ریکیاویکریکیاویک پایتخت و بزرگترین شهر ایسلند است. در ساحل جنوبی خلیج Faxa واقع شده است و تخمین زده می شود که جمعیت آن 128 کیلومتر باشد. خواهید دید که بسیاری از بازدید کنندگان به دلایل مختلف راهی شهر و کشور می شوند. از تماشای چراغ های شمالی تا بازدید از برج صلح تصور کنید و موارد دیگر ، نمی خواهید از شمالی ترین پایتخت کشورهای جهان لذت ببرید. با این وجود ، هنگام مراجعه ، می خواهید از یک VPN هنگام WiFi عمومی استفاده کنید. ما در این مورد در چند لحظه بیشتر به شما خواهیم گفت. قبل از انجام این کار ، لطفاً به بهترین VPN های ما برای لیست ریکیاویک نگاهی بیندازید.

RankProviderPriceVisitVPN آمار
انتخاب ویراستارانExpressVPNقیمت ExpressVPNبازدید از سایت
نقد را بخوانید
آمار ExpressVPN
2NordVPNقیمت NordVPNبازدید از سایت
نقد را بخوانید
آمار NordVPN
3CyberGhostقیمت سایبرگستبازدید از سایت
نقد را بخوانید
آمار CyberGhost

ایسلند با نگاهی به گزارش Freedomhouse.org ، ایسلند یکی از مناطق آزاد در جهان است. این بدان معنا نیست که می توانید نگهبان خود را پایین بیاورید. در حالی که دولت ریکیاویک و ایسلند شما را تحت نظر قرار نمی دهند ، دیگران نیز هستند که از آزادی این شهر بهره می گیرند. می توانید شرط بندی کنید که آنها فقط منتظر فرصت برای یافتن یک کاربر محافظت نشده هستند. با استفاده از VPN ، ترافیک شما ایمن و رمزگذاری می شود. این امر دسترسی به اطلاعات خصوصی شما را برای این مجرمان بسیار دشوار می کند.

حتی اگر تقریباً هیچ سانسوری در ریکیاویک یا ایسلند وجود ندارد ، هنوز می توانید از دلیل دوم استفاده از VPN استفاده کنید. این است که به محتوای جغرافیایی محدود بپردازید. اگر می خواهید به محتوای منطقه خود یا حتی خارج از ایسلند دسترسی داشته باشید ، معمولاً از این کار منع می شوید. به سادگی به یک VPN در منطقه ای که می خواهید دسترسی داشته باشید متصل شوید و از این رو دیگر نباید مشکلی داشته باشید. دلیل این امر این است که نرم افزار مسدود کردن را به این فکر می اندازد که در جایی دیگر واقع شده اید.

بهترین VPN برای ریکیاویک چیست؟?

ما بر روی معیارهای زیر متمرکز شده ایم تا لیست خود را از بهترین VPN های ریکیاویک تعیین کنیم. متوجه خواهید شد که بیشتر به دلیل دوم بیشتر به دلیل دوم توجه می کنیم.

  • امکان رفع انسداد سرویس های پخش جریانی محبوب از منطقه وطن یا مناطق دیگر
  • سرورهای VPN که در ریکیاویک عملکرد خوبی داشتند
  • شبکه بزرگ و پایدار برای کمک به از بین بردن قطع ارتباطات
  • برنامه های تلفن همراه و پشتیبانی از دستگاه های Amazon Firestick
  • رمزگذاری درجه نظامی قوی برای محافظت از حریم خصوصی
  • ارائه دهندگان بدون خط مشی مربوط به گزارش ها

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN برای ریکیاویک آورده شده است:

1. بهترین VPN برای ریکیاویک: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer فراهم می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS عمل می کند تا به انسداد دسترسی به برخی از محتویات محدود جغرافیایی عالی کمک کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده و کانادا ، شبکه ExpressVPN صدها سرور در مکانهای کلیدی را در اختیار دارد تا بتواند از حریم شخصی کاربران خود محافظت کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای تیم های مورد علاقه خود از هر نقطه استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. ممکن است این مشکل را با سرورها در اوکراین (نزدیکترین مکان) پیدا کنید. به سادگی تب “همه” را انتخاب کنید ، اروپا را باز کنید و سپس ایسلند را باز کنید. در این مرحله می توانید سرورها را در آنجا انتخاب کنید. هنگامی که ما یک سرور را در ریکیاویک آزمایش کردیم ، سرعت آن 119.00 Mbps بود.

تست سرعت ExpressVPN ریکیاویک

در حالی که ExpressVPN با قیمت بالاتر از سایر خدمات موجود در لیست ما فروخته می شود ، با توجه به اندازه ویژگی های شبکه و سرویس آنها ، ارزش آن بالا است. فقط می توانید یک رایانه ، دستگاه دستی ، روتر و کنسول بازی (SmartDNS) را با یک حساب VPN منفرد وصل کنید. 6.67 دلار در ماه با 30 روز ضمانت برگشت پول.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین VPN برای ریکیاویک: NordVPN

NordVPN

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

در صورت تمایل به اشتراک بیشتر برای مدت زمان طولانی ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین ترکیب خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

NordVPN میزبان تعدادی از سرورها در اوکراین است (از آنجا که نزدیکترین مکان است. از این کنسول ، با کلیک بر روی 3 نقطه افقی در سمت راست کشور ، می توانید ناحیه سرور را بیابید و درصد سرورهای موجود را تست کنید. سرور واقع در ریکیاویک ، و سرعت بارگیری آن 112.79 Mbps بود.

تست سرعت NordVPN ریکیاویک

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. می توانید VPN و سرویس SmartDNS نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 2.99 دلار در ماه با عضویت 3 ساله.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای ریکیاویک: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2017 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از Wi-Fi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اساسی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند..

از آنجا که می خواستیم یک سرور را در ریکیاویک تست کنیم ، سرویس گیرنده ویندوز را باز کردیم و رابط را گسترش دادیم. اگر از قبل فعال نیست ، می توانید روی برگه “همه سرورها” کلیک کنید. به سمت پایین اوکراین بروید و در سمت راست ستاره کلیک کنید. این یک لیست کامل از سرورها در ایسلند را تشکیل می دهد. شبکه CyberGhost شامل چند سرور در ریکیاویک است. ما به یکی از آنها وصل شدیم و عملکرد را به ریکیاویچ تست کردیم. همانطور که مشاهده می کنید سرعت بارگیری ما 110.52 مگابیت بر ثانیه بود.

تست سرعت CyberGhost ریکیاویک

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما فقط می توانید برای دسترسی کامل به شبکه CyberGhost ثبت نام کنید 2.75 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی خود.

از CyberGhost بازدید کنید

در حالی که ممکن است فکر نکنید که در هنگام Reykjavik به یک VPN احتیاج دارید ، دلایل خوبی برای استفاده از آن وجود دارد. اگر می خواهید گزینه های دیگری غیر از گزینه های فوق مشاهده کنید ، لطفاً به ارائه دهندگان موجود در ما مراجعه کنید 10 لیست برتر VPN. همه گزینه های موجود در آن لیست باید عملکرد خوبی داشته باشند ، اما ما انتخاب های خود را بر اساس چندین عامل انجام دادیم. به این ترتیب ما انتخاب های خود را برای ریکیاویچ بهینه کردیم. مهم نیست که فعالیت های شما در شهر انجام شود ، محافظت از VPN ایده خوبی در هنگام استفاده از اینترنت است. هنگامی که از راهنمای ما استفاده می کنید ، می توانید تصمیم مناسبی را متناسب با نیازهای خود بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me