بهترین VPN برای استنفورد / پالو آلتو / دره سیلیکون

استنفورد ، کالیفرنیااستانفورد ، کالیفرنیا یک منطقه غیرقابل جمع از شهرستان سانتا کلارا است. این جمعیت تقریباً 15 کیلوگرم با جمعیت روزانه 35 کیلوگرم دارد. درست در کنار پالو آلتو قرار دارد. به حدی که برخی آن را جزئی از شهر می دانند. دلایل زیادی برای بازدید از این منطقه وجود دارد از جمله نزدیکی آن به سان خوزه و سانفرانسیسکو و همچنین اینکه این منطقه برای آن شناخته شده است ، دانشگاه استنفورد. این که آیا شما برای تماشای کاردینال دانشگاه استنفورد یا دلیل دیگری وجود دارد ، نمی خواهید از WiFi عمومی و بدون VPN استفاده کنید. ما به شما خواهیم گفت چرا در یک لحظه ابتدا نگاهی به بهترین VPN های ما برای لیست استنفورد بیندازید.


طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3سورفشارک3.49 دلارسورفشارک68کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارPIA80کادر انتخابکادر انتخاب
5دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA52کادر انتخابکادر انتخاب

دانشگاه استنفورد ، مرکز پزشکی استنفورد و سایر فعالیتهای پشتیبانی بیشتر مناطق استانفورد را به خود اختصاص می دهند. این مساحت تقریباً 2800 مایل مربع تشکیل شده است. این مدرسه به طور رسمی دانشگاه للاند استنفورد جونیور نامیده می شود. این دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است و به دلیل قدرت علمی ، ثروت و نزدیکی به سیلیکون ولی مشهور است. این امر آن را به یکی از برترین دانشگاه های جهان تبدیل می کند. در حقیقت ، بسیاری آن را با مدارس آیوی لیگ در شرق ایالات متحده می دانند.

همانطور که احتمالاً می دانید ، این مدرسه در دو و میدانی نیز بسیار خوب عمل می کند. به عنوان بخشی از کنفرانس دو و میدانی اقیانوس آرام (Pac 12) ، این مدرسه قطعاً نیرویی است که باید با آن حساب شود. در حالی که بسیاری از اهدا کنندگان سطح بالا وجود دارد ، بنیانگذار نایک ، فیل نایت ، میلیون ها دلار به دانشگاه استنفورد اهدا می کند. او فقط یکی از عواملی است که در مدارس پیرامون موفقیت نقش دارد.

اگرچه کارهای زیادی در منطقه انجام می شود ، اگر از شهر بازدید کنید ، به احتمال زیاد از WiFi عمومی استفاده خواهید کرد. با وجود همه فن آوری های موجود در جاده ، می توانید انتظار داشته باشید که از سرعت زیادی از محل های موجود در آنجا سرعتی پیدا کنید. این در حالی است که برای کاربر بسیار عالی است ، اما برای کاربران سایبری نیز فوق العاده است. بهتر است اعتقاد داشته باشید كه شكارچیان فقط منتظرند تا از اطلاعات حساس خود مراقبت كنند. وقتی به یک VPN وصل می شوید ، یک اتصال ایمن و خصوصی به سرور مورد نظر برای استفاده ایجاد می کنید. به عبارت دیگر ، سرقت اطلاعات شخصی شما برای سارقان بسیار سخت تر می شود.

با وجود طبیعت مترقی منطقه ، لازم نیست که به یک دیوار آتش ضربه بزنید. رهبران غالباً آن دستگاهها را به کار می گیرند تا کاربر را از دیدن “محتوای نامناسب” مسدود کند. آنها با مدارس ، مشاغل ، سازمانها و حتی برخی از کشورها مشترک هستند. با استفاده از VPN می توانید این نرم افزار را تصور کنید که در جایی دیگر واقع شده اید. علاوه بر این ، آنچه که کشف خواهد کرد استفاده از ترافیک رمزگذاری شده است. به این ترتیب ، شما هنوز هم می توانید هر چیزی را که می خواهید مشاهده کنید مشاهده کنید. البته اگر سعی کنید برخی از ورزش ها را به صورت آنلاین تماشا کنید ، شرکت های رسانه ای به دلیل موقعیت مکانی شما را مسدود می کنند.

