بهترین VPN برای بازی

VPN برای بازیبازی های آنلاین تجارت بزرگی است. از روزهای Buletin Board System وقتی برای بازی کردن با رایانه ای تماس گرفته اید ، تا شبکه های جهانی که هم اکنون در دسترس هستند ، بازی های آنلاین اکنون بخشی از فرهنگ عامه ما است. با افزایش گرافیک ، قدرت پردازش و جزئیات بازی های ویدیویی ، جریان بازی های زنده و رویدادهای eSports توجه بیشتری را به بهترین گیمرها جلب می کند. این که آیا شما یک بازیکن معمولی هستید که با تاخیر مواجه هستید یا یک بازیگر نخبه در جستجوی محافظت از DDoS هستید ، یک VPN به بازی کمک خواهد کرد.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب
راهنمای VPN برای آخرین نسخه ها
GTA Vاضافه بارهیولا جهان شکارچی

راهنمای VPN برای بازی های محبوب (به ترتیب حروف الفبا)

GamePriceGenrePublisher ارائه شده است
Agar.ioرایگانعملminiclip28 آوریل 2015
ARK29.99 دلارعملاستودیو Wildcardدسترسی سریع
ندای وظیفه29.99 دلارFPSفعال سازی4 نوامبر 2016
CS: برو$ 14.99FPSشیر فلکه21 آگوست 2012
Dark Souls III$ 59.99عملFromSoftware24 مارس 2016
عذاب$ 59.99FPSنرم افزار Bethesda13 مه 2016
Dota 2رایگانMMOBAشیر فلکه9 ژوئیه 2013
پیمایش بزرگان آنلاین29.99 دلارMMORPGنرم افزار Bethesda4 آوریل 2014
Final Fantasy XIVزیرMMORPGمربع انیکس24 آگوست 2013
برای افتخار$ 59.99عملیوبی سافت14 فوریه 2017
گلوریا ویکتور19.99 دلارMMORPGبازی چشم سیاهدسترسی سریع
Grand Theft Auto V$ 59.99عملRockstar Games17 سپتامبر 2013
قهرمانان طوفانرایگانMMOBAکولاک2 ژوئن 2015
لیگ افسانه هارایگانMMOBARiot Games27 اکتبر 2009
ماریو کارت 8$ 59.99مسابقهنینتندو28 آوریل 2017
کنکوری26،95 دلارماجرامژانگ7 اکتبر 2011
بدون آسمان انسان$ 59.99ماجراسلام بازی ها9 آگوست 2016
اضافه بار$ 59.99FPSکولاک24 مه 2016
پالادینزرایگانFPSسلام استراحت استودیو16 سپتامبر 2016
گیاهان در مقابل زامبی GW219.99 دلارتیراندازبازی های PopCap23 فوریه 2016
مسابقات Pokken49.99 دلارجنگندهباندای نامکو16 ژوئیه 2015
راکت لیگ19.99 دلارورزش هاPsyonix7 ژوئیه 2015
Super Smash Bros44.99 دلارجنگندهنینتندو21 نوامبر 2014
لبخند بزنرایگانMMOBAسلام استراحت استودیو25 مارس 2014
اسپلتون$ 59.99تیراندازنینتندو28 مه 2015
جنگ جنگ ستارگان19.99 دلارتیراندازهنرهای الکترونیکی17 نوامبر 2015
Street Fighter V39.99 دلارجنگندهکپکام16 فوریه 2016
تیم قلعه 2رایگانFPSشیر فلکه10 اکتبر 2007
بخش تام کلنسی49.99 دلارعملیوبی سافت8 مارس 2016
شهر سالمرایگاناستراتژیBlankMediaGames15 دسامبر 2014
جهان مخازنرایگانعملWargaming12 آگوست 2010
World of WarcraftزیرMMORPGکولاک23 نوامبر 2004

اجازه دهید نگاهی به برخی دلایل خوب برای استفاده از VPN برای بازی داشته باشیم. برای کسانی که در کالج یا نوع دیگری از مدرسه هستند ، جای تعجب ندارد که بازی های آنلاین اغلب در شبکه های مدرسه مسدود می شوند. این می تواند ناامید کننده باشد که از بازی های مورد علاقه خود در هنگام دانشگاه جلوگیری کنید. با اتصال به یک VPN ، می توانید از محدودیت های دیواری مدرسه خود عبور کنید و مدیران را از جاسوسی از ترافیک خود متوقف کنید. همین مسئله برای کسانی که می خواهند از محل کار بازی کنند نیز صدق می کند. بسیاری از شبکه های شرکتی بازی های محبوب آنلاین را مسدود می کنند. VPN به شما کمک می کند تا محدودیت ها را پیدا کنید.

