کلمبیاکلمبیا بیست و پنجمین کشور بزرگ جهان است و در بخش شمالی آمریکای جنوبی واقع شده است. درست مانند برخی دیگر از کشورهای قاره ، گذشته ای رنگارنگ دارد. این کشور علیرغم لمس خط استوا ، تنوع اقلیمی کاملاً دارد. اگر برای مسافرت به این کشور زیبا ، چه برای شغل و چه برای تعطیلات ، نیاز به سفر به این کشور زیبا دارید ، باید مقداری از ضد آفتاب را بسته بندی کنید. اگر قصد دارید در هر بخش از سفر از WiFi استفاده کنید ، به VPN وصل شوید. این به محافظت از حریم شخصی شما کمک می کند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخاب

کلمبیا که نخستین بار در سال 1499 توسط اسپانیایی ها استعمار شد ، تا سال 1819 استقلال به دست نیامد. اگرچه شواهدی از تمدن وجود دارد که مربوط به 18000 سال قبل از میلاد مسیح است ، استعمار اسپانیا منجر به آرایش جمعیتی غیرمعمول در این کشور شده است. تقریبا نیمی از جمعیت را کلمبیایی های مستیزو تشکیل می دهند (مخلوط اروپایی و آمریکایی). در زمان های فعلی ، این کشور دارای جمهوری مشروطیت ریاست جمهوری واحد است و اقتصاد بسیار فعال و رو به رشدی دارد.

اگر در کشور برای تجربه زیبایی هستید ، در شانس هستید. شما 6 منطقه طبیعی در آنجا دارید از جمله برف و یخ کوه های آند ، جنگل های باران گرمسیری ، بیابان ها ، سواحل ، ساواناها و موارد دیگر. همانطور که می بینید ، می توانید هر آب و هوایی را که می خواهید از آن بازدید کنید در 440k مایل مربع پیدا کنید. مهم نیست که کجا بروید ، دیدن و انجام کارهای زیادی وجود دارد.

دسترسی به اینترنت و حفظ حریم خصوصی در کلمبیا

حتی با دیدن چیزهای زیاد و انجام این کار ، شاید شما نیاز به استفاده از اینترنت برای کارهای مختلف داشته باشید. از آنجا که پهنای باند بیش از 20 سال در کلمبیا موجود است ، می توانید انتظار داشته باشید در هنگام اتصال سرعت بسیار خوب باشد. در چند سال گذشته ، تعدادی از مکانها WiFi رایگان ارائه دادند. اگرچه این عالی است ، ما را به اولین دلیل خود برای استفاده از VPN می کشاند.

با وجود تعداد کلمبیا ، می توانید تصور کنید همیشه کسی به دنبال راهی برای سرقت اطلاعات حساس شما است. سارقان را می توان در هر مکانی یافت و فقط به دنبال یک فرصت خوب هستند. علاوه بر این ، سازمان اطلاعاتی هر از چند گاهی درگیر نظارت غیرقانونی است. کلیه ISP ها در کلمبیا موظف هستند محتوای ترافیک خود را زیر نظر بگیرند و هرگونه فعالیت غیرقانونی را به دولت گزارش دهند.

در حالی که هیچ قانون رسمی برای سانسور اینترنت وجود ندارد ، اما بعضی اوقات مسدود کردن انتخابی وب سایت ها وجود دارد. این نوع بلوک ها سانسور بیشتری دارند و محدودیت های جغرافیایی را نیز تجربه خواهید کرد. استفاده از VPN به شما کمک می کند تا از آنها دور شوید. اگر یک سایت جریان دلخواه دارید که فقط در آن مکان زندگی می کنید ، می توانید بدون استفاده از VPN از استفاده از آن جلوگیری کنید.

نحوه انتخاب یک VPN برای کلمبیا

و آنجا آن را دارید. این دو بهترین دلیل برای استفاده از VPN هستند. چه بخواهید از حریم شخصی خود در مقابل چشمان کنیز محافظت کنید و چه محدودیت هایی را مشاهده کنید ، اگر در کلمبیا هستید ، استفاده از آن بسیار مهم است. سوال بعدی این است که کدام یک؟ روشی که VPN از حریم خصوصی شما محافظت می کند با استفاده از رمزگذاری است. بیشتر ارائه دهندگان گزینه بین چندین پروتکل را انتخاب می کنند. موردی که هر زمان که می توانید انتخاب کنید OpenVPN است. این انتخاب برتر در جامعه است. اگر بین نسخه UDP و TCP انتخابی به شما داده شود ، هر دو طبق برنامه ریزی شده کار می کنند. تفاوت این است که ، UDP سریعتر است. اگر مشکلی در ارتباط دارید ، می خواهید نسخه TCP را بررسی کنید. اگرچه کندتر است ، شما شانس بهتری برای برقراری ارتباط خود دارید.

اگر به دنبال گزینه های بیشتر هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید 10 VPN برتر لیست خدمات ما فکر می کنیم شما از گزینه هایی که در بالا به شما دادیم راضی هستید. آنها براساس امنیت ، سرعت ، قابلیت اطمینان و قیمت انتخاب شدند. ما همچنین به دنبال ارائه دهندگان با شبکه خوبی از سرورهای VPN در منطقه بودیم. به این ترتیب می توانید بهترین سرعت ها را داشته باشید. البته همه آنها شبکه های خوبی دارند. اگر می خواهید به هر محتوا دسترسی داشته باشید ، سرعت مهم است. ارائه دهنده هایی که ما در بالا به آنها اشاره کردیم ، مهم نیست که از کدام سرویس های محبوب می خواهید استفاده کنید. امیدوارم راهنمای ما به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم ممکن را بگیرید و همچنین پس انداز کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me