کالج ایالتی ، پنسیلوانیاکالج ایالتی پنسیلوانیا یک شهرداری خانگی است که در کشورهای مشترک المنافع پنسیلوانیا واقع شده است. منطقه آماری تقریباً 236 کیلوگرم جمعیت دارد. همانطور که ممکن است بتوانید حدس بزنید ، خانه دانشگاه ایالتی پن است. بیشتر بخش این شهر از دانشگاه پارک تشکیل شده است و به طور موثری در اطراف دانشکده ساخته می شود. این که آیا شما برای یک آخر هفته یا چند سال از منطقه بازدید می کنید ، شانس خوبی وجود دارد که در یک مقطع از WiFi عمومی استفاده کنید. قبل از انجام این کار ، ابتدا می خواهید به یک VPN وصل شوید. ما در یک لحظه بیشتر توضیح خواهیم داد. با این حال ، ما می توانیم لیستی از بهترین VPN های کالج ایالتی را برای شما تهیه کنیم.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارPIA80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish5.20 دلارIPVanish76کادر انتخاب

دهکده کالج ایالتی برای پاسخگویی به نیازهای دانشگاه ایالتی پن به شهری تبدیل شد. در ابتدا ، مهاجران آن را به عنوان “دبیرستان پنسیلوانیا” در سال 1855 تاسیس کردند. جالب توجه است که رئیس جمهور مدرسه سعی کرد نامش را در سال 1953 تغییر دهد. با این حال ، این نام به دلیل عدم انتخاب بهتر ، همچنان یکسان ماند. دشوار نیست حدس بزنید که بزرگترین کارفرمای شهر با فاصله بسیار ناچیز ، دانشگاه ایالتی پن است.

استادیوم بیور خانه پنسیلوانیا نیتانی شیرها است. این افراد 106K نفر را در خود جای داده و دارای یک میدان کنتاکی Bluegrass است. فوتبال پول زیادی برای مدرسه به ارمغان می آورد و تیم از سال 1887 تقریبا 69٪ بازی های خود را به دست آورد.

مهم نیست که دلایل شما برای شهر چیست ، احتمال اینکه خرابی داشته باشید احتمال دارد که دچار مشکل شوید. خوشبختانه ، تعدادی از مشاغل وای فای رایگان به مشتریان خود ارائه می دهند. قبل از اتصال به یکی از این موارد ، باید از VPN استفاده کنید. دلیل این امر این است که مجرمان سایبری به راحتی می توانند در غیر این صورت به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کنند. می توانید شرط بندی کنید که همیشه کسی در مورد آن وسوسه می کند ، فقط در انتظار یافتن یک هدف آسیب پذیر است. هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، یک اتصال ایمن و خصوصی به سرور مورد نظر خود ایجاد می کنید. این امر باعث می شود تا سرقت های اطلاعات سایبری برای سرقت از طریق داده های خود بسیار مشکل تر شود.

دلیل بعدی استفاده از VPN کمک به شما در حل محدودیت های جغرافیایی است. ما آن را با یک مثال توضیح خواهیم داد. اگر می خواهید به یک بازی فوتبال بروید اما نمی توانید بلیط بگیرید ، این می تواند یک مشکل باشد. همیشه می توانید به یک نوار بروید و یا می توانید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید (اگر اشتراک کابلی یا ماهواره ای ندارید). با این حال ، به دلیل داشتن حق مجوز با خاموشی روبرو خواهید شد. با استفاده از VPN می توانید در یک منطقه دیگر به یک سرور وصل شوید. این باعث می شود نرم افزار تشخیص از منطقه شما جلوگیری کند. به این ترتیب ، می توانید مانند بازی های آنلاین به طور آنلاین از بازی لذت ببرید.

در اینجا مثال دیگری است. اگر سعی کنید از WiFi در مدرسه استفاده کنید ، این احتمال خوب وجود دارد که شما را از دسترسی به برخی از سایتهایی که معمولاً از آنها لذت می برید ، باز دارد. این به دلیل دیوار آتش مدرسه است. این موارد در مدارس ، مشاغل و حتی برخی از کشورها رایج است. VPN به شما کمک می کند تا محدودیت ها را نیز بیابید. اکنون می بینید که چرا این مهم است ، اجازه دهید چند مورد از بهترین انتخاب ها را مرور کنیم.

