنیت است. سربازان باید با دیگران از جمله خانواده ارتباط برقرار کنند. اگرچه قرار است کانال ها ایمن باشند ، استفاده از سطح اضافی محافظت ایده خوبی است. از این طریق ، می توانید از ارتباطات خصوصی و مشاغل خصوصی خود اطمینان حاصل کنید.

دلیل بعدی استفاده از VPN کمی واضح تر است. اگر در کشوری که در آن مستقر هستید ، باید از WiFi یا داده های تلفن همراه از دسترسی عمومی استفاده کنید ، احتمال وجود دارد که به محدودیت ها و بلوک های خود دسترسی پیدا کنید. اغلب اوقات ، استقرار می تواند به مناطقی باشد که موارد بیشتر سانسور می شوند. وقتی برای این منظور از VPN استفاده می کنید ، یک اتصال رمزگذاری شده به یک سرور در کشور مورد نظر خود ایجاد می کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ما به دلیل ارائه دهندگان و معیارهای مختلف از مکانهای ایالات متحده در این پست استفاده کردیم. بیایید اکنون به برخی از آنها نگاه کنیم.

بهترین VPN برای اعضای ارتش اعزام شده به خارج از کشور چیست؟?

عوامل مختلفی وجود دارد که بر تصمیم گیری تأثیر می گذارد. با این حال ، ما نگاهی خواهیم انداخت و بر اساس معیارهای زیر بهترین گزینه ها را برای شما تعریف می کنیم:

  • سطح رمزگذاری درجه نظامی برای محافظت از حریم خصوصی عالی در هر کجا که هستید.
  • قابلیت اطمینان شبکه VPN برای زمان طولانی اتصال و از بین بردن قطع اتصال
  • سرورهای VPN که عملکرد خوبی در سرورهای VPN در داخل ایالات متحده دارند
  • امکان رفع انسداد محتوای محدود جغرافیایی
  • هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط را جدی نگیرید
  • برنامه های تلفن همراه و پشتیبانی از دستگاه های Amazon Firestick

اکنون ، به بهترین گزینه ها برای اعضای ارتش که در خارج از کشور اعزام می شوند ، می پردازیم.

1. بهترین VPN برای ارتش: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

  بهترین VPN برای پلی استیشن 4

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد تا یک سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نیازی به انتخاب سرور خاصی ندارید. در عوض ، مشتری سریعترین سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. با این حال ، ما تصمیم گرفتیم که از شیکاگو به عنوان یکی از شهرهایی که احتمالاً می توانید به آن وصل شوید ، استفاده کنیم. به سادگی تب “همه” را انتخاب کنید ، قاره آمریکا را باز کنید ، و سپس ایالات متحده را باز کنید – شیکاگو. در این مرحله می توانید سرورها را در آنجا انتخاب کنید. هنگامی که ما یک سرور را در شهر شیکاگو آزمایش کردیم و با سرعت 113.11 Mbps در آنجا آمدیم.

تست سرعت ExpressVPN ایالات متحده

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان با حداکثر 5 اتصال همزمان از روی دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اطمینان از بهترین VPN با اعتماد به نفس همراه باشید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین VPN برای ارتش: NordVPN

NordVPN

برای 36 ماه فقط با 3.49 دلار در ماه ثبت نام کنید (70٪ تخفیف)

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

در صورتی که در یک حساب طولانی مدت مشترک شوید ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای برنامه آسان برای استفاده از موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

NordVPN میزبان سرورهای بسیاری در ایالات متحده است و ما یکی از آنها را از نیویورک به عنوان نمونه آزمایش کردیم. از روی کنسول ، با کلیک بر روی 3 نقطه افقی در سمت راست کشور ، می توانید ناحیه سرور را بیابید و درصد سرورهای موجود را ببینید. ما یک سرور را در NYC آزمایش کردیم و فهمیدیم که سرعت بارگیری آن 108.31 Mbps است.