در حالی که ممکن است دلایل دیگری را کشف کنید ، این دو نکته بزرگترین دلیل استفاده از VPN در حالی که در منطقه استنفورد وجود دارد. در حال حاضر پروتکل OpenVPN بهترین گزینه برای انتخاب است و شما می خواهید هر زمان ممکن این کار را انجام دهید. تقریباً هر ارائه دهنده این گزینه را به شما پیشنهاد می دهد. اگر ارائه دهندگان نسخه TCP و UDP را به شما پیشنهاد دهند ، هر دو عملکرد خوبی دارند. در این حالت ، تفاوت در این است که UDP سریعترین است. اگر بخواهید محتوای خود را جریانی کنید ، سرعت خوب مهم است. اگر مشکل اتصال دارید ، TCP گزینه بهتری برای شما خواهد بود.

1. بهترین VPN برای استنفورد: IPVanish

IPVanish

از آنجا که استنفورد به بخش فناوری بسیار نزدیک است ، گردشگران زیادی وجود دارند که بازدید می کنند. گفته می شود دلایل زیادی برای بازدید از منطقه وجود دارد. IPVanish در سطح شهر خوب عمل می کند و به دنبال سرویس VPN گزینه ای عالی است. سرویس VPN در ایالات متحده مکان های سرور بیشتری نسبت به سایر شرکت های موجود در لیست ما دارد. این امر آنها را به انتخاب VPN برای استنفورد تبدیل می کند.

مکانهای سرور کشورها
6389اشبورن ، آتلانتا ، بوستون ، شیکاگو ، دالاس ، دنور ، لاس وگاس ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک سیتی ، ققنوس ، سان خوزه. سیاتل ، واشنگتن دی سی

همراه با ردپای بزرگ در ایالات متحده ، IPVanish میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه به طور مداوم سریعترین VPN در آمریکای شمالی و اروپا در تست های سرعت ما بوده است. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه را انتخاب کنید.

IPVanish میزبان 20 سرور در سان خوزه است و می توانید اتصال به هر یک از آنها را انتخاب کنید. ما پیشنهاد می کنیم یکی از گزینه های “a” را در نام سرور انتخاب کنید. به عنوان مثال sjc-a01.ipvanish.com در بیشتر موارد ، سرورهای “a” سریعترین دستگاه هستند. ما یک سرور IPVanish را در San Jose ، sjc.a14.ipvanish.com آزمایش کردیم و سرعت آن را 62.18 مگابیت بر ثانیه دانستیم. اتصال اینترنت کابل ما با همان سرعت حداکثر است.

آزمون سرعت IPVanish استنفورد

هنگامی که ارزش آن می آید ، IPVanish به سختی قابل شکست است. آنها دسترسی نامحدود به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود را برای ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، آمازون فایرستریک و موارد دیگر با قیمت 7.50 دلار در ماه یا 58.49 دلار در سال ارائه می دهند. این درست است 4.87 دلار در ماه در برنامه سالانه ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

2. بهترین VPN برای استنفورد: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN دسترسی سریع به VPN و MediaStreamer را ارائه می دهد. این بدان معنی است که این سرویس مانند یک سرویس هوشمند DNS عمل می کند تا به شما در رفع انسداد دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده کمک کند. این به رمزگذاری ارتباط شما و انسداد محتوا مانند رویدادهای ورزشی مستقیم و دیگران کمک می کند. شما حتی می توانید در وب سایت ExpressVPN لیستی از آخرین رویدادهای سرگرمی و ورزشی زنده را پیدا کنید.