1. بهترین VPN برای کالج ایالتی: IPVanish

IPVanish

کالج ایالتی وقتی مدرسه است ، جمعیت خوبی دارد. با این حال ، هنوز سرورهای مخصوص به خود را با اکثر خدمات ندارند. به همین دلیل ، ما مکان های سرور را در کلیولند انتخاب کردیم زیرا تنها 239 مایل فاصله دارد. همچنین خواهید فهمید که IPVanish مکانهای سرور بیشتری در ایالات متحده دارد که تقریباً در مورد هر سرویس VPN دیگر است. این عوامل آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از VPN به صورت روزانه تبدیل می کند.

مکانهای سرور کشورها
6389اشبورن ، آتلانتا ، بوستون ، شیکاگو ، دالاس ، دنور ، لاس وگاس ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک سیتی ، ققنوس ، سان خوزه. سیاتل ، واشنگتن دی سی

همراه با ردپای بزرگ در ایالات متحده ، IPVanish میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه به طور مداوم سریعترین VPN در آمریکای شمالی و اروپا در تست های سرعت ما بوده است. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه را انتخاب کنید.

IPVanish در کلیولند میزبان 3 سرور است و می توانید به هر یک یا همه آنها وصل شوید. ما یک سرور IPVanish را در کلیولند آزمایش کردیم و سرعت آن را 39.63 Mbps نشان داد.

آزمون سرعت IPVanish Pittsburgh

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این درست است 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه 7 روز ضمانت برگشت پول اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

2. بهترین VPN برای کالج ایالتی: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. این سرویس به رمزگذاری اتصال شما و رفع انسداد رویدادهای ورزشی زنده کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد.

مکانهای سرور کشورها
94160آتلانتا ، بوستون ، شیکاگو ، دالاس ، دنور ، کانزاس سیتی ، لس آنجلس ، میامی ، مینیاپولیس ، نیوجرسی ، نیویورک ، ققنوس ، سالت لیک سیتی ، سان فرانسیسکو ، سان خوزه ، سانتا مونیکا ، سیاتل ، تمپا ، ویرجینیا ، واشنگتن ، دی سی

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده آمریکا ، شبکه ExpressVPN صدها سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای تیم های مورد علاقه خود از هر نقطه استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. شما می خواهید برگه “همه” را انتخاب کرده و نیویورک را تایپ کنید (از آنجا که نزدیکترین مکان است) در جعبه ای که می گوید “کشور یا شهر جستجو” است. در این مرحله می توانید سرورهای مستقر در آنجا را انتخاب کنید. اگرچه ما نیویورک را انتخاب کردیم ، سرور در فیلادلفیا قرار دارد. ما یک سرور را با استفاده از تنظیمات نیویورک آزمایش کردیم و سرعت آن 54.04 Mbps بود.

ExpressVPN Speedtest نیویورک

در حالی که ExpressVPN با قیمت بالاتر از سایر خدمات موجود در لیست ما فروخته می شود ، با توجه به اندازه ویژگی های شبکه و سرویس آنها ، ارزش آن بالا است. فقط می توانید یک رایانه ، دستگاه دستی ، روتر و کنسول بازی (SmartDNS) را با یک حساب VPN منفرد وصل کنید. 6.67 دلار در ماه با 30 روز ضمانت برگشت پول

از ExpressVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای کالج ایالتی: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی حفاظت از حریم شخصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2017 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

مکانهای سرور کشورها
6080آتلانتا ، بالتیمور ، بوستون ، شیکاگو ، کلیولند ، دالاس ، دنور ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک سیتی ، اوکلاهما سیتی ، فیلادلفیا ، سان فرانسیسکو ، سیاتل ، واشنگتن دی سی

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

از آنجا که ما می خواستیم سرور را در کلیولند تست کنیم (به دلیل نزدیکی آن به کالج ایالتی) ، ما مشتری Windows را باز کردیم و روی گزینه “My My Server” را کلیک کردیم. از آنجا می توانید هر کشوری را گسترش داده و یک سرور خاص را انتخاب کنید. شبکه CyberGhost شامل چندین سرور در Cleveland است. ما به یکی از آنها وصل شدیم و عملکرد را آزمایش کردیم. همانطور که مشاهده می کنید ، سرعت بارگیری 31.76 Mbps بود.