یکی دیگر از دلایل خوب برای استفاده از VPN ، محافظت از DDoS است. حملات انکار سرویس (DDoS) بیشتر شناخته می شود زیرا گیمرهای حرفه ای به خوبی شناخته می شوند. این ممکن است برای برخی به نظر بزرگ نرسد ، اما برای برخی دیگر که به دلیل معیشت خود به بازی های ویدیویی وابسته هستند ، حملات DDoS مسئله بزرگی است. گیمرهای حرفه ای از حفاظت DDoS ارائه شده با استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد قدردانی می کنند. VPN آدرس IP عمومی شما را با IP از محل سرور VPN مورد نظر خود جایگزین می کند. شما می توانید IP را در هر زمان تغییر دهید و این باعث می شود شخصی شروع به حمله DDoS برای کسی مشکل کند.

سرعت نکته دیگری است که ما به آن اشاره خواهیم کرد. از آنجا که VPN ها رمزگذاری را اضافه می کنند ، گیمرها فرض می کنند سرعت کاهش سرعت را تجربه می کنند. اگر در یک مکان با اینترنت سریع قرار دارید و به سرور VPN نزدیک به محلی که بازی در آن میزبانی می شود متصل شوید ، در واقع می تواند منجر به سرعت بهتری شود. چرا هنگامی که یک VPN برای رمزگذاری سرور می کند ، چنین می شود؟ این مسیری است که بین سرورها گرفته شده است. ارائه دهنده پیشرو VPN مانند ExpressVPN دارای توافق نامه هایی است که می تواند مسیری را که ترافیک شما در مقابل گذراندن ISP شما طول می کشد کوتاه کند. هنگام بازی می خواهید کمترین زمان پینگ و بالاترین توان را داشته باشید تا از تأخیر و مشکلات اتصال سرور جلوگیری کنید.

برای استفاده از یک مثال ، بسیاری با این بازی ، World of Warcraft آشنا هستند. اگر قرار بود در مکانی مانند خاورمیانه به کشوری بروید ، از آنجا که این منطقه پشتیبانی نمی شود ، شما هنوز هم می توانید اتصال برقرار کنید اما مسیر اینترنت رایانه شما می تواند کمتر از حد مطلوب باشد. با استفاده از VPN ، می توانید در یکی از مناطق پشتیبانی شده به سرور وصل شوید و ممکن است با ایجاد یک مسیر مستقیم به سرور سرعت شما افزایش یابد. در مورد هر بازی ممکن است همین گفته شود. به همین دلیل است که افراد خارج از مناطق هدفمند نرخ تأخیر بالاتری دارند. VPN همچنین به شما در دستیابی کامل به بازیهایی که در مناطق خاصی از جهان سانسور می شوند ، کمک می کند.

برخی از بازی ها فقط در مناطق خاص در دسترس هستند. این مفهوم چیز جدیدی نیست ، زیرا شرکت های بازی سازی مدت طولانی بازی هایی را برای بازارهای مختلف انجام داده اند. اگر با هر یک از کنسول های بازی محبوب (PS4 ، Xbox One ، Switch) آشنایی دارید ، به سرعت متوجه می شوید که برخی از بهترین بازی ها ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشند. با استفاده از VPN ، به آن بازی ها دسترسی خواهید یافت ، دقیقاً مثل اینکه در آن کشور نشسته اید. یک VPN به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی خود را بدانید.

آیا می خواهید به بازی های محبوب قبل از انتشار در کشور خود دسترسی پیدا کنید؟ یک VPN همچنین می تواند با تغییر IP خود به منطقه دیگری به شما در دستیابی سریع بازی ها کمک کند. بیایید مثالی بزنیم Fallout 4 در نوامبر 2015 منتشر شد. گیمرها در سرتاسر جهان مایل بودند هر چه سریعتر بازی کنند. هزاران گیمر به دنبال راه هایی برای دستیابی زودهنگام بودند و دریافتند که راه حل VPN به عنوان راه حل است. آنها به سرورهای VPN در استرالیا متصل شدند و قادر به بازی Fallout 4 روز قبل از انتشار آن در ایالات متحده بودند. همین کار را می توانید برای بسیاری از نسخه های آینده انجام دهید.

نحوه استفاده از VPN برای بازی در رایانه شخصی یا Mac

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای PS4 ، Xbox One و Nintendo

یک بار دیگر از مثال ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN در کنسول بازی شما استفاده خواهم کرد. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب خوبی برای گیمرها تبدیل می کند. شما همچنین می توانید ما را مشاهده کنید 10 VPN برتر لیست گزینه های بیشتر.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

با انجام بازی های آنلاین مورد علاقه خود از طریق VPN ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map