مکانهای سرور کشورها
94160آتلانتا ، بوستون ، شیکاگو ، دالاس ، دنور ، کانزاس سیتی ، لس آنجلس ، میامی ، مینیاپولیس ، نیوجرسی ، نیویورک ، ققنوس ، سالت لیک سیتی ، سان فرانسیسکو ، سان خوزه ، سانتا مونیکا ، سیاتل ، تمپا ، ویرجینیا ، واشنگتن ، دی سی

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده آمریکا ، شبکه ExpressVPN صدها سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. می توانید از شبکه آنها برای انسداد سانسور ، محافظت از حریم شخصی خود و تماشای تیم های موردعلاقه خود از هر نقطه استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. البته این در مورد استنفورد صادق است. شما می خواهید برگه “همه” را انتخاب کنید ، قاره آمریکا را باز کنید و سپس ایالات متحده را باز کنید. در این مرحله ، می توانید مکان سرور ایالات متحده – San Jose را انتخاب کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، ما یک سرور را در سان خوزه آزمایش کردیم و سرعت آن به 59.32 مگابیت بر ثانیه رسید.

تست سرعت ExpressVPN استنفورد

در حالی که ExpressVPN با قیمت بالاتر از سایر خدمات موجود در لیست ما فروخته می شود ، با توجه به اندازه ویژگی های شبکه و سرویس آنها ، ارزش آن بالا است. فقط می توانید یک رایانه ، دستگاه دستی ، روتر و کنسول بازی (SmartDNS) را با یک حساب VPN منفرد وصل کنید. 6.67 دلار در ماه با اشتراک سالانه.

از ExpressVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای استنفورد: NordVPN

NordVPNNordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

مکانهای سرور کشورها
6180آتلانتا ، بوفالو ، شیکاگو ، دالاس ، دنور ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک سیتی ، ققنوس ، سالت لیک سیتی ، سان خوزه ، سیاتل ، سنت لوئیس ، واشنگتن دی سی

در صورتی که در یک حساب طولانی مدت مشترک شوید ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

NordVPN میزبان 33 سرور در سان خوزه است. متأسفانه ، مشتری NordVPN شهر سرور را نشان نمی دهد. ساده ترین راه برای انتخاب شماره سرور خاص ، انتخاب برگه “سرورها” در برنامه و سپس مرتب سازی نتایج به ترتیب حروف الفبا است. سپس می توانید به پایین حرکت کرده و هر یک از شماره های سرورهایی را که در بالا ذکر کردیم انتخاب کنید. می توانید درصد زمان بار و فاصله هر سرور را مشاهده کنید. ما سرور # 355 ایالات متحده را در سان خوزه آزمایش کردیم و سریع با سرعت بارگیری 63.93 Mbps به دست آوردیم.

آزمون سرعت NordVPN استنفورد

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. می توانید VPN و سرویس SmartDNS نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 3.99 دلار در ماه با عضویت 2 ساله.

از NordVPN بازدید کنید

4. بهترین VPN برای استنفورد: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصیدسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN نیست. اکنون می توانید به هر یک از مکانهای سرور آنها در 25 کشور وصل شوید. همانطور که در زیر می بینید ، تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند. پس از انتخاب یک مکان ، می توانید به راحتی به مکانهایی در San Jose متصل شوید.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

ما از سرویس دهنده Windows PIA استفاده می کنیم و از نظر تنظیم و کاربرد چیز زیادی برای آن نداریم. سادگی آن به این معنی نیست که باید آن را دست کم بگیرید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید و تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت پیدا کنید. همانطور که می بینید تست سرعت ما نشان داد که PIA در حالی که به Silicon Valley متصل بود ، با سرعت 62.56 مگابیت بر ثانیه در حال اجرا بود.