تست سرعت CyberGhost پیتسبورگ

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما فقط می توانید برای دسترسی کامل به شبکه CyberGhost ثبت نام کنید 3.50 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی خود.

از CyberGhost بازدید کنید

4. بهترین VPN برای کالج ایالتی: TorGuard

صفحه اول TorGuard

TorGuard در سال 2012 توسط اعضای تیم مستقر در نوویس ، ایالت غربی ایندیز آغاز شد. وقتی آن را با سایر سرویس ها مقایسه می کنید ، این سرویس VPN نسبتاً جدید است. با این حال ، آنها بیش از 1250 سرور در 42 کشور مختلف جهان دارند. مخاطب مورد نظر آنها جامعه تورنت است ، اما برای هر کاری که می خواهید در منطقه کالج ایالتی انجام دهید خوب خواهد بود. اگرچه هیچ سرور مستقر در کالج ایالتی وجود ندارد ، اما ما از سرور در شهر نیویورک استفاده کردیم زیرا این بهترین گزینه است. تفاوت مکانها ممکن است زیاد به نظر برسد ، اما برای اهداف شما خوب عمل می کند.

TorGuard ترکیبی کاملی از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime و همچنین فعالیت های torrent دارد. اغلب اوقات ، شما می توانید به محتوای ویدیویی Amazon Prime در چندین مکان مختلف دسترسی پیدا کنید. هنگام استفاده از سرویس گیرنده ویندوز ، گزینه گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) ، انتخاب سرور و موارد دیگر.

از آنجا که ما می خواستیم یک سرور را در شهر نیویورک تست کنیم ، مشتری Windows را باز کردیم و پروتکل OpenVPN را انتخاب کردیم. اکنون می توانید از لیست کشورهایی که به ترتیب حروف الفبا تنظیم شده اند بروید. سپس ، می توانید یک شهر را انتخاب کنید. شبکه TorGuard شامل چند سرور متفاوت در شهر نیویورک است. ما به یکی از آنها وصل شدیم و عملکرد را آزمایش کردیم. همانطور که مشاهده می کنید ، سرعت بارگیری 60.88 مگابیت بر ثانیه بود که بسیار سریع است.

تست سرعت Torguard Pittsburgh

سرویس TorGuard VPN مورد علاقه در انجمن اشتراک فایل است. همه چیز برای استفاده آسان و ساده است ، بنابراین می توانید به راحتی از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید. همچنین اغلب ویژگی هایی که به نسخه های موبایل اضافه می شوند نیز وجود دارد. می توانید برای دسترسی کامل به هر میزان کم ثبت نام کنید 4.99 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی خود.

از TorGuard بازدید کنید

اگرچه احساس می کنیم بهترین گزینه ها را برای استفاده در حالی که در دانشگاه کالج ایالتی استفاده می کنید انتخاب کرده ایم ، اما می توانید احساس راحتی کنید تا نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر لیست با این حال ، ما فکر نمی کنیم که شما احساس نیاز داشته باشید. ما تصمیمات خود را بر اساس امنیت ، سرعت ، قابلیت اطمینان و حتی قیمت گرفته ایم. ما همچنین در همان منطقه عمومی کالج ایالتی به دنبال ارائه دهنده هایی با سرورها شدیم. به این ترتیب به بهترین سرعتهای ممکن دسترسی خواهید داشت. مهم نیست که کدام گزینه را می خواهید انتخاب کنید ، همه آنها دارای شبکه های خوبی هستند. اگر می خواهید محتوای را جریانی کنید ، از سرعت های بالاتر قدردانی خواهید کرد. با استفاده از راهنمای ما برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، می توانید بهترین گزینه ها را برای اهداف خود بیابید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me