  بهترین VPN برای تگزاس

تست سرعت NordVPN ایالات متحده

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. با ضمانت 30 روزه برگشت پول می توانید برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای ارتش: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی

برای 12 ماه فقط با 3.33 دلار در ماه ثبت نام کنید (72٪ تخفیف)

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN ندارید. اکنون می توانید به هر یک از مکانهای سرور آنها در 29 کشور وصل شوید. همانطور که در زیر می بینید ، تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

PIA یک سرویس دهنده Windows و سایر برنامه های کاربردی ساده و آسان ارائه می دهد. با این حال ، شما نمی خواهید آن را دست کم بگیرید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید تا به شما در یافتن تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت کمک کند. همانطور که می بینید ، ما یک سرور را در شهر نیویورک آزمایش کردیم و عملکرد خوبی داشت. نتیجه آن تست سرعت 125.60 Mbps را نشان می دهد.

آزمون سرعت PIA ایالات متحده

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی 30 روز ضمانت برگشت پول به اعضا ارائه می دهد.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

4. بهترین VPN برای ارتش: CyberGhost

CyberGhost

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.75 دلار در ماه (79٪ تخفیف)

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2023 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

  بهترین VPN برای لیما ، پرو

از آنجا که ما می خواستیم یک سرور در ایالات متحده را برای اهداف آزمایش تست کنیم ، مشتری Windows را باز کردیم و رابط را گسترش دادیم. اگر از قبل فعال نیست ، می توانید روی برگه “همه سرورها” کلیک کنید. به سمت پایین ایالات متحده بروید و در سمت راست ستاره کلیک کنید. این یک لیست کامل از سرورهای کشور را در بر می گیرد. شبکه CyberGhost تعدادی سرور در ایالات متحده را شامل می شود و سریع است زیرا ایالات متحده پایگاه بزرگی از عملیات است. ما در لس آنجلس به یک سرور وصل شدیم و سرعت 120.67 Mbps را گرفتیم.

تست سرعت CyberGhost ایالات متحده

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید برای دسترسی کامل به شبکه CyberGhost با ضمانت برگشت پول 45 روزه ثبت نام کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

5. بهترین VPN برای ارتش: IPVanish

IPVanish

برای 12 ماه فقط 5.20 دلار در ماه ثبت نام کنید (57٪ تخفیف)

بسیاری از ارائه دهندگان مختلف دارای مکان های سرور در بخش های مختلف جهان هستند. البته این شامل IPVanish نیز می شود. می توانید در مکانهایی که مایل به اتصال به آنها هستید سرعت سریع را انتظار داشته باشید. به همین دلیل ، IPVanish را به عنوان یکی از گزینه های استفاده برای استفاده در هنگام اعزام شما به خارج از کشور ، انتخاب می کنیم.

IPVanish و همچنین پوشش گسترده ای در مناطق مختلف اروپا ، آسیا و البته آمریکای شمالی ، میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه سرعتهای بسیار خوبی تولید می کند و آنها در تست های سرعت ما عملکرد خوبی دارند. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه از منوی کشویی انتخاب کنید.

مهم نیست سرور که می خواهید به آن متصل شوید ، همه آنها برای استفاده در دسترس هستند. هنگام مشاهده لیست سرورها ، ممکن است حرف “a” را به عنوان بخشی از نام سرور آنها مشاهده کنید. این تعیین به این معنی است که آنها سریعترین شبکه هستند. برای نشان دادن نمونه ای از سرعتی که می توان انتظار داشت ، ما به یک سرور در شهر نیویورک متصل شدیم ، آن را در آنجا آزمایش کردیم و به سرعت 129.73 Mbps رسیدیم.

آزمون سرعت IPVanish ایالات متحده

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدودی به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود برای Windows، Mac، iOS، Android، Amazon Firestick و موارد دیگر ارائه می دهند. حتی می توانید روتر خود را تنظیم کنید تا از هر دستگاهی در شبکه محافظت کنید. سرویس VPN در بین کاربران Kodi کاملاً محبوب است. ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

در اینجا لیست ما از بهترین گزینه ها برای استفاده در صورت اعزام نظامی در خارج از کشور نتیجه گیری می شود. با این حال ، شما به بررسی ما خوش آمدید 10 لیست برتر VPN اگر می خواهید گزینه های دیگر را ببینید شما می دانید ، با این حال که نباید در مورد امنیت ، سرعت ، مکان سرور یا قیمت آن سازش کنید. مهم نیست کدام گزینه را از لیست بالا انتخاب کنید ، استفاده از VPN را پوشش داده اید. لطفاً از راهنمای ما برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر برای نیازهای خود استفاده کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me