تست سرعت PIA استنفورد

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. این واقعاً برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس ماندن در استانفورد هستند ، مفید است. دسترسی به اینترنت خصوصی فقط VPN را ارائه می دهد 2.50 دلار در ماه.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

5. بهترین VPN برای استنفورد: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss در سال 2005 به دنیا آمد که 16 ساله وقتی جک کاتور ، دانشجوی 16 ساله در انگلستان ، تصمیم گرفت که می خواهد یک سرویس ایجاد کند تا به مردم کمک کند از سانسور جلوگیری کنند. به طور خاص ، جک قادر به دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین نبود زیرا آنها در شبکه مدرسه مسدود شده اند. HMA در ماه اول صدها هزار کاربر اضافه کرد و از آن زمان با بیش از 350 مکان سرور به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. Privax ، شرکت مادر HMA Pro VPN ، در سال 2015 به تیم AVG پیوست.

شبکه HMA Pro VPN – مکان سرور ایالات متحده
آنچورینگ ، اشبورن ، آسویل ، آتلانتا ، بالتیمور ، وان ، بدفورد ، بیلینگز ، بوستون ، شاین ، شیکاگو ، کلمبیا ، کلمبوس ، دالاس ، دس ماینس ، گراند فورکس ، هونولولو ، آیداهو فالز ، جکسونویل ، لانسینگ ، لاس وگاس ، لس آنجلس ، لوئیزویل ، مدیسون ، مگنولیا ، میامی ، مونتگومری ، نشویل ، نیواورلئان ، نیویورک سیتی ، اوکلاهما سیتی ، اوماها ، فیلیپی ، ققنوس ، پورتلند ، پراویدنس ، روت لند ، سن پائول ، سالت لیک سیتی ، سان خوزه ، اسکرانتون ، سیاتل ، سوسیس Falls ، South Bend، St Louis، Trimbull، Washington DC، Wichita، Wilmington

اگر هدف شما پیدا کردن VPN با بیشترین مکان سرور است ، HideMyAss بهترین انتخاب شماست. فقط بخاطر داشته باشید که HMA فعالیتهای کاربر را ثبت می کند و این نگرانی برخی کاربران VPN است. HMA میزبان 175 سرور VPN در ایالات متحده از جمله چندین سرور در سان خوزه است. برای اتصال به یک سرور در استنفورد می خواهید وارد “حالت موقعیت مکانی” شوید و “شروع تغییر مکان” را برای شروع انتخاب کنید. سپس بر روی زبانه “شهرها” کلیک کرده و San Jose را جستجو کنید. از آنجا می توانید محل سرور ایالات متحده ، کالیفرنیا ، سان خوزه را انتخاب کنید. هنگامی که ما برای تست سرعت به یک سرور در استنفورد متصل شدیم و فهمیدیم که آن را 64.05 مگابیت بر ثانیه است.

تست سرعت HMA استنفورد

در سال 2016 HMA و چند ارائه دهنده پیشرو دیگر VPN راه را در ساده سازی نرم افزار مشتری سفارشی خود پیش برد. نتیجه ، مجموعه کاملی از برنامه های سفارشی است که اتصال هر کاربر را به شبکه HMA آسان کرده و اتصال شما را رمزگذاری می کند. این نرم افزارها برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق روتر خود به HMA متصل شوید. HMA دسترسی فقط به VPN نامحدود را از حق ارائه می دهد 6.99 دلار در ماه و به تمام کاربران جدید 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک را ارائه می دهد.

مشاهده پنهان کردن الاغ من

اگر به دنبال گزینه های بیشتر هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید 10 VPN برتر لیست خدمات ما فکر می کنیم شما از گزینه هایی که در بالا به شما دادیم راضی هستید. ما آنها را بر اساس سرعت ، قابلیت اطمینان ، قیمت ، امنیت و ارائه دهندگان دارای سرورهای واقع در نزدیکی استنفورد انتخاب کردیم. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین سرعت را کسب می کنید. البته همه آنها شبکه های خوبی دارند. اگر قصد دارید محتوای HD را بارگیری یا پخش کنید ، سرعت مهم است. ارائه دهنده هایی که ما در بالا به آنها اشاره کردیم ، مهم نیست که از کدام سرویس های محبوب می خواهید استفاده کنید. با استفاده از راهنمای ما می توانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map